Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. november 7., hétfő 12:46

sas rogue heroes s01

baba :mrgreen:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Faust » 2022. november 2., szerda 17:51

nzooli93 írta: Bryan Fuller miatt erdekel csak jobban engem is. Ot azert nehezen kepzelem el egy sima b kategorias tini slasher sorozathoz,szoval kivancsi leszek milyen oldalrol közelíti meg. Hannibal sorozatot imadom a mai napig tőle.
Es igaz nem volt felso polcos a Bates Motel se,de az is nagyon jo volt hasonlo kultikus horror film előzményeként.
Igen, csak a Psychoban volt annyi hogy lehessen elozmenyt gyartani. Hannibalban is, bar az utolso evad fertelmesen szar volt, de a masodik az szerintem nagyon magas merce.

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1352
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2022. november 2., szerda 16:25

Bryan Fuller miatt erdekel csak jobban engem is. Ot azert nehezen kepzelem el egy sima b kategorias tini slasher sorozathoz,szoval kivancsi leszek milyen oldalrol közelíti meg. Hannibal sorozatot imadom a mai napig tőle.
Es igaz nem volt felso polcos a Bates Motel se,de az is nagyon jo volt hasonlo kultikus horror film előzményeként.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Faust » 2022. november 2., szerda 15:03

Kiderul hogy Jason nagyapja is mar ott gyilkolaszott a taborban? :mrgreen: Termeszetesen hokimaszkban? :mrgreen: Nehezen tudom elkepzelni hogy ebbol hogy lesz barmi ertelmes…

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5293
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. november 2., szerda 14:47

nzooli93 írta: Hannibal sorozat keszitoje keszit pentek 13 elozmeny sorozatot. Ebbol jo dolog is kisutelhet.
na ez érdekes lehet
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1352
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2022. november 2., szerda 13:32

Hannibal sorozat keszitoje keszit pentek 13 elozmeny sorozatot. Ebbol jo dolog is kisutelhet.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. november 2., szerda 10:28

tom clancys jack ryan munkaidoben nezosnek egesz jo, nem finomkodnak benne
thereisonly1ronaldo

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3390
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Yazid » 2022. október 31., hétfő 14:01

Milyen ez a Dopesick? Imdbn eleg jo voteot kapott, nezi/latta mar valaki?

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2022. október 30., vasárnap 11:47

Ahhoz h a jatekok sztorijat kicsit is megtudjak kozeliteni sok evad kellene, de ugye allitolag ugy estek neki hogy a konyvek adjak az alapot aztan a vegeredmeny olyan amilyen. Amint kiderul, hogy nem is masik project miatt tortent a valtas eleg sok nezot buknak majd

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2022. október 30., vasárnap 8:37

Beau De Mayo aki producer/íróként dolgozott a Witcheren a hét elején azt mondta, hogy az íróstáb több tagja utálja a Witcher könyveket és játékokat. Cavill rajongója mindkettőnek. A 3. évad biztos tovább gyalázza a könyvet és Cavill azt mondta, Kapjátok be gyíkok, én lelépek. :lol:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2022. október 30., vasárnap 6:35

Hat Cavill nem egy szinesz orias, de Geralt szerepe valahogy pont illett hozza. Tudjuk is rola h hatalmas rajongo szoval valami komoly szerepnek kell lennie ami miatt ezt meglepte. En sem orulnek ha vegul megkapna a Bond filmet, az szerintem nem neki valo.
Valahogy azt nem tudom elkepzelni, hogy a studio mondott neki bucsut, de ez a sorozat egyebkent alapbol is tele volt rosszabbnal rosszabb castingokkal :lol:

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1352
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2022. október 29., szombat 22:49

Remélem a Superman filmek miatt, meg ugye ő lesz az új Hegylakó is. Remélem nem James Bond lesz,és azért nem fér bele majd neki. :mrgreen:

Halfkey
Hozzászólások: 4400
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. október 29., szombat 22:47

Se Netflix se Cavill nem kommentálta, de szvsz tuti filmes fókusz.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. október 29., szombat 22:45

Azt a részét nem olvastam, hogy írták volna, mert mondjuk teljesen mindegy mi miatt.

