Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
volt
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: volt » 2017. augusztus 18., péntek 17:31

M1Ö írta:
volt írta:Szerettem volna hétfőig várni, főleg a magyar felirat miatt, de több spoilerbe is belefutottam. Így inkább megnéztem, mielőtt az egészet lelövik számomra.
Ilyen alapon megnézhettem volna én is. Direkt kerültem itt a Madridomon is ezt a fórumot, csak feltűnő volt, hogy nagyon pörög. Gondoltam, hogy a trónok miatt. Facebook-ot meg mindenen átszaladhatsz ha nem akarod meglátni. Na mindegy. Én még semmit nem tudok a következő részről és sokkal jobb így, hogy várom, mintha már láttam volna.

Írtátok a könyvet is. Az azért "valamennyire" más. Majd ha vége lesz a sorozatnak, neki esek a könyvnek, aztán "magamévá teszem", mert ott minden a fantáziádon múlik. Csak másabb, mintha megnézed előre levetítve az egészet. :)
Instagram story, fb csoportos beszélgetés. Egyiknél sem tudom mit tartalmaz, amíg nem nyitom meg. Akkor meg már késő. Te eltudod kerülni, más pedig nem.
big joke, hatalmas vicc
"Aki el akarja hagyni a Real Madridot, tudja hol a kijárat." - Santiago Bernabéu

M1Ö
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. augusztus 18., péntek 17:21

volt írta:Szerettem volna hétfőig várni, főleg a magyar felirat miatt, de több spoilerbe is belefutottam. Így inkább megnéztem, mielőtt az egészet lelövik számomra.
Ilyen alapon megnézhettem volna én is. Direkt kerültem itt a Madridomon is ezt a fórumot, csak feltűnő volt, hogy nagyon pörög. Gondoltam, hogy a trónok miatt. Facebook-ot meg mindenen átszaladhatsz ha nem akarod meglátni. Na mindegy. Én még semmit nem tudok a következő részről és sokkal jobb így, hogy várom, mintha már láttam volna.

Írtátok a könyvet is. Az azért "valamennyire" más. Majd ha vége lesz a sorozatnak, neki esek a könyvnek, aztán "magamévá teszem", mert ott minden a fantáziádon múlik. Csak másabb, mintha megnézed előre levetítve az egészet. :)
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

volt
Kedvenc játékosaid: Raúl

HozzászólásSzerző: volt » 2017. augusztus 18., péntek 17:07

M1Ö írta:
Anthony írta:Hétfőn mért jobb?
Jobb, mert így van meg a hangulata és nem úgy, hogy bedarálok mindent egyszerre. Van aki érzi, van aki nem, de én nem tudom megérteni, hogy miért nem lehet hétfőig várni. :)
lordgabi írta: ...hétfő gyere.
Te vagy az én emberem! :sly: :)
kelemen.istvan írta:Nem ertem mi a gond a kiszivárgott forgatókönyvvel. mi könyv olvasók, így néztünk jópár évadot.
Nincs gond a kiszivárgott hírrel, csak mindenki ugrott rá, mint keselyű a dögre. :) Így nincs meg az az érzés. Lehet én vagyok túl "romantikus" de ez olyan, hogy nem küzdesz meg a csajodért, hanem inkább kifizeted :D Így nincs meg az, hogy húúú de várom már a következő részt, vajon mi lesz? Közben teóriákat gyártassz magadban, hogy vajon mi merre hány méter. Ezt mind kihagyod, e helyett bummm, már másnap megnézed a köv részt. A rendezők sem véletlen hagyják a végére a csattanókat. :)
Szerettem volna hétfőig várni, főleg a magyar felirat miatt, de több spoilerbe is belefutottam. Így inkább megnéztem, mielőtt az egészet lelövik számomra.
big joke, hatalmas vicc
"Aki el akarja hagyni a Real Madridot, tudja hol a kijárat." - Santiago Bernabéu

M1Ö

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. augusztus 18., péntek 16:53

Anthony írta:Hétfőn mért jobb?
Jobb, mert így van meg a hangulata és nem úgy, hogy bedarálok mindent egyszerre. Van aki érzi, van aki nem, de én nem tudom megérteni, hogy miért nem lehet hétfőig várni. :)
lordgabi írta: ...hétfő gyere.
Te vagy az én emberem! :sly: :)
kelemen.istvan írta:Nem ertem mi a gond a kiszivárgott forgatókönyvvel. mi könyv olvasók, így néztünk jópár évadot.
Nincs gond a kiszivárgott hírrel, csak mindenki ugrott rá, mint keselyű a dögre. :) Így nincs meg az az érzés. Lehet én vagyok túl "romantikus" de ez olyan, hogy nem küzdesz meg a csajodért, hanem inkább kifizeted :D Így nincs meg az, hogy húúú de várom már a következő részt, vajon mi lesz? Közben teóriákat gyártassz magadban, hogy vajon mi merre hány méter. Ezt mind kihagyod, e helyett bummm, már másnap megnézed a köv részt. A rendezők sem véletlen hagyják a végére a csattanókat. :)
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

ikarus93
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2017. augusztus 18., péntek 16:50

"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

ikelemen5
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2017. augusztus 18., péntek 16:13

Nem ertem mi a gond a kiszivárgott forgatókönyvvel. mi könyv olvasók, így néztünk jópár évadot.
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

ikarus93
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2017. augusztus 18., péntek 16:13

Elég durva spoilert olvastam az utolsó részről de nem lövöm le senkinek se.
Ja igen GOT-ról beszélek.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

ericco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. augusztus 18., péntek 16:01

:D
Merci Zizou!

