Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Remy
Hozzászólások: 27390
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. november 10., vasárnap 11:36

messideco írta:Arrow:
-Mikor kezdik magyarul vetíteni?
-Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Flash mikor jelenik meg benne?

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!8. - 9. és a 20. részben lesz benne

Miért vársz a magyarra? :D Felesleges, csak magaddal cseszel ki.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. november 10., vasárnap 11:34

Arrow:
-Mikor kezdik magyarul vetíteni?
-Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Flash mikor jelenik meg benne?
"And my heart will leave you never."

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27390
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. november 9., szombat 14:38

gkovi írta:The Wire szerintetek van olyan jó mint a Breaking Bad? :hmmm:
Ezen vitatkoztunk egy haverommal, és szerinte meg se közelíti a Breaking Bad-et.
Felesleges vita. Szubjektív az egész... :)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

gkovi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 20:49
Kedvenc játékosaid: Redondo, Zidane, R. Carlos, Iker Casillas, Ronaldo, Marcelo, Raul, McManaman, CR, Xabi Alonso, Varane, Pepe, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Fradi

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: gkovi » 2013. november 9., szombat 14:35

The Wire szerintetek van olyan jó mint a Breaking Bad? :hmmm:
Ezen vitatkoztunk egy haverommal, és szerinte meg se közelíti a Breaking Bad-et.

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. november 8., péntek 23:36

Daybreak - Időbe zárva (2006) = 7,5/10

Adott egy feka zsaru és egy gyilkossági ügy. De ez nem egy egyszerű eset: politikusokon át a zsarukig, a bírók, az ügyészek mindenhol vannak korrupt emberkék és ezt az ügyet rá akarják kenni a főszereplő zsarura! Bár szilárd alibije van, de menekülnie kell és valahogy bebizonyítania, hogy ő bizony ártatlan! De van egy CSAVAR is a történetben! Aki látta korábban a Forráskód (Source Code) című filmet annak lehet elképzelése a dolgokról (ha nem is ugyan az, de hasonló). A főszereplő minden napot újraél, és így van rá lehetősége, hogy nap nap után mindig többet és többet tudjon meg a körülötte zajló dolgokról. A többi szereplő között találunk volt informátort (szerintem ő a legjobb karakter), zűrös múltú barátnőt és az exét aki szintén zsaru, stb.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. november 8., péntek 20:30

Arrow 2.05

Üt, mint mindig és haladunk tovább, egyre több minden derül ki. Belepusztulok, hogy megint egy hetet kell várni... :'(
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Pipita » 2013. november 8., péntek 15:17

nem értem, hogy ennyi év után is, hogy jönnek a hülyébbnél hülyébb ötletek....
Kegyetlen zseniálisak basszus, és folyamatosan magukat múlják egyre jobban felül és felül, isteniek. Ez a mostani rész is, sírtam végig, hihetetlen. :lol: :lol: :lol: :salute:

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1265
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2013. november 8., péntek 13:46

ferni írta:South Park S17E06

na jó, ezek tuti szívnak valamit... :lol: :lol: :lol:
nem értem, hogy ennyi év után is, hogy jönnek a hülyébbnél hülyébb ötletek.... :lol:

megnéztem a részt és érdemes visszagondolni, hogy miről is szólt, mi is volt ez... nem normálisak.... :lol:
Yummy,yummy,yummy :mrgreen:

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8466
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. november 8., péntek 11:00

South Park S17E06

na jó, ezek tuti szívnak valamit... :lol: :lol: :lol:
nem értem, hogy ennyi év után is, hogy jönnek a hülyébbnél hülyébb ötletek.... :lol:

megnéztem a részt és érdemes visszagondolni, hogy miről is szólt, mi is volt ez... nem normálisak.... :lol:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6487
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. november 8., péntek 2:20

Most fejeztem be a második részt, izgalom, körömrágás, minden játszott... Kemény menet lesz, zsírkirály! :salute:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6487
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. november 8., péntek 0:37

A bőség zavarába estem, GoT vagy Arrow, végül a Zöld íjász lett a kiválasztott, ezt legalább darálni fogom egyedül, "egészségesen", a másik jelen állás szerint marad a barátnővel. :Đ
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. november 7., csütörtök 22:15

h3x0r írta:
pheco írta:HIMYM

Komolyan még egy Thank you, Linus "poén" és kivágom a laptopot az ablakon :mrgreen: Nagyon irritál.
challenge accepted :D
Köszönöm.(ezt már telóról írom :Đ )

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. november 7., csütörtök 21:08

Breaking Bad

Huhh. Nehéz írni erről a sorozatról. Sajnos pár napja megnéztem az utolsó részt, aztán mikor rágondoltam hogy nincs mit néznem többé kicsit összeszorult a szívem. Olyan hatással volt rám ez a sorozat, mint még eddig semmi más.
Akkor bele mennék kicsit részletesebben is, hátha valakit érdekel...

Az atmoszférája, hangulata egyszerűen páratlan, már az elejétől fogva lehet érezni az a nyomasztó, feszült és igen komoly hangulatot, a helyszín (Új-Mexikó) sokat játszik ebben szerintem. Szerintem egyébként egyfajta társadalom kritika ez Amerikának, ha azt vesszük, hogy alapvetően tele van mexikóiakkal, akik szemrebbenés nélkül tolják a drogokat az USA-ban, és szinte nem tudnak semmit tenni, DEA ide vagy oda. Szóval a hangulat nagyon ott van, a sorozat második felére számomra ez kicsit visszaesett, de még így is nagyon jó volt.

