Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Halfkey
Hozzászólások: 4405
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. február 15., kedd 22:03

Zseniális, nézd.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24556
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2022. február 15., kedd 22:02

Realista24 írta: CONFIRMED: Peaky Blinders series six will premiere on 27th February.
(via BBC)

Ha lehetne, ez lenne az a sorozat, aminek törölném az emlékeit és újrakezdeném az elejéről.
Nulla részt láttam belőle. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. február 15., kedd 22:00

CONFIRMED: Peaky Blinders series six will premiere on 27th February.
(via BBC)

Ha lehetne, ez lenne az a sorozat, aminek törölném az emlékeit és újrakezdeném az elejéről.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2828
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: soadroli » 2022. február 14., hétfő 10:56

Remy írta: Gyűrűk Ura trailer

Ez ugyanaz a szar műanyag kinézetre, mint a Hobbitok. :kivagyhe:
milyen népharagot váltott ki :lol: hátha végre felébrednek hollywoodban.
Kép

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27353
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. február 14., hétfő 2:47

Gyűrűk Ura trailer

Ez ugyanaz a szar műanyag kinézetre, mint a Hobbitok. :kivagyhe:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24556
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2022. február 12., szombat 16:04

Nálam is kocsiban, reggel, néha melóban pörög a podcast, téma függő de alapvetően a fridi, partizán, vr vonalon vagyok én is, de ha nem is ízlés alapján de a Gulyás Marci kiemelkedik szakmaiságban és aktualitásban.

Boba közben megnezve, nem lett erős a vége.
Nem illik.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9173
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2022. február 12., szombat 13:26

Nálam kocsiban, vásárlás közben, vagy ha otthon épp pakolok vagy ilyesmi, akkor általában valamelyik focis podcast szokott menni. Teljes terjedelem, sport tv-s (lesen vagyunk, karantencast), eurosport (hosszabbítás). Neha a 24.hu-s ziccer, de ott túl sokszor magyar foci a téma (főleg mióta Kele ott hagyta), az meg nem érdekel. Meg az unibeteseket is, de amikor látom, hogy a legújabb rész címe, hogy Xaviball, valahogy nem kattintok rá azonnal. :lol:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2022. február 12., szombat 12:23

Pipita írta:
nmate írta: Menj, védd az ellenzéket inkább a politika topikban :mrgreen:
Aljas rágalom, szerintem Apuci csodálatosan vezeti az országot, remélem Folytatjuk <3

Amúgy a partizán melóba háttérzajnak tökéletes, zseniális az összes műsor (a közgyűlés is). A többi akit ferni megnevezett az nem tudom kicsoda és micsoda😁
Oligarchia nagy kedvencem, instant rendeltem is kártyát. :D

Avatar
géza
Hozzászólások: 1139
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: géza » 2022. február 12., szombat 10:47

nmate írta:
géza írta: Boba

Hat ez az evadzaro hagyott maga utan kivanni valot, az egyszer biztos. Latszott RR rendezoi munkaja, Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!az a forgas. :lol: :lol: Az elozo ket resz miatt megerte a sorozat, amugy eleg feleslegesnek erzem, remelem nem lesz full elmarvelesedve az SW.
Az a két rész is csak fanszőrvíznek volt jó. Előtte/utána minden teljesen közepes es unalmas. Mando jobban fel lett építve.
Az lehet, hogy fan service volt, de jol csinaltak. Elorevitte a tortenetet, melyitette az univerzumot, erdekes iranyokat vetett fel. Csak ugye sok koze nem volt Bobahoz. :mrgreen: Ezen kivul meg a masodik resz volt kiemelkedo, Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!buckalako kultura bemutatasa szerintem nagyon jo volt.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Pipita » 2022. február 12., szombat 8:18

nmate írta: Menj, védd az ellenzéket inkább a politika topikban :mrgreen:
Aljas rágalom, szerintem Apuci csodálatosan vezeti az országot, remélem Folytatjuk <3

Amúgy a partizán melóba háttérzajnak tökéletes, zseniális az összes műsor (a közgyűlés is). A többi akit ferni megnevezett az nem tudom kicsoda és micsoda😁

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11388
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. február 12., szombat 7:40

