Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. május 11., vasárnap 22:11

Arrow és Slade:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Hát majd a flashbackekből megtudjuk. Én sejtem amúgy.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. május 11., vasárnap 19:38

IkerCasillas írta:Arrow:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!nekem az a kérdéses, hogy Slade-nek honnan lett ennyi pénze?
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!jött a tipszmiksz :mrgreen: vagy esetleg ra's al ghul dobott neki némi zsetont a város leigázására. az öregfiú gotham és batsy sanyargatása mellett holmi starling city lerombolásra nem ér rá :lol:

Avatar
IkerCasillas
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 11:17
Kedvenc játékosaid: IC
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: IkerCasillas » 2014. május 11., vasárnap 19:22

Arrow:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!nekem az a kérdéses, hogy Slade-nek honnan lett ennyi pénze?

Avatar
El Tigre
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2013. június 20., csütörtök 11:42
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: El Tigre » 2014. május 11., vasárnap 19:10

Én ezt a vámpíros cuccot várom ( az FX miatt talán jó is lesz)

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. május 11., vasárnap 18:42

torjack írta:engem a tinivámpírokkal meg a tinédzser farkasemberekkel a világból ki lehet kergetni, de ugye kinek mi a jó.
ez igaz lehet a Vampire Diaries-re, de a The Originals abszolút nem tinivámpíros cucc! B-)
torjack írta:nézel rosszat is? azt hogy, minek? gondolom bármit is nézel azt jónak tartod.
több sorozatba is belekezdek, belenézek, hogy milyen. korábban mindent végignéztem amit elkezdtem, de tavalytól már kaszálom, ha egyszer nem fog meg, minek is nézzem, ha egyszer semmi értelmeset nem látok benne. inkább úgy mondanám, hogy nézTEM rosszakat is így mai fejjel visszagondolva.

például az általad is említett Poi egyike azon sorozatoknak amik nálam top20-asak, és erről bizton tudom, hogy nem sz*r amit nézek. egyszemélyes hadsereg, számomra amolyan Statham a főszereplő fószer.


Amúgy megnéztem a The Walking Dead 2.évadot is. Ez már egy fokkal jobb volt, fejlődik.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!pont jól lett vége, kíváncsi leszek, ki ez az itteni csuklyás emberke a két "öleb-zombival"
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. május 11., vasárnap 14:18

Jaja, de supnatot/arrowt te is nézed gondolom.
az arrow-t az első évad végén tulajdonképpen kaszáltam, a sok pozitív visszajelzés hatására jöttem vissza a második évadra,de bizonyos lejjebb már taglalt faktorok miatt hiába jobb sztoriban valamivel, esélyes, hogy újból, ezúttal már végleges kasza lesz. a harmadik évad elején még ott leszek, de ha nem lesz fejlődés az idegesítő faktorok terén akkor tuti kasza. a supnattal meg le vagyok maradva legalább 2 szezonnal és még eszembe se jutott folytatni, úgyhogy tulajdonképpen már ezt kaszáltam. a supnat amúgy speciális eset cw fronton, a sorozat idősebb mint a csatorna. a smallville esetében is meglátszott, amikor a cw kezdte el adni.
Vampire Diaries is CW és bár van sok hibája, de nézhető. Viszont ha maradunk ezen a vonalon, akkor ott a spin-off sorozata [The Originals] az "eredeti vámpírok" történetével ami viszont 'szott jóra sikeredett (imdb 8,7) és szuper történet, jó szereplők, minden tökéletese. hangulata, zenéi, stb.
engem a tinivámpírokkal meg a tinédzser farkasemberekkel a világból ki lehet kergetni, de ugye kinek mi a jó.
azért vannak jók is amiket én nézek.
nézel rosszat is? azt hogy, minek? gondolom bármit is nézel azt jónak tartod. az, hogy mások égetnivaló szemétnek tartják a te szempontodból nem lényeges. az ember sose néz rossz sorozatot. max. olyat amiben van idegesítő dolgok, de azért pozitívumok is, van benne potenciál, hogy tényleg jó lesz. viszont ha valami már inkább rossz, mint jó, azt az ember kaszálja. az persze, hogy kinek mi a jó vagy a rossz, az egyénenként változó. pl. nekem a poi 3.évada mocskosul bejön, jobban mint az első kettő, valaki viszont épp elkaszálja, mert anno mikor elkezdte nézni, arra "fizetett be" hogy egy zseni gépe számokat dob ki, a zsoldos meg minden héten megmenti a számhoz tartozó emberkét, vagy éppen megállítja, aztán ennyi. most viszont már túl "bonyolult"

