Elektronika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Steve
Hozzászólások: 7380
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. április 9., csütörtök 18:54

BarçaNorbi írta:
Steve írta:
Megmondom őszintén én nem igazán foglalkoztam a 11-el.Nem olvastam teszteket meg semmi.

Kaptam/vettem egy 11-prot az előfizetésemhez. Majd most jött ez a céges 11. Teljesen ledöbbentem a formán, anyaghasználat..meg úgy minden.

Ahogy fogja az ember uaz az érzés méretre, mint a 6plusom volt(ami akkor egy kiemelkedően jó telefon volt).

Haha egyébként nekem is ez jutott eszembe először, hogy ez vmi klón.. :lol: :D A fogása, az anyag,a kinézet..

Előbb vennék Xs-t mint ezt, de komolyan.Olcsóbb már az Xs(legalábbis itt nálunk) és sokkal kellemesebb telefon.

Mindegy arra jó, hogy értékelem mégjobban a Pro-m. De kicsit nekem is ilyen hülyítés feelingem van tőle.

Gondoltam ha már van lehetőségem egyszerre használni és összehasonlítani 3 modellt, akkor leírom a tapasztalataimat.Hátha segítek ezzel valakinek.
Én úgy terveztem, hogy amikor kijön az új sorozat veszek egy 11-et, mert egyrészt lejjebb megy az ára, másrészt viszont minden teljesen egymástól, és minden szponzorációtól független szakértőktől hasonló véleményt olvastam, hallottam. Ők azt állították, ha nem valami hasonló kijelzőjű telefonról jössz (,mint a 11 Pro), akkor inkább vegyél ~300 euróval olcsóbban 11-et, az akksi majdnem ugyanolyan hosszú ideig bírja, a kamera átlagos felhasználásra bőven jó, a belseje (proci stb.) vagy ugyanaz, vagy teljesen használható, viszont az árkülönbségből tudsz venni egy gyors töltőt + egy új airpods-ot.

Ilyen szemszögből mi a véleményed/ véleményetek, akik használták mind a kettőt huzamosabb ideig? Nekem amúgy a 11 pro mérete tetszik a legjobban, a 11 az amire még azt mondom, hogy oké, nagyobb nem kell.
Szerintem össze sem lehet hasonlítani a két telefont.

Sokkal jobb az akksija a Pronak. Még úgy is azt tudom mondani, hogy a céges telefonomat kevesebbet nyúzom, mint a privát Pro-mat.

A kamera sokkal-sokkal jobb a Pro-ban.

Alapvetően az ember a telefont veszi meg, nem a kiegészítőket.

Én biztos,hogy a Pro-t venném és később gyűjtögetném össze az airpodsra. A Pro mérete tökéletes. Nekem legalábbis.

A 11 nekem túl vastag, túl nagy. Vesz az ember vele egy rakat használhatatlan fekete széleket.

Ha jóval olcsóbb lenne a 11-es azt mondom OK, de így konkrétan szerintem az a pénzkidobás ha az ember vesz valamit baromi sok pénzért, amivel nem elégedett.

A két telefont össze sem lehet hadonlítani. Az egyik egy modern jó cucc, a másik egy elavult, felesleges külsőbe tett átlagos telefon.

BarçaNorbi
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2015. január 10., szombat 15:35
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Henry, Iniesta, Thiago, Neymar
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: BarçaNorbi » 2020. április 9., csütörtök 18:40

Steve írta:
Megmondom őszintén én nem igazán foglalkoztam a 11-el.Nem olvastam teszteket meg semmi.

Kaptam/vettem egy 11-prot az előfizetésemhez. Majd most jött ez a céges 11. Teljesen ledöbbentem a formán, anyaghasználat..meg úgy minden.

Ahogy fogja az ember uaz az érzés méretre, mint a 6plusom volt(ami akkor egy kiemelkedően jó telefon volt).

Haha egyébként nekem is ez jutott eszembe először, hogy ez vmi klón.. :lol: :D A fogása, az anyag,a kinézet..

Előbb vennék Xs-t mint ezt, de komolyan.Olcsóbb már az Xs(legalábbis itt nálunk) és sokkal kellemesebb telefon.

Mindegy arra jó, hogy értékelem mégjobban a Pro-m. De kicsit nekem is ilyen hülyítés feelingem van tőle.

