Elektronika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
rashidm
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: rashidm » 2019. május 28., kedd 20:19

Nekem Samsungom van, meg vagyok vele elégedve. Érdemes vásárlás előtt megnézni hogy élőben milyen a képe. Bemész egy olyan boltban ahol kapható, aztán láthatod, hogy a te szemednek mennyire jó.

kiserik

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. május 28., kedd 19:39

Én már több, mint húsz éve csak LG TV-t használok. Még soha nem volt velük semmi problémám. A mostani is megvan 10 éve.
Vinicius-Joao Felix-Mbappe
--Kroos---Valverde---Odegaard
Regu-Ramos-Varane-Hakimi
---------------Keylor

P. Krisz

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2019. május 28., kedd 19:35

Kb. 1 hónapja újítottam be új tévét.
LG 49UK6470PLC, teljesen meg vagyok vele elégedve, PS is rá van kötve.
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

wZoLee7
Kedvenc játékosaid: Benzema, Modric, Marcelo, Verratti, Isco, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. május 28., kedd 19:20

Hello hello, elnem tudjátok képzelni mi pechsorozatban vagyok, előbb az autóm adta meg magát, most meg a tv...
hozzáértő fórumtársak, jön a nagy kérdés, milyen tv-t vegyek, 400-500 euró értékben (inkább a 400). Nekem bőven jó ha segítetek abban h mire érdemes oda figyelni. Egyébként a mostani egy philips 5600 series smart led tv...vagy mi :lol:
nem kell semmi extra, legyenek meg a szokásos csatlakozók, usb, hdmi, ci slot, esetleg lan csatlakozó. 3D kell a kutyának :lol:

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. május 27., hétfő 11:44

d.gergo írta: Szerintem még hosszú évek, mire mainstream dolog lesz belőle itthon, két hűség is lejár addig. :mrgreen: Ráadásul ha jól tudom, akkor a Huawei lett volna (lesz?) az egyik nagy technológiai partner ebben Magyarországon, kérdés az elmúlt hetek eseményei után, hogy ebből mi lesz végül. :hmmm: De alsó hangon én is 2-3, vagy talán inkább 5 évet jósolnék a rendes használhatóság indulásának nálunk.
2-3 évre én a nagyvárások lefedettségét várnám el reálisan, utána a többi. Gyakorlatilag amúgy az ilyen falvak stb ellátására ez lesz a megoldás és nem a régi fos rézalapú kábelezések. Most is van egy csomó hely, ahol csóró embereknek 7-10ezer forintot kell fizetniük 10Mb-s netért, aminek kb 3MB a garantáltja...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

___Samy___

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. május 27., hétfő 11:42

Nem cserélném el a korlátlan Telenort. Nekem is az van, de eddig nagyon jól megvagyok vele.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Marky
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

HozzászólásSzerző: Marky » 2019. május 27., hétfő 10:53

Az 5G előnye nem is a sebességben fog megmutatkozni, hanem a low latency datastreamben. Ma már az elosztott rendszerek korában a tiszta letöltési sebesség nem sokat ad, hiszen a 500mbit/s és a 1.5 gbit/s között nem igazán érezni a különbséget, ellenben a válaszidő rengeteget fog jelenteni. Most Budapesten 60-120ms között van 4G-vel a pingem, ez 5G-vel elméletileg 1-5ms közé is leeshet, ha jó szerverekkel akarok kommunikálni.
Én mindenképp meghagynám a korlátlan előfizetést, én a Vodafonenál kötöttem jó időben korlátlan csomagot, azóta a napi ingázások közben is HD-ben nézem a sorozatokat egy 16gb belső tárhelyű készüléken :)

d.gergo
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: d.gergo » 2019. május 27., hétfő 10:45

Szerintem még hosszú évek, mire mainstream dolog lesz belőle itthon, két hűség is lejár addig. :mrgreen: Ráadásul ha jól tudom, akkor a Huawei lett volna (lesz?) az egyik nagy technológiai partner ebben Magyarországon, kérdés az elmúlt hetek eseményei után, hogy ebből mi lesz végül. :hmmm: De alsó hangon én is 2-3, vagy talán inkább 5 évet jósolnék a rendes használhatóság indulásának nálunk.

Kerlon

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. május 27., hétfő 10:41

Dupla D írta:
d.gergo írta: 5G sebességtesztek :wtf:
Ha már a kommentekben előkerült: olyan dilemmában vagyok, hogy van jelenleg egy korlátlan netes Telenoros előfizum korrekt áron (5500), viszont ezt a csomagot már megszüntették, így csak azoknak maradt, akik korábban kötötték a szerződést. Viszont most kapnék cégnél egy 7 gigás netet, ami valószínűleg elég lenne a mindennapokban (netezés, Facebook, Spotify, néha HBO Go), de ha lemondom a korlátlan netemet, akkor nem tudnám újrakötni a szerződést, ha beesik egy 5G, ahol a korlátlanságot sokkal jobban ki lehetne használni.

Szóval ezzel egyáltalán nem vagyok képben. Ez az 5G mikor várható leghamarabb itthon? Szerintetek megérné rá várni és addig meghagyni a telenoros korlátlan netes előfizut?
Tudtommal a Vodafone nem rég indította még csak el az első adótornyát. Szerintem még 2-3 év mire normális lefedettség lesz.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Dupla D
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. május 27., hétfő 10:32

d.gergo írta: 5G sebességtesztek :wtf:
Ha már a kommentekben előkerült: olyan dilemmában vagyok, hogy van jelenleg egy korlátlan netes Telenoros előfizum korrekt áron (5500), viszont ezt a csomagot már megszüntették, így csak azoknak maradt, akik korábban kötötték a szerződést. Viszont most kapnék cégnél egy 7 gigás netet, ami valószínűleg elég lenne a mindennapokban (netezés, Facebook, Spotify, néha HBO Go), de ha lemondom a korlátlan netemet, akkor nem tudnám újrakötni a szerződést, ha beesik egy 5G, ahol a korlátlanságot sokkal jobban ki lehetne használni.

