Elektronika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
KAG
Hozzászólások: 9614
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. március 7., kedd 18:28

Nem talalom ott az osszefoglalot. :mrgreen:
ZIDANE

Avatar
dodi
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 22:39

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: dodi » 2017. március 7., kedd 14:37

KAG írta:Elromlott a gyári fülhallgató és a fejhallgatóm is egyszerre. :lol:

Sajnos most mindkettőt nem tudom egyszerre pótolni, s első körben nagyobb szükség lenne a fülhallgatóra.
A gyáriból picit már elegem lett, mert, ahogy lejár róla a garancia el is baszódik.

Valaki tud ajánlani valami jó, bevállt márkát, aminek a hangminősége is egész jó?
Árban kb 5-10 eFt.- között nézelődnék.
Itt összefoglalóban találsz ajánlott típusokat.

Én Xiaomi Hybridet használok, ajánlom.
tick. tick. tick.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9614
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. március 7., kedd 12:14

Senheiserről én is vegyeseket hallok.
Elvileg az olcsóbb darabok nagyon gyengék.
Denon esetleg,

Nekem marley fejhallgatóm volt, az relatív sokáig bírta, pedig nyűztem 0-24 és minőségre kb úgy szólt, mintha dupla annyiba kerülne.
ZIDANE

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Süti » 2017. március 7., kedd 11:28

Rendelj kínából Rock Zircon nevű csodát. Haverom miután kipróbálta az enyémet, 25 ezres Sonyja került a fiók aljára. Úgy szól, hogy először nem hittem el az árát. 10 $, de 5x ennyit is megérne. :shifty: (Talán egy puhább tipet ajánlanék még mellé.)
Előtte nekem is 10k körüli Sennheiserem volt, de sajnos azok közül ami már megszólal rendesen, drágább. :-(
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. március 7., kedd 11:20

KAG írta:Elromlott a gyári fülhallgató és a fejhallgatóm is egyszerre. :lol:

Sajnos most mindkettőt nem tudom egyszerre pótolni, s első körben nagyobb szükség lenne a fülhallgatóra.
A gyáriból picit már elegem lett, mert, ahogy lejár róla a garancia el is baszódik.

Valaki tud ajánlani valami jó, bevállt márkát, aminek a hangminősége is egész jó?
Árban kb 5-10 eFt.- között nézelődnék.
Sennheiser esetleg? Kérdezz körbe a mobilarena.hu fórumán. Érdemes azt olvasgatni.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9614
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. március 7., kedd 11:06

Elromlott a gyári fülhallgató és a fejhallgatóm is egyszerre. :lol:

Sajnos most mindkettőt nem tudom egyszerre pótolni, s első körben nagyobb szükség lenne a fülhallgatóra.
A gyáriból picit már elegem lett, mert, ahogy lejár róla a garancia el is baszódik.

Valaki tud ajánlani valami jó, bevállt márkát, aminek a hangminősége is egész jó?
Árban kb 5-10 eFt.- között nézelődnék.
ZIDANE

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2017. március 6., hétfő 20:21

Én is most akarok új sutot venni anyuéknak, nálam is Electrolux a kiszemelt.

https://www.mediamarkt.hu/hu/product/_e ... 39699.html

Ezt néztem ki, ha esetleg tud vki vmi infot róla, azt megköszönöm.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. március 6., hétfő 19:24

Most vettünk egy elektroluxot, azzal nagyon nem lehet mellélőni. De ha bosch-t, zanussit, gorenjét nézel, azokkal sem jársz rosszul.
Nem illik.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3160
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Babinho » 2017. március 6., hétfő 16:05

Electrolux is jó, nekem bosch van sütőbe, főzőlapba is. Funkciók meglegyenek (extra funkciók csak ha ki is használod). energiaosztályra kell figyelni, megtérül.

kiserik
Hozzászólások: 5839
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: kiserik » 2017. március 6., hétfő 15:57

h3x0r írta:Van egy nagyjabol 12-13 eves beepitett villany sutonk, ami a napokban megment, ugyhogy szeretnenk lecserelni egy ujra. Aki jartasabb a temaban, az tudna segiteni, hogy milyen arkategoriaban milyen markak kozul erdemes nezelodni?
Én nem rég vettem Elektroluxot (ha jól emlékszem EOC3430EOX). Még nem próbáltuk (új ház és még nem költöztünk át), de anyósnak az van és szereti nagyon. 72 literes, nagyobbított belsőjű változat. A miénk pirolítikus is (anyósé sima) és 100.000 Ft volt, de rengeteg variációja van, kinek mire van szüksége és az árak is úgy változnak. Én szeretem ezt a márkát konyhai nagy gépeknél. A főzőlapunk is az, 10 éve működik minden probléma nélkül.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9209
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2017. március 6., hétfő 14:03

Van egy nagyjabol 12-13 eves beepitett villany sutonk, ami a napokban megment, ugyhogy szeretnenk lecserelni egy ujra. Aki jartasabb a temaban, az tudna segiteni, hogy milyen arkategoriaban milyen markak kozul erdemes nezelodni?

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2017. március 6., hétfő 8:09

Az felettébb érdekes, hogy a fejegysegen van aux mód, de aljzat meg nincs....Egyébként sztem sem éri meg vele küszködni, hacsak nincs vmi elektro szaki haverod. Egy mechanika nélküli fejegyseg pár ezer Ft.