A karakterek... Egy sorozatnál ugye sokkal fontosabb 1-1 karakter, mint egy filmnél, ez teljesen egyértelmű. Itt is ügyeltek erre azt hiszem, mindenki egy óriási egyéniség ebben a sorozatban, én mindenkit imádtam, nem volt olyan szereplő aki ellenszenves lett volna. Csak a vége felé a Todd gyerek "bandája".

A történetről sokat nem lehet írni, nagyon összetett, logikusan felépített, brutális az egész, komolyan aki egy ilyet tud komponálni az egy igazi zseni. És szerencsére eléggé reális az egész, nem vitték túlzásba egyáltalán. Most nem mennék bele spoilerekbe, de azért voltak iszonyat durva részek, pl Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!amikor Walt átmegy Jesse-hez és hagyja meghalni Jane-t, ami egy logikus lépés volt a részéről az előzményeket tudva, aztán amikor a két gép összeütközik. A második évad egyébként zseniális szerintem. Illetve amikor durván leesett az állam az természetesen amikor Hank megtudja, hogy Walt az a bizonyos Heisenberg, meg Hank halála. :D Ezek amik a legdurvábban ütöttek.

Évadok alapján nekem a 3. volt a leggyengébb, igaz a végét kicsit megnyomták, de összességében nekem ez volt a leggyengébb ha lehet ilyet mondani. És sokakkal ellentétben nekem már az első évad is nagyon tetszett, kurva jól vezették fel az egészet, a 2. évad pedig még annál is jobb volt. A 4. évad fuhh, kurva kemény, és a végénél Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!mikor Gus meghal kicsit úgy is éreztem, hogy itt van vége a sorozatnak, és furcsán is álltam neki az 5. évadnak, kicsit olyan erőltetettnek éreztem, pláne úgy, hogy szerintem az 5. évad eleje sem egy nagy durranás. Izgalmas meg minden, de valahogy nem éreztem azt a hangulatot, mint előtte. Aztán jött az 5. évad második fele, és onnan megint visszatért A SOROZAT.

Zseniális volt tényleg, az egekig lehetne magasztalni ezt a sorozatot, pedig utálom amikor valami körül ekkora hype van, és általában nem is szokott érdekelni az adott dolog, de miután Bryan Cranston már előtte is nagyon bírtam ezért úgy álltam neki, hogy ez lehet tényleg fasza lesz. :D Nem kevés ez az 5 évad, de annyira nem is sok, pont jól osztották be a dolgokat, a finálé is jó szerintem Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!a végére még büntetett egyet az öreg. :D

Nem is akarok most többet írni, reggelig lehetne vesézni ezt a sorozatot, de talán a lényeget leírtam.

hatalmas 10/10

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. november 7., csütörtök 19:42

pheco írta:HIMYM

Komolyan még egy Thank you, Linus "poén" és kivágom a laptopot az ablakon :mrgreen: Nagyon irritál.
challenge accepted :D

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. november 7., csütörtök 19:23

HIMYM

Komolyan még egy Thank you, Linus "poén" és kivágom a laptopot az ablakon :mrgreen: Nagyon irritál.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. november 7., csütörtök 17:46

nmate írta:Arrow 0205... minden résszel egyre jobb, eszméletlen :sziv:
Hihetetlen, hogy mindig úgy betudják fejezni, hogy lerágod csontig a körmeid mire kijön az új rész...Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Van egy érzésem, hogy látjuk még Sarat a későbbiekben. Laurelen meg igazodj ki, tökéletes női karakter és gondolom ez a fejezet sincs lezárva még.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. november 7., csütörtök 16:36

The Originals 1x06
Egyszerűen zseniális! Azok a hatalmi harcok és az "egyszer fent, máskor lent" helyzetek cserélődései is nagyon jól meg vannak oldva. A többi színészt és karaktert is tökéletesen felépítették, minden klappol. Szép lassan mindenkinek a történetét megismerhettük.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Elijah bedurvult, nagyon jó látni ezt az énjét is. Marcel viselkedése nagyon nem tetszik, de hozzá tartozik a sorozathoz. Remélem Klausék le tudják verni őket. De sajnos így hogy kiderült ki a besúgójuk, nehéz lesz. plusz kíváncsi vagyok most mi lesz a boszikkal, hogy meghalt a főboszinő. De lehet Devina belép majd hozzájuk egy idő múlva.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. november 7., csütörtök 15:29

Pipita írta:A HIMYM fikázásban nem vennék részt ezúttal sem. :mrgreen:
Ha 20 percig fekete lenne a kepernyo, neked az is tetszene :mrgreen:

TWD 4x4
Nem gondoltam volna, hogy.. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Rick kidobja Carolt.. Ebbol is latszik, hogy az eletben sokszor celravezetobb az, ha becsukod a szemed es csak a sajat dolgaiddal foglalkozol (allatokat nevelgetsz meg kerteszkedsz), minthogy szembenezel a problemakkal, megprobalsz valoban segiteni a csoporton es ezzel egyutt magadon is (a gyerekeket megtanitod megvedeni magukat, a virust azonnal megallitod es nem hagyod hogy terjedjen). Abban viszont biztos voltam, hogy Bob es az alkoholja miatt ismet bajba kerulnek :P

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. november 7., csütörtök 15:06

Spoileres szóval csak az nézze meg aki látta mind a 8 évadot a Dexterből.
Debra fuck compilation
Sírok :D

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. november 7., csütörtök 13:11

Arrow 0205... minden résszel egyre jobb, eszméletlen :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 94 regisztrált és 0 vendég