Partizánt gyakran nézem én is, annak ellenére, hogy Marci nagyon sok mindent képvisel amivel nem értek egyet
dehogynem :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2022. február 12., szombat 7:25

hehetheoriginal írta: ...
Sokáig tartott a mai retyó hehe :mrgreen: :mrgreen:
Pipita írta: tényleg ilyen bohóc csillagháborúkról beszéltek, mikor végre elindult az új South Park évad? :( :mrgreen: :mrgreen:
Menj, védd az ellenzéket inkább a politika topikban :mrgreen:

Partizánt gyakran nézem én is, annak ellenére, hogy Marci nagyon sok mindent képvisel amivel nem értek egyet, de tényleg viszonylag profi. Közgyűlés mondjuk szerintem max azoknak jó akik bent ülnek. Kerítésesen mondjuk sokat nevettem, mennyire retard az emberek egy része. Vígjátéknak elment. :mrgreen:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11388
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. február 12., szombat 6:48

ferni írta: Nagyon megcsúsztam a sorozatokkal baszki

Demon Slayer, Attack on Titan, Dexter, Bobafett, SP kezdett és valamit most fixen kihagytam :mrgreen:


Fridi Szász Marcit megnéztem én is, nem volt rossz amúgy, de semmi extra, eljutottak egy szintig és Fridi nem tudta megugorni a következő szintet, egy helyben tapicskoltak.

Apró Annát pótoltam be utána, atyaég de szép is lehet valaki baszki :mrgreen: De hát látszott rajta sajnos az eredményei ellenére is és hogy sikeres ember, belül darabokban van és nem tudta még visszaépítenie magát, csak kívülre húzni egy baszott erős burkot, persze ez nem is csoda, de ott is éreztem egy ilyet, mint az előbbi interjú kapcsán.

Sokszor mintha nagyon távolságtartó lenne Fridi, sok Partizán után, ahol meg szétboncolják sokszor belülről az embert a jó értelemben ez már kevés, nem tud szintet ugrani a beszélgetés, persze ott se mindig, ha az alany nem olyan, de hát azzal nem is lehet mit kezdeni.
És ott sokszor 3 órásak is vannak a podcastek vágatlanul, de zseni miket hoznak ki belőle.

Partizánon elképesztőek, szavak nincsenek rájuk lassan olyan jó műsoraik vannak, Gulyás Marci meg ért hozzá nagyon, mondjon bárki bármit.
Enyedi Ildikósnál mikor csak 15 másodpercig ült csendben és hagyta, hogy kijöjjön a riporteralanyból az egyik legnagyobb traumája és egy szót nem szólt közbe, csak hallgatott. Szirmai interjúban is rendkívül tetszett, ahogy felolvastatta a nagyapja versét.

Múltkor amit pótoltam a Molnár Áronos interjúban is a végén magától elmondta az interjú végén ki zaklatta szexuálisan, hiába nem akarta először elmondani interjú közben, de Marci az interjú közben rávilágított olyan dolgokra, hogy a végén még is elmondta stb stb. Spotin fent vannak a vágatlan verziók, érdemes azt hallgatni alapból.