Transmitterbol meg az olcsók gagyi szarok. A komolyabbak egy fejegyseg árához közelítenek, így meg nem kérdés, hogy mit kéne venni.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Süti » 2017. március 5., vasárnap 23:40

Akkor passzolom. Esetleg olyannal találkoztam már, hogy egy kis műanyag "ajtó" mögött volt az input. Esetleg ledugózva. De ezeket gondolom észrevetted volna.
Én nem forrasztgatnék külön AUX inputot (már ha lehet egyáltalán). Új fejegység (használtan annyira nem vészes egy egyszerű 1 DIN-es, aux-al, sd-vel, usb-vel) vagy FM Transzmitter (sose próbáltam, de van ismerősöm akinél bevált)
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: pheco » 2017. március 5., vasárnap 23:22

Süti írta:
pheco írta:Autó magnónál, ha van rajta aux mód, de nincsen aux bemenet a fejen, akkor megoldható hátulról kivezetni egy jack kábelt?
Gyári? Ha igen, van hogy magát a kimenetet máshova teszik. (Kesztyűtartó, középső tárolórekesz, stb.)
Nem. egy ehhez hasonlo egyszeru magno. Ez volt beszerelve, amikor meglett az auto.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Süti » 2017. március 5., vasárnap 23:13

pheco írta:Autó magnónál, ha van rajta aux mód, de nincsen aux bemenet a fejen, akkor megoldható hátulról kivezetni egy jack kábelt?
Gyári? Ha igen, van hogy magát a kimenetet máshova teszik. (Kesztyűtartó, középső tárolórekesz, stb.)
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: pheco » 2017. március 5., vasárnap 21:51

Autó magnónál, ha van rajta aux mód, de nincsen aux bemenet a fejen, akkor megoldható hátulról kivezetni egy jack kábelt?

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3160
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Babinho » 2017. március 3., péntek 19:08

Fullhd kijelző legyen!

Nika91127
Hozzászólások: 2704
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2017. március 3., péntek 18:28

rashidm írta:
L.Miki írta:Én Dell laptopot vennék, de nem ezt, hanem egy másik konfiugációs gépet. Más márkát nem mondok, én leragadtam a Dell-nél, csak ez volt és a legidősebb az 2007-es 10 éves és a mai napig hibátlanul működik. Másfél éve vettem egy újat, és azzal sincs gondom.
De ha már gépet veszel és ennyi pénzt adsz ki érte akkor az a 10-es szerintem belefér és akkor 8GB memóráid lesz, ami igencsak kiszolgál majd még téged jó pár éven át, a 4GB se rossz, de már egyre kevesbbnek fog tűnni. A videókártyánál jól mondta az előző kolléga, hogy Geforce, Nvidia, nekem is az van, 2GB tökéletesen elég, arra amire kell. Játékoknak is jó, HD film stb.
Én csak a Dell-t ismerem így istenigazából, mert csak azt használok, de a HP sem rossz szerintem. Mindenesetre ha már ennyi pénzt adsz ki, akkor olyat vegyél, ami már tényleg sokáig és kellőképpen kiszolgál. A 8GB megfontolandó, meg a videókártya szerintem. :)
Igen, 8gb kell. :D
Okés, köszi srácok :)

Igazából, mivel elkezdek dolgozni, valószínű nem sokat fogok játszani (amennyi időm van,az XBOX-on elFifázom, abból is a 14-el tolom) :D

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. március 3., péntek 18:25

L.Miki írta:Én Dell laptopot vennék, de nem ezt, hanem egy másik konfiugációs gépet. Más márkát nem mondok, én leragadtam a Dell-nél, csak ez volt és a legidősebb az 2007-es 10 éves és a mai napig hibátlanul működik. Másfél éve vettem egy újat, és azzal sincs gondom.
De ha már gépet veszel és ennyi pénzt adsz ki érte akkor az a 10-es szerintem belefér és akkor 8GB memóráid lesz, ami igencsak kiszolgál majd még téged jó pár éven át, a 4GB se rossz, de már egyre kevesbbnek fog tűnni. A videókártyánál jól mondta az előző kolléga, hogy Geforce, Nvidia, nekem is az van, 2GB tökéletesen elég, arra amire kell. Játékoknak is jó, HD film stb.
Én csak a Dell-t ismerem így istenigazából, mert csak azt használok, de a HP sem rossz szerintem. Mindenesetre ha már ennyi pénzt adsz ki, akkor olyat vegyél, ami már tényleg sokáig és kellőképpen kiszolgál. A 8GB megfontolandó, meg a videókártya szerintem. :)
Igen, 8gb kell. :D

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2017. március 3., péntek 18:14

Én Dell laptopot vennék, de nem ezt, hanem egy másik konfiugációs gépet. Más márkát nem mondok, én leragadtam a Dell-nél, csak ez volt és a legidősebb az 2007-es 10 éves és a mai napig hibátlanul működik. Másfél éve vettem egy újat, és azzal sincs gondom.
De ha már gépet veszel és ennyi pénzt adsz ki érte akkor az a 10-es szerintem belefér és akkor 8GB memóráid lesz, ami igencsak kiszolgál majd még téged jó pár éven át, a 4GB se rossz, de már egyre kevesbbnek fog tűnni. A videókártyánál jól mondta az előző kolléga, hogy Geforce, Nvidia, nekem is az van, 2GB tökéletesen elég, arra amire kell. Játékoknak is jó, HD film stb.
Én csak a Dell-t ismerem így istenigazából, mert csak azt használok, de a HP sem rossz szerintem. Mindenesetre ha már ennyi pénzt adsz ki, akkor olyat vegyél, ami már tényleg sokáig és kellőképpen kiszolgál. A 8GB megfontolandó, meg a videókártya szerintem. :)
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 158 regisztrált és 0 vendég