Gondoltam ha már van lehetőségem egyszerre használni és összehasonlítani 3 modellt, akkor leírom a tapasztalataimat.Hátha segítek ezzel valakinek.
Én úgy terveztem, hogy amikor kijön az új sorozat veszek egy 11-et, mert egyrészt lejjebb megy az ára, másrészt viszont minden teljesen egymástól, és minden szponzorációtól független szakértőktől hasonló véleményt olvastam, hallottam. Ők azt állították, ha nem valami hasonló kijelzőjű telefonról jössz (,mint a 11 Pro), akkor inkább vegyél ~300 euróval olcsóbban 11-et, az akksi majdnem ugyanolyan hosszú ideig bírja, a kamera átlagos felhasználásra bőven jó, a belseje (proci stb.) vagy ugyanaz, vagy teljesen használható, viszont az árkülönbségből tudsz venni egy gyors töltőt + egy új airpods-ot.

Ilyen szemszögből mi a véleményed/ véleményetek, akik használták mind a kettőt huzamosabb ideig? Nekem amúgy a 11 pro mérete tetszik a legjobban, a 11 az amire még azt mondom, hogy oké, nagyobb nem kell.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7380
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. április 9., csütörtök 8:50

Kerlon írta:
Steve írta: Kaptam a múlt héten céges telefonnak egy új 11-es almát.

Piszkosul meglepődtem.

Olyan mint ha valami 6plus házába lenne valami gyorsabb mobil,jobb kamerával.

Nem is értem. Az X-em használhatóbb telefon, azt megkapta az asszony,szóval mindhármat össze tudom most hasonlítani egyszerre.

Kihoztak egy lebutított,nagy bumszli mobilt(11),majd egy feljavított X-et (pro) és akkor ez a csoda. :roll:

Gondoltam megírom a tapasztalataimat.Aki a 11 és a pro között gondolkozna,az csak a pro-t válassza szerintem,mindegy hogy drágább,mert a 11-es sem olcsó.Vagy pedig akkor másik gyártó olcsóbb telefonja.
Mindenki tudja, hogy a 11-es az gadzsi iphone, de legalább iphone és lehet vele villogni. Amúgy pont úgy néz ki, mint egy kínai klón telefon. :lol: Szerintem kumma gáz, hogy a világ vezető prémium telefon gyártója ilyet kiadott, de a birka szellemnek ez sem árt. (Már az XR is!)
Megmondom őszintén én nem igazán foglalkoztam a 11-el.Nem olvastam teszteket meg semmi.

Kaptam/vettem egy 11-prot az előfizetésemhez. Majd most jött ez a céges 11. Teljesen ledöbbentem a formán, anyaghasználat..meg úgy minden.

Ahogy fogja az ember uaz az érzés méretre, mint a 6plusom volt(ami akkor egy kiemelkedően jó telefon volt).

Haha egyébként nekem is ez jutott eszembe először, hogy ez vmi klón.. :lol: :D A fogása, az anyag,a kinézet..

Előbb vennék Xs-t mint ezt, de komolyan.Olcsóbb már az Xs(legalábbis itt nálunk) és sokkal kellemesebb telefon.

Mindegy arra jó, hogy értékelem mégjobban a Pro-m. De kicsit nekem is ilyen hülyítés feelingem van tőle.

Gondoltam ha már van lehetőségem egyszerre használni és összehasonlítani 3 modellt, akkor leírom a tapasztalataimat.Hátha segítek ezzel valakinek.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. április 9., csütörtök 8:39

Steve írta: Kaptam a múlt héten céges telefonnak egy új 11-es almát.

Piszkosul meglepődtem.

Olyan mint ha valami 6plus házába lenne valami gyorsabb mobil,jobb kamerával.

Nem is értem. Az X-em használhatóbb telefon, azt megkapta az asszony,szóval mindhármat össze tudom most hasonlítani egyszerre.

Kihoztak egy lebutított,nagy bumszli mobilt(11),majd egy feljavított X-et (pro) és akkor ez a csoda. :roll:

Gondoltam megírom a tapasztalataimat.Aki a 11 és a pro között gondolkozna,az csak a pro-t válassza szerintem,mindegy hogy drágább,mert a 11-es sem olcsó.Vagy pedig akkor másik gyártó olcsóbb telefonja.
Mindenki tudja, hogy a 11-es az gadzsi iphone, de legalább iphone és lehet vele villogni. Amúgy pont úgy néz ki, mint egy kínai klón telefon. :lol: Szerintem kumma gáz, hogy a világ vezető prémium telefon gyártója ilyet kiadott, de a birka szellemnek ez sem árt. (Már az XR is!)
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7380
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. április 9., csütörtök 8:28

Kaptam a múlt héten céges telefonnak egy új 11-es almát.

