Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. február 14., kedd 8:37

Only Murders in the Building 1x1

Sorozatjunkien az ev vegi szavazason a 20/30 perces sorozat kategoriat megnyerte. (szerk.: kozben latom, hogy az elso evad 2021-es, az is bekerult az akkori top 5-be, de a masodik evad nyert 2022-ben) Sok uj komediat nem lattam a tavalyi evben, gondoltam akkor miert is ne, probaljuk be ezt. Egy tarsashazban valaki meghal, a rendorseg szerint ongyilkossag, 3 ott lako pedig elkezd nyomozni utana. Egy szinhazi rendezo, egy regebben krimi sorozatban szereplo szinesz es egy fiatal lany (Selena Gomez). A kozos bennuk, hogy mindharman ugyanazt a krimi podcastet hallgatjak.

Igy masfel resz utan olyan langyos volt az egesz. Nem kulonosen vicces, nem nevettem fel kozben, nalam ez alapbol minusz pont. De meg a sztori se erdekel annyira, hogy azonnal inditsam a kovetkezo reszt. Persze, ha nagyon unatkoznek, el tudnam nezegetni mondjuk egy forro csoki szurcsolgetese kozben, mert van egy kellemes hangulata. De ezt most inkabb elengedem.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. február 13., hétfő 20:34

The Old Man S01
30 ev utan a mar nyugdijas ex CIA ugynokot kiserti a multja. Az elso 4 resz izgalmas, jo a sztori, foleg amig megvan a rejtelyesseg, nem tudjuk ki merre hany meter. Majd jott az utolso 2 resz.. Ritkan latni ilyen lejtmenetet, unalmas volt, foleg a flashback-ek, egyszeruen semmi nem tortent, a hatalmas nagy csavarok nagyjabol baratok kozt szintuek. Kar erte.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. február 12., vasárnap 23:04

hehetheoriginal írta: senki se lat a jovobe, nem tudom milyen lesz a resz. en abbol indultam ki, hogy a vilag mint itt mindenki odaig van erte, igy alltam hozza, hogy akkor hatha....
erre megneztem, aztan semmi extra es ezt leirtam.

szoval mi a bajotok?
A mai felhozatalban szerintem eddig kiemelkedő. Mondjuk a walking dead idejében nem élt volna meg szerintem. Azért ott valahogy nekem jobban átjött a világvége hangulat. Az első 2 évad legalábbis nagyon jó volt. Itt valahogy érzem a pénzt szinészek is jók de a story annyira nem ül még nálam de ez még változhat.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: lestat » 2023. február 12., vasárnap 22:58

Azert nem csak azt irtad le hogy szimplan nem tetszik…de nincs baj hehe. Nezzed. Elvezzed. :agree:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11139
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. február 12., vasárnap 15:53

senki se lat a jovobe, nem tudom milyen lesz a resz. en abbol indultam ki, hogy a vilag mint itt mindenki odaig van erte, igy alltam hozza, hogy akkor hatha....
erre megneztem, aztan semmi extra es ezt leirtam.

szoval mi a bajotok?
thereisonly1ronaldo

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. február 12., vasárnap 15:51

h3x0r írta:
hehetheoriginal írta: hadd kritizalja mar az ember, ha folyamat sablon atlag repetitiv hulladekkal akarjak kinyomni a szemet.
Ha az elso resz kivetelevel mindegyikkel van valami bajod, vagy unalmas vagy meleg propagandat nyomnak benne vagy a feketek zavarnak, akkor nem lenne jobb otlet, ha elkaszalnad?
Nem, mert valakinek az a szórakozás ha néz valamit, valakinek meg az ha fikázhat valamit :)

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. február 12., vasárnap 15:10

hehetheoriginal írta: hadd kritizalja mar az ember, ha folyamat sablon atlag repetitiv hulladekkal akarjak kinyomni a szemet.
Ha az elso resz kivetelevel mindegyikkel van valami bajod, vagy unalmas vagy meleg propagandat nyomnak benne vagy a feketek zavarnak, akkor nem lenne jobb otlet, ha elkaszalnad?

