Elektronika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. március 2., vasárnap 21:42

Anis írta:ha egy 3 terás vinyó 3 felé van partícionálva, de a gép csak kettőt lát belőle az miért lehet?
Win7: Start - > Computernek jobb click (magyarul talan Sajat szamitogep)-> Manage (talan kezelo, a "megnyitas" alatt van es egy ilyen kis pajzs ikon van elotte) -> bejon egy ablak, ott ramessz a Disk Management-re (lemezkezelo)
Itt lathatod, hogy hany merevlemez van a gepedben es milyen particiokra vannak felosztva. Csinalj rola egy print screent es megmondom hogy kell megcsinalni.

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. március 2., vasárnap 21:34

A tabletek tényleg ilyen hamar megadják magukat? kb egy éves, de már hetente van vele valami gond.

Más:
ha egy 3 terás vinyó 3 felé van partícionálva, de a gép csak kettőt lát belőle az miért lehet?
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: csababarca » 2014. február 26., szerda 23:57

Probléma: windows media player nem kezeli a feliratokat.
Korábban kezelte, codec-el, k-lite kodeket töltöttem le, vitte is szépen.
Majd újratelepítés, azóta most jutott eszembe,hogy jó lenne ha kezelné,próbálom rá rakni,de nem épül bele,csak a classic verzióba...régen ment a wmp 12-vel is... :hmmm:

Tudom,használjak más lejátszót...használok,mégis idegesít,hogy ami régen jó volt,most nem akar menni.
Ötletek?
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
portillo
Hozzászólások: 416
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 14:16
Kedvenc játékosaid: Javier Portillo, Robinho, Varane, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF
Tartózkodási hely: Bépé
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: portillo » 2014. február 23., vasárnap 22:35

___Samy___ írta:android verzió frissítéssel elszállnak a cuccok meg az adatok a telóról?
Úgy emlékszem, hogy nem.
Szégyen a kukás, de hasznos.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. február 21., péntek 17:59

android verzió frissítéssel elszállnak a cuccok meg az adatok a telóról?
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. február 17., hétfő 23:53

Nekem Galaxy S2-om van (amerikai valtozat) es az S3-al meg S4-el szemben pont azt szeretem benne hogy kenyelmesen elfer egy kezembe ugy hogy a huvelykujjammal elerem a kepernyo minden sarkat.
(mondjuk ha valaszthatnek, akkor iPhone 5s-t vennek, mert minden andoridos telefonnal stabilabb es letisztultabb operacios rendszere van, csak hat az ara nem egyetemista penztarcahoz van szabva.)

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. február 17., hétfő 23:32

Nekem majdnem 3 évig Galaxy S-em volt. Imádtam. Pont egyik nap jutott eszembe és komolyan sajnálom, hogy lecseréltem, csak már haldoklott szegénykém. Most az LG Optimus G-t augusztus óta nyúzom és ezt is nagyon szeretem, mondjuk a 4.4 szoftver jót tenne neki, remélem kijön rá. A középső fizikai gombot hiányoltam eleinte, de sikerült elég hamar megszoknom a hiányát. Bár hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem viselném el.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. február 17., hétfő 22:08

csababarca írta:nekem a galaxyk nem jönnek be, az S2 talán,de a többi nem.
Sokan ez miatt nem szeretik S3/S4-et, nekem pedig pont ez a formavilág jön be, a többi túl egyforma. :) Ez legalább egyedi. Mondjuk én már nagyon megszoktam a Samsungot, nem is vennék más telefont, több mint két évig volt meg az Acem, előtte meg majdnem 4 évig a D900i, nem kéne más gyártó. :) A középső fizikai gomb szerintem továbbra is királyság. És jól is mutat (szerintem).
Nekem pont az S2 nem jön be a annyira, szinte olyan mint a Ace (amit már untam is), csak nagyobb kivitelben.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: csababarca » 2014. február 17., hétfő 22:04

