Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. január 30., csütörtök 22:46

aki nem tudná, az arrow 5 évadra van tervezve, minden évad 1 évet ölelne fel a szigetes történésekből, és valami olyasmit mondogattak a készítők, hogy a sorozat első és utolsó jelenete (oliver megmenekül) ugyanaz lenne.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. január 30., csütörtök 21:47

tubatibi írta:Most kezdtem el nézni az Arrow-ot és eléggé bejön. :) Ne sokat spoilerezzetek !!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!valami oka van, hogy az első részben a szigeten ottvan deathstroke maszkja? kiderül később, hogy miért van ott? :D
Húha! Szerintem ne nagyon olvass bele az írásainkba, mert Remy a képregényből szokott spoilerezni mi, akik hétről hétre nézik, mi meg a régebbi részekből. Szóval amíg nem érsz be minket ne nagyon olvass minket.

A spoileres részedre meg az a válaszom nézd, mert amúgy spoiler a válasz. :D
Remy írta:[quote="Kerlon"Igazából nem írhatták ki, mert csak az elmúlt részben volt Deathstroke, előtte meg csak az ultra kemény Slade érzelmi gyengesége volt. Az már rég látható volt, hogy lesz ennek valami szála, de nem baj, mert a szigetes részek sem unalmasak.
Inkább úgy mondanám, hogy nem öl, ha nem muszáj. Nem tudom elképzelni, hogy életben maradjon, mert eddig se tudta meggyőzni Oli és most miért tudná? Főleg, hogy még az ok sincs teljesen kibontva, csak előkészítve.

Ezt értem, persze. Csak ne húzzák meg azt, hogy az 2 évad végén összecsapnak, majd Oliver megöli, (bár ugye Oliver nem öl, de sose lehet tudni :D ) aztán jó éjt... :roll: Túl jó karakter, azt kéne, mint a Batman - Joker ellentétnél. Eltenni az útból, de mindig visszajönne valahogy.[/quote]
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. január 30., csütörtök 20:57

Most kezdtem el nézni az Arrow-ot és eléggé bejön. :) Ne sokat spoilerezzetek !!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!valami oka van, hogy az első részben a szigeten ottvan deathstroke maszkja? kiderül később, hogy miért van ott? :D
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. január 30., csütörtök 20:52

Kerlon írta:
Ezért is reménykedem abban, hogy Deathstroke-ot nem fogják majd kiírni a sorozatból.
Igazából nem írhatták ki, mert csak az elmúlt részben volt Deathstroke, előtte meg csak az ultra kemény Slade érzelmi gyengesége volt. Az már rég látható volt, hogy lesz ennek valami szála, de nem baj, mert a szigetes részek sem unalmasak.
Ezt értem, persze. Csak ne húzzák meg azt, hogy az 2 évad végén összecsapnak, majd Oliver megöli, (bár ugye Oliver nem öl, de sose lehet tudni :D ) aztán jó éjt... :roll: Túl jó karakter, azt kéne, mint a Batman - Joker ellentétnél. Eltenni az útból, de mindig visszajönne valahogy.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. január 30., csütörtök 20:49

Ezért is reménykedem abban, hogy Deathstroke-ot nem fogják majd kiírni a sorozatból.
Igazából nem írhatták ki, mert csak az elmúlt részben volt Deathstroke, előtte meg csak az ultra kemény Slade érzelmi gyengesége volt. Az már rég látható volt, hogy lesz ennek valami szála, de nem baj, mert a szigetes részek sem unalmasak.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. január 30., csütörtök 20:41

Kerlon írta: Még Barryhez, a HIVE-hoz és Malcolmhoz is vissza kell térni. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A mostani Turneres bandáról nem is beszélve.
Barryhez már csak 1 részre fognak visszatérni, mert idén (?) jön a Flash sorozat, amihez már a szereplőket is elkezdték válogatni. Professor Zoom stb... Viszont arra kíváncsi leszek, hogy vajon lesznek-e közös részek Flash - Arrow :hmmm:

Malcolm... Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!szerintem ő most fog bekavarni a Thea dologgal, amit ugyebár most akar elintézni Oliver anyja...

Meg amúgy nem kell lezárni minden szálat idén... lesz 3. évad is. Ha érdekes és jó az adott szál, akkor vihetik, amíg lehet. Ezért is reménykedem abban, hogy Deathstroke-ot nem fogják majd kiírni a sorozatból.

Amúgy nagyon sok fog múlni azon, hogy a Flash sorozat, hogyan fog produkálni. Ha sikeres lesz, akkor nagy rá az esély, hogy Oliver is benne lesz a filmes univerzumban. A hírek alapján arra lehet következtetni, hogy Flashre várnak, mert érdekes, hogy kb minden szereplőre érkeznek pletykák, de Flashre nem. Egy sem!!! Azaz, minden rajta múlik.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. január 30., csütörtök 20:29

Remy írta:Arrow s2 e12

Azt nem mondom, hogy ez volt az évad legjobb része, de az utolsó 10 perc durván jó volt B-)

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Roy végre a csapat tagja. Sara is visszatért. Zsír B-)
Igazság szerinte nem lehet rá semmit se írni azonkívül, hogy szépen tovább fonják a második évadot és semmit se esik a színvonal, viszont egyre jobban bonyolódik a történet és még rengeteg az elvarratlan szál. Így féltávnál már nagyon kíváncsi leszek, hogy mi lesz az évad végére a csattanó. Még Barryhez, a HIVE-hoz és Malcolmhoz is vissza kell térni. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A mostani Turneres bandáról nem is beszélve.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. január 30., csütörtök 18:46

