Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Remy
Hozzászólások: 27346
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. január 18., kedd 10:27

Peacemakert próbálta valaki? Elvileg elég bevállalós és jó cucc Gunntól és a DCtől.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2828
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: soadroli » 2022. január 18., kedd 10:25

Moon Knight | Official Trailer
Ez egész jónak tűnik. Oscar Isaac, Ethan Hawke... és itt forgatták kis országunkban.
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. január 16., vasárnap 18:37

tcskhun írta:
Realista24 írta: Faudat nézte már valaki?
nekem nagyon bejött ez a mini sorozat,ez is a témához kapcsolodo:A mi fiaink,meg a könnyek völgye is
Köszi, ránézek majd erre is.

Most járok lassan a harmadik évadnál. Nem világmegváltó, de nézeti magát.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

tcskhun
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 19:26
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Benzema, CR7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: tcskhun » 2022. január 16., vasárnap 18:36

Realista24 írta: Faudat nézte már valaki?
nekem nagyon bejött ez a mini sorozat,ez is a témához kapcsolodo:A mi fiaink,meg a könnyek völgye is

Avatar
géza
Hozzászólások: 1139
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: géza » 2022. január 15., szombat 20:06

Boba

Mi a geci volt ez a Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!tini vespa power rangers bike gang a tatooineon? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8050
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anthony » 2022. január 15., szombat 8:10

A Dexter forgatókönyvet aki írta azt meg kéne verni és soha nem adni neki többet munkát a szakmában. A saját logikájával megy szembe a forgatókönyv, ezt nem lehet elintézni azzal hogy tetszett vagy nem tetszett. Ez egy szemét...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. január 15., szombat 8:04

Faudat nézte már valaki?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1355
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2022. január 14., péntek 20:22

81-es archívum

Ma került fel netflixre, James Wan a producer(fűrész,conjuring,insidous stb. filmek).8 részes minisori. Első részt néztem meg,de valami brutál hangulatos, borzongós,rejtélyes. Nagyon jó lesz szerintem. Nem buta jumpscarekre épített első részben,hanem a hangulata szippant be teljesen.Sztori is jónak ígérkezik. Remélem ezt fogja tartani továbbra is ,részről részre emelve ezeket.

Avatar
davi10
Hozzászólások: 505
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: davi10 » 2022. január 10., hétfő 21:07

Dexter

Direkt nem beszéltem ismerősökkel, nem néztem imdb score-t, ide se néztem be.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!De ne már baszki.
Ennél szerintem bármelyik forgatókönyvnek több értelme lett volna, ami így a rész alatt előjött.
1. Átjön Batista, és tényleg rábizonyítják a Bay Harbour butcher ügyet. Tök jól fel lehetett volna építeni, hogy mennyire kijött a rutinból és akkor működhetett volna, hogy egy ilyen kisvárosi zsaru buktatja le.
2. Rendesen elszökik Harrison-nal és "leszoknak"/együtt gyilkolásznak/bármi.
3. Harrison nem lelövi, hanem beviszi a zsaruknak, ezzel kb. megváltó lesz megint és élheti a normális életét.

Ez az egész Harrison kinyírja a fatert nem működik. Azért rinyált, hogy végre vannak barátai, stb. Erre ugyanott van, mint az évad elején, csak -1 apa (vagyis -3 apafigura Kurt-tel meg Logan-nel).

Ugyanaz volt az érzésem, mint az Aranyélettel, az utolsó 10 percbe jól elcseszték, pedig nem lett volna nehéz jobban befejezni.
Az egész évad alatt jól szórakoztam, jobban, mint az eredeti sorozat utolsó 2 évadán, de megint nem sikerült jól lezárni.

Avatar
géza
Hozzászólások: 1139
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: géza » 2022. január 10., hétfő 1:17

Dexter

A nem tul magasra tett lecet a 8. evados befejezessel tulugrotta, de ez meg mindig nem volt jo. Kar, mert nekem az evad hozta az elso negy szintjet, de ez a befejezes, hat, erosen mehh.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Miert mondjak h jon Batista Iron Lakebe ha nem latjuk? Minek oli meg Dexter Logant? Logan miert csak a vizatadas al nem super cautious? Ahj istenem, az iroi hulyeseg.

Kilenc evad utan vegre lebukik Dexter, es nem latunk tiz percnyi reakciot a szereploktol? Pedig remenykedtem benne, hogy tenyleg elektromos szekkel er veget a sorozat, es a szoban ul Harry, es mondja a kivegzesnel h first rule, don’t get caught.

