Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
géza
Hozzászólások: 1139
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: géza » 2022. július 4., hétfő 14:28

_Bushido_ írta: RetroShocknál eléggé lehúzták az egészet, úgy, ahogy van.
Részben meg tudom érteni, mivel ennek a 6 résznek így max noszalgia faktora volt, sok másra nem volt jó, de másfelől épp a nosztalgia és egy kis háttérstory miatt is volt jó.
Viszont nagyon nagy +1, abba kéne hagyni a Skywalker történeteket, eléggé szerteágazó az egész SW univerzum, lenne alapanyag bőven. Lásd a Bad Batch. Annak is megvoltak a saját hibái, viszont nagyon érdekes volt a story. Clone Wars animációs dettó. Ott rengeteg dolgot, szereplőt érintettek.
Amiota van Star Wars azota lehuzza mindig mindenki az adott dolgokat, keves olyan van ami mindenkinek bejott a kezdetektol. Nekem pl. a kilencedik resz kivetelevel az osszes uj dolog szorakoztato volt, nem tokeletesek, de csak orultem hogy ujra elmerulhetek ebben a csodas vilagban.

A Skywalker-sagahoz meg ugyanugy hozzatartozik a Clone Wars es a Bad Batch is. Old Republic temat kene mar felkarolni, egy jo Revannal. Most ugye Taika Watiti is rendez egy filmet, illetve Rian Johnson egy trilogiat, ezt amugy en szemely szerint elegge varom, csak remelehetoleg Kathleenek nem fogjak kicsinalni a forgatokonyvet egy mereszebb elso resz utan, mert a fanoknak nem tetszik nehany ujitas. :lol:

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2022. július 4., hétfő 14:05

Sadie Sink szerintem ezzel az évaddal szintet lépett.
MBB pedig megállt a fejlődésben.
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27355
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. július 3., vasárnap 23:40

ziro4vr írta: ST S04 vége

Kibaszott hosszú lett, senki nem bír már ennyit végigülni aktív figyelemmel. Technikailag (zene, kameramunka, vágás) kimagasló, látszik hogy iszonyat pénz van benne. De amúgy meg elfáradt már, rakás felesleges karakter, zéró kockázat vagy meglepetés, szóval nem kell ebből már sok.
Én ezzel az évaddal teljesen elvoltam, pláne a záró 2 résszel. Fura, én meg pont, hogy bírtam az összes karaktert.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Egyedül ez a 2 nappal később féle vágás zökkentett ki. Totál random, gyors zárjuk le valahogy érzést keltett.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1985
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2022. július 3., vasárnap 23:25

babaking írta: Utolsó Kenobi tényleg jó lett, kerek lett a vége, tele apró utalasokkal. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Luke pl megkapta a játékát amivel a filmben is jatszik. Fan service is megvolt Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Hello there. Egyedül Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Reva karaktere nem allt annyira össze. Az utolsó2 reszbem már jobb volt, de gyengén volt írva, nem adott sokat a történethez, pedig fel lehetett volna jobban is építeni - pl az első résztől jobban fokuszálni az ő történetére is. Így nehéznem diversity töltelének felfogni.

Ewan Mcgregort szívesen megnézném még mint Obi-Wan, de remélem nem lesz második évad. Talán az Ashokában még 1-2 rész erejéig fog szerepelni, de egyébként max Clone warsosat lehetne csinálni vele.
Az igazság viszont az, hogy elég volt a Skywalker sagaból.
RetroShocknál eléggé lehúzták az egészet, úgy, ahogy van.
Részben meg tudom érteni, mivel ennek a 6 résznek így max noszalgia faktora volt, sok másra nem volt jó, de másfelől épp a nosztalgia és egy kis háttérstory miatt is volt jó.
Viszont nagyon nagy +1, abba kéne hagyni a Skywalker történeteket, eléggé szerteágazó az egész SW univerzum, lenne alapanyag bőven. Lásd a Bad Batch. Annak is megvoltak a saját hibái, viszont nagyon érdekes volt a story. Clone Wars animációs dettó. Ott rengeteg dolgot, szereplőt érintettek.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2022. július 3., vasárnap 21:32

ST S04 vége

Kibaszott hosszú lett, senki nem bír már ennyit végigülni aktív figyelemmel. Technikailag (zene, kameramunka, vágás) kimagasló, látszik hogy iszonyat pénz van benne. De amúgy meg elfáradt már, rakás felesleges karakter, zéró kockázat vagy meglepetés, szóval nem kell ebből már sok.
Nem illik.

