Elektronika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Nika91127
Hozzászólások: 2687
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2022. október 8., szombat 20:36

Realista24 írta: Én elfogadom :kalapos: van B verzió ahogy írtam is.

De bíztam benne, hogy az évek alatt fejlődött a történet.
Nekünk most az új mosógép és a szárítógép is Electrolux.
Utóbbi az előszobába van kiköltöztetve (pedig az összeszerelő keret már megvan).
Funkcionálisan szuper, pakolhatsz rá és felfűti az előszobát, így ott a lapradiátor 0-n van :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62777
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 8., szombat 20:15

Én elfogadom :kalapos: van B verzió ahogy írtam is.

De bíztam benne, hogy az évek alatt fejlődött a történet.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8294
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Faust » 2022. október 8., szombat 20:10

De nincs. :mrgreen: Asszonypajti ebbe belemelyedt, konkretan mar 450+ korul neztunk (inflacio elotti idokben) es iszonyat ertekelesek voltak. Persze biztosan van korrekt, hiszen kompromisszumos megoldas.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62777
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 8., szombat 20:07

ANDS írta:
Faust írta: Kombinaltat hagyd a picsaba, csak a baj van azzal is, aminek az arabol veszel egy jo mosogepet es egy jo szaritot. Ismeroso korben akinek volt, mind lebeszelt rola, mi is nemreg vettunk gepeket.
Nagy +1.

Sajnos, helyhiány miatt nem lesznek jobbak a kombi szárító- mosógépek.
Ahogy van szar mosó és külön szar szaritogep, így gondolom van jó kombi is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8294
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Faust » 2022. október 8., szombat 20:03

Kibaszod es veszel meg egyet ugyanannyiert, aztan ha az is elromlik szidod a Zorbant. :mrgreen:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. október 8., szombat 20:02

Faust írta: Aztan majd ha elromlik a szarito funckionak valami szarja es amiatt mosni se tudsz, az lesz a fasza. :mrgreen: Plusz jat kerdes, hany emberre mosol. Teged ismerve… :mrgreen:
trú trú :lol: :lol:
Mondjuk amíg van rá gari addig nem vész. :D Utána majd lesz vhogy. :kalapos:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62777
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 8., szombat 19:53

Sierra írta:
Faust írta: csak a baj van azzal is, aminek az arabol veszel egy jo mosogepet es egy jo szaritot.
Én 150-ért vettem egy éve Whirlpool-t, hibátlan. Meg azért megnézném 150-ből hol veszel egy jó mosógépet meg egy jó szárítót is. :D
Realista24 írta: Ezt vagom, de helyhianyban vagyok. Muszaj igy megoldani. B verzio, nem veszek kombit.
Akkor összeépítő kerettel egymásra tudod rakni. :) És grátiszban kapsz egy kihúzható rekeszt is.
Full hülyének ne nézzetek már :lol:

Ha azt írom helyhiány, akkor azt jelenti hogy nem tudom megoldani a két gépet. :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8294
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Faust » 2022. október 8., szombat 19:53

Aztan majd ha elromlik a szarito funckionak valami szarja es amiatt mosni se tudsz, az lesz a fasza. :mrgreen: Plusz jat kerdes, hany emberre mosol. Teged ismerve… :mrgreen:

Viszont a keret az valid megoldas, magassagban elfernel?

Ok, sejtettem.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Faust 2022. október 8., szombat 19:54-kor.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. október 8., szombat 19:51

Faust írta: csak a baj van azzal is, aminek az arabol veszel egy jo mosogepet es egy jo szaritot.
Én 150-ért vettem egy éve Whirlpool-t, hibátlan. Meg azért megnézném 150-ből hol veszel egy jó mosógépet meg egy jó szárítót is. :D
Realista24 írta: Ezt vagom, de helyhianyban vagyok. Muszaj igy megoldani. B verzio, nem veszek kombit.
Akkor összeépítő kerettel egymásra tudod rakni. :) És grátiszban kapsz egy kihúzható rekeszt is.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62777
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 8., szombat 19:50

