Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
ArjenMagicRobben
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:51
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: UT

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ArjenMagicRobben » 2022. január 4., kedd 16:40

Dexter E9
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nekem igazából az nem tetszik, hogy kb. egy google kereséssel jött rá Angela, hogy Dexter a Bay Harbor Butcher. Előtte a Miami Metro és az FBI se tudott, de ő egy google kereséssel megoldja. De igazából ha rá is jön semmi nyomós bizonyítéka nincs, szúrásnyomok a nyakon, na bumm. Ezzel kapcsolatban pedig redditen olvastam, hogy az eredeti sorozatban még M99-et használt, most pedig már ketamint. Szóval a google keresés is elég fura, hogy miket dobott ki, mivel akkor nem is használt ketamint.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A másik dolog amit nem teljesen értek, hogy Kurt mégis hogyan jött rá, hogy Dexter ölte meg a fiát? Esett a hamu és megkapta a csavarokat a hamvasztóban, de ez még egyáltalán nem köti Dextert a dologhoz.

Remélem lesz még folytatása a dolognak, ezt nehéz lenne egy részben lezárni.
Sportklub Csíkszereda
Arjen Robben Oranje R.M.C.F. Luka Modric
Valentino Rossi Usain Bolt Mikaela Shiffrin Federica Pellegrini
St.Louis Blues Utah Utes

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1352
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2022. január 4., kedd 14:52

géza írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Haz leeges azert is kellhetett, hogy Angela megtalalja a titanium csavar "parjat" Dexter hazaban.

Amugy nekem is ugy tunt a family bonding jelenetnel (amit nagyon jol megcsinaltak, hogy bemutassak, hogy valojaban mekkora szociopata is Dexter), hogy Harrison megolheti Dextert, megpedig azert, mert fits the code. Tul gyanusan mutattak az arcat, amikor Dexter elkezdte taglalni Kurtnek a sorozatgyilkossag oromeit.


Kitettek magukert a keszitok, hozza az elso negy evad szintjet, nem bannam ha lenne folytatas, de azt sem ha veget erne itt a dal.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nekem is az tűnt fel a ritualenal,mintha Harrison nagyon is megvetoen nezne az egeszet,es hogy o ezt igy megse fogja elfogadni teljesen. Aztan majd meglatjuk. En az alap sorozatnal is nagyon vartam,hogy nyilvánosan is lebukjon. Egy ilyen karakternek egyszeruen nem lehet happy endje. Nem tetszett anno,hogy a kollégái vegul nem tudtak meg ki is o. De igy meg az se tetszene ,ha egy mezei kisvarosi rendorno viszont letudna buktatni ,mikozben a komplett fbi nak meg miami rendororsnek nem sikerult.kivancsi leszek nagyon,sok mulik az utolso reszen.

Avatar
géza
Hozzászólások: 1139
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: géza » 2022. január 4., kedd 14:00

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Haz leeges azert is kellhetett, hogy Angela megtalalja a titanium csavar "parjat" Dexter hazaban.

Amugy nekem is ugy tunt a family bonding jelenetnel (amit nagyon jol megcsinaltak, hogy bemutassak, hogy valojaban mekkora szociopata is Dexter), hogy Harrison megolheti Dextert, megpedig azert, mert fits the code. Tul gyanusan mutattak az arcat, amikor Dexter elkezdte taglalni Kurtnek a sorozatgyilkossag oromeit.


Kitettek magukert a keszitok, hozza az elso negy evad szintjet, nem bannam ha lenne folytatas, de azt sem ha veget erne itt a dal.

Avatar
davi10
Hozzászólások: 505
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: davi10 » 2022. január 4., kedd 12:41

Én szinte biztos vagyok benne, hogy nem lesz Happy End.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Dexter vagy meghal, vagy lecsukják.
Így, hogy Kurt eltűnt a képből, szerintem vagy Harrison fog ellene fordulni, vagy valahogy rábizonyítják a dolgokat. Esetleg megint elszökik valahova és ott hagyja Harrison-t a családnál.
Az viszont tuti, hogy azért kellett ez az egész házleégetősdi és az asszonyhoz beköltözősdi, hogy megtalálja, hogy a csaj sunyiban nyomozott utána.


Mindenesetre nagyon várom, rég tudott ennyire lázba hozni egy ilyen sorozat, amire ki kellett várni mindig az 1 hetet :D
És igen, vannak benne elég gagyi húzások is, de baromi szerethető lett a folytatás.

