Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
ferni
Hozzászólások: 8383
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ferni » 2022. június 24., péntek 2:19

Shamelessről vélemény?

Youtube Shortson csak Carl jeleneteket dobál és nagy formának tűnik :lol:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2022. június 23., csütörtök 18:56

Halfkey írta: Direkt nem töltöttem le Mandalorianen kívül Disney plusos cuccokat, hogy amikor elérhetõ lesz, ott nézzem. Hát, indításnak a Wandavision elég borzasztó volt. Lehet hogy Amerikában ráflesseltek a sitcomos utalásokra és nekik elvitte, de hogy itt gyér volt az biztos.
A Wandavision csalódás volt, be se fejeztem az évadot; a falcon and the winter soldier full közepes, viszont a Loki nekem tetszett. A Hawkeye is egynek jó volt.

Halfkey
Hozzászólások: 4400
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. június 23., csütörtök 18:22

Direkt nem töltöttem le Mandalorianen kívül Disney plusos cuccokat, hogy amikor elérhetõ lesz, ott nézzem. Hát, indításnak a Wandavision elég borzasztó volt. Lehet hogy Amerikában ráflesseltek a sitcomos utalásokra és nekik elvitte, de hogy itt gyér volt az biztos.

bonaparte100
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2022. február 6., vasárnap 12:55
Kedvenc játékosaid: Modric
Kedvenc csapatod: Real

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: bonaparte100 » 2022. június 22., szerda 21:17

Kenobi-Finálé

Star Wars volt ez a rész most, a legjobb értelemben.

A sorozat legnagyobb hibája, hogy nem egybe jött ki, hanem hetente, ugyanis

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!
így utolsó részt látva sokkal jobban összeállt egy egésszé Obi-Wan karakterdrámája.
Azzal, hogy Vader úgymond feloldozza őt a III. bűnei alól ("Én öltem meg Anakint"), megteremti a IV-ben látott bölcs Tatooine-i jedi mestert.

A párbaj epic, a bocsánat kérésnél kb könnyem csordult, ráadásul még a Reva-szál is (szimbolikusan) értelmet nyert.


Sorozatról: Original zene nagyon hiányzik, kb 3 részre le lehetne redukálni, pár hülyeség zavaró; mégis ezzel a végjátékkal egyáltalán nem felesleges, sőt a filmekhez hozzáad.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27346
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. június 22., szerda 20:46

Uccsó Kenobi rész rendben volt. :agree: Kár, hogy nem ilyen volt az összes. :kivagyhe:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

BH710
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 15:01
Kedvenc játékosaid: Alexis, Thiago, Tello, Ronaldinho, Zidane
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, Ferencváros

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: BH710 » 2022. június 22., szerda 18:12

rég elengedtem az sw-t, az itteni spoilerekből szoktam tájékozódni.
viszont megnéznék egy vagy akár több filmet Plagueisről és az ő felemelkedéséről. A könyv király, de elég sötét is, ez nem hiszem hogy beleillik a disney profiljába.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3116
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: babaking » 2022. június 22., szerda 17:08

nmate írta: Kenobi

Az első 3-4 rész közepes volt max és bénán megírt, a maradékban jól bevált trükköket dobott be a Disney, igazi mémesíthető (vagy azokra épülő) kontenttel. Szerencsére megálltak most 6 résznél. Örülnék valami teljesen külön sztorinak továbbra is, ami nem Skywalker.
Én is, mert a lore elég nagyra nőtt, köszönhetően a hatalmas fanbasenek. De az nagyon rizikós, mert ha nem kötődik az ismert karakterekhez nehezebb eladni, nem biztos, hogy akkora hypja lenne. Nem véletlen, hogy a meglevő és szeretett karakterekre húzzák fel a spinoffokat Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!alig várom a "Jar Jar - the chaos awakens" sorozatot
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2022. június 22., szerda 16:20

Kenobi

Az első 3-4 rész közepes volt max és bénán megírt, a maradékban jól bevált trükköket dobott be a Disney, igazi mémesíthető (vagy azokra épülő) kontenttel. Szerencsére megálltak most 6 résznél. Örülnék valami teljesen külön sztorinak továbbra is, ami nem Skywalker.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3116
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: babaking » 2022. június 20., hétfő 23:24

Kenobi 5.

