Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. július 2., péntek 10:04

A szellemfiú az másik lesz...ez egy új darab.

Egyébként az előző listából, a Fullmetal sorozatot érdemes megnézni sztm is, mindenestől.
A Hős akadémia is jó lett, kicsit más de jó.

szrk
Ja és a Grappler Baki...király.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mickey 2021. július 2., péntek 10:06-kor.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. július 2., péntek 10:02

tubatibi írta: Ami viszont nagyon bejött:
Yasuke Legendája. Brutál jó képivilág és nagyon tetszik a sztori is.
10/9
Ez nem a yu yu hakusho? Ugyan az vagy van hozzá köze? Mert amire én gondolok az nem mai darab :D

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3724
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2021. július 2., péntek 9:59

kiserik írta:
tubatibi írta: Shuumatsu no Valkyrie

A nyár legjobban várt animéje Nálam, a mai naptól elérhető végre Netflixen. Nagyon kíváncsi vagyok, hihetetlen nagy hype volt körülötte, ha csak fele annyira lesz jó, akkor Én már boldog vagyok. :shifty:
Vélemény?
Nem volt rossz, nem nézném újra. Egyébként, ahogy sejteni lehetett nagyon elhúzták a harcokat. (A manga mégjobban húzza)
Szóval nem volt rossz, egyszer nézős, illetve a karakterek nagyon bejönnek Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!(Bár pont az egyik legjobb fight-nál hagyták abba /Hasfelmetsző Jack vs. Hercules/)
Tetszett, hogy pl. Thort is végre vörös hajjal mutatták be, ami azért nagyon ritka manapság. Loki meg rohadt jól megvan csinálva! :D

10/6,5

Ami viszont nagyon bejött:
Yasuke Legendája. Brutál jó képivilág és nagyon tetszik a sztori is.
10/9

Viszont, amire érdemes ránézni egyébként a Netflix kínálatában:
B: A kezdet
Baki
Kengan Ashura
Death Note
My Hero Academia
Fullmetal Alchemist Brotherhood
Jojo's Bizarre Adventure
Harc a toronyház tetején

Ezeknek a nagy része nem original Netflix tartalom. (Talán ebből a listából csak a Baki és a Kengan Ashura, viszont azok elég jól összerakott Animék.)



Illetve kijött az új Key Visual az Attack On Titan Final Season Part 2-höz.
Nagyon várós, mondjuk elolvastam már a mangát is(Mondjuk nem semmi, hogy annyira nem tetszett senkinek a vége, hogy csináltak plusz egy fejezetet gyorsan hozzá. :lol: ), de nagyon várom, hogy animálják meg, milyen zenéket raknak alá. :salute:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. július 2., péntek 1:09

Netflix kapcsán, a Castlevania és a Klaus ugrik be, mint sikeres alkotások, mint Animáció.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3574
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. július 1., csütörtök 22:13

Netflix feldobta a Jessica Jonest. Érdemes belevágni? Eddig első 2 rész volt meg, érdekesnek tűnik, DE..
Nem fogok úgy járni, mint az Ember a fellegvárban-nal? Ott a bokámat f*stam le, amikor utánaolvastam, félelmetesen komplexnek tűnt (és az is) az ötlet, maguk a részek is állati izgik voltak, tetszett. aztán amikor leesett, hogy Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!vannak a travelerek, amikor kicsit megértettem miről is szól, totál elengedtem. Több, mint 1 éve néztem bele utoljára, amikor mennek a 2. évad végén (gondolom) a Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!nazi timemaschinehez, és igazából lesz@rom..

Aztán tavaly dec. elkezdtem a Punishert, ami az elején szintén tök érdekes volt, de ott meg a kontinuitás teljes hiánya készít ki. Ember, de mégis annyi mindent bír ki, áll. ütik-verik-át/szétlövik, de a kövi snittben gyak. semmi baja, egy ragtapasz rá.. :lol: :lol:

Szóval lehet bennem van a hiba és ezek a Marvel/sci-fi cuccok egyszerűen nem nekem valók..