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1355
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2022. január 9., vasárnap 22:40

Dexter

Maga az évad nekem is tetszett, nyilván vitt a nosztalgia faktor is,magával a befejezés mivoltjával se volt bajom, csak ..Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!rohadtul a semmiből jött,és nem éreztem felépítettnek,és így semmilyen érzelmet se sikerült kiváltani belőlem. Egy unalmas semmi szürkeség volt az utolsó rész. Mintha kitalálták volna,hogy Dexternek meg kell halnia,mert így le lesz zárva,de minden mást nem írtak meg jól. Ahogy meg az egész megtörténik,hát komikus volt. Harrison: "Nem akarok embert ölni, jó akarok lenni." aztán megöli a saját apját,hezitálás nélkül,úgy hogy még nem ölt embert :roll: :roll: :lol: :lol: Dexter meg hagyja,mert csak,és kész. ahh..összecsapott volt az egész. Megöli az ártatlan rendőrt csak hogy meneküljön,aztán inkább mégis hagyja megöletni magát. Ha nyugton a cellában marad,akkor a vádak alapján nem csukhatták volna le..nem volt ez jól lezárva..megintcsak...ugyanaz a összecsapott dolog volt mint 10 évvel ezelőtt..

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4462
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2022. január 9., vasárnap 16:38

Szerintem korrekt utolsó rész volt, túlságosan le van húzva imdbn, ezerszer jobb, mint az eredeti sorozat befejezése. Nekem összességében pozitív csalódás volt ez az egész évad.

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1355
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2022. január 9., vasárnap 13:02

soadroli írta: Dexter, igazából nem spoiler de berakom
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!imdb-t elnézve ez se lett jó befejezés
Én most fogok neki állni, de nem igazán értem ,hogy Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget! mi szükség volt erre az évadra. Igaz utolsó részt nem láttam, nem tudom ,hogy zárják le, lesz e folytatás, vagy adnak e neki lehetőséget,de végig azt nyilatkozgatták ,hogy ez az évad az alap sorozat lezárása lesz,mert az előző nem sikerült jól. Ehhez képest egy új sorozatként működött, teljesen új dolgokat vázolt fel, nem egy korábbi sorozat lezárásának tűnnik,hanem egy új felépítésének. És maga az évad jó, kicsit viszi a nosztalgia is, nyilván vannak benne hibák, de ilyen formában nem igazán értem mi szükség volt erre. Legfőképp az zavar,hogy anno végig azt vártam,hogy a saját kollégái,barátai megtudják ,hogy Dexter kicsoda,micsoda valójában, de se a miami rendőrség,se az FBI nem tudta elkapni. Erre elviszik a sorozatot egy kis városba, és a helyi seriff, pár netes keresgélés után rájön???? :( :( :( nem ezt vártam az évadtól,de mostmár megvárom az utolsó részt, de pontokat elnézve, kapufa lesz...

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2828
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: soadroli » 2022. január 9., vasárnap 12:15

Dexter, igazából nem spoiler de berakom
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!imdb-t elnézve ez se lett jó befejezés
Kép

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2022. január 7., péntek 14:20

Igen.

Az egész egyik legszebben fényképezett sorozat, ever. Plusz, a negyedik évad kb. tökéletes volt. Nálam, mint évad, ott van egy polcon a True Detective első évadával, legfelül.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Berti » 2022. január 7., péntek 14:15

nmate írta: Ezt örömmel hallom. Azért remélem nem egy végtelenségig elmenő sorozat lesz, mert én olyat még nem láttam, ahol magas szinten kezd valami és nem zuhan be 4-5. évadra legkésőbb.

Ok, Mr. Robot :mrgreen: bár ott a második évad elején volt egy kis lejtő és pont 4 évadban megállt.
Pont a héten kezdtem újapörgetni a Robotot és újra leesik az állam, hogy mennyire egy kibebaszott tökéletes munka volt. :D
Az a második évad elején lévő visszaesés sok nézőt elvesztett, de én úgy gondolok rá, hogy kellett hogy az évad második felét igazán értékelni tudd.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2022. január 7., péntek 14:03

Ezt örömmel hallom. Azért remélem nem egy végtelenségig elmenő sorozat lesz, mert én olyat még nem láttam, ahol magas szinten kezd valami és nem zuhan be 4-5. évadra legkésőbb.

Ok, Mr. Robot :mrgreen: bár ott a második évad elején volt egy kis lejtő és pont 4 évadban megállt.

poronty
Hozzászólások: 2725
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: poronty » 2022. január 7., péntek 13:47

Tartja. Nekem annyi a bajom, hogy nem igazán halad a sztori, de egyébként kifejezetten erős évad volt megint. Abszolút top kategória a mai felhozatalban.

Nálam Brian Cox visz mindent.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2022. január 7., péntek 13:41

nmate írta: Nagyjából 2 éve tologatom ezt a Successiont, napokban belekezdtem, de imádom. Jó cucc. Jeremy Strong meg Culkin gyerek zseni :D
Én most fogom ledaralni a hetvegen a 3. Évadot, remelem tartja a korábbi magas szintet :)
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2022. január 7., péntek 13:37

Nagyjából 2 éve tologatom ezt a Successiont, napokban belekezdtem, de imádom. Jó cucc. Jeremy Strong meg Culkin gyerek zseni :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 37 regisztrált és 0 vendég