Szóval ezzel egyáltalán nem vagyok képben. Ez az 5G mikor várható leghamarabb itthon? Szerintetek megérné rá várni és addig meghagyni a telenoros korlátlan netes előfizut?
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

d.gergo
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: d.gergo » 2019. május 27., hétfő 10:23

ikelemen5
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2019. március 21., csütörtök 9:49

mocsok írta: Hogy érted hogy hogy működik?
Elinditod a filmet telon, gépen vagy tableten HBOgo appal es a szokasos kis chromecast ikonnal a jobb felső sarokban kilovod tvre.
Ennyire voltam kíváncsi, köszönöm! :)
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

mocsok

HozzászólásSzerző: mocsok » 2019. március 20., szerda 23:12

Hogy érted hogy hogy működik?
Elinditod a filmet telon, gépen vagy tableten HBOgo appal es a szokasos kis chromecast ikonnal a jobb felső sarokban kilovod tvre.
“Elnök úr, Karim a legjobb kilences” ||| KAK = Karim A Király

"Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy."

ikelemen5
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2019. március 20., szerda 11:49

Valaki írta a fórumon, hogy google chormecastot használ.
Vagy esetleg más tudja, hogy működik rajta a HBO Go?
Köszi
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

h3x0r

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. március 20., szerda 10:43

BarçaNorbi írta: Xiaomi Redmi 4x

2 Sim-kártyával használtam több, mint egy évet, azonban a garancia lejárta után pár hónappal nem érzékel térerőt. Mindkettő kártya jó másik telefonban, illetve óránként nagyjából 5 percre visszajön, ilyenkor elküldi az üzeneteimet, illetve én is megkapom őket... Valakinek esetleg valami ötlet/tapasztalat? Ma szétszedtem és a "térerő kábel"-nek semmi hibája, illetve rendesen be is volt pattanva a helyére.
Nekem is voltak Redmi 3s pro-val terero gondjaim. Ha jol emlekszem, akkor egy hard reset, majd miui frissites megoldotta a problemat.

De elobb probald ki ezt :
*#*#4636#*#*
Phone info: Turn off radio, majd fel perc mulva Turn on radio. Es vegul ujrainditas.

Süti

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. március 20., szerda 7:30

Szerintem rántsd újra a rendszert, nekem eddig mindig "szoftveres" oka volt a térerő hibáknak.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

BarçaNorbi
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Henry, Iniesta, Thiago, Neymar
Kedvenc csapatod: Barça

HozzászólásSzerző: BarçaNorbi » 2019. március 19., kedd 23:31

Xiaomi Redmi 4x

2 Sim-kártyával használtam több, mint egy évet, azonban a garancia lejárta után pár hónappal nem érzékel térerőt. Mindkettő kártya jó másik telefonban, illetve óránként nagyjából 5 percre visszajön, ilyenkor elküldi az üzeneteimet, illetve én is megkapom őket... Valakinek esetleg valami ötlet/tapasztalat? Ma szétszedtem és a "térerő kábel"-nek semmi hibája, illetve rendesen be is volt pattanva a helyére.

Ha erre nincs ötletetek, akkor kérdés, melyik most a legjobb pénztárca barát telefon? Mondjuk max 50-et adnék, többet sajnálok telefonért adni. Minél többet bír az akksi annál jobb, kamera legyen világosban használható, de semmi profi képet nem lövök, illetve ha lehet ne legyen sokkal nagyobb, mint a Redmi 4x, ez a méret még pont kényelmesen kicsi, de használatra elég nagy. Én cikkek és tesztek alapján a Xiaomi Redmi 6 Pro (Mi A2 Lite ugyanaz) típust találtam, nem tudom van-e jobb hasonló áron.

Kerlon

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. február 24., vasárnap 13:54

Samsung Galaxy Fold

Nagyon kemény, hogy hol tart a technika. Igaz, hogy ez még inkább csak promo termék, de akkor is durva.

Amúgy az S széria is eléggé betalált, valamire a Samsung szerintem nagyon ráérzett az S8 óta.
K

Babinho

HozzászólásSzerző: Babinho » 2019. február 17., vasárnap 11:37

Help

Passziv hangfalat hogy tudnék tvhez csatlakoztatni? Optikai kábel átalakítóra gondoltam, erre pl:
https://www.metroman.hu/termek/digitali ... ttel-m1240
De erre közvetlenül mehet már a hangfal vagy kell még utanna egy erősítő?

wxyz

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. február 13., szerda 17:59

Tottinho írta:Huawei P20 Lite-ot használ itt valaki?
Ha igen, mi a véleménye róla, előnyök-hátrányok?
Átlagos felhasználásra lenne.
Vagy ebben az árkategóriában még mit ajánlotok?
Ugyanannyit tud, mint a fél évvel előtte megjelent Mate 10 Lite. Ha középkategóriás Huaweit akarsz, a Mate 20 lite-ot vedd. Ez a korábbi P és Mate Lite-okkal ellentétben fejlődött érdemben. Új, erősebb rendszerchipet kapott például.
Viszont érdemes lenne várnod másfél hónapot, akkor jönnek az új P30asok amik valószínűleg csökkenteni fogják a régebbiek árát.

Vissza: “Minden más”