Elektronika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2021. február 10., szerda 19:27

Sierra írta:
Steve írta:Eszméletlen gyors, a kamera pedig gyönyörű képeket csinál.
Igazából ez az elmúlt 3 évben megjelent iphone-okra is igaz. :D
Dupla D írta:Köszi a tippet. Megvettem. :kalapos:
melyiket vetted?
SE 44mm.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. február 10., szerda 19:13

Steve írta: Ha már Apple watch gondoltam megosztom a tapasztalataimat az Iphone 12pro-val kapcsolatban.

Kb 1,5 hónapja használom és nagyon elégedett vagyok. Számomra eddig is az 5-ös iphone volt az abszolút legjobb telefon. Most visszajött kb uaz csak a kor igényeinek megfelelően. Piszok jó a mérete. Nekem ez a maximum, nem jönnek be a tepsik, viszont a kicsire sem tudnék visszaváltani.

Eszméletlen gyors, a kamera pedig gyönyörű képeket csinál. Ez a kék szín meg valami gyönyörű :sziv: , nekem tökéletes ez a szín. Kellően sötét, de nem unalmas fekete. :)

Vettem hozzá egy Peel tokot, ez a kapható legvékonyabb, szuperul passzol a kék tok színe a telefonhoz.

Akinek Iphone 11pro-ja van annak azért kérdéses, hogy megéri-e váltani, a formaterven kívül más hatalmas különbség azért nincs sztem, mármint ár-érték arányban nézve.

Ami érdekes csak számomra, hogy meglepődtem a telefon súlyán. Valahogy nehéznek tűnik. Remélem ez társul a minőséggel is. Az iphone 4-em a mai napig megvan és működik, mint backup telefon, de az ilyen szerintem nehéz a méretéhez képest. Ez is, főleg a telefon felső része nehéz. Kipróbáltam az eredeti kék bőrtokkal, de azzal együtt már fegyvertartási engedély kellett volna rá majdnem :D , olyan nehéznek éreztem. Ez az egyetlen dolog,ami nekem fura.
A 12 Pro könnyebb, mint a 11, szóval csak te vagy puding a kor előrehaladtával.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. február 10., szerda 19:10

Steve írta:Eszméletlen gyors, a kamera pedig gyönyörű képeket csinál.
Igazából ez az elmúlt 3 évben megjelent iphone-okra is igaz. :D
Dupla D írta:Köszi a tippet. Megvettem. :kalapos:
melyiket vetted?

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. február 10., szerda 18:37

Ha már Apple watch gondoltam megosztom a tapasztalataimat az Iphone 12pro-val kapcsolatban.

Kb 1,5 hónapja használom és nagyon elégedett vagyok. Számomra eddig is az 5-ös iphone volt az abszolút legjobb telefon. Most visszajött kb uaz csak a kor igényeinek megfelelően. Piszok jó a mérete. Nekem ez a maximum, nem jönnek be a tepsik, viszont a kicsire sem tudnék visszaváltani.

Eszméletlen gyors, a kamera pedig gyönyörű képeket csinál. Ez a kék szín meg valami gyönyörű :sziv: , nekem tökéletes ez a szín. Kellően sötét, de nem unalmas fekete. :)

Vettem hozzá egy Peel tokot, ez a kapható legvékonyabb, szuperul passzol a kék tok színe a telefonhoz.

Akinek Iphone 11pro-ja van annak azért kérdéses, hogy megéri-e váltani, a formaterven kívül más hatalmas különbség azért nincs sztem, mármint ár-érték arányban nézve.

Ami érdekes csak számomra, hogy meglepődtem a telefon súlyán. Valahogy nehéznek tűnik. Remélem ez társul a minőséggel is. Az iphone 4-em a mai napig megvan és működik, mint backup telefon, de az ilyen szerintem nehéz a méretéhez képest. Ez is, főleg a telefon felső része nehéz. Kipróbáltam az eredeti kék bőrtokkal, de azzal együtt már fegyvertartási engedély kellett volna rá majdnem :D , olyan nehéznek éreztem. Ez az egyetlen dolog,ami nekem fura.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8296
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. február 10., szerda 17:35

Jol tetted. :D

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2021. február 10., szerda 16:54

Realista24 írta:
Dupla D írta: Én is Apple watch-csal szemezek egy jó ideje, de sajnálok egy olyan dologra ennyi pénzt, ami csak egy extra. Félek, hogy nem tudnám kihasználni. Győzzetek meg. :kalapos:
Koltsd másra. Szívesen :kalapos:
Köszi a tippet. Megvettem. :kalapos:
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: sonic » 2021. február 10., szerda 14:05

A vizforralo alap.