Amíg valaki ezt kigondolja helyettem, nézem JJ-ből a 3ik részt :D
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2021. július 1., csütörtök 18:46

Halfkey írta:
_Bushido_ írta:
NF animék nem nagyon szoktak jók lenni - az még egy új világ nekik.
Az animés imdb oldalon (MAL) eléggé lehúzzák. 6,59 / 10. Majd belenézek azért.
Hát attól is függ h valóban saját tartalom-e, vagy ők csak a global terjesztők. Knights of Sidonia és Seven Deadly Sins nekem pl tetszik.
Sidoniát nem láttam, azt passzolom. Seven Deadly Sins vagyis Nanatsu no Taizait láttam, az tetszett. Viszont a 3. (?) évad eléggé el lett cseszve ott is, grafikailag is rettentő otromba karaktereket rajzoltak oda a képernyőre, netre sok kép felkerült ezzel kapcsolatban. És a story se volt olyan hű de jó. Az új évadot nem nézem/láttam, de lehet majd valamikor belenézek, hátha visszatérnek a régi vonalra. Szóval Nanatsu esetében ezekszerint ők csak global terjesztők. Ahogy pl a Pokémon legújabb évada is felkerült Netflixre magyarul! :mrgreen: szóval csak terjesztik.

Halfkey
Hozzászólások: 4400
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2021. június 30., szerda 23:05

_Bushido_ írta:
kiserik írta:
Vélemény?
NF animék nem nagyon szoktak jók lenni - az még egy új világ nekik.
Az animés imdb oldalon (MAL) eléggé lehúzzák. 6,59 / 10. Majd belenézek azért.
Hát attól is függ h valóban saját tartalom-e, vagy ők csak a global terjesztők. Knights of Sidonia és Seven Deadly Sins nekem pl tetszik.

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. június 30., szerda 21:28

lestat írta: Easttowni rejtelyek.

Kategoriajaban nagyon nagyon ott van.
Egy percig nem unatkoztam.

Kate Winslet top :salute:
Evan Peterst utoljara az AHS-ben lattam. Ott is nagyon jo volt a legtobb szerepben, itt sem okozott csalodast. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Tokeletesen jatszotta a reszeget a kocsmai jelenetben :lol:

Angourie Rice-nek nincs annyi szerepe de èn mindig szivesen latom a kepernyon :sziv:

Szerintem erdemes ranezni a sorozatra ha valaki meg nem tette.
Jaja. Patika kis sorozat.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5114
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. június 30., szerda 20:45

Easttowni rejtelyek.

Kategoriajaban nagyon nagyon ott van.
Egy percig nem unatkoztam.

Kate Winslet top :salute:
Evan Peterst utoljara az AHS-ben lattam. Ott is nagyon jo volt a legtobb szerepben, itt sem okozott csalodast. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Tokeletesen jatszotta a reszeget a kocsmai jelenetben :lol:

Angourie Rice-nek nincs annyi szerepe de èn mindig szivesen latom a kepernyon :sziv:

Szerintem erdemes ranezni a sorozatra ha valaki meg nem tette.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2021. június 30., szerda 18:06

Huh, Loki megint nagyot alkotott. Hiddleston szerint a 4-5 rész lesz igazán extra, eddig teljesült.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Pont ma néztem meg a Csodálatos pókember második részét és már akartam írni, hogy túl sok nekem ez a sok halott egy napra, de hát ugye Loki még él (stáblista utáni jelenet) és valószínűleg Mobius is...
Kívancsi vagyok, hogy Sylvie mit szed ki a ribancból, de az biztos, hogy a legjobb rész van készülőben
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
géza
Hozzászólások: 1138
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: géza » 2021. június 26., szombat 2:11

Loki

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Szerintem elegge karakterhu az, hogy biszex. Egy több ezer eves, hedonista hercegről van szó, aki hamar megunja a dolgokat. Ezen a ponton jobban meglepődtem volna, ha csak hetero.