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2022. július 3., vasárnap 14:43

ST4 vol2

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nem tudom.... Amilyen jól zárult az első felvonás, lehet hogy túl magas lett az elvárásom, de én összességében azért többet és jobbat vártam.
Nagyon elnyújtott lett, főleg a zárórész a két és fél órájával, úgy hogy a fele csak töltelék volt kb.. Voltak persze nagyon komoly jelenetek és események így is (Max vagy Eddie halála pl) de valahogy többet vártam. Az utolsó 20 perc meg kicsit olyan összecsapott lett. Összességében persze ez megint egy jó évad lett, de egy kicsivel lehet hogy tudott volna még jobb lenni.

Avatar
ArjenMagicRobben
Hozzászólások: 363
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:51
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: UT

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ArjenMagicRobben » 2022. július 3., vasárnap 2:34

Megnéztem a koreai La Casa de Papel-t, hát nem gondoltam, Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!hogy egy az egyben full ugyanaz lesz. Van néhány apróság ami itt jobban tetszett, ez a visszahúzodóbb Tokyo jobban bejött, mint a badass de hülye a spanyol verzióban. Lehetne több háttérsztori meg részlet erről a Korea egyesítős témáról, ez ami miatt különlegesebb lehetne. Túl hamar kijött ez a remake, kellett volna vele várni még egy 5 évet legalább.
Arturito karakterét sikerült pont olyan idegesítőre megcsinálni, mint a spanyolban :lol: . Ami nem tetszett, hogy Nairobi meg Helsinki szinte nem kaptak semmi szerepet eddig.


Szó mi szó, aki már látta a spanyolt annak szerintem nincs sok értelme ezt megnézni, max ha valaki nagy korea fan.
Sportklub Csíkszereda
Arjen Robben Oranje R.M.C.F. Luka Modric
Valentino Rossi Usain Bolt Mikaela Shiffrin Federica Pellegrini
St.Louis Blues Utah Utes

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2022. július 2., szombat 22:00

Ez az Umbrella Academy 3. évad borzalmasan unalmas lett. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Vanya => Viktor transzformáció meg annyira nevetséges :lol:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: sebydani » 2022. június 30., csütörtök 20:50

nmate írta:
sebydani írta: Lekerült a Besúgó a Max-ról. Akkor marad a torrent, mert eddig nem sikerült befejezni.


Még jó, hogy egész Budapest Besúgós HBO Max plakáttal van tele :roll: :lol:
Jó, de gondolom vissza is fog kerülni majd jó eséllyel.
Elvileg egy ideig tuti offos. Nincs rá jelenleg opció, globálisan került le sok tartalom.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11403
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. június 29., szerda 20:56

the old man jeff bridges :roll:
thereisonly1ronaldo

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2022. június 29., szerda 20:55

A fiatal Antony Starr és Karl Urban a Xenaban. :mrgreen:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2022. június 29., szerda 11:04

sebydani írta: Lekerült a Besúgó a Max-ról. Akkor marad a torrent, mert eddig nem sikerült befejezni.
„Az HBO Max és a Discovery+ összeolvadásának előkészítéseként zajlik a két platform elemzése és a végső szolgáltatás kialakítása. Ennek a folyamatnak a része, hogy egyes tartalmak lekerülnek a felületekről”
Még jó, hogy egész Budapest Besúgós HBO Max plakáttal van tele :roll: :lol:
Jó, de gondolom vissza is fog kerülni majd jó eséllyel.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: sebydani » 2022. június 29., szerda 10:45

Lekerült a Besúgó a Max-ról. Akkor marad a torrent, mert eddig nem sikerült befejezni.
„Az HBO Max és a Discovery+ összeolvadásának előkészítéseként zajlik a két platform elemzése és a végső szolgáltatás kialakítása. Ennek a folyamatnak a része, hogy egyes tartalmak lekerülnek a felületekről”
Még jó, hogy egész Budapest Besúgós HBO Max plakáttal van tele :roll: :lol:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27355
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. június 28., kedd 7:46

MAN VS BEE: Lényegében egy Mr. Bean, csak éppen most Atkinson beszél is. Ha bírod a fárasztó Bean humort, akkor egynek jó lesz ez is. Több nincs benne, egy ártatlan kaland.

