Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. január 6., hétfő 19:17

Donát írta:Nip/Tuck-ról vélemény? Morfondírozom rajta pár napja... :hmmm:
Az elso harom evadot lattam, nekem bejott a sorozat.

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: gunner » 2014. január 6., hétfő 18:53

Megéri, nézzed :)
"And my heart will leave you never."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. január 6., hétfő 18:46

Nip/Tuck-ról vélemény?
Patent sorozat, a vége felé kicsit esett a színvonal, de érdemes.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1726
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Donát » 2014. január 6., hétfő 18:46

Nip/Tuck-ról vélemény? Morfondírozom rajta pár napja... :hmmm:

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Demes » 2014. január 6., hétfő 17:47

Gascoigne írta: Hol hallottad? Wikin láttam annak idején, hogy az ötödik lesz a záró idény. Ha ez változott, én csak örülök. :)
Csak lehet(ett?) venni ilyen feliratú pólókat meg karkötőket venni az online shopjukban meg pár rész jobb alsó sarkába is oda van rakva egy #sixseasonsandamovie szóval úgy vettem hogy ez azért van mert ennyit terveznek. De lehet hogy rosszul gondolom :hmmm:

El is kezdem az 5ik évadot, már nagyon vártam az új részekre :roll:

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. január 6., hétfő 17:41

így inkább elkezdtem a breaking bad-et, 2 részt néztem meg belőle, eddig jó, érdekes a sztori, és este folytatom is.
de egyébként azt nem vártam előzetesen, hogy lesznek benne vicces/megmosolyogtató részek is. :)
Hát akkor szar sorozatot választottál ha nem akarsz ráfüggni :mrgreen:
Nagyon be fog pörögni az első 5-8 rész még piskóta...
Bitch :mrgreen:

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. január 6., hétfő 17:20

Oké, értem. Akkor az "Ich bin dein Vater, paaahhh" dolognál se illik elmondani, hogy ki mondta kinek és miben... :mrgreen:

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2014. január 6., hétfő 17:14

Pl en se lattam meg egy star wars filmet se.
Egyszer talán érdemes. Ugyanolyan ártalmatlan bugyutaság, mint a mai futószalagról köpködött képregényfilmek, a zenéje viszont tényleg nagyon jó. Én csak a régi hármat láttam, valamiért azokat is németül annak idején a pro7-en. Lehet, h ez is adott/vett az élményből...möge die Macht mit dir sein. :mrgreen:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. január 6., hétfő 17:00

torjack írta:Spoiler témához, ezt mindig meg akartam kérdezni : Meddig spoiler a spoiler?

Pl. az hogy a Dallasban Pamela miután egy évig szunyált, majd még hót kómásan elment zuhanyozni és ott találta azt akit, az még spoiler? Csak mert kb. 20 éve véget ért a sorozat, de aki csak mostanában kezdett bele, annak még mindig spoileres lehet... :D

Még futó sorozatnál, vagy ami tényleg mostanában ért véget, ott még egyértelmű, de a régebbieknél?
Fuggetlenul attol, hogy 1-1 muvet mikor adtak ki, a spoiler az mindig is spoiler marad.

"A spoiler irodalmi művekre, filmekre, videojátékokra stb. vonatkozó információ: leggyakrabban a végkifejlet elárulását jelenti, de kulcsfontosságú pontok (főleg hosszabb alkotások esetén) nem csak a mű végén találhatók.
Idő előtti közlése elronthatja, tönkreteheti a befogadás élményét.."
Attol hogy nekem valami egyertelmu, mert 5-6 alkalommal lattam a Friends utolso reszet vagy tobbszor is olvastam a Pal utcai fiukat, attol meg vannak olyanok akik valamilyen oknal fogva meg nem lattak/olvastak. Pl en se lattam meg egy star wars filmet se.

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2014. január 6., hétfő 16:53

torjack írta:Spoiler témához, ezt mindig meg akartam kérdezni : Meddig spoiler a spoiler?

