Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2022. október 21., péntek 22:12

Ha már fantasy:

HoD 1x9
Az előző részek erősebbek voltak, de lehet csak az anyasorozat 9. részeihez mérem.

RoP 1x8
A sorozat legerősebb részeit Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Sauron felfedése mondjuk ki nem tudta.., celeb bimbó behálózása, a gyűrűk elkészülése, Sauron megérkezése Mordorba.. összecsapták 20 percben, miközben részeket szántak a négertünde szálra, az uncsi idegenre meg a gyapjasokra.. gg. :lol:
Nem illik.

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4415
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. október 19., szerda 12:35

babaking írta:
Halfkey írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Mégis miért került volna trónra azzal hogy ott mindenkit legyilkol? Nincs azzal a jelenettel nagy bajom, de ebben magyarazátban nem látom a rációt, a kettő egyáltalán nem következik egymásból.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget! Ez csak az én véleményem - mert abban a pillanatban erő vákuum (van ilyen szó magyarul? - gondolom nincs) keletkezik. Valakinek el kell foglalni a trónt, vagy a nép szétszedi a várat. A király Alicentes vérvonala ezáltal tulajdonképp kihal, bár nem tudom, hogy Aegon gyerekei ott voltak-e. A legközelebbi lehetséges trónutódló pont ö lenne. Felülhet ideiglenesen a trónra amíg Rhaenyra megjön, de utána miért szállna le?
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Robert Baratheon sem volt ott amikor Királyvárat elfoglalták, de a valódi történelemben is bőven elég volt a király nevében meghódítani bármit, nem kellett ahhoz személyesen ott csápolnia az adott uralkodónak.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3126
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: babaking » 2022. október 19., szerda 12:21

Halfkey írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Mégis miért került volna trónra azzal hogy ott mindenkit legyilkol? Nincs azzal a jelenettel nagy bajom, de ebben magyarazátban nem látom a rációt, a kettő egyáltalán nem következik egymásból.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget! Ez csak az én véleményem - mert abban a pillanatban erő vákuum (van ilyen szó magyarul? - gondolom nincs) keletkezik. Valakinek el kell foglalni a trónt, vagy a nép szétszedi a várat. A király Alicentes vérvonala ezáltal tulajdonképp kihal, bár nem tudom, hogy Aegon gyerekei ott voltak-e. A legközelebbi lehetséges trónutódló pont ö lenne. Felülhet ideiglenesen a trónra amíg Rhaenyra megjön, de utána miért szállna le?
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4415
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. október 19., szerda 12:11

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Mégis miért került volna trónra azzal hogy ott mindenkit legyilkol? Nincs azzal a jelenettel nagy bajom, de ebben magyarazátban nem látom a rációt, a kettő egyáltalán nem következik egymásból.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3126
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: babaking » 2022. október 19., szerda 11:45

Helyenként szerintem is túl egyszerü a sorozat, bár így, hogy az egész kb egy szálra fókuszál nehéz is. A Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!"verseny, hogy ki találja meg a királyt" címü jeleneteknek több feladata/ haszna volt:

- bemutatta, királyvár mélységeit, és azt, hogy ezt a korona tűri
- bemutatta a két herceg karakterét, és azok különbségét

Önmagában az ilyen jeleneteket a GoT-ban agyon dícsérték, hogy milyen okosan építi a hátteret. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Sajnos itt a kiindulópont, hogy versenyezni kell buta

Az utolsó jelenet sem volt annyira rossz mint sokan írják. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Egyrészt Aegon nem hallhat meg mert még fontos szerepe lesz Rhaenyrával. Másrészt Rhaenys már megbékélt azzal hogy ö nem akar királynö lenni, ha pedig ott mindenkit legyilkol azzal tulajdonképpen trónra került volna és Rhaenyra akár arulásnak is felfoghatja. Így egyértelműen oldalt választott
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. október 18., kedd 21:22

csababarca írta: nem emeltél ki semmilyen hibát, csak beírtad, hogy BK szint, meg hogy nulla.
ez nem hiba kiemelés.

fejtsd ki, hogy mi nem tetszett, konkrétan, akkor érthető lenne a dolog.
az utolsó jelenetet említetted, abban egyet is értek, én sem tettem volna bele, vagy nem így.
Az efféle dolgokat a GoT-ban annyival erőteljesebben tudták megoldani, hogy ott kiégtem volna teljesen.
Miután egy bizonyos történésre húzták rá az egész részt, szerintem érthető volt a kommentem.