Faust írta: Kombinaltat hagyd a picsaba, csak a baj van azzal is, aminek az arabol veszel egy jo mosogepet es egy jo szaritot. Ismeroso korben akinek volt, mind lebeszelt rola, mi is nemreg vettunk gepeket.
Ezt vagom, de helyhianyban vagyok. Muszaj igy megoldani. B verzio, nem veszek kombit.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8294
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Faust » 2022. október 8., szombat 19:46

Kombinaltat hagyd a picsaba, csak a baj van azzal is, aminek az arabol veszel egy jo mosogepet es egy jo szaritot. Ismeroso korben akinek volt, mind lebeszelt rola, mi is nemreg vettunk gepeket.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62777
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 8., szombat 19:34

Moso-szaritogep tapasztalatok, ajanlasok johetnek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: nmate » 2022. szeptember 22., csütörtök 6:47

'shutterisland írta: nem tudom volt e mar tema, de barmi tapasztalat masszazspisztolyokkal kapcsolatban ?
ahogy nezem, a normalisabbak 100k kornyeken kezdodnek.
Offban beszéltük, én a decathlonost néztem ki, szerintem majd meglepem vele magamat lassan.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8494
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2022. szeptember 22., csütörtök 0:03

nem tudom volt e mar tema, de barmi tapasztalat masszazspisztolyokkal kapcsolatban ?
ahogy nezem, a normalisabbak 100k kornyeken kezdodnek.

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2022. szeptember 14., szerda 16:22

MyStiQ írta:
impossible írta: Szia, mindképpen olyan TV-t válassz ami 4k 120fps/Hertzt tud, márkát nem szívesen javaslok elektronika cuccoknál, de LG-nel vannak kifejezetten jó modellek.
Köszönöm!
Sierra írta:Azta, téged is látni errefelé? jó rég írtál a fórumra. :D
Jaja, szökőévente egyszer, amikor segítséget kérek. :mrgreen:
kecsu10 írta: Ezt a 4k 120-at szerintem ne tartsd kötelezőnek. Csak most divat lett az, hogy kell a ps5 mellé. 120-ban alig megy valami, azok is döntő többségében régebbi multi, lövöldözős játékok 1080-ban. Egy sima 4k 60 tv elég hozzá, ha már írtad, hogy nem Oled vagy ilyesmi. Nincs azért olyan hardver abban a konzolban, ami igényelne azt. (Nekem is van, tudom). Innentől kezdve pedig te tudod mennyit szánsz rá. (A 4k is nagy általában skálázott, de jól néz ki persze).
Neked is köszi!

Esetleg konkrét modelleket is tudnátok ajánlani? Annyiban kiegészítem akkor az eredeti írományomat, hogy maximum ~360.000 Ft-ot szánnék rá - de minél olcsóbban megúszom, annál jobb :mrgreen: -, többet nekem most ez nem érne meg.

Előre is köszönöm!
Szerintem egy 200 körüli bármilyen 4K jó lehet, nem is drága, de szép képe van filmekhez is. Nyilván függ attól is mekkora méretben szeretnéd. Samsung, LG is nagyon jó, de amelyik tetszik. 2.1 Hdmi szerintem nem gond ha nincs, 4K 120-at még a 3090 sem tud, teljesen felesleges marketing szöveg, hogy vegyél tv-t is a ps5 melé, úgy, hogy a konzol ereje finoman szólva sem indokolja. Ha nem akarsz r6-ozni 120 fps-ben, (ami full HD) akkor hagyd ki nyugodtan.

zsuninnyo
Hozzászólások: 1269
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2022. szeptember 13., kedd 0:05

