Elektronika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8522
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. június 1., hétfő 20:18

És ha vesztek egy külön mosógépet és arra ráteszitek a szárítót? Mosógépeket és csak szárítót lehet tök jókat jó áron venni.
sajnos pont ott van a kis ablak.

de amugy is annyi lenne a ketto, mint egy kozepes aru moso-szarito, lehet inkabb megvarom a black fridayt ezzel es majd megkapjak karira. :mrgreen:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. június 1., hétfő 20:01

'shutterisland írta: koszi a helpet.

nem magamnak akartam, hanem anyameknak.
egy bo 10 eves felultoltos mosogepuk van, viszont egy kulon szarito meg mar nem fer el ott.

ezert jo otletnek tunt mind a kettot megoldani egy fust alatt, es elegge felcsillant a szemem, mikor emagon lattam 150-200 kozott eleg sok samsungot, whirlpool-t, lg-t.

de 3 kilot azert nem fogok raszanni, akkor inkabb marad a b opcio, a mosoGATogep. :mrgreen:
Bocs a dupláért..

És ha vesztek egy külön mosógépet és arra ráteszitek a szárítót? Mosógépeket és csak szárítót lehet tök jókat jó áron venni.

Olyan baromi nehéz mindkettő, hogy nem mozdul sehova.Nekünk a lakásunkban anno így volt.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. június 1., hétfő 19:50

Realista24 írta:
Steve írta:

Nekem az van és nagyon elégedett vagyok vele. Én is rosszakata hallottam szóval eléggé szkeptikus voltam.

Majd végülis vettem ezt a Samsungot. Samsung WD10N84INOA
Csak sajnos túlzóan drága volt sajnos.Lövésem sincs amúgy mennyibe kerül most. Azt hiszem lejebb ment az ára. Az egyetlen dolog amire a felújításkor túlzóan költöttem. Nem szeretem ezt az érzést :kalapos: Viszont eddig elégedett vagyok. Jól mos, jól szárít, jól működik a kimenő víz(mosás és szárítás esetén is, tehát nem kell üríteni a vízet manuálisan szárításnál) lecsapolása.
Hülye. 710ezer forint volt februárban, mielőtt kifutott. Még jó hogy jól működik :lol:
Hű baszki akkor nem reklamálok, hogy drágán vettem. Én nem ennyiért vettem. :kalapos:

Mondjuk sajnos így sem volt olcsó.

Olvastam egy csomó negatívat is róla, hogy a kis ajtó a nagy ajtón csöpög meg hasonlóak, de eddig én elégedett vagyok. Csöndes az a legjobb. A lányomat most szoktatjuk le a biliről szóval a mosógép a legjobb barátom. :D

Amúgy én ráfutottam egy olyan dologra, amit gondoltam leírok hátha segít valakinek. Lehet kapni ilyen “hangtompító” gumiszőnyeget a mosógép alá. Gondoltam veszek egyet. A mosogógép szenzorját annyira meghülyítette, hogy úgy bevadult a gép, hogy majdnem leverte a zsír új csempét. Teljesen megveszett a mosógép.

Kiszedtem a gumiszőnyeget alóla és csendesen elcentrifugálgatott. :roll: Ilyen fölösleges szart ne vegyetek. :kalapos:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8522
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. június 1., hétfő 13:24

koszi a helpet.

nem magamnak akartam, hanem anyameknak.
egy bo 10 eves felultoltos mosogepuk van, viszont egy kulon szarito meg mar nem fer el ott.

ezert jo otletnek tunt mind a kettot megoldani egy fust alatt, es elegge felcsillant a szemem, mikor emagon lattam 150-200 kozott eleg sok samsungot, whirlpool-t, lg-t.

de 3 kilot azert nem fogok raszanni, akkor inkabb marad a b opcio, a mosoGATogep. :mrgreen:

kiserik
Hozzászólások: 5839
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. június 1., hétfő 13:08

Külön szárítónk van, egy Beko. A normál árú összvéreket biztos, hogy nem választanám.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. június 1., hétfő 12:53

Steve írta:
'shutterisland írta: van itt valaki, akinek van mosogepe amely egyben szarito is ?
ezek mennyire jo cuccok ?
max 160-170 korul szannek ra.
Nekem az van és nagyon elégedett vagyok vele. Én is rosszakata hallottam szóval eléggé szkeptikus voltam.

Majd végülis vettem ezt a Samsungot. Samsung WD10N84INOA
Csak sajnos túlzóan drága volt sajnos.Lövésem sincs amúgy mennyibe kerül most. Azt hiszem lejebb ment az ára. Az egyetlen dolog amire a felújításkor túlzóan költöttem. Nem szeretem ezt az érzést :kalapos: Viszont eddig elégedett vagyok. Jól mos, jól szárít, jól működik a kimenő víz(mosás és szárítás esetén is, tehát nem kell üríteni a vízet manuálisan szárításnál) lecsapolása.
Hülye. 710ezer forint volt februárban, mielőtt kifutott. Még jó hogy jól működik :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. június 1., hétfő 12:42

'shutterisland írta: van itt valaki, akinek van mosogepe amely egyben szarito is ?
ezek mennyire jo cuccok ?
max 160-170 korul szannek ra.
Nekem az van és nagyon elégedett vagyok vele. Én is rosszakata hallottam szóval eléggé szkeptikus voltam.