Az egész esemény levezénylése élvezhetetlen volt. Gagyi, idegesítő. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Tanácsos jelenetsor is. Mint az óvodások. Nulla súly, a gyökér Criston is komolyanvehetetlen. Hagyjuk már.

Daemonék nélküli jelenetek durván más szintet ütnek meg a szériában. Nem pozitív irányba.


Súlytalan, hatás nélküli az egész. :agree:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: csababarca » 2022. október 18., kedd 21:15

Remy írta:
Amúgy egy darabig vicces, de na... Meglepő, de rohadtul nem vagyok egyedül azon a véleményen, hogy ez a rész gyenge volt. Miért volt gyenge? Mert nagyszabású események történtek, erre a fű növése is érdekesebb és hatásosabbnak tűnt érzésre. Egy Red Wedding vagy Tyrion beszéde, stb. Na, ott volt feszültség. Itt? Semmi. Az a végső jelenet meg... :lol:

Amúgy meglepő, de maga a sorozat érdekel és alapvetően jól szórakozok rajta. De messze nem hibátlan széria, a hibákat meg had emeljem már ki. Az előző résznél, mikor írtam, hogy all time top jelenetek voltak benne GoT franchiseon belül, akkor nem láttalak jönni. :)
nem emeltél ki semmilyen hibát, csak beírtad, hogy BK szint, meg hogy nulla.
ez nem hiba kiemelés.

fejtsd ki, hogy mi nem tetszett, konkrétan, akkor érthető lenne a dolog.
az utolsó jelenetet említetted, abban egyet is értek, én sem tettem volna bele, vagy nem így.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4415
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. október 18., kedd 21:07

Na gyerekek, downvote és upvote gomb imádók és haterek: Orville első évad, 7. rész nektek való :)

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: sonic » 2022. október 18., kedd 20:44

Remy írta:

Amúgy egy darabig vicces, de na... Meglepő, de rohadtul nem vagyok egyedül azon a véleményen, hogy ez a rész gyenge volt. Miért volt gyenge? Mert nagyszabású események történtek, erre a fű növése is érdekesebb és hatásosabbnak tűnt érzésre. Egy Red Wedding vagy Tyrion beszéde, stb. Na, ott volt feszültség. Itt? Semmi. Az a végső jelenet meg... :lol:

Amúgy meglepő, de maga a sorozat érdekel és alapvetően jól szórakozok rajta. De messze nem hibátlan széria, a hibákat meg had emeljem már ki. Az előző résznél, mikor írtam, hogy all time top jelenetek voltak benne GoT franchiseon belül, akkor nem láttalak jönni. :)
Nem lattal jonni... Most szamonkersz hogy nem reagalok minden hozzaszolasodra? :D Majd igyekszem fejlodni.

Amugy ha a baratok kozt HOTD szinten van lehet belenezek abba is ha idom engedi a sok Remy komment olvasas mellett.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. október 18., kedd 20:30

sonic írta:
Remy írta: Ez megint nagyon gyér rész volt a Sárkányoktól. Barátok közt szint. Az efféle dolgokat a GoT-ban annyival erőteljesebben tudták megoldani, hogy ott kiégtem volna teljesen. Nulla...
De miert nezel ilyen baratok kozt szintu sorozatokat. Nezz inkabb par TheRock vagy Vandamme filmet, azon tuti kiegsz.
Amúgy egy darabig vicces, de na... Meglepő, de rohadtul nem vagyok egyedül azon a véleményen, hogy ez a rész gyenge volt. Miért volt gyenge? Mert nagyszabású események történtek, erre a fű növése is érdekesebb és hatásosabbnak tűnt érzésre. Egy Red Wedding vagy Tyrion beszéde, stb. Na, ott volt feszültség. Itt? Semmi. Az a végső jelenet meg... :lol:

Amúgy meglepő, de maga a sorozat érdekel és alapvetően jól szórakozok rajta. De messze nem hibátlan széria, a hibákat meg had emeljem már ki. Az előző résznél, mikor írtam, hogy all time top jelenetek voltak benne GoT franchiseon belül, akkor nem láttalak jönni. :)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: sonic » 2022. október 18., kedd 20:22