Pl. az hogy a Dallasban Pamela miután egy évig szunyált, majd még hót kómásan elment zuhanyozni és ott találta azt akit, az még spoiler? Csak mert kb. 20 éve véget ért a sorozat, de aki csak mostanában kezdett bele, annak még mindig spoileres lehet... :D

Még futó sorozatnál, vagy ami tényleg mostanában ért véget, ott még egyértelmű, de a régebbieknél?
Szerintem abból kell kiindulnod, hogy régi klasszikusokat (most nem éppen a Dallasra gondolok persze :) ) sem feltétlenül látta/olvasta mindenki, de ettől még lehet, hogy a jövőben megtennék. A spoiler időtől függetlenül spoiler marad. Nyilván lehet azért józan ésszel mérlegelni. Hófehérke törpés kalandjainak kimenelét jó eséllyel mindenki ismeri, ellenben mondjuk nem illik világgá kürtölni, ki hadonászott konyhakéssel a psycho-ban.
h3x0r írta:
Gascoigne írta:Community [...] Kb az egyetlen nézhető sitcom évek óta, de öt idény után lezárják. Mit mondd ez a civilizációnkról? :|
Felkeltetted az erdeklodesem, ugyhogy gyorsan meg is neztem az elso ket reszt. Annyira nem nyugozott le, egy kicsit atlagosnak ereztem a sorozatot. Ma viszont megneztem a harmadik reszt es egyszeruen beszippantott. Most fejeztem be a 7.-et es siman ledaralnam az egesz evadot ha nem kene holnapra tanuljak.
Jó lesz az. :)
Rengeteg jól kitalált karakter, remek színészek és persze jutalomjáték Chevy Chase-nek. Nekem tetszett, hogy nem skatulyázták be a nézőt nyáladzó idiótának, és a fingósviccek és alákevert röhögés helyett bevállaltak egy pörgősebb, okosabb, kevésbé szájbarágott humort. Ez persze azzal is jár, hogy kicsit jobban kell figyelni, rengeteg a rejtett poén, mellékszál (nekem a kedvencem az, amikor valamelyik részben Abed a háttérben szépen levezet egy szülést anélkül, hogy egy szó esne róla).

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. január 6., hétfő 15:38

Sherlock 0302

:mrgreen:

De azért kis komolyságot kérek az utolsó részhez.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. január 6., hétfő 15:30

Spoiler témához, ezt mindig meg akartam kérdezni : Meddig spoiler a spoiler?

Pl. az hogy a Dallasban Pamela miután egy évig szunyált, majd még hót kómásan elment zuhanyozni és ott találta azt akit, az még spoiler? Csak mert kb. 20 éve véget ért a sorozat, de aki csak mostanában kezdett bele, annak még mindig spoileres lehet... :D

Még futó sorozatnál, vagy ami tényleg mostanában ért véget, ott még egyértelmű, de a régebbieknél?

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. január 6., hétfő 13:46

De a Dexter finalejarol is sikeresen ertesultem ugy, hogy meg el se kezdtem a sorozatot :lol: (pedig akartam, de ezek utan talan csak jovore)
A finálé spoilere nem egy olyan nagy szám, ami lerombolja a sorozat élvezetét, főleg nem az első 7 évadét. Az utolsó évad meg irtó gyengére sikeredett, talán 1 rész volt, ami nagyon tetszett, és nem az utolsó volt az. Úgyhogy kezd el bátran. Ha a többi évadból nem tudsz spoilert, akkor fog nagyokat ütni a sorozat.

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. január 6., hétfő 13:35

h3x0r írta:
Gascoigne írta:Community [...] Kb az egyetlen nézhető sitcom évek óta, de öt idény után lezárják. Mit mondd ez a civilizációnkról? :|
Felkeltetted az erdeklodesem, ugyhogy gyorsan meg is neztem az elso ket reszt. Annyira nem nyugozott le, egy kicsit atlagosnak ereztem a sorozatot. Ma viszont megneztem a harmadik reszt es egyszeruen beszippantott. Most fejeztem be a 7.-et es siman ledaralnam az egesz evadot ha nem kene holnapra tanuljak.
Én még tavaly novemberben daráltam le az első két évadot Pipita ajánlására - és bár nem szeretem a sitcomokat, de ez a "valami" nem volt rossz.

Most épp az Awkwardot nézem, ami hasonlít a Suburgatory című sorozatra (ha jól emlékszem páran látták már).
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. január 6., hétfő 13:30

Gascoigne írta:Community [...] Kb az egyetlen nézhető sitcom évek óta, de öt idény után lezárják. Mit mondd ez a civilizációnkról? :|
Felkeltetted az erdeklodesem, ugyhogy gyorsan meg is neztem az elso ket reszt. Annyira nem nyugozott le, egy kicsit atlagosnak ereztem a sorozatot. Ma viszont megneztem a harmadik reszt es egyszeruen beszippantott. Most fejeztem be a 7.-et es siman ledaralnam az egesz evadot ha nem kene holnapra tanuljak.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8344
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. január 5., vasárnap 19:07

én nem tudom, leszedtem a kórról a shield-et, de olyan volt a hang, mintha a valami szokol rádiót tennék be a párna alá.