Alakul, kár hogy már csak egy rész van hátra. Reva tényleg nem olyan rossz, legalábbis itt voltak jeleneteket, ahol mint színészkedés történt volna. Ezek szerint leginkább az ostoba egybites karakter írással volt a baj.

Sajnos sejtettem hogy Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Tala nem éli meg a végét, abban a sztoriban lett volna még kakaó. Illetve nem szeretem ha valakit a halálból hoznak vissza, bár itt csak pár rész volt közte, illetve tudtuk, hogy a sztori szerint a főinkvizitor nem halhat meg
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2022. június 18., szombat 9:34

Új kenobi elég baszó lett végre. Bár egy kis CGI ráfért volna valaki arcára... :lol:
Nem illik.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2022. június 16., csütörtök 15:33

kierkegaard írta: The white lotus: hbo uj mini sorozata. Nagyon jok a karakterek, jo atmoszféra, megjobb soundtrack.
A helyszin (Hawaii hotel), a zenek, a karakterek, a tortenet. Szeretem az ilyen rovid sorozatokat, ahol minden igy egyben van. Nehany estes szorakozasnak tokeletes. Sydney Sweeney kivetelesen nem volt mutogatos kedveben :lol: , Daddariot viszont mindig orom nezni :sziv: Tanya sztorija kevesbe erdekelt, Armond viszont hatalmas karakter :kalapos:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27346
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. június 15., szerda 22:10

Kenobi

Megérkezett a sorozat. :agree:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!De bázz, nem volt +20 dollárjuk CGI-re, hogy Hayden ne kétszer annyi idősnek nézzen ki, mint McGregor? :lol: na, de ez most másodlagos. Végre volt történés, opság. ez most oda volt rakva. :agree:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
géza
Hozzászólások: 1139
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: géza » 2022. június 15., szerda 22:00

Kenobi

Na ez egy tenyleg jo resz volt.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Revanak, Maulnak es a Grand Inquisitornak azert esik nehezere meghalni, mert nem fogadjak el a sorsukat, hajtja oket a bosszuvagy, gyulolet, stb. Qui-Gon amint megtudta, hogy Obi-Wan ki fogja kepezni Anakint, nyugodtan elment, tudva mar akkor azt, hogy force ghostkent vissza fog jonni.

A sotet oldal felhasznaloi az erot "hajlitjak", mig a Jedikben aramlik, harmoniaba vannak vele, ezert ok elfogadjak a halalt, mint az eletnek a velejaro reszet, mig a masik oldalnel ez nincs meg.

bonaparte100
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2022. február 6., vasárnap 12:55
Kedvenc játékosaid: Modric
Kedvenc csapatod: Real

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: bonaparte100 » 2022. június 15., szerda 21:31

Kenobi:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ó de jó lett volna végig flashback-szerűen ez a sorozat, az se érdekelt volna, hogy Hayden ráncosabb, olyan jó volt ez így. :'( Van mélysége végre a sztorinak.

Indiai fickó továbbra is eszméletlenül kilóg.

Nekem Revá-val eddig se volt problémám, de most meghalhatott volna. Ha életben hagyják remélem valami hihető indokkal, mert ahogy írtátok Qui-Gon halála is ilyen volt.

UI. Köszi múltkor válaszokat kérdésemre :)

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1258
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2022. június 15., szerda 10:28

Kenobi:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ez az epizód már majdnem tökéletes volt, Vader egy állat.
De az, hogy Reva gyerekként megúszta azt, hogy Anakin átdöfte, majd most másodjára is...
Csóró Qui-Gon az egyetlen a galaxisban, aki belehalt egy ilyen mértékű sérülésbe? :lol:

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3116
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: babaking » 2022. június 14., kedd 12:09

géza írta:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!
Kenobi PTSD-je meg a legerosebb dolog a sorozatban, oszinten en megneztem volna het reszt arrol hogy hogyan tudja feldolgozni az egeszet flashbackekkel, es hogyan fedezi fel azt hogy eggyé tudjon válni az erovel.