Remy írta: Ez megint nagyon gyér rész volt a Sárkányoktól. Barátok közt szint. Az efféle dolgokat a GoT-ban annyival erőteljesebben tudták megoldani, hogy ott kiégtem volna teljesen. Nulla...
De miert nezel ilyen baratok kozt szintu sorozatokat. Nezz inkabb par TheRock vagy Vandamme filmet, azon tuti kiegsz.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: csababarca » 2022. október 17., hétfő 21:45

ikelemen5 írta: Sárkányok háza
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!9. résznek szerintem ez gyenge volt. A konfliktust nem igazán értettem, hogy miért számít az, hogy az Ottó vagy az Alicent találja meg előbb a leendő királyt? Mert az Alicent inkább Targeryn-es, az Ottó Hightoweres koronázást szeretett volna? Vagy így Az Alicent tudott beszélni a fejével, hogy ne akarja megölni a nővérét?
Aegon mit hitt? Hogy soha nem találják meg? Meddig tervezett bújkálni?
Azt jól hozta az új király, hogy a szeretet, figyelem amit nem kapott meg a családjától, a korona hatására az emberektől egyből. Gondolom a fejébe száll majd.
Az, hogy a királyné így becsicskuljon a lágfétises embernek, teljesen érthetetlen számomra.
A vége hiányérztet hagyott maga után.. vagy égesse el őket a picsába, vagy álljon át. ez a kiabál velük a sárkány egyet, oszt' kalap kabát.. :kivagyhe:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Szerintem jól harmonizált a korábbi részekkel.
Azért számít, mert Alicent itt még próbálta volna a béke útját keresni, míg Otto folyamatosan azon munkálkodott a félnyomorék Laryssal, hogy Rhaenyrat és a fattyait ki kell nyírni záros határidőn belül..
Ki tud Aegonra hatni először, ez volt a tét.

Aegon soha nem akart uralkodó lenni, nagyívben tett erre, főleg azért amit a részben is mond, hogy az apja soha nem akarta királynak. Ő ezt elfogadta, elvolt a piti kis életével. Nem véletlen mondta a tesónak, hogy hagyja elmenni hajóval, nem kell ez neki.

Az, hogy Larysnak becsicskult, hát érdekek vezérlik őt is, Larys bizonyítottan bármit megtesz érte/a lábaiért :mrgreen: így jól jön neki.

A vége az nem tudom, könyvben nem emlékszem erre, szerintem sem volt sok értelme, mert így kb a legnagyobb balfék címet megkapja Rhaenys, mert gyorsan véget vethetett volna konfliktusnak, mielőtt elkezdődhetett volna.

Remy írta: Ez megint nagyon gyér rész volt a Sárkányoktól. Barátok közt szint. Az efféle dolgokat a GoT-ban annyival erőteljesebben tudták megoldani, hogy ott kiégtem volna teljesen. Nulla...
jah, egy Rock cameo eldobta volna az egészet.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. október 17., hétfő 20:31

Ez megint nagyon gyér rész volt a Sárkányoktól. Barátok közt szint. Az efféle dolgokat a GoT-ban annyival erőteljesebben tudták megoldani, hogy ott kiégtem volna teljesen. Nulla...
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 2004
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2022. október 17., hétfő 16:25

tubatibi írta: Tegnap elrajtolt az ősz egyik legjobban várt animéje, a Blue Lock

Idén kettő labdarúgással kapcsolatos anime indult, az Ao Ashi és a Blue Lock, Nekem hangulatra jobban adta Aoi története, viszont Japánban sokkal nagyobb népszerűségnek örvend a Blue Lock, érdekesség, hogy a Japánok világbajnoki mezét is ez az anime ihlette. :)
Mindenképpen érdemes ránézni, minőségi adaptációt kaptunk.

