Elektronika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Victor » 2017. június 14., szerda 13:17

Egyik haverom messengerébe 2 héten belül harmadszor lépett be valaki. Van rá valami mód, mint például Facebookon, hogy biztonságosabbá tegye a dolgot? (pl küldjön ilyenkor előtte smst jelszóval?)

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2017. június 13., kedd 14:44

Sziasztok!

Macbook Air-em kategóriaváltás miatt eladóvá vált, ha érdekel valakit, dobjon egy PÜ-t és megbeszéljük a többit. :)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. június 13., kedd 13:46

soadroli írta:külföldön hogy működik ez a mobilnet? pénteken megyek ausztriába, és nem nagyon vagyok képbe ezzel kapcsolatban. olvastam valahol hogy 15-től megszűnik a roaming. mit javasoltok? :D
Elméletileg az otthon előfizetet adatokat már külföldön is használhatod. De biztosat nem tudok mondani, hívd fel az ügyfélszolgálatot.
Merci Zizou!

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8210
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2017. június 13., kedd 13:19

Kérdezz rá a szolgáltatónál.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2828
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: soadroli » 2017. június 13., kedd 12:40

külföldön hogy működik ez a mobilnet? pénteken megyek ausztriába, és nem nagyon vagyok képbe ezzel kapcsolatban. olvastam valahol hogy 15-től megszűnik a roaming. mit javasoltok? :D
Kép

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. június 12., hétfő 14:19

peti_madrid írta:Ezzel tuti nem fogsz mellé. Az más kérdés, hogy a pénztárca nyög miatta, de ugyebár valamit valamiért... :p
Végülis... :mrgreen: Azért maradnék a max 20k határon belül. :D A másik meg az, hogy én fosnék, hogy lelopnák a fejemről. :lol:

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2017. június 12., hétfő 13:59

Ezzel tuti nem fogsz mellé. Az más kérdés, hogy a pénztárca nyög miatta, de ugyebár valamit valamiért... :p

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9172
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2017. június 12., hétfő 12:45

Sierra írta:
h3x0r írta:Xiaomy
Xiaomi. :mrgreen:
Na jo, akkor én most megyek és elásom magam.. :fpalm: Főleg, hogy a telefonom és a karkötőm is ilyen márkájú :mrgreen:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Sierra » 2017. június 12., hétfő 12:14

peti_madrid írta:Valamennyire be tudod nyomni, csak olyan érzés, hogy az egész telefon alja mozdul vele. Nekem az személy szerint bejön, de a kerek design meg ez a nagy méret már kevésbé.
Ja igen? Akkor rosszul tudtam.
Nekem még a formaterv tetszik is, szóval sztem 6s lesz majd. :mrgreen:
h3x0r írta:Xiaomy
Xiaomi. :mrgreen:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9172
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2017. június 12., hétfő 10:55

rashidm írta:Tudnátok mondani olyan fülest, ami ki tudja szűrni a zajokat? Ha utazom vonattal vagy Pesten, elég zavaró, hogy bedugom a fülest és egyszerre hallom a zenét. Azt meg nem akarom, hogy max hangerőn menjen...nem akarok megsüketülni. :mrgreen:
En Xiaomy Hybrid Dualt hasznalok, szerintem egesz jo kis fulhallgato. Vonaton mar nem egyszer mentette meg az eletem, mikor sikerult olyanok melle uljek, akik egy 3 oras utat is vegig pofaztak. :cens:

Lakotarsam vett nemreg egy kabel nelkuli, bluetooth-os, osszecsukhato Bluedio T3 fejhallgatot alirol, ami tenyleg olyan, hogy felveszed es teljesen megszunik a kulvilag. A hangzasa nagyon jo, lehet bele memoriakartyat is rakni, az aksija olyan 18 orat birja, de ha lemerul, akkor sincs gond, mert siman radugod a kabelt es ugy hasznalod, mint egy normalis fejhallgatot.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Süti » 2017. június 12., hétfő 10:42

rashidm írta:Tudnátok mondani olyan fülest, ami ki tudja szűrni a zajokat? Ha utazom vonattal vagy Pesten, elég zavaró, hogy bedugom a fülest és egyszerre hallom a zenét. Azt meg nem akarom, hogy max hangerőn menjen...nem akarok megsüketülni. :mrgreen:
99%-ban a fülhallgatóra tett tip-en múlik a zajszűrés, (ha in ear gumiharangosra gondolsz, márpedig kiszűrni az szűri ki leginkább a zajokat.) a fülhallgató maga a hangminőségért felel. (Ami szintén fontos nyilván, de kismillió jellemzője van, olyat keress aminek a karakterisztikája neked bejön)
Ha ez megvan, akkor jöhet a tip-ek próbálgatása. Sokféle van, memory foamos, vagy gumisból is többféle. Nézz szét fórumokon, olvasgass ilyeneket de a végén szerintem ez is csak próba alapján lesz az igazi.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. június 12., hétfő 10:14