TéOeM írta:A Sport Tv-s Trashtalk-ot érdemes nézni? Jó műsor?
Igen. En sajnos eddig csak 4 reszt lattam,de most mar ha tudom megnezem. Nagyon bejon. Mult heten Dombi volt a vendeg. Lebroning apropojan volt szineszkedos feladat. Hat nyer Dombi. Mekkorat rohogtem rajta :D :D
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. január 30., csütörtök 17:28

Én csak az első 2 részt láttam, jók voltak, amennyiben most ismerkedsz az amerikai sportokkal, akkor mindenképp.

TéOeM
Hozzászólások: 405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:20
Kedvenc játékosaid: Zidane, Roberto Carlos, Modric, Varane, Essien, Ibrahimovic, Yaya Toure, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kemecse

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: TéOeM » 2014. január 30., csütörtök 17:22

A Sport Tv-s Trashtalk-ot érdemes nézni? Jó műsor?

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. január 30., csütörtök 16:33

soadroli írta:Followingot nézi valaki? Ez se egy nagy eresztés, van néhány jó pillanata, de annyira nem jó.
Én nézem, de a második évad első 2 része nagyon beteg. Kicsit sok már.

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: soadroli » 2014. január 30., csütörtök 16:10

Ez a SOA még nem igazán fogott meg, nagyon lassan darálom, asszem' 7 részt néztem meg. Így szépen lassan végignézem az évadot, utána lehet szünetelek vele egy kicsit.
Followingot nézi valaki? Ez se egy nagy eresztés, van néhány jó pillanata, de annyira nem jó.
Kép

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. január 30., csütörtök 16:06

Arrow s2 e12

Azt nem mondom, hogy ez volt az évad legjobb része, de az utolsó 10 perc durván jó volt B-)

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Roy végre a csapat tagja. Sara is visszatért. Zsír B-)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. január 29., szerda 23:06

Mondjuk asszem a SoA 7. évadja záróévad is lesz egyben, ha 6-ot kibekkeltél, talán az uccsó is belefér. Ha meg véletlenül berendelnek egy nyolcadikat is...hát akkor rászabtál :mrgreen:

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: sonic » 2014. január 29., szerda 22:39

Csalodott vagyok. Szeretem az ilyen temaju sorozatokat. Imadtam a wiret, a sopranost, kedveltem a shieldet, es szivesen nezek barmi hasonlot, de ez az utobbi harom evadban nem tud kibujni a sajat baromsagaibol. A harmadik evad ota minden evad ugyanaz, sajat magukat masoljak, es nem tudnak kitorni a sablonbol. En turelmes voltam, remeltem hogy tudnak hozni valamit ami mozdit a storyn de mivel itt is ugyanazokat a koroket futottak le, besokalltam. Az en turelmem is veges. :) A szinvonal sosem volt top, voltak jo pillanatai a sorozatnak itt ott, de amugy osszessegeben egy jo 6-os volt ha leatlagolom. Kerulgetik ezt a csaladi dramazast, de nem mernek komolyabban belenyulni, csak minden evadban bealdoznak a vegen valakit, hogy aztan a kovetkezoben ugyanonnan elolrol kezdjek az egeszet. Ugyanazok a csavarok reszrol reszre. Engem mar nagyon felidegesitett. Aranyaiban keves politikai es bunugyi szal, tul sok family drama. Ellaposodott es erdektelenne valt, ugyhogy megerdemli a sorsat.

Hasonlo volt a problemam a shield-el is, de ott legalabb volt valami folytonossag, es nem toporzekolt egyhelyben a sorozat evadokon keresztul.

Akinek bejon nezze, de en talalok magamnak inkabb valami mast...
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62622
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. január 29., szerda 22:11

sonic írta:Sons of Anarchy s06:

Ez egy orbitalis nagy baromsag. Tultett az elozo evadon is. :mrgreen: Kaszatibi...
Mesélj :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: sonic » 2014. január 29., szerda 22:10

Sons of Anarchy s06:

Ez egy orbitalis nagy baromsag. Tultett az elozo evadon is. :mrgreen: Kaszatibi...
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. január 29., szerda 20:55

Jó volt ez az új himym. Igaz, hogy csak magyarázó rész volt, de így, hogy az anyáról szólt nem volt teljesen unalmas és érdektelen, mert összefűzték a régi részekkel.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. január 29., szerda 20:49

sonic írta:
Boky írta:a struktúra antalógia, olyan mint az american horror story, 1 évad = 1 történet
Ez azt is jelenti hogy teljesen mas lesz a kornyezet is, es a szineszek minden evadban uj karaktert kapnak? Mert az AHS-ban igy van.

Az mondjuk erdekes lesz.
igen. más környezet, más időszak, más karakterek.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: sonic » 2014. január 29., szerda 20:44

Boky írta:a struktúra antalógia, olyan mint az american horror story, 1 évad = 1 történet
Ez azt is jelenti hogy teljesen mas lesz a kornyezet is, es a szineszek minden evadban uj karaktert kapnak? Mert az AHS-ban igy van.

Az mondjuk erdekes lesz.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 59 regisztrált és 0 vendég