Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: sebydani » 2022. június 14., kedd 11:14

Tényleg jó a kínálat. Ezzel a Netflix + HBO Max + Disney+ kombóval már el lehet lenni :kalapos:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

zsuninnyo
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2022. június 14., kedd 11:02

A Disney+ felhozatal messze a legjobb eddig a streaming szolgaltatok kozul. Legalabbis nekem sok kedvenc ami sehol sincs fent, bekerult. Simspons, Futurama, Bob Burger, X-Files, AHS.. Sorozat fronton talan meg az HBO Max hasznalhato, a tobbi kuka szinte teljesen

Avatar
géza
Hozzászólások: 1139
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: géza » 2022. június 9., csütörtök 20:47

CsababarcaSpoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Hat az a karakter eleg eroteljes gyilkolasa lenne, ha meggyengult volna. Kilencedik resszel mar szetbasztak az OT egy jelentos reszet, nem kene meg a tobbit is. :mrgreen:

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4274
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: csababarca » 2022. június 9., csütörtök 18:34

Vagy a klasszikus magyarázat, ami már a GoT-nál is bejött: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!"Vader elfelejtette, hogy meg akarja ölni/el akarja kapni Obi-Want" :D

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!vagy egyszerűen karakteridegenül "elgyengült", hagyta elmenekülni, de már bánja.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
géza
Hozzászólások: 1139
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: géza » 2022. június 9., csütörtök 17:00

Vagy logikatlan, vagy Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!azzal volt a baja, hogy egy sikeres akciot vegrehajtott, es ugy menekult el, nem pedig az o kegyelmebol.

bonaparte100
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2022. február 6., vasárnap 12:55
Kedvenc játékosaid: Modric
Kedvenc csapatod: Real

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: bonaparte100 » 2022. június 9., csütörtök 16:55

Pls valaki, aki értette segítsen, mert eddig nem derült ki a sorozatból:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Vader hagyta elmenekülni Obi wan-t.
Erre a következő részben majdnem megöli Revat, mert kicsúszott a keze közül a jedi.
Most akkor miért is engedte el? Vagy a tűz miatt nem fért oda? Vagy csak logikátlan simán? /spoiler]

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4274
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: csababarca » 2022. június 9., csütörtök 10:40

géza írta: Legfobb problema az inkvizitoroknal szerintem az, hogy nagyon egydimenziosra vannak megirva. Fifth Brother is csak nyogdecsel ossze-vissza, ha o lenne kiemelve, akkor ot szidna mindenki. Pedig tenyleg vannak nagyon eros jelenetek, de aztan a kovetkezo jelenet meg olyan amator, hogy azt faj nezni.
Igen, valószínűleg ez a gond.
Szubjektív de engem Reva karaktere konstans kidob az élményből. Rettenet gyenge az egész amit csinál, szubjektív, de nekem ő a leggyengébb pontja az egész sorozatnak.
Ilyen rossz karaktert én sw sorozatban/filmben még nem láttam, de lehet semmilyen sorozatban sem.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
géza
Hozzászólások: 1139
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: géza » 2022. június 9., csütörtök 10:37

Legfobb problema az inkvizitoroknal szerintem az, hogy nagyon egydimenziosra vannak megirva. Fifth Brother is csak nyogdecsel ossze-vissza, ha o lenne kiemelve, akkor ot szidna mindenki. Pedig tenyleg vannak nagyon eros jelenetek, de aztan a kovetkezo jelenet meg olyan amator, hogy azt faj nezni.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4274
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: csababarca » 2022. június 9., csütörtök 10:21

géza írta:
csababarca írta: Azért az EPII és EPIII kardozós jelenetei jóval akrobatikusabbak, dinamikusabbak voltak.
Az új éra hozta vissza ezt a kimértebb, nagy suhintásokkal dolgozó kardozós stílust, amit most követ a sorozat is. (mondjuk ebben legalább hű ahhoz, hogy időben később az OT kardozásai is lassabbak, kimértebbek.)
Ennek az oka az, hogy a Clone Wars soran a Jedik folyamatos kepzest kaptak egyreszt, masreszt folyamatosan haboruban alltak, ezaltal olyan formak is eloterbe jottek, amik akrobatikusabbak, offenzivebbek. Az Empire eraban nyilvan a kaszabolosabb, vedekezobb stilus kerul eloterbe, szimplan azert, mert nincs napi szintu kontakt.
Én a tényeket írtam le, ami szemmel látható, hogy mi miért van, az mindegy.
egyébként ezzel nincs bajom, mert nekem ez is tetszik, meg az EP III féle is.
bárcsak ez a szubjektív dolog lehetne csak vita tárgya, nem a trágya rendezés, és ostoba megoldások.
azzal szoktak még védekezni, hogy de hát az OT is logikátlan volt. Lehet. De ez miért mentség a későbbiekben?

