Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3724
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. május 4., vasárnap 15:43

Remy írta:Arrow

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Azért azt ne felejtsétek el, hogy van egy Ra's al Ghul is, aki nagyobb genyó mint Slade, tehát bőven jöhet ő a 3. évadban. :)
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Szerintem meg pont ő lesz a 2. évad szezonzárójában a meglepetés, elvégre Sara milyen régi barátot látogatott volna meg?! :)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. május 4., vasárnap 15:40

Arrow

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Azért azt ne felejtsétek el, hogy van egy Ra's al Ghul is, aki nagyobb genyó mint Slade, tehát bőven jöhet ő a 3. évadban. :)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. május 4., vasárnap 15:31

Hannibal:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!iszonatosan beteg, de kurvajó :lol: Will szerintem csak csőbe akarja húzni Hannibalt, Freddie sem hulla, de ki tudja...el ne merjék kaszálni.

Fargót tolja még valaki? Zseniális cucc szintén.

Muternak meg elvittem a True Detective 1. évadát, nem egy krimifan, de egy fél nap alatt ledarálta az egészet :lol:

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: szilamer » 2014. május 3., szombat 18:23

A zöld lámpásnak a gyűrüjében van az erő ha jól tudom.
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2014. május 3., szombat 16:31

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!szerintem tovább fog maradni slade a 3. évadra, van még bőven benne. bár manu bennett kitett egy közös képet stephen amellel, és present perfectben irta, hogy öröm volt vele dolgozni, szóval ebből inkább az következik, hogy az évad végén kampec, de reméljük, hogy enm.

a zöld lámpásnak van vmi szuperereje, nem? mert a készítők elmondták, hogy a flashen kívül senkinek nem lesz emberfeletti képessége. a batmanhez meg kevésnek érzem a sorozat profilját.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Végül is lesz 3. évad simán át lehet vinni és hát a dolgok szerint át is fognak vinni dolgokat a 3. évadba. Az meg öngyilkosság lenne ha most mindent lezárnának mert az katasztrofális befejezést eredményezne. Nem hiába jelentették be már január- februárban azt hiszem a folytatást. Mindenesetre az események sűrűsödnek, bízom benne hogy nem rontják el.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. május 3., szombat 16:28

Remy írta:
MyStiQ írta:Arrow:

1, Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Miért lenne törvényszerű minden kérdést lezárni ebben az évadban?
2, Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Az évadzáró címe Unthinkable, még a végén megjön a Zöld Lámpás vagy Batman. :mrgreen:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!1, Ezt és sem értem, hogy miért várják el többen is...
2, Korábban volt róla szó, hogy lesz egy nagy meglepetés az utolsó részben. Kíváncsi leszek, hogy tényleg lesz-e.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!szerintem tovább fog maradni slade a 3. évadra, van még bőven benne. bár manu bennett kitett egy közös képet stephen amellel, és present perfectben irta, hogy öröm volt vele dolgozni, szóval ebből inkább az következik, hogy az évad végén kampec, de reméljük, hogy enm.

a zöld lámpásnak van vmi szuperereje, nem? mert a készítők elmondták, hogy a flashen kívül senkinek nem lesz emberfeletti képessége. a batmanhez meg kevésnek érzem a sorozat profilját.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. május 3., szombat 16:21

MyStiQ írta:Arrow:

1, Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Miért lenne törvényszerű minden kérdést lezárni ebben az évadban?
2, Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Az évadzáró címe Unthinkable, még a végén megjön a Zöld Lámpás vagy Batman. :mrgreen:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!1, Ezt és sem értem, hogy miért várják el többen is...
2, Korábban volt róla szó, hogy lesz egy nagy meglepetés az utolsó részben. Kíváncsi leszek, hogy tényleg lesz-e.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. május 3., szombat 16:16

Arrow:

1, Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Miért lenne törvényszerű minden kérdést lezárni ebben az évadban?
2, Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Az évadzáró címe Unthinkable, még a végén megjön a Zöld Lámpás vagy Batman. :mrgreen:

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. május 3., szombat 12:46

hannibal

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!szerintem már csak a finálé után fogok írni, úgyis csak önmagamat ismétlem mindig, zseniális, óriási, a párbeszédek, a vizuális orgia, a zene, minden a helyén van.
megkockáztatom, hogy ezzel az évaddal túlnőttek a filmeken, mikkelsen pariban van hopkinssal, dancy veri nortont.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. május 3., szombat 12:43

csabi* írta:
Realista24 írta: in the summer for a 2015
akkor remélem legalább 15-16 epizódos lesz, mert ennyi időt kibírni...
Ugyanígy 10 rész, azt olvastam.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. május 3., szombat 12:33

Realista24 írta: in the summer for a 2015
akkor remélem legalább 15-16 epizódos lesz, mert ennyi időt kibírni...
Kép

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. május 3., szombat 12:24

Hannibal
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Megint jöhet az ömlengés, Fuller még mindig tudja fokozni. A vacsora közbeni beszélgetés hatalmas volt, ahogy a zárókép is. A jövő heti rész pedig ismét nagyszerűnek ígérkezik.
Nagyon remélem, hogy berendelik a 3. évadot, kár lenne ha egy ilyen zseniális sorozatot kaszálnának.