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11139
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. február 12., vasárnap 12:37

ikelemen5 írta: Last of us.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Valaki mondja már el, hogy ez a csajt, aki az ellenállók bvezetője volt, miért követik? Teljesen érthetetlen volt számomra, és ez kizökkentett.
Az akciójelent során kicsit mehh érzésem volt, mert a két főszereplőért nem kell aggódni
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!azt a szot keresed: gagyi :kalapos:

De a ket öcskösnek itt jol bele lett tiporva a lelkebe, nyugi sracok chill :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2023. február 12., vasárnap 12:29

Last of us.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Valaki mondja már el, hogy ez a csajt, aki az ellenállók bvezetője volt, miért követik? Teljesen érthetetlen volt számomra, és ez kizökkentett.
Az akciójelent során kicsit mehh érzésem volt, mert a két főszereplőért nem kell aggódni
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. február 12., vasárnap 11:04

hehetheoriginal írta: hadd kritizalja mar az ember, ha folyamat sablon atlag repetitiv hulladekkal akarjak kinyomni a szemet.

kb 2-3 ponton hoz valami uj ötletet a sorozat/történet/játék a korabban már látottakhoz képest. értem, hogy pangás van, de ez nem jelenti azt, hogy lejjebb kell adni az elvárásokat es a szintet.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!
tenyleg ez a hatalmas extra, hogy egy gombafejű kislány vagy tulmeretezett baszógép volt benne? vagy az en ingerkuszobom van szar helyen?
minden ilyet láttunk már, csodalkozom, hogy ugy kezelitek, mint mikor egy baba először nyalja meg a citromot, es racsodalkozik mindenre...

persze kinek mi az a szint ugye. :roll:
Kis túlzással a mozgókép 99%-ban már látott anyagból dolgozik. Nem sok új dolgot tudsz mutatni. Tök jó, hogy arra az 1%-ra vágysz, csak közben megkeseredett vénember módjára nyomod az egész életed, Foci terén ugye ugyanez. R9, aztán kuka mindenki.

Írtam is a legelején, hogy nem váltja meg a világot a sorozat, de azért a meglévő anyagból ügyesen dolgozik. Innentől ez már siker. Az, hogy kinek mennyire az rendben van, szubjektív. De tényleg megéri mindent kritizálni? Saját idődet baszod el és magadat hergeled fel vele.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. február 12., vasárnap 10:31

kb 2-3 ponton hoz valami uj ötletet a sorozat/történet/játék a korabban már látottakhoz képest.
Nem is játszottál vele, honnan tudod? :lol:


Ez a játék egy mérföldkő volt a videójáték történelemben, biztos azért mert semmi újat nem hozott és sablon szar volt :lol:

Az hogy a sorozat nem tetszik oké, de a játék első részébe beleállni azért pöppet vicces :shutup: :mrgreen:



de annak örülök, hogy végre nem adod le a szintet :shifty:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11139
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. február 12., vasárnap 10:17

hadd kritizalja mar az ember, ha folyamat sablon atlag repetitiv hulladekkal akarjak kinyomni a szemet.

kb 2-3 ponton hoz valami uj ötletet a sorozat/történet/játék a korabban már látottakhoz képest. értem, hogy pangás van, de ez nem jelenti azt, hogy lejjebb kell adni az elvárásokat es a szintet.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!
tenyleg ez a hatalmas extra, hogy egy gombafejű kislány vagy tulmeretezett baszógép volt benne? vagy az en ingerkuszobom van szar helyen?
minden ilyet láttunk már, csodalkozom, hogy ugy kezelitek, mint mikor egy baba először nyalja meg a citromot, es racsodalkozik mindenre...

persze kinek mi az a szint ugye. :roll:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. február 12., vasárnap 8:56

ferni írta:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nem tudom a böhöm nagy Bloater volt a félelmetesebb vagy a kiscsaj zombi :lol:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Egyértelműen a kiscsaj zombi. :lol:

Csóri kisgyerek és a tesója... az eléggé drámai lett.

Kathleen meg megérdemelte. Gyökér. :mrgreen: Még, ha az indíték jogos is volt. Ritka egy idegesítő picsa volt.

Hát most nem azért, de akinek ez a Last of Us rész se tetszett, az engedje el ezt, nagyon komoly volt.
Könnyebb mindent kritizálni és nem élvezni, mint megpróbálni élvezni. Ez az ablakon kibaszott idő. De hát, akinek ez kell.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. február 12., vasárnap 8:49

Hát most nem azért, de akinek ez a Last of Us rész se tetszett, az engedje el ezt, nagyon komoly volt.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nem tudom a böhöm nagy Bloater volt a félelmetesebb vagy a kiscsaj zombi :lol:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. február 12., vasárnap 1:28