Majd végülis vettem ezt a Samsungot. Samsung WD10N84INOA
Csak sajnos túlzóan drága volt sajnos.Lövésem sincs amúgy mennyibe kerül most. Azt hiszem lejebb ment az ára. Az egyetlen dolog amire a felújításkor túlzóan költöttem. Nem szeretem ezt az érzést :kalapos: Viszont eddig elégedett vagyok. Jól mos, jól szárít, jól működik a kimenő víz(mosás és szárítás esetén is, tehát nem kell üríteni a vízet manuálisan szárításnál) lecsapolása.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. június 1., hétfő 12:15

Én is azt hallottam, hogy a 2in1 szárítógép-mosógépek nem jók. Anyám vett külön szárítót és elégedett használója, pedig használtan szerválta.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2020. június 1., hétfő 10:03

Na akkor remélem nálunk is helyreáll. Tegnap óta nem voltam otthon, de tegnap délelőtt az appba se lépett már be. :angry: :D

Na, majd este kiderül. :hmmm:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9209
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2020. június 1., hétfő 9:47

'shutterisland írta: van itt valaki, akinek van mosogepe amely egyben szarito is ?
ezek mennyire jo cuccok ?
max 160-170 korul szannek ra.
Volt szomszedomnak is ilyenje volt. Nyilvan jobb ami kulon van, akar egymas tetejen, jobban szarit, tovabb is birja, de ez is siman hasznalhato. Egyetlen komolyabb negativum amirol meselt, hogy "hiaba" mosott ki a gep 8 kg ruhat, szaritani csak a felet tudta egyszerre.

Ha csak azert vennel szaritot, mert telen teregetesnel paras a levego a szobaban, akkor egy paratlanito gep is jo opcio lehet. En tavaly vettem a konyhaba egy Trotec TTK26E paratlanitot 27k-ert, nagyon jol bevalt.

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1674
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Caraway » 2020. május 31., vasárnap 20:24

d.gergo írta:
Caraway írta: Ugyanez, itt is LG tv. Meg a tvt is alapbeallitasokig visszacsinaltam, de az se segitett. Remelhetoleg akkor hamarosan megoldodik a problema. :kalapos:
Na lekopogom, de nekem életre kelt, csak panaszkodni kellett kicsit :kalapos:

Olvastam valamit, hogy elvileg szerverhibájuk volt, és az megoldotta pár embernél a gondot, ha átállították a TV-n a dátumot május 28 előtti dátumra :lol: Nekem ennyit nem ért, inkább a várakozás :mrgreen:
Nalam is jo lett. :agree:

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2020. május 31., vasárnap 20:08

Caraway írta: Ugyanez, itt is LG tv. Meg a tvt is alapbeallitasokig visszacsinaltam, de az se segitett. Remelhetoleg akkor hamarosan megoldodik a problema. :kalapos:
Na lekopogom, de nekem életre kelt, csak panaszkodni kellett kicsit :kalapos:

Olvastam valamit, hogy elvileg szerverhibájuk volt, és az megoldotta pár embernél a gondot, ha átállították a TV-n a dátumot május 28 előtti dátumra :lol: Nekem ennyit nem ért, inkább a várakozás :mrgreen:

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1674
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Caraway » 2020. május 31., vasárnap 18:41

d.gergo írta: HBO GO nálam is csak homokórázik két napja LG tv-n. Kikapcsoltam bekapcsoltam, kihúztam bedugtam, töröltem újratelepítettem, de semmi. Szoftverre nem dobott fel frissítést, elvileg a legújabb a TV és az app is. Marad akkor a várakozás és a jó öreg HDMI :mrgreen:
Ugyanez, itt is LG tv. Meg a tvt is alapbeallitasokig visszacsinaltam, de az se segitett. Remelhetoleg akkor hamarosan megoldodik a problema. :kalapos:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. május 31., vasárnap 18:40

P. Krisz írta:
Realista24 írta: Nem lehet egyszerre dugni és szűznek is maradni.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!De, ha seggbe csinálják. :mrgreen:
Férfi szemszögből néztem :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2020. május 31., vasárnap 18:35

Realista24 írta: Nem lehet egyszerre dugni és szűznek is maradni.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!De, ha seggbe csinálják. :mrgreen:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2020. május 31., vasárnap 18:25

HBO GO nálam is csak homokórázik két napja LG tv-n. Kikapcsoltam bekapcsoltam, kihúztam bedugtam, töröltem újratelepítettem, de semmi. Szoftverre nem dobott fel frissítést, elvileg a legújabb a TV és az app is. Marad akkor a várakozás és a jó öreg HDMI :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. május 31., vasárnap 17:36

Egy jó szárítógép 120-150ezer.
Nem lehet egyszerre dugni és szűznek is maradni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: sebydani » 2020. május 31., vasárnap 17:14

wZoLee7 írta:
'shutterisland írta: van itt valaki, akinek van mosogepe amely egyben szarito is ?
ezek mennyire jo cuccok ?
max 160-170 korul szannek ra.
Volt tervben ilyen, de mindenhol azt mondtak h nem jok azok amik egyben vannak
Csatlakozok, mi is ezt hallottuk mindenhol.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. május 31., vasárnap 17:10

'shutterisland írta: van itt valaki, akinek van mosogepe amely egyben szarito is ?
ezek mennyire jo cuccok ?
max 160-170 korul szannek ra.
Volt tervben ilyen, de mindenhol azt mondtak h nem jok azok amik egyben vannak

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3933
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2020. május 31., vasárnap 16:56

h3x0r írta: Probaltad kihuzni a konnektorbol, majd 1 perc utan visszadugni?
(viccen kivul, az esetek nagy reszeben megoldja a problemat)
tényleg poén, de a Samsungoknál ez tuti módszer :lol:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 126 regisztrált és 0 vendég