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. május 10., szombat 18:29

nmate írta:De hát erre reflektáltam én is uraim :Đ Réj említette, hogy CW és így.
Vampire Diaries is CW és bár van sok hibája, de nézhető. Viszont ha maradunk ezen a vonalon, akkor ott a spin-off sorozata [The Originals] az "eredeti vámpírok" történetével ami viszont 'szott jóra sikeredett (imdb 8,7) és szuper történet, jó szereplők, minden tökéletese. hangulata, zenéi, stb.
Boky írta:Nem akartam szolni mert lovesem nincs errol a 100rol, de azert elegge figyelmezteto jellegi ha rejzen ajanl valamit :D
azért vannak jók is amiket én nézek. 7,4 alatti top20-as kedvencem nincs is. 20 / 11 db 8 feletti.
(korábban valaki kérdezte hogy kinek mik a kedvencei, azóta egy kicsit alakítottam rajta. És bár lehet hogy imdb sokszor nem mérvadó, de amúgy ami ilyen jó értékekkel áll ott az azért jelent valamit - hogy jó! ahogy pl a Scandal is, amit picit a Suitshoz hasonlítanék. Suitsból az első évadot láttam (2-es most fut szinkronosan) és ahogy emlékszem főleg 2-en oldottak meg ügyeket, a Scandalban meg egy csapat van erre a célra létrehozva és a Djangoból ismert Kerry Washington a csapat vezetője. Amúgy a sorozatot Golden Globe díjra is jelölték!
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. május 10., szombat 18:24

András93 írta:Akkor ezek szerint csak én vettem észre, hogy Realista24 nem kérdezte komolyan:
Realista24 írta:Felkeltetted az érdeklődésem. Ez már megy itthon vagy csak ősztől?
:mrgreen:
Az elozetest nem latta valaki? Mert ha ugy kezdodott, hogy "This fall", akkor (gondolom) osszel kezd. :mrgreen:
h3x0r írta:Anger Management 1 x 1-4

Szerintem egesz jo kis sorozat, az elso ket resz szamomra egy kicsit lapos volt, a kovetkezo ketto viszont mar jobban tetszett. Nem kell tole hatlamas megvaltast varni, viszont aki szerette a ket pasi meg egy kicsit, annak mindenkepp ajanlom.
Azt hozzá kell tenni, hogy a Két pasi gyengébb évadait idézi.
Charlie Goodson egy és ugyanaz Charlie Harperrel. Most a második évadban pedig különösen, hogy kivágták (Sheen kirúgatta) Selma Blairt, és visszahozták Brian Austin Greent állandóra. De Charlie a való életben is alighanem ilyen. :D[/quote]
Ez igaz, mig a Ket pasi boven sirva vegigrohogos volt, addig ez nem az.

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: András93 » 2014. május 10., szombat 18:13

Akkor ezek szerint csak én vettem észre, hogy Realista24 nem kérdezte komolyan:
Realista24 írta:Felkeltetted az érdeklődésem. Ez már megy itthon vagy csak ősztől?
:mrgreen:
h3x0r írta:Anger Management 1 x 1-4

Szerintem egesz jo kis sorozat, az elso ket resz szamomra egy kicsit lapos volt, a kovetkezo ketto viszont mar jobban tetszett. Nem kell tole hatlamas megvaltast varni, viszont aki szerette a ket pasi meg egy kicsit, annak mindenkepp ajanlom.
Azt hozzá kell tenni, hogy a Két pasi gyengébb évadait idézi.
Charlie Goodson egy és ugyanaz Charlie Harperrel. Most a második évadban pedig különösen, hogy kivágták (Sheen kirúgatta) Selma Blairt, és visszahozták Brian Austin Greent állandóra. De Charlie a való életben is alighanem ilyen. :D

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2014. május 10., szombat 18:12

Vágom, mondom az zavar, hogy picit mesterkéltnek és eltúlzottnak tűnikSpoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!a shado-val való kapcsolata, más nem jutott eszükbe, hogy hogy hozzák be a jelenlegi sztoriba deathstroke-ot. Kíváncsi leszek mi lesz mikor beadják neki az ellenszert, megbánja-e vagy ilyesmi. mert ha tényleg a mirakuru miatt van csak, akkor ez lenne a logikus szerintem
hehe írta:namost, ami nem vicces, hanem egyenesen szar, azt nem kell bánni.
amerikából mikor jött ki utoljára olyan sorozat, ahol szarrá röhögöd magad?
évtizedek óta nem, látszik is a teljes globális kultúrán milyen mélyre süllyedt.
Hé, a community-t nem bántjuk, pont hogy teljesen szembement a tbbt, new girl, modern family-féle kommerszebb vonallal és próbált újítani, abszurd lenni. szóval most nem értelek.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. május 10., szombat 17:47

nmate írta:
realmadridfan írta:Arrowtól
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Hát Slade a Mirakuru miatt változott ennyit. Sokkal ingerlékenyebb lett.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Lásd: Roy

:)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. május 10., szombat 17:44

realmadridfan írta:Arrowtól
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Hát Slade a Mirakuru miatt változott ennyit. Sokkal ingerlékenyebb lett.

