Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. március 14., péntek 15:47

tubatibi írta:The Originals
-Az eddigi részekből a kedvenc jelenetem:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!B-) [HD]

A zene, ahogy előadja Klaus...minden :agree:
Az egész sorozat egyik legbrutálabb, legjobb jelenete volt ez (amit te is linkeltél): KÉP

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Bár tudtam, hogy Klaus a legerősebb, de azért egy picit féltem, hogy itt most neki is baja lehet. de amilyen egyszerűen lerendezte a csapatot, nem semmi.

Amúgy nem csak a sorozat zseniális, hanem a zenei aláfestések is.

11.részben pedig egy másik FRISS sorozat bevezető zenéjét tették oda, brutál jóóóóó! B-)
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. március 14., péntek 14:33

The Originals
-Az eddigi részekből a kedvenc jelenetem:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!B-) [HD]

A zene, ahogy előadja Klaus...minden :agree:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. március 14., péntek 0:03

remélem nem lesz több romantikus szál a poi-ben, a carter-reese pillanat kb a világ legcikibb történése volt, amit TV képernyőn valaha leadtak. maradjanak annál amit tudnak, az enyelgést meg hagyják meg réjzen sorozatainak.
Jaja. Csak ugye CBS-ről beszélünk, talán mostanság a Criminal Minds az egyetlen, amely az ilyen szálat hanyagolja. Hátha...
Ha a CW vinné a PoI-t már rég lenne egy Finch-Shaw-Reese szerelmi háromszög, kb. 20 évvel fiatalabb "színészekkel" :lol:

Réj imádná :mrgreen:

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. március 13., csütörtök 23:48

torjack írta:Castle esetében még az is játszik, hogy Stana az elején jobban festett :D

A PoI meg...igazából meglepi, mert országos csatornán ilyesmit nem vár az ember. A Hannibal esetében is hihetetlen, hogy országoson fut.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Mondjuk a PoI a CBS-en megy úgyhogy idővel még átmehetnek egy Reese-Shaw romantikus évődésbe. Bár Shaw eddig több érdeklődést mutatott Finch kutyája iránt :mrgreen:
szerintem meg pont hogy az elején nézett ki szarul stana, azzal a rövid vöröses-barnás hajjal alig nézett ki jól, utána viszont :sziv:

remélem nem lesz több romantikus szál a poi-ben, a carter-reese pillanat kb a világ legcikibb történése volt, amit TV képernyőn valaha leadtak. maradjanak annál amit tudnak, az enyelgést meg hagyják meg réjzen sorozatainak.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. március 13., csütörtök 23:39

Castle esetében még az is játszik, hogy Stana az elején jobban festett :D

A PoI meg...igazából meglepi, mert országos csatornán ilyesmit nem vár az ember. A Hannibal esetében is hihetetlen, hogy országoson fut.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Mondjuk a PoI a CBS-en megy úgyhogy idővel még átmehetnek egy Reese-Shaw romantikus évődésbe. Bár Shaw eddig több érdeklődést mutatott Finch kutyája iránt :mrgreen:

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. március 13., csütörtök 23:31

torjack írta: Kibírtad eddig? :D Pedig van még lejjebb :D


No de hogy ne csak kritizáljak, a PoI-ból szintre hoztam magam. Elég patent lett így 3 évadra. Országos csatornán talán a legjobb cucc a Hannibal után.
én az 5. évadig bírtam, az ideit már nem néztem, rohadtul szenvedős lett, pedig az első 2-3 évadot nagyon élveztem :D

a második mondat meg nagyon igaz :agree:

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. március 13., csütörtök 23:29

Castle
Kibírtad eddig? :D Pedig van még lejjebb :D


No de hogy ne csak kritizáljak, a PoI-ból szintre hoztam magam. Elég patent lett így 3 évadra. Országos csatornán talán a legjobb cucc a Hannibal után.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. március 13., csütörtök 23:18

Anis írta:TWD 1.évad
Amúgy nem volt rossz, de elképesztően LASSÚ volt!
Ha az elso evad lassu volt, akkor mit fogsz majd mondani a masodikra, ahol az evad kozepen jo par reszen keresztul semmi sem tortenik :D
Pipita írta:Tényleg kezdek aggódni az elmeállapotom miatt, valami tényleg fordítva van bekötve. Ez volt az utóbbi néhány rész közül a leggyengébb HIMYM epizód szvsz, a poénok jók voltak.
Gondoltam beszállok kicsit én is a HIMYM fikázásba végre, erre mindenki élteti. :lol:
Vegre rajottel hogy tenyleg veled van a baj :D