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Marky » 2014. május 3., szombat 6:13

arrow
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!azért ezek a bűnözők maximum kocsmai verekedők lehettek normális állapotukban, szóval olyan oltári nagy fogásokat nem tudhatnak.
szerintem megjelennek merlynnel az assassinok és besegítenek a kis csapatnak. mást nem tudok elképzelni, hogy milyen régi baráthoz ment volna sara.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2014. május 3., szombat 0:31

Arrow 20, 21:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A fenébe már, jöjjön már a következő. MOST! De hogy írjak is valamit. Bonyolódik a dolog, túlságosan is. Nem tudom, hogy hogyan fognak ebből kijönni, úgy, hogy annak értelme is legye mert ha jól tudom 2 rész maradt hátra. És sok szál tényleg nincs befejezve, ráadásul halványlila gőzöm sincs, hogy ezt a sereget hogyan fogják megállítani. Hát agyabeteg.Ez a sereg is hát eszméletlen. Roy hol van? Bonyolódik nagyon a dolog, csak azt remélem, hogy nem fogják elkúrni az egészet, remélem, hogy kihoznak ebből valamit jó befejezést.

:-@ Kérem a következőt, MOST!
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. május 2., péntek 23:25

Boky írta:
Realista24 írta:Ragnar barátomék zseniális képpel búcsúztak a szezonzáróban...de hol van még a harmadik évad :/
én is akartam írni, nehéz lesz várni. :|

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!jelentősen eltértek a történelemtől, mivel aszerint horik lemészárolja ragnar rokonságának elég komoly részét. de örülök, hogy ez nem történt itt meg :D

és bejött sokak gyanúja, miszerint floki horikot játszotta végig, viszont engem az kicsit meglepett, hogy siggy is ilyen kőkeményen ragnar pártján állt végig.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Flokiban bíztam, még Misztik is írta, hogy rohadjon meg, írtam neki, hogy ez még változhat és szerencsére bejött. Amúgy abból, ahogy Ragnart ábrázolták az elmúlt részekben, lehetett tudni, hogy tud mindenről. Ahogy a háttérbe rakták, csak figyelt, meg sem szólalt...zseniális megoldás volt szerintem. Siggy meg okos egy némber :lol:
Annyit találtam róla, hogy jön majd 2015-ben.
in the summer for a 2015
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

zotya03
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2014. május 2., péntek 23:18

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: zotya03 » 2014. május 2., péntek 23:23

Realista24 írta:Ragnar barátomék zseniális képpel búcsúztak a szezonzáróban...de hol van még a harmadik évad :/
Igen, valóban remek volt. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!pedig mennyit szidtan Siggy-t meg Flokit az egész évadban, erre betesznek egy ilyen évadzárót... :D Az új évadról nem tudsz valami pontosat? Annyit találtam róla, hogy jön majd 2015-ben.

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. május 2., péntek 23:19

Realista24 írta:Ragnar barátomék zseniális képpel búcsúztak a szezonzáróban...de hol van még a harmadik évad :/
én is akartam írni, nehéz lesz várni. :|

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!jelentősen eltértek a történelemtől, mivel aszerint horik lemészárolja ragnar rokonságának elég komoly részét. de örülök, hogy ez nem történt itt meg :D

és bejött sokak gyanúja, miszerint floki horikot játszotta végig, viszont engem az kicsit meglepett, hogy siggy is ilyen kőkeményen ragnar pártján állt végig.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. május 2., péntek 23:11

Ragnar barátomék zseniális képpel búcsúztak a szezonzáróban...de hol van még a harmadik évad :/
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. május 2., péntek 0:41

Realista24 írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!
Csak nem hülyék ennyire :lol:
Ad1
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A legjobban azzal cseszhetik el, ha életben hagynák Sladet. A kis csicskákból kiszedik valahogy a mirakurut, Deathstroke ellen meg jön Roy és Oliver*. Aztán valaki fontos még meghal szerintem. Remélem Laurel, vagy ha így folytatja a rinyálást, az ex-csajom :Đ Nagyjából ennyi lesz, és ez is lenne talán a leghumánosabb. Csak tényleg osszák el szépen két hosszú részre, ne csapják össze.

Ad2
Spoileren belül a csillagozott részhez spoiler a következő rész előzetese alapján:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!*Meg Malcolm.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. május 2., péntek 0:30

nmate írta:
tubatibi írta:Arrow SO2E21
Hát kíváncsi leszek, hogyan oldják meg, hogy ne legyen oltári nagy baromság és túlzás a vége. De ha ügyesek nagyon-nagyot szólhat.
+1, baromság és túlzás lesz a vége. Ebből nem lehet jól kijönni.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Gondolom felhívják, jajj megvan az ellenszer, hogy juttassuk el gyorsan Starlingba? Hát majd Flash odaszalad vele, blablabla...jól van, befejeztem :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 43 regisztrált és 0 vendég