Sierra írta:
csababarca írta:sierra!
LTE-s verziós az S3,vagy csak az alap? Mert az LTE verzió még jobb állítólag,még jobban futnak rajta a dolgok,köszönhetően a +1 giga ramnak. :)
"Csak" sima S3, de ez is hasít rendesen, hát még az LTE ezek szerint :)
Igen,állítólag még jobb,kézbevételnél is érzékeltem.
Én optimus G-t vettem, külső miatt, nekem a galaxyk nem jönnek be, az S2 talán,de a többi nem.
S5ről viszont olyan képek vannak,hogy lehet az lesz a következő telóm :mrgreen:
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. február 17., hétfő 22:02

csababarca írta:sierra!
LTE-s verziós az S3,vagy csak az alap? Mert az LTE verzió még jobb állítólag,még jobban futnak rajta a dolgok,köszönhetően a +1 giga ramnak. :)
"Csak" sima S3, de ez is hasít rendesen, hát még az LTE ezek szerint :)

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2014. február 17., hétfő 21:26

fringsquad írta: qwerty billentyűzetes tellokról vélemény? azokat mennyire ajánljátok?
Blackberry Q5öt nyúzok október óta,és egyszerűen imádom. Egyszerű,letisztult rendszer. Laggmentes,eddig egyszer sem akadt meg. Anyagra is minőségi.. Iphone 5-ös ismerősöm is csak ódákat zengett róla,miután cseréltünk próbaképp,de mondtam,hogy nincs üzlet :mrgreen: :mrgreen:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: csababarca » 2014. február 17., hétfő 21:15

cart írta:
Nem tudom, ott hogy van, de Magyarországon pl házhoz jön a szakember garanciális szerelés esetén, és a helyszínen elvégzi a javítást, ha lehet, mint Dell laptopok esetén. Ez is a Samsung mellett szól.
igen,ez nagy előnye a samsungnak (bár nekem eddig csak LG telefonom volt,szervízelni egyszer nem kellett egyiket sem), plusz szoftveres támogatottsága jobb,szóval android verziókat tovább megfogja kapni,mint hasonló kategóriás társai.


sierra!
LTE-s verziós az S3,vagy csak az alap? Mert az LTE verzió még jobb állítólag,még jobban futnak rajta a dolgok,köszönhetően a +1 giga ramnak. :)
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. február 17., hétfő 21:02

Nekem egy hete van Galaxy S3-am, én teljesen beleszerelmesedtem. :) Kurva jó telefon! Ráadásul nagyon jutányos áron jutottam hozzá. :D Igaz használt, de most lett cserélve a kijelző plexije, szóval szinte teljesen original a külseje.
Rohadt gyors, minden tökéletesen fut rajta, gyönyörű a kijelzője, a kamerája is faszántos, jó sok hely van rajta, és engem a mérete sem zavar, mert elég nagy tenyerem van. :D Én csak ajánlani tudom az S3-at, pár hete már 90k-ért is lehetett kapni, és gondolom ahogy kijön az S5, egy picit ennek is visszaesik az ára, most 100 körül lehet kapni.
cart írta:Nagy különbség nincsen ezen a téren a mobilok között.
Az a durva, hogy előfordul, hogy van. Én is Ace-ről váltottam most S3-ra, és sokkal jobban veszi a jelet, mint az Ász.


Amúgy S4 mini is ajánlós kis telefon, fasza hardverei vannak, igaz szerintem picit drága, a kijelzője is a kellemes kategória, ha ez nem lenne, lehet azt vettem volna.

cart
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: cart » 2014. február 17., hétfő 19:53

fringsquad írta:Viszont így az S4 miniről mi a véleményetek? katt innen szeretném rendelni. kb 110k lesz.
Nem ismerem az ottani árviszonyokat, de az még elfogadható ár érte.
fringsquad írta:és lenne egy buta kérdésem is: ez a wifi dolog, hogy működik? leginkább arra lennék kíváncsi, hogy mennyi távolságból fogja a jelet? mert pl fölösleges összehasonlítani egy laptopot vagy egy okostelefont. s4-nél ez a funkció mennyire jó? összehasonlítva pl az acel.
Ez nem szokott gond lenni, esetleg a fémházas telefonoknál tud problémát okozni, de ott se jellemző. Nagy különbség nincsen ezen a téren a mobilok között.

Nem tudom, ott hogy van, de Magyarországon pl házhoz jön a szakember garanciális szerelés esetén, és a helyszínen elvégzi a javítást, ha lehet, mint Dell laptopok esetén. Ez is a Samsung mellett szól.