RaúlCF írta:
nmate írta: Ez a FIFA Uncovered jókor jött, tetszik az időzítés, első rész alapján viszont nem szippantott azért annyira be.
2-3ik részben már mocskosabb dolgok vannak. igazából semmi meglepő nincs benne és annyira nem is mélyreható de még így is rengeteg mocsok van benne. az viszont elképesztő, hogy mennyi politikai szerződés van benne. eddig is hányinger volt az egész de ez új mélységbe lökte az egészet. az ember azt gondolja hogy persze korruptak és zsebelik a pénzt, de konkrétan országok közötti gazdasági üzletek vannak a háttérben ez nagyon durva. fertő az egész és most is ugyanolyan hiába verik a mellüket. minél hamarabb ki kell lépni mindenkinek a fifa alól ahogy az uefa alól is.
3 dolog jutott eszembe:
- ha Katar nem tesz keresztbe a 22-es amerikai vb-nek, nincs FBI-os nyomozas, nem dolnek a dominok es most papirforma szerint Platini lenne a FIFA elnoke
- azzal, hogy Amerika megkapta a 26-os VB-t, helyreallt az igazsag, mar nincs se korrupcio, se vesztegetesek, ugy szavaztak, ahogy kellett :lol:
- nem is azt mondanam, hogy meglepett, inkabb megerositett benne, amit a Szuperliga bejelentese utan is lattunk, hogy milyen szintu gazdasagi - politikai osszefonodasok vannak. Nehezen tudom elkepzelni, hogy ezek alol egyaltalan ki lehet lepni, ha a Szuperligara es az UEFA-ra gondolok, maximum ugy, hogy a FIFA is kap valamit a tamogatasert cserebe.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: lestat » 2023. február 11., szombat 20:55

Elfelejted Hehe hogy ez egy 2013mas jatek.
Akkoriban a melegek nem kaptak ennyi jelenetet filmekben sem nem hogy jatekban plusz a szinesborueknel sem volt meg BLM akcio.
Szoval moroghatsz de ezeket a témákat nem most talalták ki hogy téged “divatból” bosszantsanak.

Vannak hibái. A Játekot sosem fogja tudni visszaadni. De eddig nagyon is jó adaptáció.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2023. február 11., szombat 20:50

Last of us 1x5

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nálam lejtmenet a sorozat az első 2 rész óta, egyszerűen túl felszínes ami a világát illeti, sablonosan buta megoldásokkal. De technikailag továbbra is nagyon minőségi szóval nézem.
Nem illik.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11139
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. február 11., szombat 18:13

lestat írta: Last of Us

Hát ez az 5.rèsz baromi jo volt.
:salute:
Innentől csak felfelé!

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Egyedul a mesterlovesz resznel volt hiànyèrzetem. A jàtèkban az egyik legidegesitöbb rèsz. Itt nagyon sima volt.
Minden más változtatás bejött.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!volt azert gagyi boven. mesterlöveszes resz, mikor mar tudja hol katleen, hogy azok harman az auto mögött bujnak, megis csak var, hogy elojojjenek maguktol...nem eletszeru... meg amikor elszabadul a pokol, akkor nyilvan a foszereplokkel semmi nem tortenik, mig a full fegyveres arcokat nyilvan ledaraljak.... de minden oke, megvolt multkor a ratyivonal, most az ujabb klise, a fekavonal, akik meghalnak, kellenek ezek minden amerikai fosba :coffee:
teljesen jatek szinvonal, semmi extra amugy, mennek elore, vannak nehezsegek, de sosem erzed, hogy olyan nagy tragedia lenne, es tenyleg ultrafontos es elethalal lenne a dontesek sulya, legyozik, mennek tovabb a cel fele... tudom ez a vilag szintje, ez kell a tömegeknek, vagy csak az en szajam ize vagyik valami többre, melyebbre, elgondolkodtatobbra, magasabb szintre. sorozatok közt is gyenge atlagos sajnos eddig ez az egesz
thereisonly1ronaldo

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: lestat » 2023. február 11., szombat 17:29

Last of Us

Hát ez az 5.rèsz baromi jo volt.
:salute:
Innentől csak felfelé!

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Egyedul a mesterlovesz resznel volt hiànyèrzetem. A jàtèkban az egyik legidegesitöbb rèsz. Itt nagyon sima volt.
Minden más változtatás bejött.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2023. február 11., szombat 8:28

Last of us

Na a negyedik rész után ez az ötödik legalább megint rendben volt. :agree:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 65 regisztrált és 0 vendég