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. augusztus 18., péntek 15:56

Amúgy fent vna már jó minőségben és magyar felirat is van hozzá, de ti várjatok becsülettel hétfőig a kalózkodással. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

lordgabi
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2017. augusztus 18., péntek 15:12

Anthony írta:
M1Ö írta:Komoyan nem bírtátok ki a hétfőt a GoT 7x6-tal? :) Nem tudjátok mi a jó basszus... :/
Hétfőn mért jobb? :lol:
Közbe ha nem laksz egy barlangban elspoilereznek mindent. És most aztán van mit elspoilerezni, nem egy filler rész.
Én még egybe sem futottam bele, GoT legnagyobb magyar oldala sem foglalkozik a résszel, aki hozzászólásban megemlít egy spoilert is, bannolják, ismerőseim sem raktak ki semmit, csak egy ember, hogy honnan lehet beszerezni hamarabb az új rész, itt is csend van :ike: ...hétfő gyere. :mrgreen:
Ex-szerkesztő.
HUNGARY ESPANA REAL MADRID UKRAINA BRAZIL

2015. november 25. UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Anthony
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Anthony » 2017. augusztus 18., péntek 15:05

M1Ö írta:Komoyan nem bírtátok ki a hétfőt a GoT 7x6-tal? :) Nem tudjátok mi a jó basszus... :/
Hétfőn mért jobb? :lol:
Közbe ha nem laksz egy barlangban elspoilereznek mindent. És most aztán van mit elspoilerezni, nem egy filler rész.

P. Krisz

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2017. augusztus 18., péntek 14:34

Realista24 írta: de hogy mennyire el vannak nyújtva a dolgok, és jelenetek...elkezdtem tekergetni. :/
Feszültségkeltés. :shifty: :mrgreen:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. augusztus 18., péntek 14:29

Hát várni szar az biztos. Amúgy féltem, hogy belefutok a spoilerekbe. Így is sok okos teóriakent adja elő azt amit a kiszivargott forgató könyvben olvasott. Agyrakot kapok tőlük.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

M1Ö

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. augusztus 18., péntek 14:25

Komoyan nem bírtátok ki a hétfőt a GoT 7x6-tal? :) Nem tudjátok mi a jó basszus... :/

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. augusztus 18., péntek 14:22

Nézem a negyedik évadot az Americansból, nem rossz, de hogy mennyire el vannak nyújtva a dolgok, és jelenetek...elkezdtem tekergetni. :/
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

P. Krisz

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2017. augusztus 18., péntek 14:20

Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

MyStiQ

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2017. augusztus 18., péntek 13:59

h3x0r: Ez a mondat az első évadban is elhangzott. Pont a minap láttam a jelenetet. :)

Berti

HozzászólásSzerző: Berti » 2017. augusztus 18., péntek 13:32

h3x0r írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Lehet ezt már a könyvben olvastam, de valami olyasmi is rémlik, hogy akkor lehet újra gyermeke, amikor a nap nyugaton kel fel és keleten nyugszik.
Akkor meg is van a sorozat zárójelenete. :mrgreen:

TheBull6

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2017. augusztus 18., péntek 12:54

h3x0r írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Lehet ezt már a könyvben olvastam, de valami olyasmi is rémlik, hogy akkor lehet újra gyermeke, amikor a nap nyugaton kel fel és keleten nyugszik.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Akkor lehet gyereke ha Jon Snow akasztja be neki. :lol: :lol:

h3x0r

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2017. augusztus 18., péntek 9:04

peti_madrid írta:
h3x0r írta:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Meg az elso evadban, amikor Khal Drogo haldoklott, akkor egy boszorkany segitsegevel nem tudom milyen fekete magiat hasznalva probalta megmenteni a ferjet, de nem sikerult, sőt, el is vetelt. Mintha a magia resze lett volna, hogy soha tobbet nem lehet gyermeke, de mar nem emlekszem pontosan. Ezek utan szulettek meg a sarkanyai, amit az egyetlen gyermekeinek tekint.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!En is igy tudtam, hogy az a kuruzslas betett neki azzal a boszorkannyal.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Lehet ezt már a könyvben olvastam, de valami olyasmi is rémlik, hogy akkor lehet újra gyermeke, amikor a nap nyugaton kel fel és keleten nyugszik.

Vissza: “Minden más”