Ha az egészet erre húzták volna fel az szenzációs lenne, de az nagyon sötét lett volna. Helyette kell bele egy gyerek (teszem hozzá nagyon fasza a színészkislány) illetve egy cuki droid akit megvehetsz az R2, BB8, Grogu plüss mellé. Sajnos ez a sötét/ komolyabb vonal nehezen illeszkedik a Disneybe.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
géza
Hozzászólások: 1139
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: géza » 2022. június 14., kedd 11:53

babaking írta: Obi Wan

engem Fifth brother még jobban is irritál mint Reva, viszont Tala remélem még fontos lesz és visszatér, benne van kakaó. Bár ha jól tudom Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!az OT ben és REbelsben sincs benne, szóval vagy 2 rész alatt hős lesz és hősi halált hal, vagy elpazarolják, és feledésbe merül.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget! szerintem Reva karakterét is jobban felépíthették volna, nem tudom, hogy más sorozatban már megjelent-e és tudjuk, hogy miért lett olyan amilyen. Az első részben volt egy visszajátszás a Jedi templomból, de nem fejezték be. Viszont az alakítása kritikán aluli.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nekem a Kenobis PTSD vonal is nagyon bejön, de jobban kibonthatták volna, hogy évekig nem használta az erőt, hogy ne találjanak rá, és ezért lett gyenge.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Az hogy OT-ban es Rebelsben sincs benne az nem jelent semmit, sok karakter van akik nem szerepelt ezekben, de eletbe vannak.

Revanak ez az elso megjelenese, sokan spekulalnak hogy valojaban csak beepult az inkvizitorok koze, es a sorozat elejen levo gyerekek kozott volt o, is mindenki mast offolt Vader.

Kenobi PTSD-je meg a legerosebb dolog a sorozatban, oszinten en megneztem volna het reszt arrol hogy hogyan tudja feldolgozni az egeszet flashbackekkel, es hogyan fedezi fel azt hogy eggyé tudjon válni az erovel.


Avatar
babaking
Hozzászólások: 3116
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: babaking » 2022. június 14., kedd 11:45

Obi Wan

engem Fifth brother még jobban is irritál mint Reva, viszont Tala remélem még fontos lesz és visszatér, benne van kakaó. Bár ha jól tudom Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!az OT ben és REbelsben sincs benne, szóval vagy 2 rész alatt hős lesz és hősi halált hal, vagy elpazarolják, és feledésbe merül.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget! szerintem Reva karakterét is jobban felépíthették volna, nem tudom, hogy más sorozatban már megjelent-e és tudjuk, hogy miért lett olyan amilyen. Az első részben volt egy visszajátszás a Jedi templomból, de nem fejezték be. Viszont az alakítása kritikán aluli.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nekem a Kenobis PTSD vonal is nagyon bejön, de jobban kibonthatták volna, hogy évekig nem használta az erőt, hogy ne találjanak rá, és ezért lett gyenge.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

zsuninnyo
Hozzászólások: 1268
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2022. június 14., kedd 11:28

TheBull6 írta: Szerintem mindegyiken találni minőségi cuccokat. Főleg hogy mindenkinek más jön be, a Netflixen is elég komoly minőségi cuccok vannak azért, akár sorozatok is.

Nálunk ment eddig mind a kettő, meg most megy a Disney+ is majd.

Anyumék fizetik az egyiket, nővéremék a másikat, mi meg a harmadikat, de ha nekem kéne előfizetni mindegyikre is valószínűleg megtenném. Persze le lehet mindent tölteni, de az emberek többsége örül, hogy van 1-2 órája nézni valamit hétközben, nem fogok még perceket eltölteni letöltéssel stb-stb. Főleg ha a TV gond nélkül viszi az appokat.
En speciel a Netflix-et kb csak amerikai vpn-nel tudom nezni, mert az itthoni sorozat kinalat, az nem tul jo (az uj generacios del-koreai sorozatok at nem szeretem), a filmek pedig, haaaaat... De nyilvan embere valogatja. Csak azt mondom eddig szamomra ez a legmegerosebb, pedig tartottam tole, hogy a Hulu-bol nem hoznak el sok mindent.

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2022. június 14., kedd 11:20

Szerintem mindegyiken találni minőségi cuccokat. Főleg hogy mindenkinek más jön be, a Netflixen is elég komoly minőségi cuccok vannak azért, akár sorozatok is.

Nálunk ment eddig mind a kettő, meg most megy a Disney+ is majd.

Anyumék fizetik az egyiket, nővéremék a másikat, mi meg a harmadikat, de ha nekem kéne előfizetni mindegyikre is valószínűleg megtenném. Persze le lehet mindent tölteni, de az emberek többsége örül, hogy van 1-2 órája nézni valamit hétközben, nem fogok még perceket eltölteni letöltéssel stb-stb. Főleg ha a TV gond nélkül viszi az appokat.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 39 regisztrált és 0 vendég