Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2014. március 6., csütörtök 18:54

Arrow
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!az évadzáró az érdekes kérdés lesz ,amit viszont nem szeretnék az az hogy 2v1 harc legyen benne , gondolok itt Roy - Olie kombó Slade ellen vagy más bratyizás
amit viszont várok az az hogy még ebben az évadban felbukkan Ra's ha már Moira befenyítette vele Malcolmot
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27399
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. március 6., csütörtök 18:50

nmate írta:Kis Arrow 02e16 és DC Universe spoiler, saját felelősségre tessék olvasni.
Remy írta:Pont az ilyen apróságok jók arra, hogy összekapcsolják a filmes univerzummal a sorozatot.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nagyon mérges lennék, ha az lenne amit írsz. Ugye Harley Quinn azért Harley Quinn mert Joker hatására lett így elbecézve, ő "hódította" meg, ő miatt lett az, aki. Egy logikus magyarázat létezne (vagy hasonló, így első blikkre), hogy miért is van H.Q. Iron Heightsban, mert Arkhamben nem akarták Jokerrel egybezárni. De itt meg az a fail, hogy Oliver kicsit idősebb kéne legyen - persze ha a képregényeket vesszük figyelembe. Emiatt is gondolom, hogy nem lesz összekötve a két univerzum, mert egy idősebb Batmant látunk a képernyőkön.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ja, mondjuk van benne valami, bár Superman se idős, meg WW se, egyedül csak Batmant kezelik idősebbnek. Valamilyen szinten felrúgja a legtöbb képregényt ez a kivitelezés, nem? Mert ugye még az Igazság Ligája sem alakult meg a filmben, de Batman úgymond öreg lesz... tehát megpróbálnak saját utakon is járni. Tehát lehetséges az a Harley story, amit írsz. :hmmm:

szerk: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Meg igazából képlékeny az egész. Nincs előírva, hogy minek hogyan kell történnie, simán lehet alakítgatni a jó ízlés határain belül. Én nyitott vagyok mindenre. Lényeg az, hogy a DC sorozatok/filmek jók legyenek.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. március 6., csütörtök 18:40

Kis Arrow 02e16 és DC Universe spoiler, saját felelősségre tessék olvasni.
Remy írta:Pont az ilyen apróságok jók arra, hogy összekapcsolják a filmes univerzummal a sorozatot.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nagyon mérges lennék, ha az lenne amit írsz. Ugye Harley Quinn azért Harley Quinn mert Joker hatására lett így elbecézve, ő "hódította" meg, ő miatt lett az, aki. Egy logikus magyarázat létezne (vagy hasonló, így első blikkre), hogy miért is van H.Q. Iron Heightsban, mert Arkhamben nem akarták Jokerrel egybezárni. De itt meg az a fail, hogy Oliver kicsit idősebb kéne legyen - persze ha a képregényeket vesszük figyelembe. Emiatt is gondolom, hogy nem lesz összekötve a két univerzum, mert egy idősebb Batmant látunk a képernyőkön.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4480
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. március 6., csütörtök 18:30

újabb nagyszerű twd és odaát részek.... :lol: :lol: istenem.

viszont, én is inkább azokhoz tartozom, akik szeretik végignézni a sorozatokat, ha már belekezdtek. legritkább esetben hagyom abba, mondjuk a himymet hagytam, majd vmikor ha nagyon unatkozom lehet megnézem, de az sem most lesz.

a twd és az odaát jó példa erre, mind2 elég gyenge egyelőre, de pár karakter nagyon a szívemhez nőtt, meg szimplán kiváncsi vagyok a befejezésre. ezért nézem továbbra is mindkettőt.

viszont bízok benne, hogy legalább 1 pofás utolsó évadot összehoznak, aztán lehet benézem, mint pl. a Dexterrel. még mai napig feltud baszni az a lezárás. :D

ma este, vagy holnap délután pedig nekilátok a SoA-nak. ha fele olyan jó ajánlás lesz, mint a Drót, akkor már megéri. :D

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27399
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. március 6., csütörtök 18:30

nmate írta:
Ő hát. De meglepődnék, ha nagy szerepet kapna.
Pont az ilyen apróságok jók arra, hogy összekapcsolják a filmes univerzummal a sorozatot. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Harley itt fel lenne vezetve, a 3. évadban kapna pár részt, majd elmenekülne Gothambe... ahol majd Jokerrel találkozik, de ami ugyebár már a Ben Affleckkel készülő különálló Batman filmben lenne. Aztán voilá... kész is az Arkhamos story a filmhez. Lehet zúzni az elmegyogyóban B-) :D
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. március 6., csütörtök 18:10

Realista24 írta:legyen akármilyen fos, mert meg kijön belőle öt uj evad vagy ketto...nem szamit a minőség, hiszen mar elkezdtem. bár, igy is el lehet cseszni az időt.
Kicsit olyan, mint a dohányzás. Tudja az ember, hogy káros, aztán mégis :mrgreen:

Remy írta:Arrow s2 e16
Ő hát. De meglepődnék, ha nagy szerepet kapna.

