Elektronika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
kierkegaard
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2021. szeptember 17., péntek 8:27

viszont xiaominál és társainál se használja senki a 100+ mpx funkciót. nem is default. Az alacsonyabb pixel szám jobbat csinál.

kiserik
Hozzászólások: 5754
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. szeptember 17., péntek 8:21

h3x0r írta:
Steve írta: Ez a megapixel háború szerintem nagyon nem stimmel. Nem tudom, hogy hogyan csinálja az Apple pl de rohadt jó és stabil képeket csinálnak a készülékeik, egy milliárd megapixel nélkül. Míg néhány sok megalixeles mobil, bizonyos fényviszonyok, vagy körülmények között teljesen felsülnek, hiába a sok megapixel.
Annyira nem ertek hozza, de valami olyasmirol van szo, hogy ugyanakkora teruletre kevesebb pixel jut, vagyis mivel nagyobb a pixelek merete, tobb fenyt tudnak befogadni; kevesebb a zaj, kevesebbet kell digitalisan feljavitani, igy szebbek a kepek is. De a pixelek szama a kamernak csak egy alkoto eleme, amit laikuskent egyszerubb osszehasonlitani, mint azt, hogy milyen minosegu szenzorok es lencsek kerultek bele. De azert meg kesz szerencse, hogy a 330 meg 430 ezres iphone jobb kepeket csinal, mint a 60-100 koruli xiaomi :mrgreen:
Már említettem, ott vannak a Pixelek. Sajnos Magyarországon csak drágán kaphatóak, hivatalos eladó nincs, de pl Németországból olcsón beszerezhetőek. Én a Pixel 4a-t 280 euróért vettem 2 év garanciával a MediaMarktban. Relatíve alacsony pixelszám (12, 16) mellett olyan képek, hogy eldobod az agyadat. Egyébként csak meg kell nézni a régi digitális fényképezőgépeket. 2 MP és hasonlók.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62633
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. szeptember 17., péntek 7:41

:lol: :lol: :lol: :lol:
Egy gyomros Stevenek :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. szeptember 17., péntek 7:40

Steve írta: Ez a megapixel háború szerintem nagyon nem stimmel. Nem tudom, hogy hogyan csinálja az Apple pl de rohadt jó és stabil képeket csinálnak a készülékeik, egy milliárd megapixel nélkül. Míg néhány sok megalixeles mobil, bizonyos fényviszonyok, vagy körülmények között teljesen felsülnek, hiába a sok megapixel.
Annyira nem ertek hozza, de valami olyasmirol van szo, hogy ugyanakkora teruletre kevesebb pixel jut, vagyis mivel nagyobb a pixelek merete, tobb fenyt tudnak befogadni; kevesebb a zaj, kevesebbet kell digitalisan feljavitani, igy szebbek a kepek is. De a pixelek szama a kamernak csak egy alkoto eleme, amit laikuskent egyszerubb osszehasonlitani, mint azt, hogy milyen minosegu szenzorok es lencsek kerultek bele. De azert meg kesz szerencse, hogy a 330 meg 430 ezres iphone jobb kepeket csinal, mint a 60-100 koruli xiaomi :mrgreen:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2021. szeptember 16., csütörtök 16:40

Ott volt a kínálatban, de annyira megbízható volt mindkét Xiaomi nekem, és az ötfős családban is 3 évente váltottunk most nagyjából, senki nem csalódott benne, úgyhogy maradnék. Még kicsit összehasonlítom őket majd véleményeket olvasgatva, de szerintem marad a Mi 11 Lite.