Avatar
fringsquad
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 19:10
Kedvenc játékosaid: cé, marci, jesé, modric
Kedvenc csapatod: rm

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: fringsquad » 2014. február 17., hétfő 19:51

szerintem a mini lesz a befutó. köszönöm a segítséget mindenkinek :)
carvajal.bale.vidal.jesé

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: csababarca » 2014. február 17., hétfő 19:45

cart írta:Pont másfélszer annyiba kerül egy gyártói garanciás G2, mint az S4 mini, ez már azért nem elhanyagolható különbség szerintem.
t-mobile listaár:
G2 135ezer.
S4mini 110ezer.

Én itt néztem, de ha független kell,akkor drágább a G2 valóban.

Mindegy,S4re jókat írnak,szóval ha fontos a méret,akkor válaszd nyugodt szívvel.
én 110ért mást választanék,ha annyi keretem van akkor mást vennék,de ez egyéni vélemény :)
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
fringsquad
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 19:10
Kedvenc játékosaid: cé, marci, jesé, modric
Kedvenc csapatod: rm

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: fringsquad » 2014. február 17., hétfő 19:12

Nekem S4 minim van, pont abból a megfontolásból, mert azok a dohányzóasztal méretű monstrumok nekem ormótlanul nagyok.
én is így gondolom, nekem se jönnek be az ilyen nagy telefonok. G2vel is ez a bajom leginkább. nagy s nem tetszik.

miniken nagyon nem is gondolkoztam, 4Sen gondolkoztam és amilyen ajánlás itt jött. 5S az drága lesz és 2 héten belül szeretném rendelni a telefont.

Rá találtam az ace3ra, azon gondolkoztam, mert nem is volt olyan drága, de viszont itt-ott azt olvastam, hogy a kamera se a legjobb képet csinálja illetve a kijelző se a legjobb minőséget nyújtsa.

Viszont így az S4 miniről mi a véleményetek? katt innen szeretném rendelni. kb 110k lesz.
böngészni, youtubozni, facebookozni, instagramozni, zenét hallgatni, egy-két egyszerűbb játékon játszani és ennyi. nem ilyen hiperszuper 3d-s játékokon megtököm tudja min. kijelző ami még fontosabb kritérium.

és lenne egy buta kérdésem is: ez a wifi dolog, hogy működik? leginkább arra lennék kíváncsi, hogy mennyi távolságból fogja a jelet? mert pl fölösleges összehasonlítani egy laptopot vagy egy okostelefont. s4-nél ez a funkció mennyire jó? összehasonlítva pl az acel.
carvajal.bale.vidal.jesé

cart
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: cart » 2014. február 17., hétfő 18:48

Pont másfélszer annyiba kerül egy gyártói garanciás G2, mint az S4 mini, ez már azért nem elhanyagolható különbség szerintem.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: csababarca » 2014. február 17., hétfő 18:36

cart írta:
csababarca írta:Miniket én hagynám,azokkal csak a baj van.
Szerintem ha nem értesz hozzá, akkor fals tanácsokat ne adj másoknak. Nekem S4 minim van, pont abból a megfontolásból, mert azok a dohányzóasztal méretű monstrumok nekem ormótlanul nagyok. Amire egy átlag ember használná a mindennapokban, arra bőven jó az S4 mini.
Aki nem benchmark fetisiszta, meg nem követelmény nála, hogy kéthavonta cserélje az aktuális csúcsmobilra, annak teljesen jó egy olyan telefon is.
Ez rendben van,de S4 mini árából már majdnem (+10-20ezer) kapni G2-t is,ami szerintem jobb vétel.
Ár alatt értem a gyártói garis,nem bolti garanciás készüléket.
Persze ha valakinek fontos a méret,akkor vegye meg nyugodtan,egy s4 mini jó telefon,csak ár-érték arányban vannak jobbak.
De az S4 mini pont a kivétel, a többi mini viszont gyenge, én meg általánosságban beszéltem róluk.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

cart
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: cart » 2014. február 17., hétfő 18:31

csababarca írta:Miniket én hagynám,azokkal csak a baj van.
Szerintem ha nem értesz hozzá, akkor fals tanácsokat ne adj másoknak. Nekem S4 minim van, pont abból a megfontolásból, mert azok a dohányzóasztal méretű monstrumok nekem ormótlanul nagyok. Amire egy átlag ember használná a mindennapokban, arra bőven jó az S4 mini.
Aki nem benchmark fetisiszta, meg nem követelmény nála, hogy kéthavonta cserélje az aktuális csúcsmobilra, annak teljesen jó egy olyan telefon is.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 143 regisztrált és 0 vendég