Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1206
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2023. november 27., hétfő 11:41

Realista24 írta:
hehetheoriginal írta: Nezem mit keres ez a sorozatok topikban, megint vasarnap este vigadott a roncstarsadalom bazmeg :lol:
Aztan nezem a topik cimet, hat szekunder szegyenerzet.
Tv musor.
Ki a faszom nez 2023-ban tv-t? :coffee:
Tragedia. Andrew tate is megmondta, ne basszatok el ennyi idot az alja semmire, egy eletetek van
:kalapos:
Mondja aki több oras Tate videokat nez...tudom tudom, csak hatterben megy meg multitasking, de amit a Tate mond, az ugy is van :lol:

Meg mi az , hogy ki nez TV-t? Pl. en, meccseket, mert meg mindig a TV musor az egyetlen, ami nincs csuszasban, mint a szaros streamek a neten pl.
Nincs telekurva reklamokkal, nem kell x kiegesztito program, hogy ertelmesen tudjak nezni egy adast, vagy hogy meg pluszban fizessek is ezert.

Vagy akar sorozatot, filmet is TV-n szivesebben nezek vagy ciki, ha tv-n nezem es nem laptopon vagy asztali gepen, es arra rakotve a TV?

Fejtsd mar ki, hogy miert ordogtol valo TV-t nezni?
amugy streamhez egy tipp, hasznaljatok brave bongeszot, letilt minden felugro szarsagot, es lehet elvezni mint egy TV musort, otthon tudok is kuldeni jol mukodo stream linket ha erdekel valakit. ja es ami szamomra a legnagyobb win, hogy farkasnorbi mentes
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11454
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. november 27., hétfő 11:38

ez egy óriási probléma amúgy, nagyobb mint ahogy az ember elsőnek gondolná.
ezt akartam irni mar mult heten is, de nem volt erom belemenni a temaba, plane hogy ne legyen sertodes belole... :coffee:
Zabos? En? Ha ismernel, tudnad, hogy kicsit sem vagyok az, csak mokas vagy.
:coffee: :lol:
sima vicc volt reszemrol, ott vannak az emojik folyamat.
ne csinaljunk belole elefantot.
inkabb elefantra/gombolyure eszem most magam ebedre.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 27., hétfő 11:37

hehetheoriginal írta:
Realista24 írta: Az beszel roncstarsadalomrol amugy itt legsurubben, aki abban eli ki magat, hogy masokat szandekosan triggerel, trollkodik es nagyjabol mindennel kapcsolatban csak negativan szolal fel, es nyilvan mindent o tud jobban, hogy aztan leirhassa, hogy roncstarsadalom :mrgreen:
Persze mindenkinek kell a szorakozas, meg kikapcsolodas. Zironak a sztarbox, hehenek a fentiek.
:coffee: :-( :mrgreen:

nagyon zabos lettel ettol a tv tematol teso :lol:
Zabos? En? Ha ismernel, tudnad, hogy kicsit sem vagyok az, csak mokas vagy.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kierkegaard
Hozzászólások: 1692
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2023. november 27., hétfő 11:36

ez egy óriási probléma amúgy, nagyobb mint ahogy az ember elsőnek gondolná.

Alapból a roncs társadalom mellékhatása az, hogy nagyon sok időt tölt el a social médiával. Volt korábban egy komment a fórumon, hogy ha elvennénk egy hónapra ezeket akkor a selejt z generáció vagy isten tudja melyik...megölné magát.

Na most ha a 40+os korosztálytól elvennénk a cigi, alkoholt, tv-t akkor úgy járna mint a fentiek. Frusztrációval.

Amikor valaki beleesik egy függőségbe az elkerülése valaminek. Szituációkat, érzelmeket, teendőket kerül el. Nincs életcélja, nem motivált, megrekedt az életben, stresszes az élete stb..és ekkor jön valami amivel ezeket elnyomhatja.

A social médiával az a baj, hogy túlpörgeted a dopamin rendszered és minél többet használod annál kevésbé fog érdekelni más ami kevesebb ingerrel jár, mert túl lettél stimulálva. Ráadásul alapból egy túlhajszolt társadalomban élünk. Ezért is megy nehezen az, hogy az ember énidőben kapcsolja ki magát akár pl egy relaxációs gyakorlattal ami mindenképp a hasznára válik.

Az alkohol mellett a legnagyobb méreg az emberre nézve. jelentősen eltudja venni az időt az igazán fontos dolgoktól...belegondolva abba, hogy ahelyett hogy olyan dolgot csináltál volna ami hasznos, tartalomfogyasztással töltötted el az időt.
A mértéket pedig nagyon nehéz betartani, alapból annak megy könnyebben akinek nagyjából rendben van az élete. akinek meg nem..az meg veszélyben van.

