Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2020. december 19., szombat 22:34

csababarca írta: Jah még egy észrevétel:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Amikor Luke magához húzza erővel az egyik DT-t, majd levágja, nah az olyan mintha a Fallen Orderből lenne kiemelve , még az effekt is videójátékos kicsit, és abban lehetett ezt csinálni :D
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ill. nekem feltűnt, ahogyan az utolsót megölte, a force grippel / crush-sal. Azt a jedik nagyon ritkán használják, megnéztem, tényleg, Mace Windu használta csak elvileg, leginkább a sötét oldalra volt jellemző. De lehet csak Favreau szopat minket, hogy bedobta ezt :D

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: csababarca » 2020. december 19., szombat 21:26

Jah még egy észrevétel:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Amikor Luke magához húzza erővel az egyik DT-t, majd levágja, nah az olyan mintha a Fallen Orderből lenne kiemelve , még az effekt is videójátékos kicsit, és abban lehetett ezt csinálni :D

amúgy, hogy negatívat mondjak, elvileg ugye lezárták az SW sagát, de azért ez is még oda tartozik, pláne Luke felbukkanásával pláne.
de azt mondom, ha ilyen minőségben csinálják, akkor én nem bánom, hogy nem teljesen új korszakba kalauzolnak minket, hanem a meglévő időszakot mélyítik, töltik ki, akkor az nekem okés.
még így is vannak bőven olyan szeletei amikre kíváncsi lennék, de nagyon: Vader első évei Vaderként, ahogy beletanul a viselet használatába, és Jedikre vadászik/Luke kalandjai az Endori csata után főleg amiket tudnék elég sokáig nézni.
De főleg Vaderre lennék kíváncsi jobban, most könyvek biztos vannak erről, meg a REbelsből tudunk pár dolgot, de ott is a Jedi vadászatot csak említik inkább, mert már Rebels idejéhez képest is régen volt.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ferni » 2020. december 19., szombat 20:56

Áhhhh, visszanéztem azt a részt a Mandalorian évadzárójában.... te uramatyám bakker, imádom :D :D :mrgreen: Libabőr :lol:
imdb-n 9.9-en áll a 8. rész és kurvára kevésnek tartom :mrgreen:

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: csababarca » 2020. december 19., szombat 20:21

nmate írta:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Amúgy Grogu sorsa akkor innentől az, hogy Kylo lekaszabolta? :) Grogunál egy kis magyarázatot azért várnék, hogy miért nem tud beszélni meg normálisan élni 50 évesen, 49 évig ebihal volt, vagy mi?
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!nem biztos, hogy odaveszik.
még addig sok minden történhet, kb még évek vannak hátra onnan, hogy Luke egyáltalán elkezdje Ben kiképzését.

Lehet poszttraumás stressz miatt nem tud, a templomban történtek miatt :mrgreen: kommunikálni tud az erőn keresztül, lehet azt tartja jobbnak.

btw. tudjuk, hogy Yoda 900 évesen is elég érdekesen beszélt, mintha nem ez lenne a fajuk erőssége.

amúgy baromi epic volt, Mark Hamillt rehabilitálták ezzel a jelenettel a méltatlan 8 után. na ez az a Luke akit elképzeltünk a Birodalom bukása után.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: kodo » 2020. december 19., szombat 20:17

Mando

Kibaszott epikus volt.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Geci, Luke hogy szíjje baszta az egész szakaszt, a kurvaéletbebelebaaaaszdmeg, ahsjskdskfjksjjfkjfkjfjkfjks.
https://external-preview.redd.it/m9lK90 ... 406b4b5962

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. december 19., szombat 16:21

Hát erre azért nem számítottam, de odatették na. Bebizseregtem kicsit.
Nem illik.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. december 19., szombat 12:08

Ez az évad többet ért, mint az egész új trilógia... Pedig még a 7. részt bírtam...
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2020. december 19., szombat 4:33

Csabi írta: (az utolsó jelenetnél amúgy olyan érzésem volt, hogy az új trilógia mennyire haszontalan felesleg volt. nem tudom miért)
Pont ezen gondolkodtam, hogy annyira értelmetlen és szutyok volt. Kár hogy nem lehet meg nem történtté tenni őket. :lol:
nmate írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Amúgy Grogu sorsa akkor innentől az, hogy Kylo lekaszabolta? Grogunál egy kis magyarázatot azért várnék, hogy miért nem tud beszélni meg normálisan élni 50 évesen, 49 évig ebihal volt, vagy mi?
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nekem úgy rémlik, hogy voltak túlélői Kylo ámokfutásának, szóval lehet, hogy túlélte. Ha meg ez a téma előkerül kétlem, hogy a Disney el tenné láb alól a merch machine fő elemét. :D
All in all, érződik, hogy kompetens emberek kezében van ez a sorozat, nem Abrams vagy RJ bohóckodik csecsszopó, idegbeteg Lukekal.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2020. december 19., szombat 4:22

