Elektronika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. január 15., hétfő 22:05

Gondolom tanulva a korábbiakból, nem akartál valami komolyabb márkáért harcba indulni, ezért a teflonért senkivel nem kellett megverekedni. :mrgreen: :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62873
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 15., hétfő 22:04

Süti írta:
Realista24 írta:

Valami Tevion vagy mi. Van rajta kapcsoló, pc, xbox, meg ps. És igen, xbox-ra van állítva :mrgreen: Játék, mittudomén :mrgreen:
Ha elvileg minden jó helyre van dugva, és állítva, akkor a játékon belül a beállításoknál kéne szétnézni, hogy elsődleges vezérlőnek nem a kar, hanem a kormány van állítva. Ha a játék nem is látja a beállításoknál a kormányt, akkor viszont vagy nem jól van összedugva valami, vagy az a baj ami itt jött válasznak, és csak a régi X konzolhoz jó a kormány, 360hoz nem. :(


Mivel ez a Tevion teljesen noname a kormányok között, simán lehet hogy csak ez az egy féle régi verzió van...
Hja, ezt olvastam én is, de még próbálkozom kicsit, hátha lesz valami csoda :D
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. január 15., hétfő 22:02

Realista24 írta:

Valami Tevion vagy mi. Van rajta kapcsoló, pc, xbox, meg ps. És igen, xbox-ra van állítva :mrgreen: Játék, mittudomén :mrgreen:
Ha elvileg minden jó helyre van dugva, és állítva, akkor a játékon belül a beállításoknál kéne szétnézni, hogy elsődleges vezérlőnek nem a kar, hanem a kormány van állítva. Ha a játék nem is látja a beállításoknál a kormányt, akkor viszont vagy nem jól van összedugva valami, vagy az a baj ami itt jött válasznak, és csak a régi X konzolhoz jó a kormány, 360hoz nem. :(


Mivel ez a Tevion teljesen noname a kormányok között, simán lehet hogy csak ez az egy féle régi verzió van...
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62873
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 15., hétfő 21:52

El Sie7e írta:
Realista24 írta:Na, ha már így összegyűltek a zsenik itt. Xbox360hoz vettem egy remek minőségű kormányt gyereknek kipróbálni :mrgreen: de persze sehogy nem bírom beüzemelni, google, youtube, anyámfaca megvolt már. Aki érez magában affinitást szóljon, és többet írok.
dugd be az usb-t és forgasd a kormányt :mrgreen: :mrgreen:
ja, meg előtt indíts el vmi játékot :lol:
Hogy kapnád be :lol: :lol:
Süti írta:
Realista24 írta:Na, ha már így összegyűltek a zsenik itt. Xbox360hoz vettem egy remek minőségű kormányt gyereknek kipróbálni :mrgreen: de persze sehogy nem bírom beüzemelni, google, youtube, anyámfaca megvolt már. Aki érez magában affinitást szóljon, és többet írok.
Ha nem dedicated xbox kormány, akkor lehet hogy nem fog menni, de ha pontos nevet márkát és játékot amit használna a gyerek írsz, akkor rá tudok nézni. Pár éve elég erős ütemben koptattam a kormányokat különböző szimulátorok előtt.
Valami Tevion vagy mi. Van rajta kapcsoló, pc, xbox, meg ps. És igen, xbox-ra van állítva :mrgreen: Játék, mittudomén :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. január 15., hétfő 21:49

Realista24 írta:Na, ha már így összegyűltek a zsenik itt. Xbox360hoz vettem egy remek minőségű kormányt gyereknek kipróbálni :mrgreen: de persze sehogy nem bírom beüzemelni, google, youtube, anyámfaca megvolt már. Aki érez magában affinitást szóljon, és többet írok.
Ha nem dedicated xbox kormány, akkor lehet hogy nem fog menni, de ha pontos nevet márkát és játékot amit használna a gyerek írsz, akkor rá tudok nézni. Pár éve elég erős ütemben koptattam a kormányokat különböző szimulátorok előtt.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2018. január 15., hétfő 21:43

Realista24 írta:Na, ha már így összegyűltek a zsenik itt. Xbox360hoz vettem egy remek minőségű kormányt gyereknek kipróbálni :mrgreen: de persze sehogy nem bírom beüzemelni, google, youtube, anyámfaca megvolt már. Aki érez magában affinitást szóljon, és többet írok.
dugd be az usb-t és forgasd a kormányt :mrgreen: :mrgreen:
ja, meg előtt indíts el vmi játékot :lol:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62873
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 15., hétfő 21:41

Na, ha már így összegyűltek a zsenik itt. Xbox360hoz vettem egy remek minőségű kormányt gyereknek kipróbálni :mrgreen: de persze sehogy nem bírom beüzemelni, google, youtube, anyámfaca megvolt már. Aki érez magában affinitást szóljon, és többet írok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. január 15., hétfő 21:30

BarçaNorbi írta:Laptophoz hozzácsatoltam egy TV-t, kiterjesztéssel használom. Azt be tudtam állítani, hogy az elsődleges képernyő a TV legyen, viszont azt is be lehet, hogy ilyen feltételek mellett a laptop hangszóróját használja? Ha igen hol?
Hangvezerloknel betudod.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2018. január 15., hétfő 21:25