Amugy most kiballagtam a konyhaba es megneztem. Electrolux, es kb 4 eve lett beszerelve. :D Es igen mar tiszta karcos / kopott a felulete.

De mint mondtam lehet nem indukcios, legalabb is nincs rairva. Gondolom ha az lenne nagybetukkel rairna a gyarto hogy lehessen ra hegyezni a ceruzat serenyen.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

M@dridista@
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2019. július 21., vasárnap 12:33

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: M@dridista@ » 2021. február 10., szerda 14:04

Sziasztok

Okosóra és tws fülhallgató vásárláson gondolkodom
Max 100k és 50kig
Samsung note 20 ultra telefon mellé.
Van esetlegesen jobb megoldás mint a samsung saját okosórái illetve fülesei

kiserik
Hozzászólások: 5825
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. február 10., szerda 13:37

Professore írta: Köszi a válaszokat. Végül nem lett vásár mert mire eldöntöttem már lejárt az akció és úgy már nem volt olyan jó deal. Most kívárunk meg egy kicsit a kövi jó akcióig. Az új keco átadása is csúszik a covid miatt így még nem volt sürgős a dolog...

Mi a gázos opciót elvetettük, aztán ha majd nagyon nem adja az indukciós majd mea culpasan visszatérünk rá. Egyrészt a takarítás (ami az én reszortom :D ) másrészt gyengült a gáz vagy mi túró de 1,5 l vizet csigalassúsággal forral fel az utóbbi időben. Bezzeg a kemping gázégőmnek 3 perc :mrgreen: . Az asszony meg ha már új konyhát kap akkor trendi akár lenni :mrgreen: .
Mondjuk ha kb olyan a különbség mint a sütők esetében a gáz vs elektromos akkor nem fogom megbánni valószínűleg...
Egy apró konyhai trükk, ha van indukció ha nincs, vizet forralni legjobb egy elektromos vízforralóban :D
Egy modern indukciós lap a legjobb háztartási célokra, viszont vannak, amikre oda kell figyelni. Könnyű ráégetni a holmit, könnyű összekarcolni és könnyű összetörni is. Sonicra ne hallgass, neki valami rossz, régi rezsója lehet :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. február 10., szerda 13:06

sonic írta: Egyebkent megvannak az elektromos fozolapnak az elonyei. Biztonsagosabb, energiatakarekosabb, konnyebb letakaritani... Szoval megertem ha vaalki azt preferalja. De nekem eddig nem valt be.
Na mondjuk én a takarítását utálom, de anyós patent módon megcsinálja :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: sonic » 2021. február 10., szerda 13:02

Egyebkent megvannak az elektromos fozolapnak az elonyei. Biztonsagosabb, energiatakarekosabb, konnyebb letakaritani... Szoval megertem ha vaalki azt preferalja. De nekem eddig nem valt be.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. február 10., szerda 12:51

sonic írta:
Realista24 írta:Hát, én olyan leveseket csinálok hogy beszarsz
Hat nem tudom szerintem az azert nem a tuzhely hibaja. Probalj meg frissebb alapanyagokkal dolgozni.





:mrgreen:
bár ez a folyamat valahol természetesnek mondható, hisz mégiscsak az emésztés és kiválasztás általános, minden embernél fellépő folyamatok :D
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. február 10., szerda 12:46

sonic írta:
Realista24 írta:Hát, én olyan leveseket csinálok hogy beszarsz
Hat nem tudom szerintem az azert nem a tuzhely hibaja. Probalj meg frissebb alapanyagokkal dolgozni.





:mrgreen:
:lol: :lol: :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: sonic » 2021. február 10., szerda 12:33

Realista24 írta:Hát, én olyan leveseket csinálok hogy beszarsz
Hat nem tudom szerintem az azert nem a tuzhely hibaja. Probalj meg frissebb alapanyagokkal dolgozni.





