Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. január 29., szerda 20:31

sonic írta:Hat, gyanus volt hogy mit fognak kezdeni ezzel a szallal evadokon keresztul. :D Vegulis, makes sense. Csak sajnalni fogom Rustot. Nem lattam McConoughey-t ilyen fasza szerepben meg soha, pedig van mar mogotte par film...
a killer joet akkor még nem láttad úgy látom :D :D :D
a film maga egy beteg szar, de mm zseniális abban is :D

a struktúra antalógia, olyan mint az american horror story, 1 évad = 1 történet, lesznek új színészek, lesznek akik maradnak. woody és mm gondolom úgy volt, h fél évet (v mittomén mennyi ideig forgattak) megér a karrierjükből, de ők azért a nagy vászonhoz vannak szokva.
én szerintem van arra esély, h ha leesik egy-két díj a sorozatnak, v nekik, akkor visszatérjenek mondjuk a 3. vagy 4. évadban.

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Demes » 2014. január 29., szerda 20:23

Boky írta:
sonic írta: Ezt azt jelenti, hogy csak az elso evadban lesznek benne? :(
majdnem biztos, hogy igen.
Ejj, kár, nem tudtam eddig :/
Viszont simán benne van hogy legalább ilyen minőségű színészeket hoznak a kövi évadokra is. Legalábbis remélem :)

Avatar
El Tigre
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2013. június 20., csütörtök 11:42
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: El Tigre » 2014. január 29., szerda 20:20

Lesznek visszatérő szereplők is.

Amúgy ...

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. január 29., szerda 19:55

Hát rohadtul sajnálom, két rohadt jó színész van most a vásznon. Matthewt a Lincoln Lawyer óta bírom, ott már elég fasza volt szerintem.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: sonic » 2014. január 29., szerda 19:52

Hat, gyanus volt hogy mit fognak kezdeni ezzel a szallal evadokon keresztul. :D Vegulis, makes sense. Csak sajnalni fogom Rustot. Nem lattam McConoughey-t ilyen fasza szerepben meg soha, pedig van mar mogotte par film...
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. január 29., szerda 19:41

sonic írta:
Kyller írta:y ötlet volt Matt-et és Woody-t befizetni erre a 8 részre.
Ezt azt jelenti, hogy csak az elso evadban lesznek benne? :(
majdnem biztos, hogy igen.

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: gunner » 2014. január 29., szerda 19:41

Én is azon filóztam, hogy az első évad végére lezárul ez a szál. :hmmm: Talán úgy lenne a logikus, és nem válna erőltetetté sem. (mondjuk ha Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!ezen az ügyön dolgoznak 4+ évadon át esetleg... de mondjuk ugye ott a jelenkori eset is, amiről semmi infó nincs eddig...

Megfogott a sorozat nah... :D A Bansheeből két részt néztem, de folytatom majd nem sokára, meg a Deadwood is ott van B-) Meg a Carnivale :D Vannak jó sorozatok most nah :coffee:
"And my heart will leave you never."

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: sonic » 2014. január 29., szerda 19:34

Kyller írta:y ötlet volt Matt-et és Woody-t befizetni erre a 8 részre.
Ezt azt jelenti, hogy csak az elso evadban lesznek benne? :(
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: gunner » 2014. január 29., szerda 19:13

Tényleg el tud az ember merengeni, a monológok hatalmasak, én is néhol azon veszem észre magam, hogy valamit sugall az a film :)
"And my heart will leave you never."