Piszkosul meglepődtem.

Olyan mint ha valami 6plus házába lenne valami gyorsabb mobil,jobb kamerával.

Nem is értem. Az X-em használhatóbb telefon, azt megkapta az asszony,szóval mindhármat össze tudom most hasonlítani egyszerre.

Kihoztak egy lebutított,nagy bumszli mobilt(11),majd egy feljavított X-et (pro) és akkor ez a csoda. :roll:

Gondoltam megírom a tapasztalataimat.Aki a 11 és a pro között gondolkozna,az csak a pro-t válassza szerintem,mindegy hogy drágább,mert a 11-es sem olcsó.Vagy pedig akkor másik gyártó olcsóbb telefonja.

Marky
Hozzászólások: 1896
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Marky » 2020. április 2., csütörtök 13:26

Pedig erre a VM a legjobb megoldás, ha nem adnak neked admin jogot, kivéve, ha valami nagyon speciális szoftver, ami direkt hardveres gyorsítást igényel (CAD, videóvágás, renderelés, stb.)

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5879
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Süti » 2020. április 2., csütörtök 13:04

Srácok, lenne egy kis problémám, kicsit shady, de hátha valaki tud segíteni. :mrgreen:

Adott egy céges HP laptop, Win 10-el, ahol kb. mindenhez az admin pw kell. Sajnos van olyan program, ami most csak ezen a laptopon opció, a sajátom almás, és arra nincs. Szeretném feldobni a cégesre, de értelemszerűen kéri az admin pw-t.
Egy cimbim összecsomagolta a programot, gyakorlatilag portable lett, ment is szépen, amíg ki nem jött egy update, amihez megint csak kellene a jelszó.

A kérdésem a következő:
- Ki tudom bányászni valahonnan a jelszót? (A rendszergazdánk le se szar semmit, én meg megőrülök hogy egy adobe reader telepítéssel is hozzá rohangálok, mert semmit nem lehet engedélyezni. Tudom, standard, de akkor is...)
- Tudok "felmentést adni" egy programnak, hogy kérje a hozzáférést?
- Van esetleg bármilyen más ötletetek (VM-en kívül)?


Köszi :agree:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Professore » 2020. április 2., csütörtök 10:30

Halihó! Egy kis (?) segítségre lenne szükségem. A téma szerintem sokaknál aktuális. Home work miatt kellene egy új laptop mert a régi az kezd letérdelni én meg megőrülni mellette... A keret karcsú nagyon (max 470 euró amit még rászánnék jó szívvel). A rendszer speckókkal elvagyok, ami miatt nem tudok dönteni az hogy nem tudom felmérni az összeszerelési minőséget na meg a képernyő minőségét (gyatra leírások, egymásnak ellentmondó teszt beszámolók, FullHD téren is lehetnek komolyabb különbségek stb.). Amire használni fogom az főképp office jellegű munka + pár spéckó program, a lényeg hogy jó pár évig kellene bírja a strapát és lehetőleg ne ölje nagyon a szemem. Hordozva lesz sokat (naponta), de eddig is megvoltam a 15.6" mérettel így most is inkább e fele hajlok, esetleg még a 14" az szóba jöhet (kell minimum ekkora munkafelület). Egyszóval ami után érdeklődök az kimondottan az anyag/összeszerelési minőség és képernyő minőség. Nézelődtem és a lerabolt piacon is találtam elég sok verziót ami szóba jöhet, főképp ezekre nézve ha van vélemény azt szívesen fogadom, vagy ha van valakinek jó tippje az is jöhet...