Személyesen nekem podcastba a TheVRt még mindig nem érte utol senki, imádom a Happy Hourt is, a TimeOut, Nessajosat is, Sturcz Anti interjú is tetszett, amit vele csináltak, ha már feljött. Alapból szeretem őket, már jóval több podcastet fogyasztok tőlük, mint gameplayt, minőségi műsorokat gyártanak ők is.
Személyes kerdes, ha nem akarsz, ne valaszolj.
De hogy a gecibe van enny idod, hogy mas emberek szanalmas kis eletet meg torteneteit hosszu hosszu orakig hallgasd? :lol:
Egyaltalan az egesznek mi ertelme? Tanulni belole? Vagy elvezkedni, hogy hogy szopta be esetleg mas? Vagy kedvenckultusz, mint a nagyiknal bobbyewing? Tenyleg erdekel valakit - sajnos, nem sajnos - egy balazs vagy majka eletpalya?
Felreertes ne essek en is belehallgattam (de nem nyomtam vegig egyiket se idohiany miatt, ezert lehet rossz az eredmeny nalam) par vr-os podcastba, milak, bereznaydani, a totalcaros modoros gyerek, aki borzaszto idegesito, meg nyilvan zsozeatya (akinek ha tennap jol lattam, bárja nyilt a körúton? Nicely done gg akkor.) Szoval ezek a podcastok csak a felszint kapargatjak, vagy az interjualanyok szereny intellektualis kepessegei miatt, vagy mert pityu fullaltalanos pc balfaszsagokat kerdez, aztan a nezo - az en esetemben - mar alszik is melyen.
Szoval az egeszbol azt akarom kihozni, hogy sztem a podcastnak nincs sok ertelme, csak akkor, ha nem egy interjualanyt nyaggatnak tok erdektelen dolgokrol - pl az eleterol -, hanem tobb ellentetes nezet van osszeeresztve, aztan ha mar a balfasz tv meg egyeb media nem csinalja, akkor legalább itt be lehetne tolteni a piaci rest, hogy egyre tobb es tobb vitamusor lenne ertelmes, fontos (tehat nem valovilagos, lgbtq, gamervagyok, hogyjutottalelhogyautokattesztelsz, mitortentvvbelaesvvalekoszkozott temakkal basszak meg lejjebb a tarsadalom es a fiatal generacio amugy is butacska ertelmi szintjet), relevans es kibaszott egeto temakkal.
Ha ilyennel lenne tele a net es keltene felfordulast es ebredne fel a sok ember vegre, akkor viktor is rajonne talan par ev alatt, hogy vmi nem stimmel, esetleg meg talan felebredne a tarsadalom is, es rajonne, hogy az o, a mi kezunkben van az iranyitas, es ezek a buzik (meaning all and every bitch politikus) forditva ulnek a lovon.
Mert hat mulathatod az idod, kenyszeridotoltes, hogy teljen mar, ilyen podcast internyukkal, de konyorgom ki a faszt erdekel mas elete, amikor annyi minden van es lenne az ember sajat eleteben is (csalad, parkapcsolat, tanulas, munka, elmenyszerzes, barmi egyeb).
Ne vedd szemelyeskedesnek - amugy leszarom :mrgreen: - csak leirtam mit gondolok ugy szombat reggel :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ferni » 2022. február 12., szombat 1:39

Nagyon megcsúsztam a sorozatokkal baszki

Demon Slayer, Attack on Titan, Dexter, Bobafett, SP kezdett és valamit most fixen kihagytam :mrgreen:


Fridi Szász Marcit megnéztem én is, nem volt rossz amúgy, de semmi extra, eljutottak egy szintig és Fridi nem tudta megugorni a következő szintet, egy helyben tapicskoltak.

Apró Annát pótoltam be utána, atyaég de szép is lehet valaki baszki :mrgreen: De hát látszott rajta sajnos az eredményei ellenére is és hogy sikeres ember, belül darabokban van és nem tudta még visszaépítenie magát, csak kívülre húzni egy baszott erős burkot, persze ez nem is csoda, de ott is éreztem egy ilyet, mint az előbbi interjú kapcsán.

Sokszor mintha nagyon távolságtartó lenne Fridi, sok Partizán után, ahol meg szétboncolják sokszor belülről az embert a jó értelemben ez már kevés, nem tud szintet ugrani a beszélgetés, persze ott se mindig, ha az alany nem olyan, de hát azzal nem is lehet mit kezdeni.
És ott sokszor 3 órásak is vannak a podcastek vágatlanul, de zseni miket hoznak ki belőle.

Partizánon elképesztőek, szavak nincsenek rájuk lassan olyan jó műsoraik vannak, Gulyás Marci meg ért hozzá nagyon, mondjon bárki bármit.
Enyedi Ildikósnál mikor csak 15 másodpercig ült csendben és hagyta, hogy kijöjjön a riporteralanyból az egyik legnagyobb traumája és egy szót nem szólt közbe, csak hallgatott. Szirmai interjúban is rendkívül tetszett, ahogy felolvastatta a nagyapja versét.

Múltkor amit pótoltam a Molnár Áronos interjúban is a végén magától elmondta az interjú végén ki zaklatta szexuálisan, hiába nem akarta először elmondani interjú közben, de Marci az interjú közben rávilágított olyan dolgokra, hogy a végén még is elmondta stb stb. Spotin fent vannak a vágatlan verziók, érdemes azt hallgatni alapból.

