Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
ferni
Hozzászólások: 8467
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ferni » 2022. október 10., hétfő 12:51

Én nem értem hogy lehet vmi ilyen jó mint a Sárkányok Háza :lol:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Egyszerűen elképesztő, Paddynek oda kell adni az összes létező elismerést, szavak nincsenek rá, hát mikor bevonult a trónterembe, óriási jelenet, szavakba nem tudnán önteni mennyire badass volt :mrgreen: Imádom ezt az egészet :mrgreen:

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: rashidm » 2022. október 10., hétfő 9:23

tubatibi írta: Bleach - Thousand Year Blood War

A Final Arc következik, rengeteg előzetes van, tegnap is kijött egy, hát mit ne mondjak nem finomkodtak a készítők, ha az egész anime olyan lesz, mint az előzeteseken akkor méltó lezárást fogunk kapni, mivel már olvastam a mangát ezért nagyon kíváncsi vagyok, hogy bizonyos jelenetek hogy lesznek meganimálva és nagyon reménykedem benne, hogy nem gyerekbarátként.
Ywach pedig egy állat. :agree:


Solo Leveling

Talán számomra ez a legjobban várt anime, szörnyes anime, menő főkarakterekkel, mindenképpen érdemes lesz ránézni.
A Bleach animéban remélem kifejtenek több dolgot is Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget! pl. meghalt/halálán volt jónéhány kapitány, erre 5-10 résszel később csak-úgy visszatértek felpimpelve, Ywach-ról meg úgy ámblokk a csatlósairól bővebb bemutató, flashback, stb... ezt az arc-t a mangában szerény véleményem szerint nagyon összecsapták. Talán anno volt is egy hír arról, hogy a szerzőnek megmondták: 1 vagy 2 hónap alatt fejezze be a mangát.

A Solo leveling mangában király volt, remélem ebben is az lesz.

Tower of God-ról van valami info? Emlékeim szerint az 1. évad jött csak ki, a mangából új rész még mindig nem jött ki, a mangaka betegsége miatt...

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4415
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. október 10., hétfő 1:43

tubatibi írta: Mi a tosz volt ez az Éjjeli vérfarkas a Marveltől? :lol:
Passz. A kritikusoknak tetszett, de hogy mi?

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Mickey » 2022. október 9., vasárnap 10:38

Nem is olyan rég fejezetem be a Bleachet. Időről időre, előkerül...mint a Hunter X Hunter vagy mások.
Kibsztt jól fest ez az új arc, és igen hosszú is lesz, ha minden jól megy addig...
A főcímdal pedig továbbra is király ! :salute:

Más:kicsit off.
Most végeztem ki a "Belle: The Dragon and the Freckled Princess." c. egész estés művet.
(párszor nekifutottam)
Hosodanak van pár jól sikerült alkotása, ez sem kivétel a számomra. Zseniális képi világ, fülbemászó dallamok ( nagyszerű hangja van az énekesnek ) és természetesen érzelmes, túlfűtött, a sztori pedig merít a nyugati meséből.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2022. október 9., vasárnap 10:27

tubatibi írta: Bleach - Thousand Year Blood War

A Final Arc következik, rengeteg előzetes van, tegnap is kijött egy, hát mit ne mondjak nem finomkodtak a készítők, ha az egész anime olyan lesz, mint az előzeteseken akkor méltó lezárást fogunk kapni, mivel már olvastam a mangát ezért nagyon kíváncsi vagyok, hogy bizonyos jelenetek hogy lesznek meganimálva és nagyon reménykedem benne, hogy nem gyerekbarátként.
Ywach pedig egy állat. :agree:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ha tényleg odateszik magukat, akkor az rohadt menő lesz, amikor As Nodt szétbassza Byakuya-t. :lol:
Holnap debütál Disney+on, elvileg nálunk is.
A korábbi évadok pedig Október 26.-án kerülnek fel állítólag.
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2022. október 9., vasárnap 10:02

Tegnap elrajtolt az ősz egyik legjobban várt animéje, a Blue Lock

Idén kettő labdarúgással kapcsolatos anime indult, az Ao Ashi és a Blue Lock, Nekem hangulatra jobban adta Aoi története, viszont Japánban sokkal nagyobb népszerűségnek örvend a Blue Lock, érdekesség, hogy a Japánok világbajnoki mezét is ez az anime ihlette. :)
Mindenképpen érdemes ránézni, minőségi adaptációt kaptunk.

