Elektronika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2017. április 6., csütörtök 15:48

Laci írta:Ha csinálnak újra egy rendes telefont Cookék, akkor hajlandó vagyok rá pénzt adni
Már piacon van, ráadásul pont egy éve, iPhone SE a neve.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2017. április 3., hétfő 21:16

Kb egy honappal ezelott kerdeztem, hogy ki milyen beepitett sutot ajanlana. Vegul egy kicsivel 70k alatt kifogtam egy ilyet.

Avatar
Laci
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:36

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Laci » 2017. április 2., vasárnap 0:01

Realista24 írta:
5-től 6S-ig problémás is az akku, nem csak gyenge. A 7-esben már csak szimplán gyenge, kevés.
Az én hatosom másfél éve (lekopogom) töretlenül jó, pedig nyúzom.

Amúgy az ilyen szar powerbank-ek és hasonló gagyi szarok gyilkolják a hw-t.
Én csak az akkura írtam h szar (üzemidőre). A telefon persze h jó magában.. sőt legjobb :)
edit: egyes 5-6s telefonokban hibás volt az akku, amit legtöbbször gariban kicseréltek...

A második mondatodat pedig kibővíteném: Amúgy az ilyen szar powerbank-ek és hasonló gagyi szarok gyilkolják a hw-t, ha viszont minőségi powerbanket használsz az nem árt egyetlen telefonnak sem :) Ami rosszabb egy olcsó powerbanktól, azok az olcsó autótöltők, amiben nincs semmi elektronika ami szabályozza a töltést. Persze abból is vannak jók, amikkel semmi probléma nincs.
MesQueUnClub írta:
Laci írta: 5-től 6S-ig problémás is az akku, nem csak gyenge. A 7-esben már csak szimplán gyenge, kevés.
6s nekem is lassan 1 éve mindenféle gond nélkül működik és nem merül le 2 óra alatt. :)
Az első részre fent válaszoltam, a második rész pedig relatív. Nekem sajnos kevés az az üzemidő :) sokaknak tökéletesen megfelel - az esetek többségében nekem is teljesen elég lenne, viszont amikor nem, akkor csak fognám a fejemet, mert mást nem tudnék vele csinálni. Ha felnőnek a konkurenciához ezen a téren, biztosan lecserélem a 'droidot. :) nagyon bízom benne h jó lesz a következő iphone. :kivagyhe:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. április 1., szombat 20:32

Nekem 5c-m van, en is kb. 1-1,5 ev utan csereltem aksit, a telefon meg megvan ugy 3-3,5 eve toretlenul, pedig ledobtam joparszor.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2017. április 1., szombat 20:13

Realista24 írta:
5-től 6S-ig problémás is az akku, nem csak gyenge. A 7-esben már csak szimplán gyenge, kevés.
Az én hatosom másfél éve (lekopogom) töretlenül jó, pedig nyúzom.

Amúgy az ilyen szar powerbank-ek és hasonló gagyi szarok gyilkolják a hw-t.
Nekem 5s van és még sose volt az, hogy ne bírt volna ki egy teljes napot igencsak gyakori használat során. Olyan 1,5 napig simán kibírja, csak megszokásból teszem már esténként töltőre, de volt amikor nem tudtam este töltőre tenni és kibírta másnap délig. Több, mint egy éves.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2017. április 1., szombat 20:09

Laci írta: 5-től 6S-ig problémás is az akku, nem csak gyenge. A 7-esben már csak szimplán gyenge, kevés.
6s nekem is lassan 1 éve mindenféle gond nélkül működik és nem merül le 2 óra alatt. :)
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. április 1., szombat 20:03

5-től 6S-ig problémás is az akku, nem csak gyenge. A 7-esben már csak szimplán gyenge, kevés.
Az én hatosom másfél éve (lekopogom) töretlenül jó, pedig nyúzom.

Amúgy az ilyen szar powerbank-ek és hasonló gagyi szarok gyilkolják a hw-t.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Laci
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:36

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Laci » 2017. április 1., szombat 19:55

Realista24 írta:
Sajnos ez már csak ilyen, engem rettentoen zavar szintén, remélem végre ajfonba is tesznek normális akkut, mert ami a mostaniakban van, az botrány, nevetséges. Amiben kimagaslóan jó egy macbook, abban szar az iphone...
Milyen almád van most?

Amúgy nem csak az aksival lehet gond, hanem az aksi töltöttség vezérléssel is. Párom ötösének aksija új volt, mégis kikapcsolt 80%-ról.
Pont a lent emlitetett okok miatt telefonból semmilyen :)
5-től 6S-ig problémás is az akku, nem csak gyenge. A 7-esben már csak szimplán gyenge, kevés.

Lehet mászkálni powerbankkal vagy kábellal és tölteni autóban, melóhelyen meg jobb buszokban, vonatokban... de baszki, azért mobil telefon h ne kábelozzak már legalább egy napig :lol:
edit: nem mondom h a laggos android annyival többet kibír, nem sokkal jobb az enyém se, viszont nem is fizettem érte annyit, mint egy ajfon7-ért. Ha csinálnak újra egy rendes telefont Cookék, akkor hajlandó vagyok rá pénzt adni, addig marad a google phone.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. április 1., szombat 19:49

Sajnos ez már csak ilyen, engem rettentoen zavar szintén, remélem végre ajfonba is tesznek normális akkut, mert ami a mostaniakban van, az botrány, nevetséges. Amiben kimagaslóan jó egy macbook, abban szar az iphone...
Milyen almád van most?