Csábított elfelé azért az elárusító, kipróbáltatta velem a pult alól elővett Mi 11-et, de inkább mondtam be se kapcsolja. :mrgreen:
Akkumulátort nézve sok különbséget jelent a 4250mAh és az 5260 mAh? :sly: Már csak ez maradt, amiben üti nálam a Pro.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. szeptember 16., csütörtök 14:29

lordgabi írta: Eddig úgy néz ki, hogy nálam veri a Xiaomi Redmi Note 10 Pro 108MP-t a Xiaomi Mi11 Lite.
6/128GB felszereltséggel van mindkettő.
95000 és 100000 forint nagyjából átszámítva árban.
Sima döntés, és a a Mi 11 Lite?
Túl sokat nem akarok rá verni, és az időből is lassan kifutok.
Mi 9 után ugye egyértelműen a Mi széria áll közelebb hozzám, cserélgetni nem akarom évente.
Realme 7-et, vagy prot nézd meg, közvetlen környezetemben ketten cseréltek Xiaomit rá, és mindketten el vannak ájulva tőle. Én is megtaperoltam, szerintem zseni. És marad pénz is a zsebedben.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2808
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: soadroli » 2021. szeptember 16., csütörtök 13:44

Steve írta:
_Bushido_ írta:
Köszi uraim!
Kép

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2021. szeptember 16., csütörtök 13:33

Eddig úgy néz ki, hogy nálam veri a Xiaomi Redmi Note 10 Pro 108MP-t a Xiaomi Mi11 Lite.
6/128GB felszereltséggel van mindkettő.
95000 és 100000 forint nagyjából átszámítva árban.
Sima döntés, és a a Mi 11 Lite?
Túl sokat nem akarok rá verni, és az időből is lassan kifutok.
Mi 9 után ugye egyértelműen a Mi széria áll közelebb hozzám, cserélgetni nem akarom évente.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. szeptember 15., szerda 20:16

_Bushido_ írta:
soadroli írta: Hagyományos, nyomógombos telefonok közül milyet érdemes venni? Faternak haldokik a mostani, és mindenáron ilyet akar.Valami nagyobb kijelzős, ami bírja a strapát :D
vannak úgynevezett mamamobilok, nagy gombok, asszem 2v3 soros kijelző.

Én pl egy régi Sony Ericsson W580i-t használok, illetve a másik zsebben van egy SE Cedar. Mindkettő nagyon jól bírja sok-sok éve. Mamámnak is valami régi Nokia van.

Nokiának vannak új készülékei nyomogombos verzióban, 15-20-36 ezer kategóriában is, Alcetelnek olcsóbb, 10-15. Attól is függ mennyit szánnátok rá. De én speciel inkább nokiát vennék.

én is csak egy sima átlagos Huawei P30 lite telót nyomok már asszem 3-3,5 éve (decemberi), bőven csinál olyan képeket, amik tetszenek, elő is hivatom őket a falra az utazásokról.

Új fajta Nokia 3310 állítólag piszok jó, vagy a Nokia 105.
Esetleg a Nokia 8000 ami drágább, de nagyon jókat írnak róla.

Attól függ mennyit költene az ember.


Haha én arra várok, hogy valaki egyszer feltámasztja és modernizálja a Nokia 8850.Az volt az abszolút kedvenc mobilom.

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1961
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2021. szeptember 15., szerda 19:59

soadroli írta: Hagyományos, nyomógombos telefonok közül milyet érdemes venni? Faternak haldokik a mostani, és mindenáron ilyet akar.Valami nagyobb kijelzős, ami bírja a strapát :D
vannak úgynevezett mamamobilok, nagy gombok, asszem 2v3 soros kijelző.

Én pl egy régi Sony Ericsson W580i-t használok, illetve a másik zsebben van egy SE Cedar. Mindkettő nagyon jól bírja sok-sok éve. Mamámnak is valami régi Nokia van.

Nokiának vannak új készülékei nyomogombos verzióban, 15-20-36 ezer kategóriában is, Alcetelnek olcsóbb, 10-15. Attól is függ mennyit szánnátok rá. De én speciel inkább nokiát vennék.