Castle 4x9
Az elso ket evadban latot Castle es Beckett kozotti csipkelodesek mara szinte teljesen eltuntek, ez mar nem az a sorozat amit kb 1 eve megszerettem. Ez a negyedik evad pedig kritikan aluli, gyengen kezdtek, majd jott par fellangolas, majd ismet par gyenge resz. A mostani resz pedig annyira idegesitett hogy a felenel kikapcsoltam es megkapta a vegleges kaszat is. (azert kar erte, de ez van)

House of Cards 1x1
Ha pedig kaszaltunk egy sorozatot, akkor illik helyette elkezdeni egy masikat. :D
Ennel jobban talan nem is valaszthattam volna, azonnal beszippantott. Sokat nem is akarok rola beszelni, de ez bizony minosegi sorozat a javabol.

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. március 13., csütörtök 22:39

wZoLee7 írta:
Anis írta:TWD 1.évad
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Először is az első részek valamelyikében jó jelenet volt, amikor az autópálya egyik fele be van dugulva, másik pedig csont üres és ott lovagol be a főszereplő a város felé. Másrészt fura h a másik része a pályának full üres volt. Amúgy nem volt rossz, de elképesztően LASSÚ volt!
hát egy spoilerre csak spoilerrel lehet válaszolni :lol:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A városba befelé bedugultak az utak, mert mindenki azt hitte ott van egy menekült tábor, csak hogy nem volt, kifelé meg már senki sem jutott, autóval legalább is biztos nem :lol:
azért az elég ciki amikor valaki egy réjzen elleni vitában ég be :lol: :lol:

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. március 13., csütörtök 21:41

Realista24 írta:Alig varom a True Detective elemzést raisen módra. :lol: ez a twd is odaszabos
:lol:

CW sorozatok után a TD valóban érdekes lesz :D De mit lehet tudni. Lehet ez hozza el a megvilágosodást. Kis lépés az emberiségnek... :mrgreen:


Ja, amúgy beindult a berendelések ideje a következő szezonra, a CBS már belevágott:

dráma: Hawaii Five-0, NCIS, NCIS: Los Angeles, Blue Bloods, Person of Interest, The Good Wife, Elementary, Criminal Minds, CSI
szitkom: 2 Broke Girls, Mom, Mike & Molly, The Millers, Two and a Half Men
reality: The Amazing Race (+1 évad), Undercover Boss

Ezek új szezont kaptak, plusz ott van a TBBT +3 szezonnal.
Kasza: HIMYM, We are Men
Még levegőben lóg: The Crazy Ones, The Mentalist, Hostages, Intelligence+plusz a még be nem mutatott cuccok, meg ugye majd a pilot-ok.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. március 13., csütörtök 20:14

Semmilyen elemzést, pont ez a lényeg. Td meg időpocsékolás neked.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. március 13., csütörtök 19:49

wZoLee7 írta: hát egy spoilerre csak spoilerrel lehet válaszolni :lol:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A városba befelé bedugultak az utak, mert mindenki azt hitte ott van egy menekült tábor, csak hogy nem volt, kifelé meg már senki sem jutott, autóval legalább is biztos nem :lol:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!befelé? a snitten amikor lovagol befelé a város felé a csávó akkor az autók orra pont a másik irányba néz

amúgy 6 részről nem tudom milyen elemzést vártál R24, de aki akarta már úgy is látta, újat úgy sem mondok senkinek sem. 6 részt nem lehet elemezni sok mondatban, csak írtam egy rövidke kis észrevételt.

TD is jön majd, csak bevárom hogy szinkronosan kifusson [6 rész lement már].
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. március 13., csütörtök 19:26

Anis írta:TWD 1.évad
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Először is az első részek valamelyikében jó jelenet volt, amikor az autópálya egyik fele be van dugulva, másik pedig csont üres és ott lovagol be a főszereplő a város felé. Másrészt fura h a másik része a pályának full üres volt. Amúgy nem volt rossz, de elképesztően LASSÚ volt!
hát egy spoilerre csak spoilerrel lehet válaszolni :lol:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A városba befelé bedugultak az utak, mert mindenki azt hitte ott van egy menekült tábor, csak hogy nem volt, kifelé meg már senki sem jutott, autóval legalább is biztos nem :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. március 13., csütörtök 19:06

Alig varom a True Detective elemzést raisen módra. :lol: ez a twd is odaszabos
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. március 13., csütörtök 18:42

Szerintem is jó rész volt, mert az érzelmesebb részek itt ütősebbek voltak, mint a régebbi részekben.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Pipita » 2014. március 13., csütörtök 18:33

Tényleg kezdek aggódni az elmeállapotom miatt, valami tényleg fordítva van bekötve. Ez volt az utóbbi néhány rész közül a leggyengébb HIMYM epizód szvsz, a poénok jók voltak,
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!De engem nagyon felcseszett, hogy akkor mégis mennek Olaszba. Nem tudom miért, de megvolt beszélve, hogy nem, és akkor kiderül Lily titka, és akkor mégis mennek. Nem értem az egészet. Na mindegy.