Egyébként elég erős ősz elé fogunk nézni, a teljesség igénye nélkül:

Bleach - Thousand Year Blood War

A Final Arc következik, rengeteg előzetes van, tegnap is kijött egy, hát mit ne mondjak nem finomkodtak a készítők, ha az egész anime olyan lesz, mint az előzeteseken akkor méltó lezárást fogunk kapni, mivel már olvastam a mangát ezért nagyon kíváncsi vagyok, hogy bizonyos jelenetek hogy lesznek meganimálva és nagyon reménykedem benne, hogy nem gyerekbarátként.
Ywach pedig egy állat. :agree:


Solo Leveling

Talán számomra ez a legjobban várt anime, szörnyes anime, menő főkarakterekkel, mindenképpen érdemes lesz ránézni.

Chainsaw Man

Ugye a Chainsaw Man-nek is már kijött pár előzetese, vártam is, viszont az előzetes kritikák alapján nem úgy sikerült ahogy azt elvárták, kíváncsian várom, már maga a gondolat, hogy egy láncfűrész van a feje helyén elég morbid. :mrgreen:

MOB Psycho III

Vannak itt MOB rajongók? Végre elindult a 3. évad. :salute:


Jött pár folytatás még, a teljesség igénye nélkül: Spy x Family Part 2, Boku no Hero Academia Season 6, Overlord Season 4, Tensei Kenja no Isekai Life


Elég jó kis ősznek érzem az ideit, minőségi tartalmakat kaptak az anime kedvelői.


Mozifilmek

Jujutsu Kaisen 0

Végre elérhető normális minőségben, ez valami hihetetlen fasza lett. Nem gondoltam volna, hogy a sorozatnál jobb lesz, de sikerült felülmúlnia.
Yuta karaktere jól lett felépítve, Geto nagyon jó gonosz volt és Gojo Satoru...szerintem az egyik legjobb karakter az újgenerációs animékben, sőt talán Nekem a személyes kedvencem is.

Dragon Ball Super: Super Hero

Karácsonyra kapjuk a Blu-Ray változatot, úgyhogy addig kénytelen vagyok kibírni, hogy ne nézzem meg a mozisat, kritikák alapján nem fogunk csalódni (Bár a dizájn továbbra sem a szivem csücske.)
- Tensei Kenja no Isekai Life folytatás sehol nincsen, legalábbis max hír van róla, maga az anime sehol nincsen még.
- Blue Lock japánban elképesztően népszerű, a mangája és az animéje is, viszont ami a sportanimék népszerűségét okozza, a CSAPATszellem és a közös cél az itt egyelőre nem nagyon látszik meg. Itt mindenki a saját céljáért küzd. Aztán majd meglátjuk mi lesz később.
- Chainsaw Man egyelőre nekem ugyanolyan undorító grafikailag mint a Doroherdoro volt pár szezonnal ezelőtt. Bár alapból utálom az agyonvéres animéket, de ennek valószínű azért adok esélyt x rész múlva (ha már van mit nézni, nem heti szinten egyesével.
- Solo Leveling 2023-as anime lesz. A manágáját egyik haver fordította, Hunravelsub néven megtalálható az oldala. A mangáját asszem végig megcsinálta már. Nagyon várta az animét is hozzá, meglátjuk majd milyen lesz. Ebben aztán sok potenciál van. A-1 Pictures stúdió kapta, szóval ez már jó. csak ne csesszék el!
- Overlord Season 4 ez már lement nyáron :D de kíváncsi leszek a folytatására, hogy pl a Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!királylányból (szőke kiscsaj) ki csinált vámpírt
- Bleach nem érint, sose láttam 1 részét sem XD

Viszont amiket kihagytál a listából - és érdemes rákukkantani:
- Kage no Jitsuryokusha ni Naritakute! egy minőségibb isekai. nem az a tucat gagyi, amik mostanában mennek.
- Fumetsu no Anata e második szezonja is startolt, na, ez egy szintén elég népszerű anime volt, egy halhatatlan lélekről szól. Az 1.évad tetszett, várom mit hoznak ki a továbbiakban belőle.
- Mairimashita! Iruma-kun 3rd Season. Anno sokáig nem mertem elkezdeni, mert gagyinak gondoltam. de aztán belevágtam. Megérte. Aki minőségi akció vígjáték animét akar, annak duplán ajánlott, mert rengeteg jó karakter van benne. Miképpen egy, az meberek világából a szörnyekébe átvitt ember lesz a démonúr fia, s beíratják őt a démoniskolába :D

Jaa, meg még egy, ami említést érdemel az őszi szezonból:
Golden Kamuy 4th Season.
Szintén sokáig vártam , hogy elkezdjem. De egyik haver annyira mondta, hogy megéri, ne aggódjak miatta. És végül igaza lett. Történelmi anime, az 1900-as évek elejéről, a japán-orosz háborút mutatja be voltaképpen egy katona szemszögéből. fantasy elemekkel.

nmate írta: Most a Primal-t darálom, nagyon jó cucc az is.
Bizony. minőségi! végig, mind2 évada!