BarçaNorbi írta:Laptophoz hozzácsatoltam egy TV-t, kiterjesztéssel használom. Azt be tudtam állítani, hogy az elsődleges képernyő a TV legyen, viszont azt is be lehet, hogy ilyen feltételek mellett a laptop hangszóróját használja? Ha igen hol?
mivel kötötted össze? hdmi kábel esetén rögtön a tv-n kéne szólnia, ha nem hdmi akkor sztem nem fog a tv-n szólni a hang
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

BarçaNorbi
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2015. január 10., szombat 15:35
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Henry, Iniesta, Thiago, Neymar
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: BarçaNorbi » 2018. január 15., hétfő 21:22

Laptophoz hozzácsatoltam egy TV-t, kiterjesztéssel használom. Azt be tudtam állítani, hogy az elsődleges képernyő a TV legyen, viszont azt is be lehet, hogy ilyen feltételek mellett a laptop hangszóróját használja? Ha igen hol?

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Pipita » 2018. január 15., hétfő 20:26

A neved es Higuain, mint kedvenc jatekosod utan ilyen aprosagot elnezunk barmikor :mrgreen:
Ez már majdnem olyan nagylelkű, mintha megajándékoznál egy rózsaszín James mezzel. :mrgreen: :mrgreen:

A garanciát nem szeretném bukni, szóval akkor ezt inkább kihagynám. Na akkor próbálkozom még az appokkal, hátha sikerül összehozni. :/

Köszönöm a válaszokat. :)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. január 15., hétfő 17:42

:lol: :lol: :lol:

mondjuk a proci tekerés már gari bukta, de a legtöbb esetben a root is
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. január 15., hétfő 17:39

Pipita írta: bocsi a technológiai analfabétizmusomért.
A neved es Higuain, mint kedvenc jatekosod utan ilyen aprosagot elnezunk barmikor :mrgreen:

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. január 15., hétfő 17:28

Rootolás annyira nem veszélyes/bonyolult (csak ha nagyon elcseszed
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Pipita » 2018. január 15., hétfő 15:47

Köszi szépen a válaszokat!

Ha csak törlést látok, semmi mást nem, akkor vak vagyok, vagy a rendszer szar, vagy létezik hogy tényleg nincs olyanom? Egyetlen appnál sincs se information se settings, csak törlés.

A rootolás pedig ha nem tudom hogy micsoda, akkor hagyjam, vagy megéri ráguglizni? Tizes skálán mennyire bonyolult per veszélyes? :lol: :lol: :lol: Mindenesetre köszi még egyszer a ávlaszokat, bocsi a technológiai analfabétizmusomért. :mrgreen:

szerk.: A javasolt appokat mindjárt letöltöm és megpróbálok ügyködni velük, köszi!

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. január 14., vasárnap 23:45

Ha rootolod, akkor mindegyiket lehet, ill App2SD/Titanium Backup alkalmazás segíthet.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. január 14., vasárnap 23:37

valamelyiket lehet valamelyiket nem. nyomva tartod az appot, és nem törlésre mész, hanem information vagy settingsre. bejön az app beállítás oldala. ha engedélyezett az app sd kártyára mozgatása akkor ott lesz olyasmo hogy move to sd card. néhány appnál nem lehet (pl. google appok)

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Pipita » 2018. január 14., vasárnap 23:26

Xiaomi, Android

Appokat tudok SD kártyára telepíteni?

Google túl sok faszságot ajánlott már és beleuntam, és használható appot sem találtam még erre, hátha ti tudtok valami okos trükköt, vagy egy használható alkalmazást. Előre is köszi.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6487
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2018. január 14., vasárnap 1:20

Megvan végre, szerelem - Xiaomi Redmi Note 4 4/64GB Black, Global version. :sziv: :salute: :sziv:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: hamesz » 2018. január 12., péntek 17:58

kelemen.istvan írta:Jóságos ég! És még odabiggyesztesz egy mosolygós smileit is?! Régen a megbízhatóságáról (is) híres volt az Apple, most pedig örül a user, hogy egy szoftverfrissites megoldja a problémáját?!
Régebben csak androidot használtam volt egy pár belőle és 2-3 hónap után hasonló dolgokkal szaladgálhattam vele mindig a szervizbe és belefáradtam. Egy Iphone 6S van már kb 2 éve és szerintem ez volt az első komolyabb hiba, amit egy szoftverfrissítés javított. Illetve még volt egyszer, hogy kikapcsolt, de másnap kiadott egy frissítést az Apple és semmi gond nem volt vele. Nyilván amikor előjön a hiba idegesítő, de végül is javítják. Nem kell szervizbe szaladgálnom semmi. Váltani akartam az új X-re nem rég, de végül úgy döntöttem, hogy ez a kis 6S hű társam volt az évek alatt és amíg megy addig használni fogom. Akku probléma engem nem érint még, ha meg fog majd cserélek akksit és még mindig olcsóbb, mint egy új mobil. Kétségtelen, hogy vannak hibái az Applenek, de legalább 2 éve van egy teljesen jól működő telefonom ezt a mostani hibát leszámítva.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 87 regisztrált és 0 vendég