Elektronika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. szeptember 13., hétfő 19:37

Elvileg a szolgáltató meg tudja mondani a legutolsó helyet, ahol be volt kapcsolva, és volt térerő. Kérdés, hogy hajlandóság van e. Egy kérdést megér... Ha meg van a szolgáltatónál ismerős, akkor inkább őt keresd meg.

Legközelebb meg óvatosan mikor sátáni rituálékon áldoztok jó Vini teljesítményért. :mrgreen:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. szeptember 13., hétfő 19:21

Haverom egy időben bulik után folyamatosan elhagyta a telefonját, mindig google maps timeline alapján kerestük. Nem tudom erdőben mennyire volt jeled, de egy próbát megér.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. szeptember 13., hétfő 19:17

ferni írta: Menj vissza nappal pár ismerőssel ha nagyon erdős rész lámpákkal keresni, más esélyed nem igen van tudtommal.

Kikapcsolt, lemerült mobil olyan mint egy darab vas a te esetedben.

A sztoriddal semmi gáz nincs, bárkivel megeshet az ilyen, én pénteken egy tizest téptem össze részegen, de nem is emlékszem rá :lol: :lol: :lol:
Ha nem hiányos, nem para :kalapos:

A sztorijával az a gáz, hogy nem tudjuk az egészet. A teló szempontjából nem releváns, de annál érdekesebb.

LG: elméletileg a SIM kártya bemérhető, ha be van kapcsolva, ha nincs. Talán. Szolgáltató megmondja.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2643
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2021. szeptember 13., hétfő 19:10

Amit hirtelen talaltam, hogy van egy Android Device Manager elvileg built-in dolog, de ha jol ertem, ahhoz be kellene, hogy legyen kapcsolva...
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8381
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. szeptember 13., hétfő 19:09

Menj vissza nappal pár ismerőssel ha nagyon erdős rész lámpákkal keresni, más esélyed nem igen van tudtommal.

Kikapcsolt, lemerült mobil olyan mint egy darab vas a te esetedben.

A sztoriddal semmi gáz nincs, bárkivel megeshet az ilyen, én pénteken egy tizest téptem össze részegen, de nem is emlékszem rá :lol: :lol: :lol:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára ferni 2021. szeptember 13., hétfő 19:11-kor.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6466
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2021. szeptember 13., hétfő 19:04

Google fiókba nem jelentkeztem be azóta sem Xiaomi, Messengeren volt indítva az utolsó hívás, ha az segít valamit, vagy akármit belőle ki lehet hozni, hogy egy utolsó helymeghatározás esetleg.

Már inkább visszavontam volna a dolgot, mert úgy látszik érdekesebb az esetem. Nem ez a lényeg. Lehet reménykedni akármiben is, vagy próbálkozni valahol van értelme?
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2643
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2021. szeptember 13., hétfő 18:58

Nem akarok vajkalni a friss sebben, de miert kellene feljelentest tenni, ha nem tamadtak meg?

Tudom, hogy pont ezt irtad, de a felvetest sem ertem.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6466
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2021. szeptember 13., hétfő 18:54

Szóval nem akarok írni róla többet, rendőröktől utána érdeklődtem, mert erre laknak felém ketten, nincs miért feljelentést tenni, nincs komolyabb sérülésem, felesleges ügyet indítani, de ha kell jön egy mentő vagy akármi. Szóval nem miattuk lesz megtalálva sem keresve.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6466
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2021. szeptember 13., hétfő 18:52

Megpróbáltam leírni, de inkább visszavontam amilyen előzmények vannak itt, hogy nem mindig lehet őszintén leírni egy-egy esetet. Eltűnt beljebb egy erdős részen a telefonom, ami jelezte, hogy 30 másodperc múlva kikapcsol, világítani próbáltam, rosszul léptem, és akkorát estem, hogy kiesett kb 5 perc az életemből. Nem vagyok drogos se elmebeteg. Rettegve kerestem a sötétben, hogy tudjam legalább mennyi idő telhetett el, de semmi, minden kiesett. Futottam hazafelé, ne kérdezzétek a pontos helyet, és a lakásba érve egyből hívtam mindenkit laptopon. Nem támadtak meg, 120000 forint, lakáskulcs, powerbank, az összes személyes iratom nálam volt. Meg is van, kivéve a telefont. Leesett egy mély árokba valahol, értsük így a sztorit, száraz hely, és full káosz, sötét volt és rettentő halálfélelmem.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. szeptember 13., hétfő 17:39

lordgabi írta: Nagyon sürgős, segítsetek kérlek. Egy erdős szakasznál itt a 16. Kerületben elvesztettem tegnap a telefonomat. Xiaomi Mi 9. Minden egyes adat itt van nálam, 100%, hogy senki nem találta meg. Lemerült már akkor, amikor nálam volt még.
Rengeteg személyes dolog van rajta, fontos adatok, 110 GB fájl, telefonszámok, szóval érthető. Két SIM kártya benne. Akármit fizetek érte, ha van lehetőség rá, hogy be lehetne mérni a helyzetét, de kiinduló pontom sincs, már éjszaka is elkezdtem keresni, és majdnem eltévedés lett belőle és egy jó nagy esés... Szóval minden segítséget elfogadok. :salute:

Ukrajnában lett vásárolva. Az édesapámét ellopták 4 hónapja, de a leadott adatai alapján megtalálták 2 héten belül, van egy ismerős nyomozó odahaza, most is arról a telóról gépelek, ők mentek érte, de használták ugye folyamatosan, ez pedig ki van kapcsolva. :'(
Miért 100% hogy senki nem találta meg?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6466
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2021. szeptember 13., hétfő 17:28

Nagyon sürgős, segítsetek kérlek. Egy erdős szakasznál itt a 16. Kerületben elvesztettem tegnap a telefonomat. Xiaomi Mi 9. Minden egyes adat itt van nálam, 100%, hogy senki nem találta meg. Lemerült már akkor, amikor nálam volt még.
Rengeteg személyes dolog van rajta, fontos adatok, 110 GB fájl, telefonszámok, szóval érthető. Két SIM kártya benne. Akármit fizetek érte, ha van lehetőség rá, hogy be lehetne mérni a helyzetét, de kiinduló pontom sincs, már éjszaka is elkezdtem keresni, és majdnem eltévedés lett belőle és egy jó nagy esés... Szóval minden segítséget elfogadok. :salute:

Ukrajnában lett vásárolva. Az édesapámét ellopták 4 hónapja, de a leadott adatai alapján megtalálták 2 héten belül, van egy ismerős nyomozó odahaza, most is arról a telóról gépelek, ők mentek érte, de használták ugye folyamatosan, ez pedig ki van kapcsolva. :'(
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. szeptember 4., szombat 11:31

ANDS írta: Ha számít a zajszint, akkor nézd végig, hány dB- t adnak meg.
Én simán megvenném a Beko- t is, ha lehet garancia hosszabbítással.
Kb. 5 évet mondanak az eladók, amennyit ezek kibírnak.

A Gorenje szvsz fagyasztó- mélyhűtő.
Külön helység a konyha, nem gond a zajszint.
A gorenjenel írja, hogy Fagyasztó nélküli hűtőszekrény: Igen
kiserik írta: Nekünk LG szélesített van. Baromi nagy és eddig nagyon bevált.
Volt egy Bosch szélesített, ami bejött, az ára sem volt vészes, csak nem fért volna be az ajtón :'(

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. szeptember 3., péntek 19:35

h3x0r írta: Huto vasarlasban tudnatok segiteni? Viszonylag nagy legyen, fagyaszto nem kell. Ezek kozul melyiket valasztanatok?

Beko RSSE445K31XBN
120k

Heinner HF-V401NFXF+
130k

Gorenje R6192FX
150k

Electrolux LRT5MF38U0
180k

Liebherr K 4220

213k

szerk.: elso nezesre a gorenje tunik szimpatikusnak, electroluxos suto nagyon bevalt, de nem tudom hutoben mennyire jok. haverom nagyon dicserte a liebherr hutoket, de az olcsobb darabokban is olyan jok?
Nekünk LG szélesített van. Baromi nagy és eddig nagyon bevált.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. szeptember 3., péntek 11:18

Huto vasarlasban tudnatok segiteni? Viszonylag nagy legyen, fagyaszto nem kell. Ezek kozul melyiket valasztanatok?

Beko RSSE445K31XBN
120k

Heinner HF-V401NFXF+
130k

Gorenje R6192FX
150k

Electrolux LRT5MF38U0
180k

Liebherr K 4220

213k

szerk.: elso nezesre a gorenje tunik szimpatikusnak, electroluxos suto nagyon bevalt, de nem tudom hutoben mennyire jok. haverom nagyon dicserte a liebherr hutoket, de az olcsobb darabokban is olyan jok?

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3887
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2021. augusztus 29., vasárnap 13:48

1 évig használtam Huawei GT 2. ár-érték arányban verhetetlen!
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. augusztus 29., vasárnap 7:23

MyStiQ írta: Sziasztok!

Villámkérdés, hátha valaki tud segíteni.