Tudnátok mondani olyan fülest, ami ki tudja szűrni a zajokat? Ha utazom vonattal vagy Pesten, elég zavaró, hogy bedugom a fülest és egyszerre hallom a zenét. Azt meg nem akarom, hogy max hangerőn menjen...nem akarok megsüketülni. :mrgreen:

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2017. június 12., hétfő 10:09

Sierra írta: a 7-esen nem tudod benyomni a home gombot, csak megérinteni
Valamennyire be tudod nyomni, csak olyan érzés, hogy az egész telefon alja mozdul vele. Nekem az személy szerint bejön, de a kerek design meg ez a nagy méret már kevésbé.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3155
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Babinho » 2017. június 11., vasárnap 13:20

Ár/érték arányban tudnátok ajánlani soundbart? Tapasztalatok akinek van? Új szezonra kell vmi,mert a tvk hangszórójával élvezhetetlenek a meccsek :)

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: nmate » 2017. június 10., szombat 7:05

Én amugy huvelyt akartam, deep learninggel megvettek, aztan kijott az ára is... :/

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Sierra » 2017. június 9., péntek 23:15

nmate írta:Hát, 6s vs 7 az annyi hogy kiadsz-e az újabb chipsetre 20k-t. Tekintve hogy ez az ár ~10%-a én kiadnek, +q év a mobilnak.

Szerk: ahol q = 1

Ja meg jack. bt fülest használok, mindig elfelejtem
Ez alapján logikusabb lenne a 7, de nekem pl vannak ilyen faszságaim, hogy a 7-esen nem tudod benyomni a home gombot, csak megérinteni, engem pl az zavarna. Meg a hátlap dizájnja sem jön be annyira, nekem vmiért nagyon tetszett a két csík alul felül, vhogy olyan jól feloszotta a telefon hátulját, és a kamerát + vakut is elkülönítette. A jack hiánya meg valakit nem zavar, lehet bt fülest is, én nem hiszem hogy mostanában vennék olyat, úgy viszont necces a dolog, nekem hiányozna. Persze ezek nagyon olyan szempontok, amik teljesen személyesek, a józan ész a 7-est diktálná amúgy. Viszont én alapból nem kedvelem a sima szériákat iphone-nál, inkább mindig S-t fogok venni. :) Vagy SE-t. :D

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: pheco » 2017. június 9., péntek 22:58

iPhone 6S Plus nem johet szoba? Nagyjabol a 7 araban mozog es az akksival sokkal jobban jarsz. Illetve nem szemmel lathato igazabol, de engem nagyon zavar, hogy a meg a 7-nek sem full HD a kijelzoje, 6S Plusnak viszont az.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7406
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Steve » 2017. június 9., péntek 14:04

6s vs 7 kérdéshez.

A 7-es mellett szól még egy óriási előny a brutál chip és a szuper kamera mellett amit egy tegnapi példámmal tudtam alátámasztani.

Én mindig azt mondtam rohadtul vigyázok a dolgaimra és nem értem az embereket akik törik a mobiljaikat, vagy vízbe ejtik. Na most éppen nyaraláson vagyok és a mobilom a medencében landolt.
De legalább teszteltem, hogy valóban vízálló az Iphone 7. szkeptikus voltam bevallom őszintén a 120 törés- és vízálló teszt megnézése után is.

De nyilván a pénztárca szabja a keretet, de mint írtam szerintem a 6s sem túl olcsó ilyen viszonylatban.Érdemes ezt megfontolni.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: nmate » 2017. június 9., péntek 13:49

Hát, 6s vs 7 az annyi hogy kiadsz-e az újabb chipsetre 20k-t. Tekintve hogy ez az ár ~10%-a én kiadnek, +q év a mobilnak.

Szerk: ahol q = 1

Ja meg jack. bt fülest használok, mindig elfelejtem

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Sierra » 2017. június 9., péntek 12:48

peti_madrid írta:Egyértelműen az SE. Kompakt, kibaszott erős, plusz még mindig a valaha volt legszebb iPhone design-nal van megáldva :) (legalábbis az én kis tyúkszaros véleményem szerint :lol: )
Igen, ez mind igaz, és a mostani 4s után is 5s-t akartam, de úgy alakult, hogy végül nem lett, és most már nem is akarok, SE nem sokkal drágább, de sokkal jobb. :D Viszont párszor volt szerencsém fogdosni meg nyomogatni egy 6s-t, és beleszerettem akkor. Tökéletes kijelzőméret, a lekerekített keret is bejött, fogásra nagyon jó, tudásra szintén (amúgy kb egyszinten van a két teló, 6s-nek vmivel jobb az előlapi kamerája), viszont drágább is sajnos. Kicsinek érzem már ezt a 3,5-4 collos vonalat. Persze sok minden változhat még decemberig. :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 29 regisztrált és 0 vendég