én is csak egy sima átlagos Huawei P30 lite telót nyomok már asszem 3-3,5 éve (decemberi), bőven csinál olyan képeket, amik tetszenek, elő is hivatom őket a falra az utazásokról.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. szeptember 15., szerda 19:53

Muszi05 írta:
BarçaNorbi írta: Csatlakozom Steve-hez abban az aspektusban, hogy erdemes Pro-ban gondolkozni, a simak sokkal gyengebbek tobb szempontbol (anyaghasznalat, kamera, teljesitmeny). Ha nem gond a penz, akkor a simakat elfelejtenem barmelyik szeriabol.
Asszem a 12 esetében pont nem éri meg a PRO (nyílván egyéni preferencia)... De a 11Pro-val egyetértek, mert sztem az egyik legjobban eltalált telefon és már ár/érték arányban is lehet jókat találtani. Meg is kerestem a prohardver-es cikket, ami idevág:

"De vajon megér-e közel 100 ezer forintos felárat a Pro?

Legnagyobb örömmel mondom azt, hogy nem: míg tavaly, ha bárki iPhone-t akart venni, inkább a Pro modell felé csábítgattam volna a kellemesebb méret, a jóval minőségibb kijelző (lássuk be, ciki volt már az a 828p-s panel a sima 11-ben) és a fejlettebb kamera miatt, idén minden további nélkül merem azt mondani, hogy akinek nem létszükséglet a zoomkamera, a LiDAR és az alumínium helyett rozsdamentes acél keret, az nyugodtan vegye meg az olcsóbbat. Illetve a kevésbé drágát. A Pro modell ezúttal tényleg azoknak szól, akinek a maximum kell: egymás mellett, összehasonlítva tényleg komolyabb megjelenésű a Pro, de mivel ritkán kerülnek közvetlenül egymás mellé, így ennek túl nagy relevanciája nincs, ahogy a zoomkamerát sem fogja mindenki napi szinten használni, akinek viszont tartalomgyártóként ez fontos, az nyilván megveszi a csúcsváltozatot."

(A teljes cikk ITT olvasható)
Nálam az a helyzet, hogy a céges mobil az adott, két évente cserélik és választhatok Iphone vagy Samsung S-széria között. Egy ideig Samsung céges, Apple privát volt, de cseszekedett a céges mailes rendszerrel folyamatosan az android változat, így maradt a céges is iphone.

Privátba szerencsémre egy régi előfizetésem van, amivel évente cserélhetek mobilt és leadom a “régit” és azt választok, amit akarok. Így természetesen akkor a Pro-t választom.

Már kaptam maileket, hogy valószínűleg megszűntetik ezt a régi csomagot, akkor valószínűleg megszűnik a jó világ is. :)
Akkor meggondolom kétszer, hogy fizetek-e a Pro-ért.Így az alacsony régi havidíj mellé a cserelehetőség miatt nyilván megéri.

Viszont ahogy említve volt pl a 11 vs 11pro esetén el sem szabad gondolkozni, akkora a minőségbeli különbség. Használtam napi szinten a kettőt egyszerre. Óriási a különbség.

Ez a megapixel háború szerintem nagyon nem stimmel. Nem tudom, hogy hogyan csinálja az Apple pl de rohadt jó és stabil képeket csinálnak a készülékeik, egy milliárd megapixel nélkül. Míg néhány sok megalixeles mobil, bizonyos fényviszonyok, vagy körülmények között teljesen felsülnek, hiába a sok megapixel.

Ez az egész telefon, kocsi, bicikli, laptop, tv, mindenféle kütyü prioritálás kérdése..Van aki annyit költ biciklire, vagy autóra, hogy eszméletlen, más mobilra, vagy tv-re, vagy laptopra.

Más elutazza a pénzt és van olyan sajnos aki elissza mindennap.

Amióta a gyerek van azóta pl. én tök máshogy prioritálok.

Szóval szerintem azt sem szabad mondani, hogy csak ez vagy az a jó, de az is felesleges, hogy az ember kijelenti, hogy pénzszórás ezt vagy azt venni.

Na mindegy is. Nem tudom, hogy Caraway-nek tudtunk-e hasznosat mondani, vagy csak összekuszáltunk mindent. :mrgreen:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. szeptember 15., szerda 18:12

Megapixel kb csak akkor szamit, ha plakatra fotozol.