Amúgy nem csak az aksival lehet gond, hanem az aksi töltöttség vezérléssel is. Párom ötösének aksija új volt, mégis kikapcsolt 80%-ról.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Laci
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:36

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Laci » 2017. április 1., szombat 19:46

KAG írta:Galaxy s6
Picit tobb, mint egy eve van meg a telom
Sokat nyuzom, regen se birta sokaig a 3000 mAh os akku, de par honapja (pont a gari lejarta utan) rohamosan el kezdett romlani az elettartam....
Ha csak ez a problémád, aprópénzért lehet venni új akkut bele.

Sajnos ez már csak ilyen, engem rettentoen zavar szintén, remélem végre ajfonba is tesznek normális akkut, mert ami a mostaniakban van, az botrány, nevetséges. Amiben kimagaslóan jó egy macbook, abban szar az iphone...
Samsungék és a tobbi koreai, kinai cég is nagyobb energiát fektet ebbe úgy néz ki, sokkal jobb az uzemideje egy S7nek pl mint egy Iphone 7nek. Erdekes h a toltesi ido is sokkal rovidebb a samsungnal.. bar az alattam emlitett note7 emiatt lett idozített bomba.

amúgy állandóan olvasok ilyen olyan cikkeket h itt az áttores, vegre 5x annyit fognak kibirni az akkuk a telefonokban.. aztán meg...

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2017. április 1., szombat 19:14

P. Krisz írta:Az S7 Edge akksija jól bírta, kirobbanó siker lett. :mrgreen:
Note7*
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2017. április 1., szombat 19:13

Az S7 Edge akksija jól bírta, kirobbanó siker lett. :mrgreen:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. április 1., szombat 19:09

KAG írta:Galaxy s6
Picit tobb, mint egy eve van meg a telom
Sokat nyuzom, regen se birta sokaig a 3000 mAh os akku, de par honapja (pont a gari lejarta utan) rohamosan el kezdett romlani az elettartam....
Meglepő....hogy szopnának lovat a gyártók.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. április 1., szombat 18:54

Galaxy s6
Picit tobb, mint egy eve van meg a telom
Sokat nyuzom, regen se birta sokaig a 3000 mAh os akku, de par honapja (pont a gari lejarta utan) rohamosan el kezdett romlani az elettartam....
ZIDANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. április 1., szombat 18:42

Meg van eleve szar a konstrukció, lásd ötös alma. Vagy ha eleve úgy csináljak hogy megadja magát 2 év utan...teljesen mindegy mennyire kimeled.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. április 1., szombat 18:19

legalább havonta egyszer merítsük le addig, míg magától ki nem kapcsol."
nem akarok semmilyen vitába belemenni. én inkább hiszek a villamosmérnököknek. igazából a lényeg : úgy sem használjuk annyi évig a telefont hogy megérezzük bármely módszernek a negatív hatását.
innentől kezdve meg mindenki úgy tölti ahogy akarja.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2017. április 1., szombat 18:11

BBeno írta:
ha egy egész éjszaka rajta hagyod, akkor közben az applikációk meg a programok lehúzzák mit tom én 96%-ra
pont ez az hogy nem megy le semeddig mert egyből visszatölt. ezt mondták gondnak hogy mindig tölti 100ra nem engedi 99ig sem.
Én ezt olvastam a szifon oldalán: ,,Nem történik semmi baj, ha egész éjszakára töltőn hagyjuk a készülékünket, mert az akkumulátorcella elektronikája megvédi azt a túltöltéstől, illetve legtöbb esetben attól sem kell megijedni, ha egy idő után a töltőre dugva is merül a készülék. Ugyanakkor az Apple azt javasolja, hogy ne használjuk folyamatosan töltőre dugva egyik eszközt sem, és legalább havonta egyszer merítsük le addig, míg magától ki nem kapcsol."
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. április 1., szombat 18:08

ha egy egész éjszaka rajta hagyod, akkor közben az applikációk meg a programok lehúzzák mit tom én 96%-ra
pont ez az hogy nem megy le semeddig mert egyből visszatölt. ezt mondták gondnak hogy mindig tölti 100ra nem engedi 99ig sem.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. április 1., szombat 13:38

M1Ö írta:Amit én olvastam erről, ott azt írták, hogy nem tesz jót az akksinak, ha sokáig töltőn van. Pontosabban tovább mint amíg feltöltődik. Mert kb 2 óra alatt feltöltődik, ha egy egész éjszaka rajta hagyod, akkor közben az applikációk meg a programok lehúzzák mit tom én 96%-ra, akkor megint újra tölti azt a kicsit. Ez egy csomószor megismétlődik egy éjszaka alatt és a sok töltés bekavar az akksinak. Tehát elvileg jobb fent hagyni míg fullra fel nem töltődik és csak akkor felrakni megint, mikor már merülőben van.
Ez hülyeség. Tolton ha hozza sem érsz, akkor nem merülhet.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. április 1., szombat 12:57

Amit én olvastam erről, ott azt írták, hogy nem tesz jót az akksinak, ha sokáig töltőn van. Pontosabban tovább mint amíg feltöltődik. Mert kb 2 óra alatt feltöltődik, ha egy egész éjszaka rajta hagyod, akkor közben az applikációk meg a programok lehúzzák mit tom én 96%-ra, akkor megint újra tölti azt a kicsit. Ez egy csomószor megismétlődik egy éjszaka alatt és a sok töltés bekavar az akksinak. Tehát elvileg jobb fent hagyni míg fullra fel nem töltődik és csak akkor felrakni megint, mikor már merülőben van.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 12 regisztrált és 0 vendég