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Demes » 2014. március 6., csütörtök 17:50

Remy írta: 00:06-nál --> Az Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Harley Quinn ??!?!?!?
Kva nagy lenne, jöhet az egy hét szünet aztán... :rock:

Amúgy már nincs sok hátra az évadból, remélem tartják a színvonalat így a végére.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Amúgy fura hogy Roy-al még kb semmi nem történt mióta megtudta hogy Oliver az Arrow, pedig azt hittem hogy megnő majd a szerepe a következő részekben, de úgy néz ki arra még várni kell.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. március 6., csütörtök 17:35

Nem tudok várni a következő Arrow részre....Imádom ezt a sorozatot, ez a mostani rész is. :agree:
Deathstroke. :shutup:
Not yet, Kid. :box: :box: :box:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27399
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. március 6., csütörtök 16:55

Arrow s2 e16

00:06-nál --> Az Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Harley Quinn ??!?!?!?
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. március 6., csütörtök 16:16

Bizony, sokáig én is nagyon ragaszkodtam a sorozatokhoz, amiket néztem. De az időnk véges, és lehetetlen az összes könyvet elolvasni, az összes sorozatot megnézni. Nagyon kevés sorozat tartja a minőséget több évadon keresztül, de nem is ez a nagy baj. Ha érzem, hogy a készítők nem tisztelnek, mint nézőt, csak az időmet akarják húzni mindenféle logikátlan lépésekkel, akkor bizony bepöccenek, és megy a kasza. Pár sorozat egyszerűen annyira magasra tette a lécet (True Detective, House of Cards, Newsroom, Sopranos, Justified, csak hogy egy párat említsek), hogy azok után már nem fogok minden trutyit megnézni.
Aki szerinte meg nincsen választék, hát annak nem tudok mit mondani :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. március 6., csütörtök 16:04

Jó kis összekötő magyarázó rész volt, mondjuk nyilvánvaló volt, de akkor is, izgi, körömrágós és lehet várni egy hetet...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62882
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. március 6., csütörtök 15:56

lordgabi írta:
Anis írta:Azt is tudom, hogy régen sok sz*r filmet kezdtem el és néztem meg, de Remy-vel ellentétben én nem pazarlom arra az időmet, ami nem érdekel és nem fog meg egy idő után. Ha nem érdekel kinyomom és a lomtárban végzi.
Én sosem csinálok így. Legyen az bármilyen idegtépő, ha már elkezdtem, akkor be is fejezem mindig. Bírom, amikor valaki félig megnézi, és a végkifejlet ismerete nélkül tol rá 1-4 pontokat. :roll:
En meg azokat birom akik csak azért is vegignezik a sorozatot, legyen akármilyen fos, mert meg kijön belőle öt uj evad vagy ketto...nem szamit a minőség, hiszen mar elkezdtem. bár, igy is el lehet cseszni az időt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9204
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. március 6., csütörtök 15:21

lordgabi írta:Én sosem csinálok így. Legyen az bármilyen idegtépő, ha már elkezdtem, akkor be is fejezem mindig. Bírom, amikor valaki félig megnézi, és a végkifejlet ismerete nélkül tol rá 1-4 pontokat. :roll:
Pedig van benne logika. Elinditok egy 2 oras filmet, megnezek belole fel orat, ami vagy nagyon unalmas vagy idegesitenek a karakterek. Miert kene tovabb nezzem? Lehet hogy kesobb valamivel jobb lesz, talan egy 5-os vagy 6-os pontszamot elerheti, de en meg olyan filmet nem lattam aminek az eleje konkretan szar, a kovetkezdo masfel ora meg robbanasszeruen 7-es vagy 8-as szintu. Akkor mar abban a masfel oraban inkabb elkezdek egy masikat, ami valoszinuleg kap tolem egy 7-est is.