Marky
Hozzászólások: 1904
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. szeptember 15., szerda 17:57

lordgabi írta: Xiaomi Redmi Note 10 Pro, 108MP kamerával rendelkezik. :ozil:
Erről valaki véleményt tudna nekem írni?
A kamera eros kozepes, de legalabb boszme nagy az elkeszitett kepek merete :mrgreen: Apumnak Note 9 Pro-t vettem tavaly, ar/ertek aranyban jo a telefon, de a 2 generacioval azelotti iPhoneokhoz hasonlitva is latni a minosegi kulonbseget az anyaghasznalatban, kijelzoben, kameraban.
A SoC eros, akksi jol birja, szoval ha nem vagy power user, akkor jo valasztas.

kiserik
Hozzászólások: 5754
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. szeptember 15., szerda 17:40

lordgabi írta: Xiaomi Redmi Note 10 Pro, 108MP kamerával rendelkezik. :ozil:
Erről valaki véleményt tudna nekem írni?
Csak annyit mondok, hogy Pixel 4a. 12MP kamera...

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2808
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: soadroli » 2021. szeptember 15., szerda 16:10

Hagyományos, nyomógombos telefonok közül milyet érdemes venni? Faternak haldokik a mostani, és mindenáron ilyet akar.Valami nagyobb kijelzős, ami bírja a strapát :D
Kép

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2021. szeptember 15., szerda 13:37

lordgabi írta: Xiaomi Redmi Note 10 Pro, 108MP kamerával rendelkezik. :ozil:
Erről valaki véleményt tudna nekem írni?
Az csak egy szám. Nem ez a kamera legfontosabb tulajdonsága. Nézz videókat, amiben képeket hasonlítanak össze más hasonló kategóriájú telefonokkal. Xiaomi eddig még kicsit talán lemaradásban volt a kamera terén, mint más gyártók. Ezt próbálták kompenzálni azzal, hogy odaírnak egy értelmezhetetlenül nagy megapixelszámot.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Muszi05
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2013. május 29., szerda 13:08
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Muszi05 » 2021. szeptember 15., szerda 13:20

BarçaNorbi írta: Csatlakozom Steve-hez abban az aspektusban, hogy erdemes Pro-ban gondolkozni, a simak sokkal gyengebbek tobb szempontbol (anyaghasznalat, kamera, teljesitmeny). Ha nem gond a penz, akkor a simakat elfelejtenem barmelyik szeriabol.
Asszem a 12 esetében pont nem éri meg a PRO (nyílván egyéni preferencia)... De a 11Pro-val egyetértek, mert sztem az egyik legjobban eltalált telefon és már ár/érték arányban is lehet jókat találtani. Meg is kerestem a prohardver-es cikket, ami idevág:

"De vajon megér-e közel 100 ezer forintos felárat a Pro?

Legnagyobb örömmel mondom azt, hogy nem: míg tavaly, ha bárki iPhone-t akart venni, inkább a Pro modell felé csábítgattam volna a kellemesebb méret, a jóval minőségibb kijelző (lássuk be, ciki volt már az a 828p-s panel a sima 11-ben) és a fejlettebb kamera miatt, idén minden további nélkül merem azt mondani, hogy akinek nem létszükséglet a zoomkamera, a LiDAR és az alumínium helyett rozsdamentes acél keret, az nyugodtan vegye meg az olcsóbbat. Illetve a kevésbé drágát. A Pro modell ezúttal tényleg azoknak szól, akinek a maximum kell: egymás mellett, összehasonlítva tényleg komolyabb megjelenésű a Pro, de mivel ritkán kerülnek közvetlenül egymás mellé, így ennek túl nagy relevanciája nincs, ahogy a zoomkamerát sem fogja mindenki napi szinten használni, akinek viszont tartalomgyártóként ez fontos, az nyilván megveszi a csúcsváltozatot."