Laptop Dell Vostro 3590 - ez már alig fér be a keretbe de jónak tűnik
HP Pavilion 14
HP Pavilion 15 (cs3008nq)
HP 15 (db1022nq) - láttam egy kiállított darabot kikapcsolt állapotban, nem feltétlen győzött meg
Lenovo ThinkBook 15-IML
Lenovo Ideapad L340 (15API)
Asus M509DA (EJ068)
Asus X509FA (EJ767)
Asus VivoBook 15 X540UA (DM2079)
ACER Aspire 3 (A315-42-R1UP)

Most kincstári Asus-t nyüstölök. Nagy vonalakban ok volt, de nem is lett belőle tartós szerelem, úgy hogy lehet inkább váltanék más márkára. 12 év alatt ez a második laptoppom (nem röhög :mrgreen: ) úgy 3 éve van hadrendbe... Az Acer az nem túl bizalomgerjesztő számomra, ez lenne az utolsó opció jelenleg. Ami valamiért bejön az a Lenovo, de itt annyi modell van (még ezeken kívül valami V széria ebben az árfekvésben) hogy a franc tudja mi érné meg és mi nem. Ez a ThinkBook mondjuk elégé birizgálja a fantáziám... Szóval ja nagyon határozott vagyok :mrgreen: Tudom kis pénz kis foci... Help me please!

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8485
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Sierra » 2020. március 25., szerda 1:49

Steve írta:Mire váltottál?
Xiaomi Mi Note 10. 150 ezres teló nagyon korrekt tulajdonságokkal. Ezzel elleszek egy darabig.
Steve írta: A kamera valóban nagyon jó. Szokásos stabil, jó ájfón minőség. Éjszakai mód valóban jól működik.

Galaxy Ultrát teszteltem, abban viszont ütött a kamera rendesen.
Igen a szokásos, abban mindig a legjobbak között lesz az iphone, az tuti. Fotó + videózásban abszolút top.

S20 Ultra nagyon kemény, 120Hz-es kijelzőt megnézném azért, ha vége ennek a szarságnak megnézem élőben milyen lehet. De nekem nem kéne ennyiért (485 ezer a 128 gb-os), ráadásul az a 6,9 már batár nagy. :D Ez a 6.47 ami most van, ez is sokszor kényelmetlen.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7380
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. március 24., kedd 23:37

ziro4vr írta: Steve amit megcsinálsz azon az ájfonon, megcsinálom egy narancson. :mrgreen:
Hát amit én megcsinálok a telómon, azt bárki megcsinálja egy Nokia 3210-en :kalapos:

Nyomom a Madridomot, egy svéd újság és az Index, valamint facebook,insta. Facebookot csak végigpörgetem nem is nézem.

Ezen kívül mail és bankolás, online vásárlás, posta app, meg Apple tv irányítás. Meg napi 1millió kép és video a gyerekről. :kalapos:

Se nem játszok, se nem csesztetem a telefont egyéb programokkal.

Szóval ja.Valahol felesleges.

Régen jobban pörögtem a telefon témán, ma már csak működjön.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. március 24., kedd 22:42

Steve amit megcsinálsz azon az ájfonon, megcsinálom egy narancson. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7380
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. március 24., kedd 22:37

Sierra írta:
Steve írta: Annyi, hogy az akksi gyors töltése nagyon jó lett. Valami hihetetlen gyorsan feltölt ezzel a gyors töltővel.
Pedig az csak 18wattos. :D Manapság az kevésnek számít. Androidos társaiknál már 30-40-50 watt az alap kb. Nekem 30w-os, igaz jóval nagyobb az akksi is (5260 mAh), de nekem így is kicsivel több mint egy óra alatt megvan az etetés. Jók ezek a gyorstöltő adapterek az biztos.
Steve írta: Kamera jó, de jó volt az X-ben is arra amire én használom. Kijelző jó, de jó volt az X-ben is.
Azért a plusz egy látószög meg az éjszakai mód nem éppen elhanyagolható szerintem.
Másban viszont kb tényleg ugyanaz, kijelző felbontása, mérete, anyaghasználat.
Steve írta: Szóval csak ennyit akartam momdani, hogy jó telefon, de túl van már árazva. Azt hiszem nekem ez lesz az utolsó alma, ha ez az ár tendencia így folytatódik.
Én is váltottam végül, a tendencia meg biztos vagyok benne hogy folytatódni fog, már a X is olcsóbban kezdett mint tavaly a 11 pro. 400 alatt nem lesz a kövi modell sem, pláne ilyen euro-forint árfolyamok mellett.
Mire váltottál?

A kamera valóban nagyon jó. Szokásos stabil, jó ájfón minőség. Éjszakai mód valóban jól működik.

Galaxy Ultrát teszteltem, abban viszont ütött a kamera rendesen.

A színét nagyon szeretem a telefonomnak.Tökéletes nekem ez a sötét zöld.Nem unalmas fekete, de elegáns ez is.