Avatar
Kyller
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 7:55
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Higuain, Ramos, Alvaro Recoba
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kyller » 2014. január 29., szerda 18:55

True Detective, 0103: Azt a bdsrstnt. Sonickal egyetértek, tényleg hatalmas potenciál van a sorozatban :ozil: Az utolsó képsorok... kb. 200-ra ment fel a pulzusom.
A rohadt életbe. Mostanában nem néztem egy sorit se, mert egyik se érdekelt igazán. De ez már a trailer alapján behúzott. Nagy ötlet volt Matt-et és Woody-t befizetni erre a 8 részre. Eszetlen jól játszanak. Mattet még nem láttam ennyire pszichó szerepben. Eddigi 3 rész zseniális volt, végig lekötött, azon kaptam magam, hogy agyalok a hülyeségeimen, az életemen, a párkapcsolatomon, meg minden olyan dologról amiről ez a sorozat szól, és egyszer csak eltelik 1 óra... :ozil:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. január 29., szerda 18:48

úristen de jó ezt a hangot megint hallani: https://www.youtube.com/watch?feature=p ... r9t53Dh08Q

amúgy ha valakinek kemény sorozat kell, akkor banshee. az első évad fasza volt, a második úgy tűnik még jobb lesz. a detektíveset meg pótolom majd. :mrgreen:

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: csababarca » 2014. január 29., szerda 16:53

h3x0r írta:
csababarca írta:
Szoval hogy tisztaban legyunk a dolgokkal, Aliasrol van szo.
Osszel ugy volt, hogy vasarnap ejszaka jott ki a TWD, kedd ejszaka az Agent of Shield, szerda ejszaka pedig az Arrow.
A TWD-vel nem volt problema, mert Szigonnyal kozosen forditottak, tehat Szigony leforditotta a felet, atkuldte Aliasnak, o pedig befejezte. Ezek a feliratok sokszor mar hetfon del korul mar kint voltak vagy delutan, neha csak kovetkezo nap, de ez ritka volt. A problema ez utan kovetkezett. Kedd ejszaka kijott a Shield, volt hogy Alias elkezdte forditani szerdan, de volt hogy nem. Szerda ejszaka pedig megjelent a joval nagyobb nezettsegu Arrow, ez altal pedig a Shield-et parkolo palyara tette es az Arrow-ot forditotta (mar amikor volt ra ideje). Volt hogy az Arrow forditasaval is csak szombaton lett kesz, elkezdte a Shield-et, de mar nem tudta befejezni, mert hetfon mar kijott a TWD es azt kellett forditani. Jo parszor annyira elmaradt, hogy a Shield felirata tobb mint 1 het kesessel jott ki. Valamilyen szinten megertem a Shield rajongoit, hogy az o sorozatuk hamarabb jott ki, de megis kesobb kapnak feliratot. Ez olyasmi mint a korhazaknal, nem erkezesi, hanem surgossegi sorrendben latjuk el a betegeket. Az uj evben annyit valtozott a helyzet, hogy az Arrow-ot ugyan ugy mint a TWD-t, Szigonnyal kozosen forditjak.
Alias folyamatos felhaborodasait es makacssagat konnyen meg lehet magyarazni. Alias egy csaj. (nem poenbol irom, tenyleg az)
Én is tudom,hogy ki ő,csak nem akartam nevesíteni :)
Arrow is volt,hogy a csütörtöki részt nem tudta befejezni, aztán jött a hétfő,és félrerakta az arrow-t is, és a twdvel foglalkozott. Engem ez háborított fel.

Nah mindegy, rendeződött az ügy,ahogy mocsok is írta, elosztogatták szépen mostmár,így jönnek is rendesen a feliratok.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: mocsok » 2014. január 29., szerda 16:39

ja, aztán mikor már alapból sokat késett a feliratokkal, még felvette a csi-t is.
aztán pár hét múlva leadta, hogy az neki mégse megy. nem is értem mire gondolt.

mindegy. arrowra ott van mathers, shieldre meg agents-sub.