Az elso 2 epizodot leszamitva jo kis evad volt ez a masodik, ez a z utolso resz meg nagyon ott volt.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2020. december 19., szombat 0:14

Mando
ferni írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Amúgy Grogu sorsa akkor innentől az, hogy Kylo lekaszabolta? :) Grogunál egy kis magyarázatot azért várnék, hogy miért nem tud beszélni meg normálisan élni 50 évesen, 49 évig ebihal volt, vagy mi?
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!
Yoda 900 éves volt, mikor meghalt, picit lassabban öregnek, ők, mint faj, emiatt lassabban is lesznek felnőttek gondolom.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Hát ez nagyon gyenge magyarázat nekem, ha így átszámítom Grogu 4-5 éves lehet, miközben egy bébi. De tök mindegy milyen lény, 50 év alatt legyen már valaki életképes :D

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. december 18., péntek 23:42

egyébként a postcredit is nagyon baszó volt.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!ahogy fett leül a "trónra"

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ferni » 2020. december 18., péntek 23:37

hát ez bazzeg valami zseni volt áhhhhhh :D :mrgreen:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!végre újra érezni lehetett mekkora baszó állatok voltak is az igazi Jedik a sok lófaszhoz képest... :lol: te uramatyám mennyire megbaszta őket :lol: Rogue Oneban volt utoljára ilyen érzésem Vadernél, huh de jó volt, ez az utsó két rész 10/10es volt.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Amúgy Grogu sorsa akkor innentől az, hogy Kylo lekaszabolta? :) Grogunál egy kis magyarázatot azért várnék, hogy miért nem tud beszélni meg normálisan élni 50 évesen, 49 évig ebihal volt, vagy mi?
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!
Yoda 900 éves volt, mikor meghalt, picit lassabban öregnek, ők, mint faj, emiatt lassabban is lesznek felnőttek gondolom.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2020. december 18., péntek 23:30

Csabi írta: (az utolsó jelenetnél amúgy olyan érzésem volt, hogy az új trilógia mennyire haszontalan felesleg volt. nem tudom miért)
Utolsó film óta ezen agyalok :D

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Amúgy Grogu sorsa akkor innentől az, hogy Kylo lekaszabolta? :) Grogunál egy kis magyarázatot azért várnék, hogy miért nem tud beszélni meg normálisan élni 50 évesen, 49 évig ebihal volt, vagy mi?

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. december 18., péntek 23:19

felfelé ível, na.

(az utolsó jelenetnél amúgy olyan érzésem volt, hogy az új trilógia mennyire haszontalan felesleg volt. nem tudom miért)

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2020. december 18., péntek 22:39

Zsombor írta:Mandoról meg nem ír senki? :D
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Azért ezek a Dark Trooperek érdekesen működnek, a saját blasterükről amit visszavert Luke a fénykarddal, az leszedi őket, de Mandoé hatástalan. Mindenesetre fasza kis befejezés volt ennek az évadnak, fanservice lvl 99 és volt feszültség rendesen ebben a részben.

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2020. december 18., péntek 18:19

Yazid írta:
Zsombor írta: Mandoról meg nem ír senki? :D
hat ez baxott kemeny volt. nem vagyok beteges sw fan de azert imadom szval ez az utolso epizod utan ujra kell razni az osszes reszt most, ugyis itt a szünet :mrgreen:

Ne csináljátok. Ennyire jó lett?
Meg nem volt időm megnézni, talan hétvégén vmikor. Odatettèk?
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Yazid » 2020. december 18., péntek 18:19

hat ez baxott kemeny volt. nem vagyok beteges sw fan de azert imadom szval ez az utolso epizod utan ujra kell razni az osszes filmet most, ugyis itt a szünet :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Yazid 2020. december 18., péntek 18:20-kor.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2020. december 18., péntek 17:51

Mandoról meg nem ír senki? :D

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: sebydani » 2020. december 15., kedd 13:17

gólvonal írta: Ha már itt tartunk, aki képben van a streaming szolgáltatókkal kapcsolatban, tudna írni egy kis jellemzést, előnyöket hátrányokat az oldalakról? Pár hónapja kezdtem Netflixezni, főleg dokumentum filmeket, sorozatokat nézek. Ebben a műfajban hol vannak a legjobb tartalmak?
Ha dokumentum akkor magasan a Netflix, szerintem. Nekem van régóta, plusz melle HBO Go, de azt elég ritkán pörgetjük, a számomra szimpatikus tartalmak szinte kivétel nélkül flixen vannak, mostanában kevés saját HBO-s sorozatot néztem.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

gólvonal
Hozzászólások: 894
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2020. december 15., kedd 13:15

Ha már itt tartunk, aki képben van a streaming szolgáltatókkal kapcsolatban, tudna írni egy kis jellemzést, előnyöket hátrányokat az oldalakról? Pár hónapja kezdtem Netflixezni, főleg dokumentum filmeket, sorozatokat nézek. Ebben a műfajban hol vannak a legjobb tartalmak?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 49 regisztrált és 0 vendég