Viszont a Kapitány nagyon nagy tag. :lol: :lol:
"-Dehát ennek nincs is értelme...
-Jó, de nagyon szeretem a hajókat... :lol:


Gondoltam beszállok kicsit én is a HIMYM fikázásba végre, erre mindenki élteti. :lol:

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. március 13., csütörtök 18:16

TWD 1.évad

Megnéztem az első részt és amit kivágtak belőle hogy 40 perc körüli rész legyen (ami amcsiban is volt), nem vágtak ki belőle semmi fontosat, nem hiányzott semmi.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Először is az első részek valamelyikében jó jelenet volt, amikor az autópálya egyik fele be van dugulva, másik pedig csont üres és ott lovagol be a főszereplő a város felé. Másrészt fura h a másik része a pályának full üres volt. Amúgy nem volt rossz, de elképesztően LASSÚ volt!


Witches of East End 1.évad = Imdb
A sok vámpíros és vérfarkasos sorozat után készült egy csak boszorkányos is. Főszereplő anyukának van két lánya akikkel nyugiban él, ám beüt a krach és kiderül hogy boszik. És persze megindulnak az események, jönnek a gonoszok, ellenségek. Kiderülnek a múltbéli események, rejtélyek. Egyik boszi lány: Jenna Dewan-Tatum :sziv:
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: gunner » 2014. március 13., csütörtök 7:46

Sírhant művek S1
Döcögősen indult, szüneteltettem is, de egyre jobban megfogott.
A fekete humor legfeketébbike, érdekes szereplőkkel és abszolút nem mindennapi eseményekkel. Ajánlom nagyon :)

Columbo
Valahogy kimaradt az életemből eddig, vagyis csak a tv-ben láttam pár jelenetet belőle.
Meglepődtem, mikor néztem, hogy 90 percesek a részek, egész kidolgozott hollywoodi filmek lehetnének belőle. R.I.P. Peter Falk.
"And my heart will leave you never."

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. március 13., csütörtök 0:38

András93 írta:
h3x0r írta:Ezekrol meg en se hallottam.
Azért mondom. Pedig adták nálunk is.
Mondjuk a Seinfeld elég népszerű volt Amerikában, a 90-es években ez volt, meg a Friends és a Fraiser. Utolsó rész is a legnézettebb részek között van.
Szerintem ezzel nagyon sokan vagyunk így.
Newhart (82-90), Cheers (82-93) és az első: M-A-S-H (72-83)
A dobogós hármast kétlem, hogy a korunkbeliek többsége ismerné, hallott-e már róluk.


Egy másik témájú top10 = top 10 vámpír a sorozatokból:
10. Marceline, the vampire Queen
9. Hal Yorke (Being Human) ====> aki vágyik egy kis vámpíros sorozatra a komolyabb fajtából annak ajánlott
8. Damon Salvatore (The Vampire Diaries)
7. Bill Compton (True Blood)
6. Lily Munster (The Munsters 1964-1966)
5. Eric Northman (True Blood)
4. Barnabas Collins (Dark Shadows 1966-1971)
3. Angel (Buffy sorozatból és a spin-offjából)
2. Count von Count (Sesame Street 1969-)
1. Spike (Buffy sorozatból és a spin-offjából)
---> kicsit fura nekem hogy több ősrégi sorozatot és karaktert is beletesznek az ilyenekbe.
---> Nálam Klausnak is helye lenne a listában még ha ő (valamiért) kicsit kilógna a sorból.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: András93 » 2014. március 13., csütörtök 0:03

h3x0r írta:Ezekrol meg en se hallottam.
Azért mondom. Pedig adták nálunk is.
Mondjuk a Seinfeld elég népszerű volt Amerikában, a 90-es években ez volt, meg a Friends és a Fraiser. Utolsó rész is a legnézettebb részek között van.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 135 regisztrált és 0 vendég