így inkább elkezdtem a breaking bad-et, 2 részt néztem meg belőle, eddig jó, érdekes a sztori, és este folytatom is.
de egyébként azt nem vártam előzetesen, hogy lesznek benne vicces/megmosolyogtató részek is. :)

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. január 5., vasárnap 1:26

A Game of Thrones 3. evadjanak utolso resze junius 9-en jott ki, par baratommal meg 15-en talalkoztam. Elkezdtunk beszelni sorozatokrol, hogy ki mit nez es egyszer csak az egyik haveromnak kicsuszott a szajan, hogy
(spoiler Game of Thrones 3.evad vegebol)Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!szoval veletlenul azt mondta, hogy sajnalja a Starkokat, mert Rob es az anyja is meghalt.
Rogton ezutan 4-en vagy 5-en elkezdtek szidni, hogy lehet ekkora idiota, stb :lol:
Ugyan ez a haverom olvasta az osszes konyvet. Van egy masik, aki ido kozben elkezdte a harmadikat. Persze amikor talalkozunk mindig kerdi tole, hogy pont melyik resznel tart. Ennek koszonheton megtudtam, hogy ki hal meg legkozelebb. Nagyon boldog voltam :vivo:

De a Dexter finalejarol is sikeresen ertesultem ugy, hogy meg el se kezdtem a sorozatot :lol: (pedig akartam, de ezek utan talan csak jovore)

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8344
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. január 5., vasárnap 1:19

nah, nemrég kértem ajánlásokat, a the shield c. sorozattal kezdem, azt találtam a leírás alapján a legérdekesebbnek.

remélem, hogy tetszeni fog, DE nem tesz brutális függővé. :lol:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6669
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. január 5., vasárnap 0:55

Én valamilyen csoda folytán elkerültem a képet a HIMYM-nél :mrgreen: Viszont haverom úgy lespoilerezte a 6. évad végét, hogy majdnem sírva fakadtam, el is küldtem a picsába. Amikor nyáron elkezdtem a Dextert darálni, direkt nem is lájkoltam be fb-n, nehogy lássak valami spoilert, mert akkor nagyon ideges lettem volna. Haverom ennél jófej volt, 2 évaddal előttem járt kb, sőt lehet 3-al is és amikor beszéltünk róla, akkor kis spoilert sem mondott.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. január 5., vasárnap 0:49

Az ilyen veletlen (?) spoilerekbol nalam a HIMYM 8. evadjanak utolso resze viszi a primet
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!ugyanis a HIMYM hivatalos oldala posztolta ezt a kepet rogton az utolso resz leadasa utan. (link)
Az egyik ismerosom bele is futott a spoilerbe pont mielott elinditotta volna a reszt. Mondjuk ugy, hogy kicsit ideges volt. En mar korabban kiszedtem az oldal altal posztolt kepeket, mert folyamatosan jottek a kisebb spoilerek.

De eleg jo kis kommentek szulettek a kep alatt. (zarojelben lefordittam oket annak aki nem olyan jo angolbol)

"You do realise that people who don't live in the US and haven't seen the episode are also fans of this page....right?"
(Te tudod, hogy azok az emerek is rajongoi az oldalnak, akik nem az USA-ban elnek es meg nem lattak az epizodot... nem de?)

"Hey, so, spoilers are fun, right? Not everyone's seen the episode yet, man"
(He, szoval a spoilerek szorakoztatoak, nem de? Meg nem mindenki latta az epizodot ember)

"This better be a joke. I didnt wait 8 years to read this on facebook before i could watch the episode"
(Ez valami vicc. Nem azert vartam 8 evet, hogy facebookon tudjam meg ezt mielott megnezhettem volna az epizodot)

"Kids, Let me tell you about How I Met the Mother... I saw a picture of her on Facebook. Cool story, right?"
(Gyerekek, hadd meseljek nektek arrol hogy ismertem meg anyatokat... Lattam egy kepet rola a facebookon. Cool sztori, nem de?)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 37 regisztrált és 0 vendég