Avatar
géza
Hozzászólások: 1139
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: géza » 2022. január 4., kedd 12:26

kodo írta:
pheco írta: Dexter 9.rész

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A hibái ellenére is imádom. A karácsonyi zenénél felsírtam :lol: Kár, hogy már csak egy rész van. Ez hivatalosan csak egy évados cucc vagy a siker láttán simán elképzelhető, hogy lesz folytatása? Mert egy rész alatt nehéz lesz normálisan lezárni az Angela szálat.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ha le is lesz zárva max úgy ahogy az utolsó évad volt, benne marad a levegőben a folytatás lehetősége. Egy rész alatt en sem tudom, hogy lehetne kihozni ezt egy méltó befejezésre, de nem is baj, mert kurvara nem bannam ha nezhetnem meg tovabb. :mrgreen:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Azt mondjak, hogy az utolso resz mindenkit meg fog dobbenteni, lehet Dexter meghal Harrison altal. De arrol is irnak, hogy konkretan ugy er veget, ahogy az utolso evad, Dexter favagokent, ez a sorozat meg csak bemutatja, hogy hogy jutott oda. Na az 10/10-es trollkodas lenne. :mrgreen:

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: kodo » 2022. január 4., kedd 11:38

pheco írta: Dexter 9.rész

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A hibái ellenére is imádom. A karácsonyi zenénél felsírtam :lol: Kár, hogy már csak egy rész van. Ez hivatalosan csak egy évados cucc vagy a siker láttán simán elképzelhető, hogy lesz folytatása? Mert egy rész alatt nehéz lesz normálisan lezárni az Angela szálat.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ha le is lesz zárva max úgy ahogy az utolsó évad volt, benne marad a levegőben a folytatás lehetősége. Egy rész alatt en sem tudom, hogy lehetne kihozni ezt egy méltó befejezésre, de nem is baj, mert kurvara nem bannam ha nezhetnem meg tovabb. :mrgreen:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: pheco » 2022. január 4., kedd 11:33

Dexter 9.rész

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A hibái ellenére is imádom. A karácsonyi zenénél felsírtam :lol: Kár, hogy már csak egy rész van. Ez hivatalosan csak egy évados cucc vagy a siker láttán simán elképzelhető, hogy lesz folytatása? Mert egy rész alatt nehéz lesz normálisan lezárni az Angela szálat.

ferni
Hozzászólások: 8377
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ferni » 2022. január 3., hétfő 12:12

TheVR Pisti rövid véleménye az új Mátrixról.... :lol:
Szerencsétlen kb az egyik legnagyobb magyar Mátrix fan :mrgreen:

poronty
Hozzászólások: 2720
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: poronty » 2022. január 2., vasárnap 18:50

Tudván mennyire moslék lett a Bleach utolsó arc-ja (meg igazából kőkemény minőségbeli romlás volt SS után), nem igazán értem a hype-ot. És bár a manga befejeződött, az igazi Bleach feeling, akkor kapná el a nézőket, ha tolnák megint orrvérzésig a fillereket :D
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. január 2., vasárnap 18:37

Nem biztos, hogy rossz lesz ez a DB. Bőven jobb, mint az, amivel a Super indult. Az valami förtelem volt.

Ez simán a mostani játékok grafikáját követi.

Inkább a zenékkel csináljanak valamit, mert egy két új dallamot leszámítva hulladék az egész. Vissza a Z összes dallamát.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2022. január 2., vasárnap 18:32

tubatibi írta: Visszatér a Bleach

Nagyon hangulatosra sikerült ez az előzetes, bitang jó arc volt a mangában is és ahogy látom a meganimálásra sincs panasz, a zene is még mindig rohadt király.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Aizent alig várom látni szerepelni :coffee:
Shiro Sagisu egy baszógép, az Arrancar Arc flamencot idéző zenéje epic. :salute:
Egy dolgot szeretnék nagyon látni.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Isshin bankai, nekem Ő a kedvenc karakterem a Bleachből.Remélem hogy kibővítik az animében az Ő szálát és megmutatják.
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3724
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2022. január 2., vasárnap 18:17

doncsontos írta:
tubatibi írta: Visszatér a Bleach

Nagyon hangulatosra sikerült ez az előzetes, bitang jó arc volt a mangában is és ahogy látom a meganimálásra sincs panasz, a zene is még mindig rohadt király.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Aizent alig várom látni szerepelni :coffee:

Egyébként nagyon erős évnek nézünk elé az animék terén:
Tokyo Revengers Season 2, Fire Force, Attack on Titan Final Season Part 2, Bleach Final Arc, Chainsaw Man, Blue Lock a teljesség igénye nélkül.
Ugye most meg fut a Kimetsu no Yaiba-nak is az új évad, bitang jólett az is. Gondolom majd jön az új My Hero Academia, Black Clover és talán a Jujutsu Kaisen(Bár Őt 2023-ra gondolom) folytatás is.