Aztán pontosan ezért van az, hogy rengeteg ember figyelemzavaros és jön azzal hogy ADHD-s. pedig nem csak ez a mellékhatása annak a világnak amiben élünk.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11454
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. november 27., hétfő 11:29

Realista24 írta: Az beszel roncstarsadalomrol amugy itt legsurubben, aki abban eli ki magat, hogy masokat szandekosan triggerel, trollkodik es nagyjabol mindennel kapcsolatban csak negativan szolal fel, es nyilvan mindent o tud jobban, hogy aztan leirhassa, hogy roncstarsadalom :mrgreen:
Persze mindenkinek kell a szorakozas, meg kikapcsolodas. Zironak a sztarbox, hehenek a fentiek.
:coffee: :-( :mrgreen:

nagyon zabos lettel ettol a tv tematol teso :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 27., hétfő 11:01

Az beszel roncstarsadalomrol amugy itt legsurubben, aki abban eli ki magat, hogy masokat szandekosan triggerel, trollkodik es nagyjabol mindennel kapcsolatban csak negativan szolal fel, es nyilvan mindent o tud jobban, hogy aztan leirhassa, hogy roncstarsadalom :mrgreen:
Persze mindenkinek kell a szorakozas, meg kikapcsolodas. Zironak a sztarbox, hehenek a fentiek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1297
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. november 27., hétfő 10:49

KAG írta: En amugy azt veszem észre, hogy aki a legbüszkébb arra, hogy nincs tv, annal pörög a legjobban az ig-reel meg tiktok stb.

Ami egy picit sem jobb, mint a tv.
Picit sajat tapasztalat is ez. Par hónapja töröltem az ig-t. Rendesen jo érzés…
Persze. A nagyresze nem azert nem nez,vagy nincs tvje,mert felorat medital,egy orat jogazik,majd aztan kiolvas hetente egy konyvet estenkent,hanem mert ott a youtube,ott a tiktok,ott az instagram,ott a ps/xbox/pc.

Szvsz nem kell mindennek valami oriasi ertekkel,tanitassal rendelkezni. Nincs azzal gond,ha leul az ember es kicsit kikapcsolodik.
A fontos itt is a mertek.
En a krauszos fozomusort szoktam parommal nezni evente talan egyszer(?),egyszeruen imadom azokat az kajakat amit csinalnak,meg most ezt a boxot.
Valo vilag,x faktor meg tancolos musorok,eneklosek stb sosem erdekeltek.

Roncstarsadalom szvsz nem itt dol el,nem ettol lesz hitvany az ember. Orulnenk,ha ez lenne a legnagyobb gondja az emberi tarsadalomnak.
Csak ezt latjuk az egyik nagy problemanak,mert a karpat-medencebe szerencses helyen vagyunk.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. november 27., hétfő 10:42

Mindenki döntse el neki mire van szüksége, legyen az tv műsor, sorozat, film, yt, twitch, podcastek, gaming akármi. Az meg, hogy milyen módon fogyasztja megint egyéni preferencia kérdése. Én sem nézek tv-t, tv műsorokat csak nagyon ritkán. BL meccset lehet értelmesen nézni tv-ben azt persze h ott nézem. Bajnokit viszont már szívesen nézem streamen egyik monitoron az megy a másikon meg a madridom.hu :mrgreen:

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. november 27., hétfő 9:41

ziro4vr írta: Én sosem értettem ezt a nincs tv dolgot, már persze ha arról beszélünk, hogy valaki megteheti de nincs. Nem csak úgy kell rá gondolni hogy folyik belőle az rtl meg a tv2, hanem sport, streaming, sima chromecast, konzol, ytb stb..

Nekem pont a laptopom porosodik egyre többet, telóról kb bármi elintézhető, ha valami "sokat gépelős komoly ügy" van, arra meg jó a céges.

A sztárbox meg igazi guilty pleasure, összehozza az embereket, fomós erősen, bár igazi ami igaz, tiktokon 5 perc alatt meg lehet nézni ami a tvben 3 óra. :mrgreen:
maga a megjelenítő, az patika !
Nagyban, mindenféle csiribiri, de értelmes technológiával
azzal semmi gond nincs.


De én mondjuk megvagyok a monitorommal, aminek árából egyébként lehetne valami korrekt tévém is.

nem is feltétlen így értettem.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. november 27., hétfő 9:39

'shutterisland írta:
a baj inkabb azzal van szerintem, aki munka utan beul a teve ele es vegig nezi a tipik trash aradatot minden aldott nap.
sajnos lassan mar a hiradokat is ide lehet venni.
eltorzitott valosag, 10 hirbol 2 pozitiv, 10 hirbol 2 relevans, leveszi az embert az eletrol.
Szerintem meg egy fárasztó munkanap és sok agyzsibbasztó meeting után nincs is jobb annál mint röhögni egy jót a sok nyomorulton valami jó szakadt fos tv műsorban :mrgreen: Amikor nincs éppen valami sorozat amit darálunk vagy nemjut eszünkbe valami film akkor jöhet a nyerő páros sztárbox vagy hasonló baromság. Persze ezt is csak időszakonként de én élvezem az ilyeneket. Nyilván mi a helyén tudjuk kezelni és nemveszekszünk erzsinénivel facebookon, hogy az istenes bence vagy a ráczjenő a nagyobb tahó.