Lehet kicsit negatívra sikeredett az írásom, de igazából annyit hiányolok, hogy ennyi pénzért valami nagyobb ugrást várnék a két generációval idősebb X-hez képest.

Elégedett vagyok, de mégegyszer ennyit nem költök telefonra.
sebydani írta: Nem tudom mit vártok mikor huavejt lehet 1 millióért venni :kalapos:
Szörnyű. Jó igaz, hogy az ember mindent a mobiljával csinál már, de idegesítenek ezek az árak. Kb mint a focisták fizetései. :kalapos: Azokon is hőbörgök mindig. :D

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8485
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Sierra » 2020. március 24., kedd 21:49

sebydani írta: Nem tudom mit vártok mikor huavejt lehet 1 millióért venni :kalapos:
ja, amin ráadásul nincs GMS :lol: :lol:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9815
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: sebydani » 2020. március 24., kedd 21:33

Nem tudom mit vártok mikor huavejt lehet 1 millióért venni :kalapos:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8485
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Sierra » 2020. március 24., kedd 21:31

Steve írta: Annyi, hogy az akksi gyors töltése nagyon jó lett. Valami hihetetlen gyorsan feltölt ezzel a gyors töltővel.
Pedig az csak 18wattos. :D Manapság az kevésnek számít. Androidos társaiknál már 30-40-50 watt az alap kb. Nekem 30w-os, igaz jóval nagyobb az akksi is (5260 mAh), de nekem így is kicsivel több mint egy óra alatt megvan az etetés. Jók ezek a gyorstöltő adapterek az biztos.
Steve írta: Kamera jó, de jó volt az X-ben is arra amire én használom. Kijelző jó, de jó volt az X-ben is.
Azért a plusz egy látószög meg az éjszakai mód nem éppen elhanyagolható szerintem.
Másban viszont kb tényleg ugyanaz, kijelző felbontása, mérete, anyaghasználat.
Steve írta: Szóval csak ennyit akartam momdani, hogy jó telefon, de túl van már árazva. Azt hiszem nekem ez lesz az utolsó alma, ha ez az ár tendencia így folytatódik.
Én is váltottam végül, a tendencia meg biztos vagyok benne hogy folytatódni fog, már a X is olcsóbban kezdett mint tavaly a 11 pro. 400 alatt nem lesz a kövi modell sem, pláne ilyen euro-forint árfolyamok mellett.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7380
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. március 24., kedd 21:19

Most már kb két hónapja használom az ájfón 11 pro-mat és bár nem hiszem, hogy valaki az én véleményem alapján cserél telefont, de nem nagyon érte meg nekem az X-ről cserélni.

Nekem X volt, nem érzek hatalmas különbséget.

Annyi, hogy az akksi gyors töltése nagyon jó lett. Valami hihetetlen gyorsan feltölt ezzel a gyors töltővel.

Kamera jó, de jó volt az X-ben is arra amire én használom. Kijelző jó, de jó volt az X-ben is.

Szóval csak ennyit akartam momdani, hogy jó telefon, de túl van már árazva. Azt hiszem nekem ez lesz az utolsó alma, ha ez az ár tendencia így folytatódik.

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2797
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: soadroli » 2020. március 24., kedd 13:48

akkor valaki jól járt vele :mrgreen:
ja és milyen típust érdemes? 3D, 5D, 9H meg ilyeneket látok :D
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 24., kedd 13:43

soadroli írta: Üvegfóliát és tokot melyik magyar oldalról érdemes rendelni? Nincs kedvem most Kínából rendelni, mire ideér...meg nem kell ajándék korona :mrgreen:
Kínai az is :mrgreen: Amúgy én rendeltem egy tucattal karácsony előtt, egy db ért ide.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2797
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: soadroli » 2020. március 24., kedd 13:41

Üvegfóliát és tokot melyik magyar oldalról érdemes rendelni? Nincs kedvem most Kínából rendelni, mire ideér...meg nem kell ajándék korona :mrgreen:
Kép

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9815
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: sebydani » 2020. március 23., hétfő 10:38

Srácok, Apple TV-ről tapasztalatok? Gondolkodok a vásárláson jelenleg. Gondolom a tárhely annak függvényében érdekes hogy mennyi appot akarok leszedni rá de tippre Netflix, HBO GO szerű appokhoz elég a 32gb.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 16 regisztrált és 0 vendég