Látatlanban simán benne van a DC-s visszatérés.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1352
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2022. október 29., szombat 22:43

Remy írta:
Liam Hemsworth will replace Henry Cavill as Geralt in ‘THE WITCHER’ Season 4.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Hát, ennek is sok értelme volt akkor. Csúcskategóriát eddig sem képviselt a sorozat, de ezek a casting váltások... miért nem zárták le Cavillel, aztán kezdtek volna bele valami totál újba?
Irjak, hogy miert? Cavill nem er ra a filmes szerepek miatt,vagy mas miatt van?

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. október 29., szombat 21:26

Liam Hemsworth will replace Henry Cavill as Geralt in ‘THE WITCHER’ Season 4.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Hát, ennek is sok értelme volt akkor. Csúcskategóriát eddig sem képviselt a sorozat, de ezek a casting váltások... miért nem zárták le Cavillel, aztán kezdtek volna bele valami totál újba?
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1985
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2022. október 29., szombat 14:24

Oly sokan ekéztük a menet közben bemutatott SW filmeket, joggal, hogy az embernek már totál elment a kedve az egésztől.
Emellett viszont az animációs részek jók voltak szerintem. Sok-sok érdekes témát, világot, story szálat bemutatott a Rebels és a SW Clone Wars.

Most jött ki a héten a legújabb SW Jedihistóriák. Egyelőre 6 rész, és relative rövidek is, de minden percét megérte. Asokha, Duuku, Qui-Gon, Yoda, sithek... Van itt minden. Az uccso rész meg epic volt! Lehet hagyni kéne a fenébe az élőszereplős verziókat, s ilyeneket gyártani.

ferni
Hozzászólások: 8377
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ferni » 2022. október 27., csütörtök 1:04

Csupó Gábor: Többszörös Emmy-díjas rajzfilmproducer | TIMEOUT Podcast S03E09

TheVR podcast, egyszerűen elkezdtem nézni és nem tudtam abbahagyni, nagyon jó lett.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3116
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: babaking » 2022. október 25., kedd 10:24

csababarca írta:
ferni írta:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Soha nem volt rá példa, ami fel van jegyezve, hogy bárkinek is lett volna két sárkánya, az hogy próbálkoztak vele attól még közel sem biztos sikerült is volna. Azért a hódítás óta eltelt kb 130 év, biztos történt volna ilyen, ha ez lehetséges lenne.

Elméletben egy rider nem képes még egyszer olyan bondot/kötődést kialakítani mint az eredeti sárkányával.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nem volt rá példa, de kizárva sincsen, lásd voltak rá kísérletek, tojások szerzése stb.
Szóval én csak azt mondom, hogy elméletileg nincs kizárva, gyakorlatilag igazad van, nem volt rá még példa.

És szerintem a Jon sorozat fogja ezt átírni, mert szinte biztos vagyok benne, hogy Drogon visszatér Westerosra, Jon meg meglovagolja :mrgreen:
pedig már ült más sárkányon ő maga is.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Danynek is 3 volt. Vagy ö mindig csak Drogonon lovagolt?


HoD 1-10

Nekem egy kicsit csalódás lett a vége, persze az, hogy Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!az egyik örököst megette egy sárkány az robbantja a bombát, de ez az epizód is csak feltette a bábukat a táblára (szó szerint) illetve indította a dominót. Magából az actionböl még nem kaptunk semmit. Egyébként a komplett évaddal is egy kicsit ez a bajom. Van egy pár rész ahol felrakták a bábukat a táblára, mindent előkészítettek, és amikor jönne a payoff akkor ugás van az idöben. Aztán elölről kezdik, újra mindenkit el kell helyezni a térképen és így nehezen indult be.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4274
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: csababarca » 2022. október 25., kedd 8:39

ferni írta:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Soha nem volt rá példa, ami fel van jegyezve, hogy bárkinek is lett volna két sárkánya, az hogy próbálkoztak vele attól még közel sem biztos sikerült is volna. Azért a hódítás óta eltelt kb 130 év, biztos történt volna ilyen, ha ez lehetséges lenne.

Elméletben egy rider nem képes még egyszer olyan bondot/kötődést kialakítani mint az eredeti sárkányával.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nem volt rá példa, de kizárva sincsen, lásd voltak rá kísérletek, tojások szerzése stb.
Szóval én csak azt mondom, hogy elméletileg nincs kizárva, gyakorlatilag igazad van, nem volt rá még példa.

És szerintem a Jon sorozat fogja ezt átírni, mert szinte biztos vagyok benne, hogy Drogon visszatér Westerosra, Jon meg meglovagolja :mrgreen:
pedig már ült más sárkányon ő maga is.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 44 regisztrált és 0 vendég