(A teljes cikk ITT olvasható)

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2021. szeptember 15., szerda 12:37

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, 108MP kamerával rendelkezik. :ozil:
Erről valaki véleményt tudna nekem írni?
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

BarçaNorbi
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2015. január 10., szombat 15:35
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Henry, Iniesta, Thiago, Neymar
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: BarçaNorbi » 2021. szeptember 15., szerda 11:16

Steve írta:
Caraway írta: Kovetkezo honapban en is beneveznek egy uj iphonera, a 4 eves 7-esemet akarom lecserelni. Amiket neztem lehetosegnek, az az iphone 11, 11 pro es a 12. Valamelyikkel esetleg valakinek van tapasztalata? Steve? :mrgreen:
Nyilvan tudom, hogy mindegyik nagyon jo telo, de esetleg hogy ar ertek aranyba melyik erne meg legjobban.
Szerintem az 11pro is egy nagyon-nagyon eltalát mobil, hosszú ideje nem voltam teljesen elégedett de ez a mobil nagyon jó lett. A 12 széria pedig akkor érheti meg ha ez a forma jobban bejön fogásra és ha vársz egy kicsit akkor hamarosan esni fognak az áraik, mivel ugye megint jött egy újabb széria.

Ha tudsz nagyon olcsón beszerezni 11pro-t akkor az, ha nem hatalmas a különbség akkor a 12-t érdemesebb. Fogdosd meg mindkettőt előtte.

Szerintem a közelmúltbeli korábbiakhoz képest ezek a telefonok elég jól sikerültek.

Csak személyes, használói véleményt írok. Minden más adattal, teszttel ugye tele az internet.
Csatlakozom Steve-hez abban az aspektusban, hogy erdemes Pro-ban gondolkozni, a simak sokkal gyengebbek tobb szempontbol (anyaghasznalat, kamera, teljesitmeny). Ha nem gond a penz, akkor a simakat elfelejtenem barmelyik szeriabol.

Abban is egyet ertek vele, hogy fogdosd meg oket, mert en vele ellentetben egyaltalan nem szeretem sem kinezetre, sem fogasra a 12-es szeriat. En 11 pro-t hasznalok, mert szamomra mind fogasra, mind kinezetre es meretre is ez a tokeletes telefon. Nem egy ismerosnek elszoritja a vert a kezeben az a szogletes forma, ami a 12-nek van, es gyakrabban cserelnek kezet, de nekem ilyen hosszutavu tapasztalatom nincs vele.

Az ar kerdesre pedig annyit, hogy ahogy elottem emlitettek, nekem is teljesen atvette a telefon az elsodleges technikai eszkoz szerepet, a laptopot elvetve hasznalom otthon. Emiatt ugy voltam vele, hogy akkor inkabb telefonra koltom el a laptopnyi penzt, es mivel napi szinten orakat hasznalom, ezert egyaltalan nem erzem kidobott penznek. Szerintem azon van a hangsuly, hogy megengedheted-e magadnak, es kihasznalod-e. Egy-ket ismerostol amilyen szornyu kondiciokkal vasarolt telefon hiteleket hallottam, hat en elszornyedtem helyettuk is. Igazabol mindenre el lehet "cseszni" a penzt, minden eszkoz, hobbi, vagy szenvedely koltseges.

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2021. szeptember 15., szerda 10:59

Persze, ezzel egyet is értek, hogy attól függ ki mire használja.
De nekem ez is gond nélkül csinálja ugyanazokat amikre te is gondolhattál.
csekkfizetések
utalások
kaja rendelések
víz,gáz,villany lejelentés/leolvasás
biztonsági kamerák
klíma, fűtés kezelése
bankkártyás fizetésnél ugyanúgy csak odatartom mint más a 200 ezrest
itt is pörög aztán játéktól kezdve minden
gond nélkül csatlakozik tv-hez, kocsihoz.
stb.

Persze ezek többsége csak egy szimpla applikáció, de gond nélkül viszi őket, nem gondolkozik a megnyitáson éveket.

Videók, képek meg jobbak nem is lehetnének, legalábbis számomra jobb képeket csinál mint a 12pro.

A laptop itt is porosodik kb 3 éve, szerintem el sem indul már kb. :lol:

De persze simán lehet, hogy 1 év múlva én is panaszkodok majd és falra mászok, ahogy te írtad. Meglátjuk. :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 10 regisztrált és 0 vendég