Egyébként elég erős ősz elé fogunk nézni, a teljesség igénye nélkül:

Bleach - Thousand Year Blood War

A Final Arc következik, rengeteg előzetes van, tegnap is kijött egy, hát mit ne mondjak nem finomkodtak a készítők, ha az egész anime olyan lesz, mint az előzeteseken akkor méltó lezárást fogunk kapni, mivel már olvastam a mangát ezért nagyon kíváncsi vagyok, hogy bizonyos jelenetek hogy lesznek meganimálva és nagyon reménykedem benne, hogy nem gyerekbarátként.
Ywach pedig egy állat. :agree:


Solo Leveling

Talán számomra ez a legjobban várt anime, szörnyes anime, menő főkarakterekkel, mindenképpen érdemes lesz ránézni.

Chainsaw Man

Ugye a Chainsaw Man-nek is már kijött pár előzetese, vártam is, viszont az előzetes kritikák alapján nem úgy sikerült ahogy azt elvárták, kíváncsian várom, már maga a gondolat, hogy egy láncfűrész van a feje helyén elég morbid. :mrgreen:

MOB Psycho III

Vannak itt MOB rajongók? Végre elindult a 3. évad. :salute:


Jött pár folytatás még, a teljesség igénye nélkül: Spy x Family Part 2, Boku no Hero Academia Season 6, Overlord Season 4, Tensei Kenja no Isekai Life


Elég jó kis ősznek érzem az ideit, minőségi tartalmakat kaptak az anime kedvelői.


Mozifilmek

Jujutsu Kaisen 0

Végre elérhető normális minőségben, ez valami hihetetlen fasza lett. Nem gondoltam volna, hogy a sorozatnál jobb lesz, de sikerült felülmúlnia.
Yuta karaktere jól lett felépítve, Geto nagyon jó gonosz volt és Gojo Satoru...szerintem az egyik legjobb karakter az újgenerációs animékben, sőt talán Nekem a személyes kedvencem is.

Dragon Ball Super: Super Hero

Karácsonyra kapjuk a Blu-Ray változatot, úgyhogy addig kénytelen vagyok kibírni, hogy ne nézzem meg a mozisat, kritikák alapján nem fogunk csalódni (Bár a dizájn továbbra sem a szivem csücske.)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2022. október 8., szombat 10:52

Mi a tosz volt ez az Éjjeli vérfarkas a Marveltől? :lol:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2022. október 7., péntek 6:58

Anthony írta: De ez a legutóbbi rész legalább vizuálisan is ocsmány volt. Az a szürke homály amiben a rész egy részét nyomták, az mégis mi akart lenni? Katasztrofálisan nézett ki.
Először nem értettem miről beszélsz, még hét elején láttam, de nálam nem volt semmilyen szürke homályos rész. Este néztem a múlt heti gyűrűk urát, laptop rá volt kötve tv-re. Gondoltam csak elindítom a house of the dragont, hogy csak nekem nem tűnt fel vagy másoknál van a hiba. Kicsit bele tekerek, nézem laptopon, hogy wtf, ez tényleg szürke. Rápillantok a tv-re, ott teljesen jó. Utána látom, hogy a tv nem mozi módra van állitva, hanem dinamikusra (ennél magasabb a kontraszt, a képélesseg meg a szín).

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2947
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2022. október 4., kedd 12:20

ferni írta:
ikelemen5 írta: House of the dragon S01e07
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Azt tudja Daemon és Rhaenyra, hogy Leanor nem halt meg? :hmmm: :)
Szerintem is jó rész volt.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Daemon ölte meg azt, aki bele lett dobva a tűzbe Laenor helyett
Tényleg. :)
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4415
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. október 3., hétfő 23:16

Maximálisan egyetértek csabibabi, fernié lehet magyarázat, de valahogy kétlem hogy a meglepődő emberek tömegei mind olvasták volna a könyvet :)

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: csababarca » 2022. október 3., hétfő 22:53

Hát én nem tudom, Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!hogy hogy nem jöttek rá emberek, hogy az egész megrendezett volt.
Elég szájbarágós volt, kezdve a Laenor-Raenyra párbeszéddel. Majd Daemon-R., közben Daemon megöl egy random embert.
Minek kellett volna történnie, hogy ne lepődjön meg az ember? :D
Ki kellett volna írni hogy Laenor nem halott?