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. március 6., csütörtök 15:03

P. Krisz írta:A Csillagkapu utolsó 3 évada elég gyengére sikeredett , főleg a 9-10. -ik mert abban RDA már nem is szerepelt , az Ori meg mint ellenség tök béna volt
valóban a vége már ennek sem volt az igazi és az Orai mint gonoszok nem volt valami jó, de úgy értettem, hogy ez eléggé hosszú sorozat volt és ahhoz képest az első 6-7 évad simán nevezhető minőséginek, talán még a 8. is. (ezt is pl 3 évad nyáron daráltam le egyhuzamban, előtte csak részeket láttam, össze-vissza). RDA nélkül meg már nem volt az a feelingje a sorozatnak mint előtte. az alapcsapat volt a legjobb.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2242
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: mocsok » 2014. március 6., csütörtök 14:25

Mathers
arrow 2x15 felirat. Fordította: Winty Javította: Mathers amennyire volt időm átnéztem és javítottam ettől függetlenül lehet van benne hiba, de a legfontosabb hogy Winty egy jó fordító és inkább a tördelésekkel és egyéb szerkezeti hibák vannak nála. Következő részt pedig már ketten fordítjuk. Datáról töltető a felirat. "LASSÚ LETÖLTÉS"
http://data.hu/get/7489179/Arrow.S02E15 ... OL.hun.srt

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2014. március 6., csütörtök 14:15

A Csillagkapu utolsó 3 évada elég gyengére sikeredett , főleg a 9-10. -ik mert abban RDA már nem is szerepelt , az Ori meg mint ellenség tök béna volt
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. március 6., csütörtök 14:08

lordgabi írta:
csababarca írta:

mathers féle szokott lenni már este,általában! :)
Mathers 2 órája írta:mivel vizsgára készülök így nem hiszem hogy lesz időm feliratra sorry :S
Hatalmas rész volt, azt írta utána. :sly:
Nem rég meg azt írta, hogy valakivel fordít és az a valaki már kész ő átnézi és felrakja. :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6488
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. március 6., csütörtök 14:07

Anis írta:Azt is tudom, hogy régen sok sz*r filmet kezdtem el és néztem meg, de Remy-vel ellentétben én nem pazarlom arra az időmet, ami nem érdekel és nem fog meg egy idő után. Ha nem érdekel kinyomom és a lomtárban végzi.
Én sosem csinálok így. Legyen az bármilyen idegtépő, ha már elkezdtem, akkor be is fejezem mindig. Bírom, amikor valaki félig megnézi, és a végkifejlet ismerete nélkül tol rá 1-4 pontokat. :roll:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. március 6., csütörtök 14:02

VanillaSky-nak szerintem igaza van. Kb 2012 közepéig (már így utólag elismerem és tudom), hogy sok sz*rt megnéztem és végignéztem. De tavaly már elkezdtem sorozatot is kaszálni. Rájöttem, hogy egyszerűen ha valami rossz akkor arra kár időt vesztegetni. A mai világban olyan sok minőségi és jó sorozat van (tudom... a legtöbbet még nem láttam), hogy felesleges a rosszakra időt pazarolni. volt hogy 12-13 részes első évadokat azért végignéztem, pedig nem kötött le annyira a sorozat mint amennyire vártam (ilyen volt pl a Touch első évad és a Búra alatt), de egyiket sem folytatom. Agents of SHIELD-től is többet vártam, néztem, néztem, szünet, megnéztem még két részt ,de ez nem az volt amire számítottam és inkább kasza, mint további szenvedés. + így is elég sok vár megnézésre, ami nem jön be pár rész alapján azt inkább dobom.

(hasonlóan vagyok az animekkel és már a filmekkel is. Azt is tudom, hogy régen sok sz*r filmet kezdtem el és néztem meg, de Remy-vel ellentétben én nem pazarlom arra az időmet, ami nem érdekel és nem fog meg egy idő után. Ha nem érdekel kinyomom és a lomtárban végzi.)

Amúgy pl a Csillagkapu a 10 évadával tartja a szintet! Nekem nagyon tetszett az egész ahogy van.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6488
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. március 6., csütörtök 13:11

csababarca írta:
tubatibi írta:Nem tudjátok, hogy mikorra várható az új Arrow részhez a magyar felirat? :)

mathers féle szokott lenni már este,általában! :)
Mathers 2 órája írta:mivel vizsgára készülök így nem hiszem hogy lesz időm feliratra sorry :S
Hatalmas rész volt, azt írta utána. :sly:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 81 regisztrált és 0 vendég