twd-t meg úgyis gyorsan megcsinálják szigonnyal.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. január 29., szerda 16:28

csababarca írta: Durva, én is ilyen gányolt felirattal néztem, de nem volt vészes. Nem értem a fordítókat,és egyre többször előfordul.
Aztán ha kicsit oda van szólva mondjuk egy hét után,hogy miért nincs felirat,akkor megsértődnek rajta.
Van egy aki pl csinál több sorozatot,de mindig elmarad az Arrow-val pl...aztán átdobta másnak. De nem egyszer volt,hogy a hétfői TWD-hez előbb megcsinálta a feliratot,mint az Arrow-hoz,mondván népszerűbb...de kérem, mi lenne,ha mondjuk Arrowt megcsinálta volna 3 nap alatt, TWD-t meg másfél nap alatt? Ehelyett TWD 1 nap max, Arrow meg 4-5...És be volt sértődve,ha szóltak miatta. És nem is az a baj,hogy csúszik,hanem hogy utána lekezelően beszél az "olvasóival", illetve makacs,és alig adta át másnak a stafétát.
Nah mindegy.
Szoval hogy tisztaban legyunk a dolgokkal, Aliasrol van szo.
Osszel ugy volt, hogy vasarnap ejszaka jott ki a TWD, kedd ejszaka az Agent of Shield, szerda ejszaka pedig az Arrow.
A TWD-vel nem volt problema, mert Szigonnyal kozosen forditottak, tehat Szigony leforditotta a felet, atkuldte Aliasnak, o pedig befejezte. Ezek a feliratok sokszor mar hetfon del korul mar kint voltak vagy delutan, neha csak kovetkezo nap, de ez ritka volt. A problema ez utan kovetkezett. Kedd ejszaka kijott a Shield, volt hogy Alias elkezdte forditani szerdan, de volt hogy nem. Szerda ejszaka pedig megjelent a joval nagyobb nezettsegu Arrow, ez altal pedig a Shield-et parkolo palyara tette es az Arrow-ot forditotta (mar amikor volt ra ideje). Volt hogy az Arrow forditasaval is csak szombaton lett kesz, elkezdte a Shield-et, de mar nem tudta befejezni, mert hetfon mar kijott a TWD es azt kellett forditani. Jo parszor annyira elmaradt, hogy a Shield felirata tobb mint 1 het kesessel jott ki. Valamilyen szinten megertem a Shield rajongoit, hogy az o sorozatuk hamarabb jott ki, de megis kesobb kapnak feliratot. Ez olyasmi mint a korhazaknal, nem erkezesi, hanem surgossegi sorrendben latjuk el a betegeket. Az uj evben annyit valtozott a helyzet, hogy az Arrow-ot ugyan ugy mint a TWD-t, Szigonnyal kozosen forditjak.
Alias folyamatos felhaborodasait es makacssagat konnyen meg lehet magyarazni. Alias egy csaj. (nem poenbol irom, tenyleg az)

Avatar
angus
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 19:44
Kedvenc csapatod: habfehérek

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: angus » 2014. január 29., szerda 16:12

De egy ilyen mini sorozatnal mint a Sherlock, amit ennyien neznek, az elso reszhez a felirat 12 nap utan jott ki, a masodikhoz megjelenes utan 24 nappal.
Adom... Én síkideg voltam már, hogy nincs felirat, még szerencse, hogy volt "házi", ami egyébként meglepően jó volt, semmi problémám nem volt vele, sőt, most, hogy újranéztem Cooper19 "hivatalos" feliratával, volt egy-két dolog, amik a gányoltban jobban lettek lefordítva.
A dologhoz hozzátartozik persze, hogy 1 Sherlock rész kb 4 HIMYM-nek felel meg, de a 24 napot akkor is túlzásnak tartom (amiből mondjuk a fele még az első rész lefordítására ment el...).
Himym 200. epizód megvolt azoknak,akik nézik? :)
Várok a magyar feliratra, Szigony ma délutánra ígérte. Nekem egyébként eddig bejön ez az évad, kicsit időhúzós, de talán nem olyan szenvedős, mint az előző.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: csababarca » 2014. január 29., szerda 15:42