Amúgy nekem nagyon bejön, úgyis hogy tudom mi fog, minek kellene történnie a karakterekkel.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8467
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ferni » 2022. október 3., hétfő 21:20

Halfkey írta:
Amúgy én nemtudom hogy ezt miért ‘fordulatnak’ láttátok, full egyértelmű volt hogy ez történik.
Könyv spoiler ott hogy volt ez:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Könyvben Laenort megölte Qarl rendesen szemtanúk előtt, holttest ott maradt stb, ott is feltételezve volt hogy Daemon lehet mögötte, szóval ezért írjuk páran hogy fordulat, de ez logikusabb így sokkal szerintem, ahogy történt

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4415
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. október 3., hétfő 20:47

ferni írta:
ikelemen5 írta: House of the dragon S01e07
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Azt tudja Daemon és Rhaenyra, hogy Leanor nem halt meg? :hmmm: :)
Szerintem is jó rész volt.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Daemon ölte meg azt, aki bele lett dobva a tűzbe Laenor helyett
Amúgy én nemtudom hogy ezt miért ‘fordulatnak’ láttátok, full egyértelmű volt hogy ez történik.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8080
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anthony » 2022. október 3., hétfő 20:44

Ez nagyon ótvar ez a House of Dragon. Nincs egy szerethető karakter sem, a sztori is elég gyenge lábakon áll, főleg a részletek.
De ez a legutóbbi rész legalább vizuálisan is ocsmány volt. Az a szürke homály amiben a rész egy részét nyomták, az mégis mi akart lenni? Katasztrofálisan nézett ki.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8467
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ferni » 2022. október 3., hétfő 16:57

ikelemen5 írta: House of the dragon S01e07
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Azt tudja Daemon és Rhaenyra, hogy Leanor nem halt meg? :hmmm: :)
Szerintem is jó rész volt.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Daemon ölte meg azt, aki bele lett dobva a tűzbe Laenor helyett

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2947
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2022. október 3., hétfő 14:33

House of the dragon S01e07
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Azt tudja Daemon és Rhaenyra, hogy Leanor nem halt meg? :hmmm: :)
Szerintem is jó rész volt.
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Cali
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:57

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Cali » 2022. október 3., hétfő 13:32

House of the dragon S01e07

Most érkeztünk meg az igazi trónok harca sorozathoz. Lassan indult ez a széria de megérte türelmesnek lenni az epilógus részek alatt. Végre kirajzolódnak a pozíciók, kurva jó karakterek vannak egymás mellé és egymás ellen állítva. Kicsit talán sok is volt a feszültség és a meglepetés egy részén belül.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget! Én talán hagytam volna a nagy konfliktussal záródni a részt, és csak a következőkben bontottam volna ki Daemon es Rhaenyra szövetséget és házasságát.

Az is király fordulat, hogy Laenor nem halt meg.


Most várom annyira a következő részt, mint anno az első 6 évadnál az összeset.
Fanboy mode on! :mrgreen:

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: csababarca » 2022. október 2., vasárnap 21:52

kierkegaard írta:


Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!de az amnéziás csávó nem gandalf akar lennI? Mert hát még is csak hobbit barát lesz belőle
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!ha eredeti timeline-t vesszük figyelembe, akkor Gandalfnak még nem lenne itt keresnivalója.
de ugye Elendil-Isildur kettősnek sem, szóval ettől eltekintve akár lehet Gandalf is.
viszont bizonyára Sauron lesz, a Morgoth kultisták is megjelentek ott.

Remélem hogy lecserélik a karaktert, Sauron egy tünde alakjában mutatkozott legtöbbször, igazi csalfa ábrázattal. (lásd war of shadow/mordor videójátékok, azokban zseniákis volt az egész megjelentítése, illetve Celebrimbor se egy habókos idiótának volt bemutatva.)

nekem nagyon bejön a sorozat, pont azon gondolkoztam, hogy személy szerint ilyen szeptemberem még nem volt, hogy két ilyen sorozat (rings of power és dotd) ment egyszerre, és mindkettőtől borsózott a hátam a jó értelemben:D
Bár a szökés és a lost tán egy időben ment, de ott team lost voltam, és a szökést később kezdtem el.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2022. október 2., vasárnap 21:13

Remy írta: LOTR 1x6: Hát ez csúnyán rendben volt. :ozil:
Gondoltam hogy egy ilyen felszínesen fanservice csatázgatós rész neked be fog jönni. :lol:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!De nekem is bejött :mrgreen:
Nem illik.

kierkegaard
Hozzászólások: 1692
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2022. október 2., vasárnap 15:57

wZoLee7 írta: nem rég olvastam egy írást arról, hogy mi mennyire valószínű, az alapján már azért ellehet indulni ki lesz Sauron, de igazából nem is konkrét választ, minden lehetőségen végig megy... csak akkor olvass tovább, ha érdekel amit ott írtak (semmi garancia nincs arra, hogy úgy is lesz)
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!a lényeg, hogy akik keresik az égből jött személyt, azok Sauron szolgái és az égből jött valaki pont arról jött, ahonnan Sauron is menekült akkor tájt az alap sztori szerint, ezek meg azért keresik hogy visszaadják emlékeit és utána Ő legyen a szuper gonosz
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!de az amnéziás csávó nem gandalf akar lennI? Mert hát még is csak hobbit barát lesz belőle


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 113 regisztrált és 0 vendég