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2947
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2022. október 17., hétfő 7:40

Sárkányok háza
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!9. résznek szerintem ez gyenge volt. A konfliktust nem igazán értettem, hogy miért számít az, hogy az Ottó vagy az Alicent találja meg előbb a leendő királyt? Mert az Alicent inkább Targeryn-es, az Ottó Hightoweres koronázást szeretett volna? Vagy így Az Alicent tudott beszélni a fejével, hogy ne akarja megölni a nővérét?
Aegon mit hitt? Hogy soha nem találják meg? Meddig tervezett bújkálni?
Azt jól hozta az új király, hogy a szeretet, figyelem amit nem kapott meg a családjától, a korona hatására az emberektől egyből. Gondolom a fejébe száll majd.
Az, hogy a királyné így becsicskuljon a lágfétises embernek, teljesen érthetetlen számomra.
A vége hiányérztet hagyott maga után.. vagy égesse el őket a picsába, vagy álljon át. ez a kiabál velük a sárkány egyet, oszt' kalap kabát.. :kivagyhe:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4948
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2022. október 16., vasárnap 13:07

Fu a Primalt en is csak ajanlani tudom, az elso evad nagyon erdeti, es elkepeszto, hogy egy masodpercre nem ul le a dialogusok hianya ellenere sem. A masodik evadot nem reg kezdtem, nehezebben csuzsik es kicsit vontatott a sztori neha, de nem rossz. Viszont az elso evados varazs elszallt sajnos. :)

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2022. október 16., vasárnap 12:57

füst írta:Valaki végignézte a Cyberpunk Edgerunnerst?
Jaja, csak a sok sárkányok harca között elveszett :mrgreen:
nmate írta: Cyberpunk Edgerunners

Pl. egy Arcane szintjét nem üti meg, de nem rossz kis ~25 perces téma, a játéknál egészen biztosan hasznosabban elköltött pénz ez. :mrgreen: Bár, most jól felpörgött a játék is a sorozatra való tekintettel.

Most a Primal-t darálom, nagyon jó cucc az is.

ELSiete
Hozzászólások: 2982
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2022. október 16., vasárnap 10:51

Faust írta: Ez a jatek nelkul mennyire ertelmezheto? Ki vagyok ehezve mar valami jo szajberpankra, de elkezdtem olvasni a Neuromancert es akkora csalodas volt, hogy azota kerulom a temat.
Simán értelmezhető, nekem sem volt meg a játék.
Valóban kiemelkedő darab, hosszú évek óta az első anime amit vegig tudtam nézni. Szuper új világ, pörgős esemény, remek karakterek.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8351
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Faust » 2022. október 16., vasárnap 10:26

Ez a jatek nelkul mennyire ertelmezheto? Ki vagyok ehezve mar valami jo szajberpankra, de elkezdtem olvasni a Neuromancert es akkora csalodas volt, hogy azota kerulom a temat.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: füst » 2022. október 16., vasárnap 10:12

Valaki végignézte a Cyberpunk Edgerunnerst?

Ki se látszik ez a topik a trónok harcától meg gyűrűk urától, ezért csak felületesen olvastam vissza, de nem láttam semmit, pedig szerintem kiemelkedő alkotás lett. Nem az én műfajom az anime, a játékot ki se próbáltam, de a CE nagyon betalált, a sztori eleve fenntartja az érdeklődést, nincs letekerve a felnőtt tartalom, és nincs plot armor, 10 rész, kerek egy az egész. Az idei alkotások közül nekem eddig ez a best, bár lehet megnézem majd egybe ezt a két műremeket, amikről szól ez a topik. Mondjuk annyira nem hozott lázba egyik se. :D
https://youtu.be/JtqIas3bYhg


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 78 regisztrált és 0 vendég