:mrgreen:
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. február 10., szerda 12:12

sonic írta: Ami nekunk van (azt nem tudom ez indukcios tech vagy valami mas - lehet ez mas) annak a szabalyozhatosaga nagyon rossz. Hiaba vannak fokozatok eleg sok az nem olyan mint egy fokozatmentesen allithato gazlang, ami stabil es folyamatos hot ad az edenynek. Ez szabalyozgatja magat egy bizonyos hatererteken belul, szoval ha erzekeli hogy elerte mondjuk a hatos hofokot leszabalyoz, ha ellezd hulni visszakapcsol. Raadasul mondjuk van 6-os es 7-es fokozat de neked pont a ketto kozotti hofok kellene hogy palacsintat suss akkor baszhatod. Nemlehet rajta egyenletesen sutni, nem lehet beallitani rajta egyenletes fozesre egy levest pl. Ez az egyik problemam. A masik hogy barmi racseppen a kis erintos kezelofeluletere egybol szirenazik hogy vilagvege van, aztan fogja es lekapcsolja az egeszet. A harmadik bajom hogy ahogy az edenyeket mozgatod rajta a felulet kopik es elobb utobb ronda lesz barmit csinalsz.

Ez csak az en tapasztalatom. Lehet vannak mar fejlettebb tech-ek amiknel nem ennyire jonnek elo a gondok. Viszont en szemely szerint soha nem vennek ilyet magamnak az tuti.
Hát, én olyan leveseket csinálok hogy beszarsz :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3574
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. február 10., szerda 12:00

Professore írta: *Mondjuk ha kb olyan a különbség mint a sütők esetében a gáz vs elektromos akkor nem fogom megbánni valószínűleg...
Nem, a gáz vs. villany vitát utcahosszal nyeri a villany. Mi a laphoz passzoló sütőt vettünk (öntisztító, mittudomén), az egy csoda :D
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: sonic » 2021. február 10., szerda 11:48

Sutobol en is elektromosat vennek. :D
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Professore
Hozzászólások: 1996
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Professore » 2021. február 10., szerda 11:44

Köszi a válaszokat. Végül nem lett vásár mert mire eldöntöttem már lejárt az akció és úgy már nem volt olyan jó deal. Most kívárunk meg egy kicsit a kövi jó akcióig. Az új keco átadása is csúszik a covid miatt így még nem volt sürgős a dolog...

Mi a gázos opciót elvetettük, aztán ha majd nagyon nem adja az indukciós majd mea culpasan visszatérünk rá. Egyrészt a takarítás (ami az én reszortom :D ) másrészt gyengült a gáz vagy mi túró de 1,5 l vizet csigalassúsággal forral fel az utóbbi időben. Bezzeg a kemping gázégőmnek 3 perc :mrgreen: . Az asszony meg ha már új konyhát kap akkor trendi akár lenni :mrgreen: .
Mondjuk ha kb olyan a különbség mint a sütők esetében a gáz vs elektromos akkor nem fogom megbánni valószínűleg...

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3574
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. február 10., szerda 10:28

sonic írta: *A masik hogy barmi racseppen a kis erintos kezelofeluletere egybol szirenazik hogy vilagvege van, aztan fogja es lekapcsolja az egeszet.*

Ja, igen, ez mondjuk marha idegesítő bennük :lol:
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: sonic » 2021. február 10., szerda 10:25

Ami nekunk van (azt nem tudom ez indukcios tech vagy valami mas - lehet ez mas) annak a szabalyozhatosaga nagyon rossz. Hiaba vannak fokozatok eleg sok az nem olyan mint egy fokozatmentesen allithato gazlang, ami stabil es folyamatos hot ad az edenynek. Ez szabalyozgatja magat egy bizonyos hatererteken belul, szoval ha erzekeli hogy elerte mondjuk a hatos hofokot leszabalyoz, ha ellezd hulni visszakapcsol. Raadasul mondjuk van 6-os es 7-es fokozat de neked pont a ketto kozotti hofok kellene hogy palacsintat suss akkor baszhatod. Nemlehet rajta egyenletesen sutni, nem lehet beallitani rajta egyenletes fozesre egy levest pl. Ez az egyik problemam. A masik hogy barmi racseppen a kis erintos kezelofeluletere egybol szirenazik hogy vilagvege van, aztan fogja es lekapcsolja az egeszet. A harmadik bajom hogy ahogy az edenyeket mozgatod rajta a felulet kopik es elobb utobb ronda lesz barmit csinalsz.

Ez csak az en tapasztalatom. Lehet vannak mar fejlettebb tech-ek amiknel nem ennyire jonnek elo a gondok. Viszont en szemely szerint soha nem vennek ilyet magamnak az tuti.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 59 regisztrált és 0 vendég