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2014. május 10., szombat 17:42

Nem akartam szolni mert lovesem nincs errol a 100rol, de azert elegge figyelmezteto jellegi ha rejzen ajanl valamit :D

Torjack meg is erositette sejtesemet.
Írt egy tök normális hangnemben egy hsz-t a véleményéről, most miért kell személyeskedni? Amikor arrow-csávózik meg ilyenek, azt aláírom de most... (főleg az aláírásod fényében érdekes). Vagy akkor írjátok bele a szabályzatba, hogy a személyeskedés meg az offolás tilos, kivéve réj-jel szemben
torjack írta:és milyen lehetne, ha nem azon szutyok semmirevaló csatornán menne.
Jaja, de supnatot/arrowt te is nézed gondolom.

Arrowtól én csak egyet várok/remélek: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!haljon meg slade. az új gonosznak valami más motivációt kéne találni, mint a bosszú, két évada csak ez van. nem tudom most hirtelen mit, de legyenek kreatívak, ez a munkájuk. kicsit unalmas meg sok Slade már nekem, a szigeten mikor még nem volt villain bírtam és érdekesnek tűnt. A legjobban az zavar, hogy nem igazán fejtették ki ezt a Shado-mániát. Azt megértem, hogy beleszerethetett, de ilyen mániákusan menni emiatt..mégcsak együtt sem voltak, Oliver csaja volt, azt se lehet mondani, hogy elszedte tőle. Plusz a karaktere az első évadban végig racionális és túlélésközpontú volt, hirtelen meg átvált érzelgős elmebeteggé? Valahogy nem áll össze

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. május 10., szombat 17:40

De hát erre reflektáltam én is uraim :Đ Réj említette, hogy CW és így.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. május 10., szombat 17:37

Anger Management 1 x 1-4

"Charlie Sheen új sorozata, amiben egy Charlie nevű terapeutát alakít, aki különböző düh-terápiákat és csoportokat vezet, legyen az a börtönben vagy a saját nappalijában. Így már a munkájából is adódik poén, de természetesen hiába terapeuta, neki is gondjai vannak a dühével, így jár is egy másik orvoshoz (Salma Blair), akivel néha le is fekszik, de nem szeretik egymást, vagy ilyesmi. Mivel csak extrás barátja van, így természetesen a randizás is adott, és már el is jutottunk a tipikus Charlie-karakterhez. Tényleg, mintha dobbantott volna a Two and Half Men-ből a főszereplő, és most más munkát nyögve élné az életét, kicsit összeszedve magát." - sorozatjunkie.hu

Szerintem egesz jo kis sorozat, az elso ket resz szamomra egy kicsit lapos volt, a kovetkezo ketto viszont mar jobban tetszett. Nem kell tole hatlamas megvaltast varni, viszont aki szerette a ket pasi meg egy kicsit, annak mindenkepp ajanlom.

Arrow
torjack írta:
nmate írta:Látszik is sajnos. Tele van hibával, klisékkel és gyenge színészekkel... a durva, hogy még így is tök élvezhető.
...és milyen lehetne, ha nem azon szutyok semmirevaló csatornán menne.
Ezen en is gondolkoztam mar egy parszor, valami nagyon brutal szuperhosos sorozatot kihozhattak volna belole, csak hat...

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. május 10., szombat 17:21

nmate írta:
Anis írta:Való igaz, de pl az Arrow is CW sorozat.
Látszik is sajnos. Tele van hibával, klisékkel és gyenge színészekkel... a durva, hogy még így is tök élvezhető.
...és milyen lehetne, ha nem azon szutyok semmirevaló csatornán menne.

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. május 10., szombat 17:05

Nem akartam szolni mert lovesem nincs errol a 100rol, de azert elegge figyelmezteto jellegi ha rejzen ajanl valamit :D

Torjack meg is erositette sejtesemet. :D

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. május 10., szombat 16:43

A SHIELD esetében mondjuk a készítők elmondták, hogy már az induláskor legalább 100 epizódra megvan a szkript. Bármennyire is gyenge volt a sorozat eleje, jelentős javuláson ment át. Hiába voltak feleslegesnek tűnő részek és szereplők, végül a többség vagy visszatért, vagy vissza fog térni valamilyen formában.

Nem hiszek abban, hogy "rájöttek, hogy elrontották", elvégre Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!az Amerika kapitány 2-ben látottakkal foglalkozik a sorozat. Annak a forgatását meg szerintem már a sorozat indulása előtt befejezték.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. május 10., szombat 16:37

Anis írta:Való igaz, de pl az Arrow is CW sorozat.
Látszik is sajnos. Tele van hibával, klisékkel és gyenge színészekkel... a durva, hogy még így is tök élvezhető.

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. május 10., szombat 16:31

Való igaz, de pl az Arrow is CW sorozat.
Sokszor lehet ítélni Pilotból, de ahogy valaki írta a MARVEL - Agents of SHIELD-nél állítólag úgy volt, hogy a készítők is rájöttek, hogy elrontották, és menet közben váltottak. mondjuk nekem ettől függetlenül is kaszált sorozatok egyike.

De ha nem CW, akkor legyen ABC sorozat: Scandal + Revenge. Mindkettő top20 kedvencem tagja. Előbbi 8,0, utóbbi 8,1 értékkel bír imdb-n.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 94 regisztrált és 0 vendég