Személyesen nekem podcastba a TheVRt még mindig nem érte utol senki, imádom a Happy Hourt is, a TimeOut, Nessajosat is, Sturcz Anti interjú is tetszett, amit vele csináltak, ha már feljött. Alapból szeretem őket, már jóval több podcastet fogyasztok tőlük, mint gameplayt, minőségi műsorokat gyártanak ők is.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Pipita » 2022. február 12., szombat 0:28

tényleg ilyen bohóc csillagháborúkról beszéltek, mikor végre elindult az új South Park évad? :( :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2022. február 11., péntek 23:34

géza írta: Boba

Hat ez az evadzaro hagyott maga utan kivanni valot, az egyszer biztos. Latszott RR rendezoi munkaja, Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!az a forgas. :lol: :lol: Az elozo ket resz miatt megerte a sorozat, amugy eleg feleslegesnek erzem, remelem nem lesz full elmarvelesedve az SW.
Az a két rész is csak fanszőrvíznek volt jó. Előtte/utána minden teljesen közepes es unalmas. Mando jobban fel lett építve.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3574
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. február 11., péntek 23:15

Legújabb Fridi podcastot valaki látta?
A nyári-őszi beszélgetések Rab Árpáddal, Sixx-szel, Buda Péterrel, Szabó Csabával, Sz. Bíróval, de még Alföldivel is iszonyú jók voltak (volt, amit feleségemmel együtt néztünk), aztán Kadarkait végig se szenvedtem, Vitrayt meg mindig is utáltam, szóval telj. elengedtem a csatornát akkor körül, de szerintem Fridi is kicsit..

Aztán most ez a Szász Marcis anyag is teljesen furcsa lett.. 2 dolog miatt is:
1: SturczBandi totalcaros beszélgetése 1000x jobb volt, mint ez. Szerintem könnyebben meg is találták az összhangot, bár az autó tűnt a fő témának, mégis szerintem sokkal mélyebben kibeszéltek témákat. (meg szerintem SturczBandi az egyik legtehetségesebb, legjobban-alaposabban felkészülő tévés (akiket nézek, azok közül), itt Fridi kicsit mintha rutinból beszélgetett volna)

Fridi kicsit arra húzta fel a beszélgetést, hogy: ott voltál 6 évesen 195-ös iq-val, hol a Nóbel díjad Marci? Egyáltalán nem mentek bele (amibe a totalcarnál igen), hogy mennyire buta/nem létező volt a magyar zsenigondozás, hogy a műszakin konkrétan tanárok megfingatni akarták a zsenit, hogy "Namajdőkmegmutassák".. Sőt, inkább ő is számonkért rajta dolgokat: egyéni vállalkozás, saját ötlet, elég-e, hogy "csak" alkalmazott. Pedig szerintem nincs abban semmi szégyen, hogy zsenigyerekként "csak" dolgozik valahol, hisz nyilván iszonyú komplex gondolkodása van ekkora iq-val, és bizony boldogabb tud lenni így..

2: Meg túl sok volt a pop, a könnyen fogyaszthatóságra törekvés, ahelyett, hogy elmélyültek volna az érintett témákban (villanyautó, önvezetés). Itt látszik, mennyire gáz, ha az ember csak médiag**i és 0 technikai érzéke van..

Mondjuk Marcinak örülök, egy rendkívül intelligens (nyilván..) srác/kölyök (egyidősek vagyunk, szóval szerintem még lehet srácozni), nekem boldognak tűnik. Jókat gondol a világról, magáról, de szerintem Fridi ezt az 1 órát nem nagyon kéne mutogassa..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
géza
Hozzászólások: 1139
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: géza » 2022. február 11., péntek 19:15

Boba

Hat ez az evadzaro hagyott maga utan kivanni valot, az egyszer biztos. Latszott RR rendezoi munkaja, Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!az a forgas. :lol: :lol: Az elozo ket resz miatt megerte a sorozat, amugy eleg feleslegesnek erzem, remelem nem lesz full elmarvelesedve az SW.

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2828
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: soadroli » 2022. február 10., csütörtök 15:12

A Reacher elég fasza lett, Alan Ritchsonnak jól áll ez a szerep. Mekkora állat te jó ég :D

Képek a Gyűrűk ura soriból.
Kép

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24556
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2022. február 6., vasárnap 20:18

Na ledaráltam a 6 rész Bobát

A recept ugyanaz mint a mandonál, viszont szerintem picit finomhangolva, hangulatosabb, profibb, kevesebb a filler. Cserébe a sisak nélküli Boba hát nem az igazi..de az utolsó két rész baszó lett az tény.
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 71 regisztrált és 0 vendég