Mi a különbség a két okosóra között?

1: https://www.emag.hu/honor-magic-watch-2 ... /DQB1QGBBM

2: https://www.emag.hu/honor-watch-magic-2 ... /D3F12WBBM

17.000 Ft az eltérés, a Minos szót látom, csak nem tudom az mit takar, mivel "butább"... :mrgreen:
Az elsot az emag forgalmazza, a masodikat valami Focuscamera webáruház. Az viszont biztos, hogy ennek az oranak 40-45k korul van a piaci ara.

En egy Huawei Watch GT 2-vel szemezgetek, a barna szijas verziorol eszembe jut egy regi oram. Igy ahogy gyorsan vegig futottam, tudasra hasonlo, mint a watch magic 2. (Lehet hogy vegul a GT 2 Pro verzio lesz, csak mostanaban nem volt idom osszehasonlito videokat nezni meg ilyesmi)

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2021. augusztus 28., szombat 20:48

Sziasztok!

Villámkérdés, hátha valaki tud segíteni.

Mi a különbség a két okosóra között?

1: https://www.emag.hu/honor-magic-watch-2 ... /DQB1QGBBM

2: https://www.emag.hu/honor-watch-magic-2 ... /D3F12WBBM

17.000 Ft az eltérés, a Minos szót látom, csak nem tudom az mit takar, mivel "butább"... :mrgreen:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. augusztus 12., csütörtök 0:23

Süti írta: Srácok, konyhában jártas arcoktól kérdezném elsősorban. Aprító/turmix/daraboló multifunkciós valamit keresnék, nem tudom, hogy egyáltalán lehet e ezt mind 1 géppel letudni, de hátha.

- Vannak ezek a tetőt lenyomós aprítók, amibe kb bármit lehet aprítani, sajtot, magvakat, diót, stb.
- Vannak az álló turmixgépek, amikbe meg lehetne csinálni a fehérje shake-t (nem igazán csípem a shakerem), meg turmixot, meg ilyesmit.

A kettő kombinációját van ami tudja? Az álló turmixgépek esetleg viszik azt, amit az aprítók, ill fordítva? :kalapos:
- 10+ eve van egy Braun botmixerem melle egy aprito resszel, amire ra lehet szerelni a gepet
- allo turmixgepbol valami no name markat hasznaltam (ez amelyiknek a teteje mintha egy kancso lenne), majd vettem egy Bosch MMBM401W gepet. Smoothieknak nagyon jo, gyors, fagyasztott gyumolcsokkel is elboldogul. Van hozza 2 kulacs, ahogy kesz vagy, mar dobhatod is be a taskaba, csak a keseket kell nagyjabol 10 masodperc alatt elmosni. Egyetlen hatranya a "kancsós" tipussal szemben, hogy palacsinta tesztat nem lehet benne keverni, ugyhogy kemeny 4 ezer forintert vettem egy star light kezi mixert is. :mrgreen:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. augusztus 11., szerda 23:27

sebydani írta:
Steve írta: Nincs mit.Örülök, hogy tudtam választ adni a kérdésekre.
Na a vétel mellett döntöttünk. Az idei kiadás 4K verzióját vettük, a nagyobb tárhellyel mert ott már alig volt különbség. Még csak ismerkedek vele de eddig nagyon tetszik, szerintem nem fogjuk megbánni :)
De jó, szerintem nagyon be fog jönni. Mi imádjuk, főleg a gyorsaság, akadásmentesség miatt. Mi már mindent csak azon nézünk.

Haha majd ne felejtsd el bezárni az appeket. Nekem eltartott egy ideig míg rájöttem, hogy a kis képernyő gomb duplán majd rámenni minden ablakra és egyesével bezárni őket. Csak zabálja a memóriát, ha nem zárod be őket.

Majd a távirányítós tapasztalataidat oszd meg velem pls, kiványcsi vagyok a Siris mennyire használható.

Nem barátom a Siri :kalapos: A kocsimban van Apple Carplay de a címeket folyamatosan félre érti..haha pláne ha a lányom belekiabál miközben diktálnám a címet(bár ez nyilván nem a siri hibája)

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9840
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. augusztus 11., szerda 22:18

Steve írta: Nincs mit.Örülök, hogy tudtam választ adni a kérdésekre.
Na a vétel mellett döntöttünk. Az idei kiadás 4K verzióját vettük, a nagyobb tárhellyel mert ott már alig volt különbség. Még csak ismerkedek vele de eddig nagyon tetszik, szerintem nem fogjuk megbánni :)
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 44 regisztrált és 0 vendég