MyStiQ írta:
impossible írta: Szia, mindképpen olyan TV-t válassz ami 4k 120fps/Hertzt tud, márkát nem szívesen javaslok elektronika cuccoknál, de LG-nel vannak kifejezetten jó modellek.
Köszönöm!
Sierra írta:Azta, téged is látni errefelé? jó rég írtál a fórumra. :D
Jaja, szökőévente egyszer, amikor segítséget kérek. :mrgreen:
kecsu10 írta: Ezt a 4k 120-at szerintem ne tartsd kötelezőnek. Csak most divat lett az, hogy kell a ps5 mellé. 120-ban alig megy valami, azok is döntő többségében régebbi multi, lövöldözős játékok 1080-ban. Egy sima 4k 60 tv elég hozzá, ha már írtad, hogy nem Oled vagy ilyesmi. Nincs azért olyan hardver abban a konzolban, ami igényelne azt. (Nekem is van, tudom). Innentől kezdve pedig te tudod mennyit szánsz rá. (A 4k is nagy általában skálázott, de jól néz ki persze).
Neked is köszi!

Esetleg konkrét modelleket is tudnátok ajánlani? Annyiban kiegészítem akkor az eredeti írományomat, hogy maximum ~360.000 Ft-ot szánnék rá - de minél olcsóbban megúszom, annál jobb :mrgreen: -, többet nekem most ez nem érne meg.

Előre is köszönöm!
Igaz 10k-val tul van a kereten, de nekem ilyen van: https://www.emag.hu/philips-oled-smart- ... xIQAvD_BwE
A kepe kivalo, a hangja teljesen jo, bar nyilvan ilyenekhez gondolom mindenkinek van vmi hangcucca, ha ugy van, az ambilight meg a legkiralyabb dolgok egyike, ami tv-vel tortenhet.
HDMI2.1 van benne 4 db, earc, androidos, szoval tok jo appok is vannak ha kellenek stbstb.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3574
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. szeptember 12., hétfő 21:38

___Samy___ írta: Igen, anno hehe egy ideig az eurobarcara jart posztolni, mert olyan szar volt a Real Madrid :mrgreen:
Átjárt a Gundelből a tesco májkrémre.. Csalódtam..

Vasárnapra már be is oltatja magát? :lol:
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2022. szeptember 12., hétfő 21:11

impossible írta: Szia, mindképpen olyan TV-t válassz ami 4k 120fps/Hertzt tud, márkát nem szívesen javaslok elektronika cuccoknál, de LG-nel vannak kifejezetten jó modellek.
Köszönöm!
Sierra írta:Azta, téged is látni errefelé? jó rég írtál a fórumra. :D
Jaja, szökőévente egyszer, amikor segítséget kérek. :mrgreen:
kecsu10 írta: Ezt a 4k 120-at szerintem ne tartsd kötelezőnek. Csak most divat lett az, hogy kell a ps5 mellé. 120-ban alig megy valami, azok is döntő többségében régebbi multi, lövöldözős játékok 1080-ban. Egy sima 4k 60 tv elég hozzá, ha már írtad, hogy nem Oled vagy ilyesmi. Nincs azért olyan hardver abban a konzolban, ami igényelne azt. (Nekem is van, tudom). Innentől kezdve pedig te tudod mennyit szánsz rá. (A 4k is nagy általában skálázott, de jól néz ki persze).
Neked is köszi!

Esetleg konkrét modelleket is tudnátok ajánlani? Annyiban kiegészítem akkor az eredeti írományomat, hogy maximum ~360.000 Ft-ot szánnék rá - de minél olcsóbban megúszom, annál jobb :mrgreen: -, többet nekem most ez nem érne meg.

Előre is köszönöm!

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8210
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2022. szeptember 12., hétfő 8:03

Igen, anno hehe egy ideig az eurobarcara jart posztolni, mert olyan szar volt a Real Madrid :mrgreen:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Süti » 2022. szeptember 11., vasárnap 21:21

Realista24 írta: Lassan keresheted azt a fórumot, amit hehe is.
https://www.eurobarca.hu/forum/




bocs. :mrgreen:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 40 regisztrált és 0 vendég