Cserébe rövid és könnyen csúszik. 20 majd végig 10 perces részek.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: babaking » 2022. június 27., hétfő 23:29

Utolsó Kenobi tényleg jó lett, kerek lett a vége, tele apró utalasokkal. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Luke pl megkapta a játékát amivel a filmben is jatszik. Fan service is megvolt Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Hello there. Egyedül Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Reva karaktere nem allt annyira össze. Az utolsó2 reszbem már jobb volt, de gyengén volt írva, nem adott sokat a történethez, pedig fel lehetett volna jobban is építeni - pl az első résztől jobban fokuszálni az ő történetére is. Így nehéznem diversity töltelének felfogni.

Ewan Mcgregort szívesen megnézném még mint Obi-Wan, de remélem nem lesz második évad. Talán az Ashokában még 1-2 rész erejéig fog szerepelni, de egyébként max Clone warsosat lehetne csinálni vele.
Az igazság viszont az, hogy elég volt a Skywalker sagaból.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. június 27., hétfő 19:12

ferni írta: Shamelessről vélemény?

Youtube Shortson csak Carl jeleneteket dobál és nagy formának tűnik :lol:
en csak ajanlani tudom. nagyon megszerettem a sorozatot meg merch polokat is vettem :mrgreen:
nagyon beteg es vicces is egyben
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
davi10
Hozzászólások: 505
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: davi10 » 2022. június 27., hétfő 18:31

ferni írta: Shamelessről vélemény?

Youtube Shortson csak Carl jeleneteket dobál és nagy formának tűnik :lol:
Az első 5-6 évad tök élvezhető, onnantól szerintem teljes káosz. Nekem nagyon nyögvenyelős volt már az utolsó pár évad.

Kenobi finalé szerintem is rohadt jó lett, a Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Kenobi vs. Vader párbajt-párbeszédet kb. 10x néztem újra azóta. Én se ragaszkodnék 2. évadhoz, Kenobi-ban szerintem sokkal több nincs, Vader-t meg úgyis látjuk még, legkésőbb az Ahsoka sorozatban.

Avatar
géza
Hozzászólások: 1139
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: géza » 2022. június 27., hétfő 14:06

Kenobirol meg nem irtam, utolso resz kozel tokeletesre sikerult, es a sorozat is osszeallt olyan szempontbol, hogy Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!teljes kepet kaptunk Obi-Wan mentalis kuzdelmerol. Nagyon szep es szimbolikus volt, hogy Vader, a multja betemeti a lyukba, ahonnan csak akkor tudott kijonni, amikor tovabb tudott lepni, es az ikrek irant erzett szeretete eletvagyat adott neki, es ez volt az egyetlen ami visszatartotta attol, hogy eggye valjon az erovel. Bravo. :agree:
Remelem nem lesz masodik evad, mert ez igy volt kerek.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2749
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2022. június 27., hétfő 11:09

nmate írta:
6 részig eddig rendben van ez az évad is, Anthony Starr még mindig zseniális. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Homelandert már-már sajnálom néha :lol:
Nagyon bejön nekem is és már csak két rész van, szóval tuti meglepnek minket valamivel a végére is. :D
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Homelandert én nem tudom sajnálni, akkora gyökér.. Kíváncsi leszek, hogy Black Noir mikor száll be, elvileg ő azért van, hogy megfékezze Homelandert, na meg el is tűnt valamiért..

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2022. június 27., hétfő 8:11

reeed_ati írta: Kinn a boys S3 első három része.
Már 12 perc után kiégettek, ezek beteg állatok.. :lol: :lol: :lol:
6 részig eddig rendben van ez az évad is, Anthony Starr még mindig zseniális. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Homelandert már-már sajnálom néha :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 66 regisztrált és 0 vendég