Meg ugye kaptunk/kapunk két movie-t is, az egyik a Jujutsu Kaisen 0, ami szerintem az év anime movie-ja lesz, pontosabban Japánban már bemutatták és elég jól fogadták.
A másik pedig a Dragon Ball Super: Super Hero, na igen...a Z-nek eszméletlen volt a kinézete, a GT-t hagyjuk, ugye az nem kánon, a Superben voltak eltalált pillanatok, főleg a Tournament arc végefelé piszok jól dolgoztak az animátorok. Ugye a Broly-s movie alatt kipróbáltak egy picit másfajta vonalat, de ez a mostani...szörnyű. :lol: A Kengan Ashura-nak állt ez jól, talán...


fuu bameg ez a DB szörnyen néz ki.. nem is értem mit gondoltak, hogy az egész ilyen hulladék CGI. AOT final part2 a legvárósabb nálam, arról esetleg dátum info van már?
Január 9, 1 hét múlva. :)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2022. január 2., vasárnap 18:07

tubatibi írta: Visszatér a Bleach

Nagyon hangulatosra sikerült ez az előzetes, bitang jó arc volt a mangában is és ahogy látom a meganimálásra sincs panasz, a zene is még mindig rohadt király.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Aizent alig várom látni szerepelni :coffee:

Egyébként nagyon erős évnek nézünk elé az animék terén:
Tokyo Revengers Season 2, Fire Force, Attack on Titan Final Season Part 2, Bleach Final Arc, Chainsaw Man, Blue Lock a teljesség igénye nélkül.
Ugye most meg fut a Kimetsu no Yaiba-nak is az új évad, bitang jólett az is. Gondolom majd jön az új My Hero Academia, Black Clover és talán a Jujutsu Kaisen(Bár Őt 2023-ra gondolom) folytatás is.

Meg ugye kaptunk/kapunk két movie-t is, az egyik a Jujutsu Kaisen 0, ami szerintem az év anime movie-ja lesz, pontosabban Japánban már bemutatták és elég jól fogadták.
A másik pedig a Dragon Ball Super: Super Hero, na igen...a Z-nek eszméletlen volt a kinézete, a GT-t hagyjuk, ugye az nem kánon, a Superben voltak eltalált pillanatok, főleg a Tournament arc végefelé piszok jól dolgoztak az animátorok. Ugye a Broly-s movie alatt kipróbáltak egy picit másfajta vonalat, de ez a mostani...szörnyű. :lol: A Kengan Ashura-nak állt ez jól, talán...


fuu bameg ez a DB szörnyen néz ki.. nem is értem mit gondoltak, hogy az egész ilyen hulladék CGI. AOT final part2 a legvárósabb nálam, arról esetleg dátum info van már?
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3724
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2022. január 2., vasárnap 17:57

Visszatér a Bleach

Nagyon hangulatosra sikerült ez az előzetes, bitang jó arc volt a mangában is és ahogy látom a meganimálásra sincs panasz, a zene is még mindig rohadt király.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Aizent alig várom látni szerepelni :coffee:

Egyébként nagyon erős évnek nézünk elé az animék terén:
Tokyo Revengers Season 2, Fire Force, Attack on Titan Final Season Part 2, Bleach Final Arc, Chainsaw Man, Blue Lock a teljesség igénye nélkül.
Ugye most meg fut a Kimetsu no Yaiba-nak is az új évad, bitang jólett az is. Gondolom majd jön az új My Hero Academia, Black Clover és talán a Jujutsu Kaisen(Bár Őt 2023-ra gondolom) folytatás is.

Meg ugye kaptunk/kapunk két movie-t is, az egyik a Jujutsu Kaisen 0, ami szerintem az év anime movie-ja lesz, pontosabban Japánban már bemutatták és elég jól fogadták.
A másik pedig a Dragon Ball Super: Super Hero, na igen...a Z-nek eszméletlen volt a kinézete, a GT-t hagyjuk, ugye az nem kánon, a Superben voltak eltalált pillanatok, főleg a Tournament arc végefelé piszok jól dolgoztak az animátorok. Ugye a Broly-s movie alatt kipróbáltak egy picit másfajta vonalat, de ez a mostani...szörnyű. :lol: A Kengan Ashura-nak állt ez jól, talán...
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. január 2., vasárnap 12:43

FEKETE VIPERA S1: Asszem maradok! Jól csúszik, élvezem. Atkinson pedig parádé!

Köszi, hogy írtatok róla. Ezer éve watchlistes volt, végre rávettem magamat.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. január 2., vasárnap 11:24

el magico írta:
De régóta várunk már rá :salute: Nagyon remélem, hogy a körülmények ellenére megkapja azt a lezárást, amit megérdemel. Nálam top 3 sorozat.
kb ilyen, amikor penzt es energiat nem kimelnek egy sorozatra, az amerikai szennyek elbujhatnak, hulu meg apple meg netflix nagy resze tragedia, kb mint a kinaiak regebben, tomeggyartas, szar minosegben. meg az hbo teszi oda neha.
thereisonly1ronaldo

el magico
Hozzászólások: 878
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: el magico » 2022. január 2., vasárnap 11:20

De régóta várunk már rá :salute: Nagyon remélem, hogy a körülmények ellenére megkapja azt a lezárást, amit megérdemel. Nálam top 3 sorozat.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. január 2., vasárnap 1:13

invincible s01

nem gyerek kezébe való :lol: :|
thereisonly1ronaldo

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. január 1., szombat 21:37

Csabi írta: bazmeg és még mindig nincs premierdátum? :-@
2022. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Csabi » 2022. január 1., szombat 21:35

bazmeg és még mindig nincs premierdátum? :-@ újrázni kellene az előző szezont, mert már nem tudom mi volt. :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 38 regisztrált és 0 vendég