Hiradó az egy külön téma.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 27., hétfő 9:29

hehetheoriginal írta: legalabb latom kinek nincs humorerzeke, ellenben hopihe erzekenysegu :mrgreen:
Tipikus hehe :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11454
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. november 27., hétfő 9:27

legalabb latom kinek nincs humorerzeke, ellenben hopihe erzekenysegu :mrgreen:
thereisonly1ronaldo

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2023. november 27., hétfő 9:26

Én sosem értettem ezt a nincs tv dolgot, már persze ha arról beszélünk, hogy valaki megteheti de nincs. Nem csak úgy kell rá gondolni hogy folyik belőle az rtl meg a tv2, hanem sport, streaming, sima chromecast, konzol, ytb stb..

Nekem pont a laptopom porosodik egyre többet, telóról kb bármi elintézhető, ha valami "sokat gépelős komoly ügy" van, arra meg jó a céges.

A sztárbox meg igazi guilty pleasure, összehozza az embereket, fomós erősen, bár igazi ami igaz, tiktokon 5 perc alatt meg lehet nézni ami a tvben 3 óra. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. november 27., hétfő 9:23

én büszke vagyok rá, hogy nicns tévé,

de nem tudom mi az ig reel :lol:
meg a tikemtököm sincs
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 27., hétfő 9:22

Mi az az ig reel? :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9613
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: KAG » 2023. november 27., hétfő 9:12

En amugy azt veszem észre, hogy aki a legbüszkébb arra, hogy nincs tv, annal pörög a legjobban az ig-reel meg tiktok stb.

Ami egy picit sem jobb, mint a tv.
Picit sajat tapasztalat is ez. Par hónapja töröltem az ig-t. Rendesen jo érzés…
ZIDANE

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8520
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. november 27., hétfő 8:43

szerintem sincs semmi baj azzal, ha az ember alkalmankent tevet nez.
en sok olyan dolgot nezek neten, ami amugy tv-ben is lemegy, mint pl meccsek, egyeb sportok, csatt az atvn, stb.
plusz azert natgeon, spektrumon, discoveryn regen voltak erdekes tartalmak, nem tudom, ma is igy van e, de pl nehany ertelmes fozomusor vagy kozeleti musor is van.

a baj inkabb azzal van szerintem, aki munka utan beul a teve ele es vegig nezi a tipik trash aradatot minden aldott nap.
sajnos lassan mar a hiradokat is ide lehet venni.
eltorzitott valosag, 10 hirbol 2 pozitiv, 10 hirbol 2 relevans, leveszi az embert az eletrol.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 27., hétfő 8:39

Halfkey írta: Gondolom nem a készülékre gondolt, hanem a tv mūsorokra. Persze ott is mosódik el a határ, már Netflixen is van reality meg ilyen verseny dolgok pl.
Eloszor lefitymalta (jogosan) ezt a sztarboxot, hogy ki meri tv musornak nevezni, majd a Ki a faszom nez 2023-ban tv-t? felkialtas kovetkezett.

Mar nem eloszor, mert szerinte minden megtalalhato a neten, online, stb. modon, amihez nem kell TV elofizuval rendelkeznie az embernek.

Ezert mereszteltem feltenni a kerdest.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4416
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. november 27., hétfő 8:37

Gondolom nem a készülékre gondolt, hanem a tv mūsorokra. Persze ott is mosódik el a határ, már Netflixen is van reality meg ilyen verseny dolgok pl.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 27., hétfő 8:06

hehetheoriginal írta: Nezem mit keres ez a sorozatok topikban, megint vasarnap este vigadott a roncstarsadalom bazmeg :lol:
Aztan nezem a topik cimet, hat szekunder szegyenerzet.
Tv musor.
Ki a faszom nez 2023-ban tv-t? :coffee:
Tragedia. Andrew tate is megmondta, ne basszatok el ennyi idot az alja semmire, egy eletetek van
:kalapos:
Mondja aki több oras Tate videokat nez...tudom tudom, csak hatterben megy meg multitasking, de amit a Tate mond, az ugy is van :lol:

Meg mi az , hogy ki nez TV-t? Pl. en, meccseket, mert meg mindig a TV musor az egyetlen, ami nincs csuszasban, mint a szaros streamek a neten pl.
Nincs telekurva reklamokkal, nem kell x kiegesztito program, hogy ertelmesen tudjak nezni egy adast, vagy hogy meg pluszban fizessek is ezert.

Vagy akar sorozatot, filmet is TV-n szivesebben nezek vagy ciki, ha tv-n nezem es nem laptopon vagy asztali gepen, es arra rakotve a TV?

Fejtsd mar ki, hogy miert ordogtol valo TV-t nezni?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 124 regisztrált és 0 vendég