ez egy klasszik disney most már, beerőltetve egy fekete csajt, akit fenyegetőnek és mély karakternek kellene érzékelnünk, ehelyett egy bohóc. És nem azzal van a baj, hogy fekete, hanem a színészi képességekkel, és/vagy gyenge forgatókönyvvel.
érdekes, hogy a Fallen Orderben tudtak kreálni egy olyan csaj inkvizítort, aki fenyegető volt, félelmetes amikor megjelent, és mély története volt. Ott ment, itt nem megy.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
géza
Hozzászólások: 1139
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: géza » 2022. június 9., csütörtök 10:14

De a Power Rangers szintu megoldasokat senki nem vedi, mint a Bobaban fellelheto Vespas emberek. Vannak problemak ezzel a sorozattal, de a kard parbajok nem azok, az teljesen beleillik a kanonba szerintem. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Foleg Vader kaszabolos, jatszadozos verese.
csababarca írta: Azért az EPII és EPIII kardozós jelenetei jóval akrobatikusabbak, dinamikusabbak voltak.
Az új éra hozta vissza ezt a kimértebb, nagy suhintásokkal dolgozó kardozós stílust, amit most követ a sorozat is. (mondjuk ebben legalább hű ahhoz, hogy időben később az OT kardozásai is lassabbak, kimértebbek.)
Ennek az oka az, hogy a Clone Wars soran a Jedik folyamatos kepzest kaptak egyreszt, masreszt folyamatosan haboruban alltak, ezaltal olyan formak is eloterbe jottek, amik akrobatikusabbak, offenzivebbek. Az Empire eraban nyilvan a kaszabolosabb, vedekezobb stilus kerul eloterbe, szimplan azert, mert nincs napi szintu kontakt.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4274
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: csababarca » 2022. június 9., csütörtök 10:07

Azért az EPII és EPIII kardozós jelenetei jóval akrobatikusabbak, dinamikusabbak voltak.
Az új éra hozta vissza ezt a kimértebb, nagy suhintásokkal dolgozó kardozós stílust, amit most követ a sorozat is. (mondjuk ebben legalább hű ahhoz, hogy időben később az OT kardozásai is lassabbak, kimértebbek.)

Itt a fő probléma a sorozattal amit írtak lentebb, a rendezés hitvány, csapnivaló, és ostoba.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A legeklatánsabb példája Leia menekülése, amit a fanboyok azzal mentenek ki, hogy hát nem is elkapni akarták, csak terelgették :lol:
A másik pedig Reva előbb ki ért az alagútból, mint Leia, úgy hogy a kislány elég nagy fórban volt, és nyilván nem találkoztak útközben.
Persze ezt is ki lehet magyarázni, hogy Reva ugye jedi ifjonc volt, és ismerte a járatot, illetve azt, ahol véget ért a járat, és más úton ment.
Ez oké lehetne, ha nem egy csapnivaló színésznő játszana egy erőlködő karaktert.


Tegnap már fellélegeztem a végén, Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!amikor Vader elkapta Revat, azt hittem végre vége ennek a ripacskodásnak tőle, de nem, persze elrejtett egy jeladót a droidban :lol:

Ez sajnos már ilyen marad, lesz egy két jobb pillanata, de egy közepes sorozat szintjén van ez sajnos.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Süti » 2022. június 9., csütörtök 9:59

Hat szerintem a filmekben se volt semmivel különlegesebb a kardozas meg az akrobatika.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27354
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. június 9., csütörtök 9:58

Nem téged röhögtelek ki, hanem magát a tényt, hogy a Power Rangers szintű megoldásokat be kell védeni, mert SW.