ferni írta:
amúgy az mi durva, hogy a Sherlock 3. évadának második részéhez most jött még csak ki a felirat a hivatalos fordítótól :lol:
nem fogom én ezt megérteni, hogy ha nincs ideje lefordítani miért nem passzolja át... nem volt az igazi ezekkel a házi kreálmány feliratokkal, persze így is sokkal jobbak volt azok, mint a semmi.
Durva, én is ilyen gányolt felirattal néztem, de nem volt vészes. Nem értem a fordítókat,és egyre többször előfordul.
Aztán ha kicsit oda van szólva mondjuk egy hét után,hogy miért nincs felirat,akkor megsértődnek rajta.
Van egy aki pl csinál több sorozatot,de mindig elmarad az Arrow-val pl...aztán átdobta másnak. De nem egyszer volt,hogy a hétfői TWD-hez előbb megcsinálta a feliratot,mint az Arrow-hoz,mondván népszerűbb...de kérem, mi lenne,ha mondjuk Arrowt megcsinálta volna 3 nap alatt, TWD-t meg másfél nap alatt? Ehelyett TWD 1 nap max, Arrow meg 4-5...És be volt sértődve,ha szóltak miatta. És nem is az a baj,hogy csúszik,hanem hogy utána lekezelően beszél az "olvasóival", illetve makacs,és alig adta át másnak a stafétát.
Nah mindegy.

Himym 200. epizód megvolt azoknak,akik nézik? :)
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. január 29., szerda 15:01

Boky írta:
nmate írta:True Detective, 0103: Azt a bdsrstnt. Sonickal egyetértek, tényleg hatalmas potenciál van a sorozatban :ozil: Az utolsó képsorok... kb. 200-ra ment fel a pulzusom.
hát ja az utolsó 5 perc odavert. MM monológja nagyon kemény volt, és akkor abbahagyják, ott ahol... a kis gecik :lol:
és két hét múlva jön a következő rész :mrgreen:
na pont egy ilyen momentumra vágytam már, a végére csak megérkezett :lol:

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. január 29., szerda 10:08

nmate írta:True Detective, 0103: Azt a bdsrstnt. Sonickal egyetértek, tényleg hatalmas potenciál van a sorozatban :ozil: Az utolsó képsorok... kb. 200-ra ment fel a pulzusom.
hát ja az utolsó 5 perc odavert. MM monológja nagyon kemény volt, és akkor abbahagyják, ott ahol... a kis gecik :lol:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. január 29., szerda 9:59

True Detective, 0103: Azt a bdsrstnt. Sonickal egyetértek, tényleg hatalmas potenciál van a sorozatban :ozil: Az utolsó képsorok... kb. 200-ra ment fel a pulzusom.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. január 29., szerda 1:50

ferni írta:amúgy az mi durva, hogy a Sherlock 3. évadának második részéhez most jött még csak ki a felirat a hivatalos fordítótól :lol:
nem fogom én ezt megérteni, hogy ha nincs ideje lefordítani miért nem passzolja át... nem volt az igazi ezekkel a házi kreálmány feliratokkal, persze így is sokkal jobbak volt azok, mint a semmi.
En mondjuk altalaban angol felirattal nezem a sorozatokat, de a Sherlock pont olyan, hogy nem ertek meg belole mindent. En is ilyen "hazi felirattal" neztem meg, parszor csak angolul jelent meg a szoveg, volt hogy mindket nyelven, de azert meg mindig jobb volt mint a semmi.
En mondjuk megertem azt ha a heti sorozatoknal, amibol kijon 20-24 resz, a feliratozok neha vizsga vagy munkahelyi elfoglaltsag miatt kesnek par napot vagy akar egy hetet, mert ez tenyleg barmikor elofordulhat. De egy ilyen mini sorozatnal mint a Sherlock, amit ennyien neznek, az elso reszhez a felirat 12 nap utan jott ki, a masodikhoz megjelenes utan 24 nappal. Ha nem er ra, akkor szoljon mas forditoknak, hogy figyu sracok, sok a melom es nem erek ra megcsinalni, elvallalnatok helyettem akar ketten vagy harman? Mert ez olyan hogy van egy munka, amit ingyen 4-5 ember is elvegezne, az egyik elvallalja es utana meg nem csinalja meg, pedig a tobbiek mar reg kesz is lennenek vele.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 49 regisztrált és 0 vendég