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2021. június 24., csütörtök 22:39

kiserik írta:
tubatibi írta: Shuumatsu no Valkyrie

A nyár legjobban várt animéje Nálam, a mai naptól elérhető végre Netflixen. Nagyon kíváncsi vagyok, hihetetlen nagy hype volt körülötte, ha csak fele annyira lesz jó, akkor Én már boldog vagyok. :shifty:
Vélemény?
NF animék nem nagyon szoktak jók lenni - az még egy új világ nekik.
Az animés imdb oldalon (MAL) eléggé lehúzzák. 6,59 / 10. Majd belenézek azért.

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. június 24., csütörtök 20:16

tubatibi írta: Shuumatsu no Valkyrie

A nyár legjobban várt animéje Nálam, a mai naptól elérhető végre Netflixen. Nagyon kíváncsi vagyok, hihetetlen nagy hype volt körülötte, ha csak fele annyira lesz jó, akkor Én már boldog vagyok. :shifty:
Vélemény?

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2021. június 24., csütörtök 17:49

P. Krisz írta:
halamadrid írta: Loki spoiler: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Mi a büdos fasz. Akkor most Loki biszex?
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Hát figyelj, a Thor Ragnarokben a Grandmaster már elég buzisan nézett rá. :lol:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Az nem tűnt fel de ez most eléggé a szívembe nyilallt. Nagyon nem kellett volna egy ilyen nagy névvel ezt elkövetni, de ha igaz, hogy a képregényekben is az hát legyen, sajnos nem tudunk mit tenni. :cens:
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2021. június 24., csütörtök 17:31

halamadrid írta: Loki spoiler: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Mi a büdos fasz. Akkor most Loki biszex?
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Hát figyelj, a Thor Ragnarokben a Grandmaster már elég buzisan nézett rá. :lol:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2021. június 24., csütörtök 11:19

Loki spoiler: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Mi a büdos fasz. Akkor most Loki biszex?
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2021. június 22., kedd 21:59

A LaufeySON nem elég magyarázat? :hmmm:
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2021. június 22., kedd 19:52

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Igen, azt is olvastam. De van más is. Az egyik Timekeepernek nagyon hasonló feje van mint Jonathan Majorsnak, aki Kang lesz a Hangya 3-ban. :shifty:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

mila
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 1:19
Kedvenc játékosaid: ramos, kroos
Kedvenc csapatod: rmcf

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: mila » 2021. június 22., kedd 19:31

P. Krisz írta: Loki
1x2
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Még mindig nagyon kígyó ez a sorozat. Art design, fényképezés, hangulat patika.
Dialógusok pörgősek. Loki-Mobius karakterdinamikája tetszik. Alternatív Lokik mi jó volt már, főleg a biciklis. Lady Loki pedig egy baszógép. Redditen olvastam egy érdekes elméletet arról, hogy hol is van a TVA. Dobpergés...a Kvantum Világban. A Hangya és Darázsban amikor Hank elmegy a KV-ba látszik egy kis kupolás város. Az elmélet szerint az a TVA.
szintén spoiler-féleség (elmélet egyelőre inkább), de nem a lokira, hanem majd a 3. hangyára.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!másik elmélet, h az a kupolás város, az kang-nak a következő nagy ellenfélnek a székhelye. ugye ő majd a harmadik hangya filmben fog bemutatkozni
92:48

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2021. június 22., kedd 19:09

P. Krisz írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Loki egyszer átváltozott egy kancává. Egy csődör megrakta, aztán Loki szült egy 8 lábú lovat. :mrgreen: :lol:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Az hogy férfi és női alakja is van, ehhez képest semmi.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Szóval mivel bármivé át tud változni, ezért nem fix a neme! Mint a Pokemonban Ditto (az a kis rózsaszín nyálkaszerű izé) :D Ez a kancás story elég durva lehetett a storyban :lol: :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 43 regisztrált és 0 vendég