Bármilyen hossszan, bárhogy lehet ezt magyarázni, de felesleges. Még magyarul is nehez kifejezni, hogy mennyire hulladék szintet képvisel a rendezés.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
géza
Hozzászólások: 1139
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: géza » 2022. június 9., csütörtök 9:49

Remy írta: Ne, ne ne. :lol: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Semmi köze ahhoz. A harmadik nővér ugyanez. Lassú, nehézkes mozgás, nulla kreativitás és koreo. 5 évesek kezébe adsz botot és nagyobb beleéléssel és szebb mozdulatokkal tolnák, az fix.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Obi-Wan a Soresu mestere, amelynek lenyege a vedekezes, nem a fancy mozdulatok eroltetese. Az egesz stilusnak o a mestere, es a legfobb lenyege a blasterekbol szarmazo lovedek atiranyitasa, amit a legujabb reszben csinalt. Reva meg eleg gyenge force user, szoval o nem is lenne kepes akrobatikusabb stilusra, bar sokat nem is lattuk meg ot harcolni.

De ha latjuk majd Quinlan Vos-t, akkor nala vissza fog jonni az akrobata vonal.

Azt mondjuk nem ertem, hogy miert kell kirohogni, de mindegy.


Yazid: en imadom az SW-t, mindent meg fogok nezni amit csinalnak, Disney erabol eddig az SW9-en, ami kibaszott borzalmas volt, meg a Bad Batch es Boban kivul, amelyek eros kozepesek voltak, minden bejott.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27354
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. június 8., szerda 22:02

Hát azért már kíváncsi vagyok, meg nem ez a 2 és fél órás játékidő mennyiség fog földhözvágni, amennyi kb összesen a 6 rész.

Plusz legalább annyir vártam ezt a sorozatot, mint anno a 7. részt. Kurva nagy elvárásaim voltak, pont McGregor miatt.

Amúgy úgyis meghal a picsába. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3396
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Yazid » 2022. június 8., szerda 21:59

mia faszért nézitek, ettől jobb úgy sem lesz :)

engedjétek el ha így felszab, disney ratyi 10en éveseknek megcélozva, én el vagyok vele, egyik kedvenc színeszem mcgregor plusz a karaktere is mint nagy sw rajongó

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27354
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. június 8., szerda 21:52

Ne, ne ne. :lol: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Semmi köze ahhoz. A harmadik nővér ugyanez. Lassú, nehézkes mozgás, nulla kreativitás és koreo. 5 évesek kezébe adsz botot és nagyobb beleéléssel és szebb mozdulatokkal tolnák, az fix.

Egyszerűen legalja szint az egész megvalósításban. Mint, mikor kijön egy 200 milliós blockbuster, aztán az Asylum stúdió kiadja a saját olcsó IMDB 1.7-es verzióját. Annyi, hogy itt a végtelen pénzes Disney csinálja az olcsót.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
géza
Hozzászólások: 1139
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: géza » 2022. június 8., szerda 21:45

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Kardozas az szerintem pont jo, 10 eve nem hasznalta, persze hogy eleinte nem megy meg ugy neki. Volt is egy jelenet, ahol a kezdeti nehezsegek utan belejott es lekaszabolta a stormtroopert, majd egy pillanatra felvette a tradicionalis allasat.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27354
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. június 8., szerda 20:27

Szerintem legjobb rész volt. :lol: Talán pont az egyszerűsége miatt. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Itt nem éreztem, hogy annyira űberbaszó akarna lenni, csak lefolyt a 30 perc és kész.

Persze a megvalósítás iszonyat még mindig. McGregor vagy unta a kardozást vagy tényleg ennyire dilettáns nyomorékok vannak a Disneynél. Kabaré. Otthon nagyobb átéléssel hozna össze ilyet az ember.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
géza
Hozzászólások: 1139
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: géza » 2022. június 8., szerda 19:25

Najo, a Kenobi uj reszet meg en sem tudom vedeni. :lol:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Cal utan ot evvel meg mindig ugyanazzal szopnak a viz alatti bazisokban.
Feka csavo mondja biztos nem segit, Ben: a birodalom rossz, Feka csavo: you son of a bitch, I'm in :lol:
Ket meteres trenchcoat Obi-Wanon ami alatt kikucskal a Leia, hat beszarok :lol:

Az egyetlen ertekelheto jelenet az megint Vader volt, illetve a resz eleji Obi-Wan PTSD.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 71 regisztrált és 0 vendég