Elektronika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. június 6., szerda 12:26

___Samy___ írta:Ez a Honor nem rossz. Az ára is elfogadható használtan. :hmmm:
Gyakorlatilag árérték bajnok tavalyi csúcskategóriás telefon. Amúgy, ha nagyon vacilálsz rajtuk, akkor próbáld megnyomkodni őket élőben, aztán amelyik jobban tetszik. Mellé egyikkel sem nyúlsz szerintem, mert ezek már bőven használható kategóriájuak.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2018. június 6., szerda 12:07

Ez a Honor nem rossz. Az ára is elfogadható használtan. :hmmm:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. június 6., szerda 10:47

___Samy___ írta:És a Huawei P10? Használtan már van 90 körül garival. Annyit még adnék is érte.
Az kb. ugyanaz, mint a Honor 9. Legalábbis a Honor a butított verziója, de ez kb. annyit takar, hogy gyengébb valamivel a kamerája (de amúgy bőven jó az a kamera), illetve talán pár szoftveres korlátozása van még.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9613
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. június 6., szerda 10:46

___Samy___ írta:És a Huawei P10? Használtan már van 90 körül garival. Annyit még adnék is érte.

S7 víz és porálló, jobb a kijelzője egy IPS LCD sosem fogja azokat a színeket adni, mint egy AMOLED.
Illetve nálam Exynos > HiSilicon, szóval itt is samsung.

De amúgy mindkettő jó telefon és mindennapi használatnál max a kijelzőt vennéd észre... de azt is csak úgy, hha valakitől átvennél egy Samsungot több nap Huaweiezés után.

https://www.phonearena.com/phones/compa ... 10415,9818
ZIDANE

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2018. június 6., szerda 10:41

És a Huawei P10? Használtan már van 90 körül garival. Annyit még adnék is érte.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9613
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. június 6., szerda 10:37

___Samy___ írta:Annyi, hogy a Xiaomi az új lenne, Samsungot meg használtan néztem. Előbbi 65, utóbbi 80-90.

Ettől feljebb én nem mennek. Két év múlva úgyis új kell...

Hehe papa Mi Mix 2-je is bejövős, csak az ára nem :/

Edge szerintem fixen.

Root után meg igazából olyan romot teszel rá vagy frissítést, amit csak akarsz.
Nem egy nehéz művelet, gari lejárta után szerintem érdemes is meglépni, mert gyorsabb lesz a telefon utána.
Régi S6-os Samsungom most rootolva úgy fut, hogy a nem flaghsip 2018-as mobilokat mind megeszi. :ike:
ZIDANE

AdamTaylor
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 10:34
Kedvenc játékosaid: Zidane, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: AdamTaylor » 2018. június 6., szerda 9:59

___Samy___ írta:...

Én több mint fél éve használok Mi A1-et és ahogy nézem a specit ez kb ugyanaz mint a Note 5, az androidot leszámítva. Ha jó ár/érték arányra mész akkor ezekkel nem nyúlsz mellé. A mindennapi használatban mondjuk az infraport lehet olyan plusz amit nem tud az Edge. Otthon TV-t, légkondit, hifit meg hasonló cuccokat tök jól lehet kezelni vele. Meg szerintem a képei is vállalhatók nagyobb kijelzőn is.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. június 6., szerda 9:55

___Samy___ írta:Annyi, hogy a Xiaomi az új lenne, Samsungot meg használtan néztem. Előbbi 65, utóbbi 80-90.
90 körül már Honor 9-et is bedobnám a helyedben, bár nekem a huaweii kezelő felület annyira nem tetszik, de remek a telefon és frissebb a Samsungnál.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: volt » 2018. június 6., szerda 9:48

Marky írta:
volt írta:Vetítőt szeretnék vásárolni, hol tudnák tanácsot kérni szerintetek?
ami fontos lenne:
-Full HD
-A fényerő legyen minél nagyobb, kint is szeretném használni a kertben(persze árnyékban) és nem lenne jó ha a képből szinte semmit sem látnék.
-Játékra (ps4) és filmnézésre használnám, szóval jó lenne ha szép képet adna.
-3d,4k stb. nem kell, nem használnám ki.
-Jobb lenne egy hordozható, androidos,mini vetítő, de szerintem ez esélytelen, így egy rendes vetítővel is beérem.
-kb 150.000 forintot szánnék rá.
Túl nagyok az elvárásaim ennyi pénzért? :mrgreen:
Valószínűleg igen. Egy projektor sose fog fény mellett olyan képet adni, mint egy normalis TV, ráadásul a tartóssága is erősen megkérdőjelezhető. 150 körül még a filmnézés csak-csak megoldható, de a játékoknál a válaszidő is fontos adat és az pedig mindenképp rontaná az élményt.
Értem, akkor maradok a mini projektoroknál. Haveromnak van és a kertben (este) vetített filmet, nagyon tetszett. Előre én is csak ilyen filmnézésekhez néztem vetítőket, de egyre feljebb toltam az elvárásaimat.
Találtam pár nagyon tetszetős androidos projektort olcsón, kínából (gearbest) csak félek, hogy a vámon elakad.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2018. június 6., szerda 9:42

Hat ahogy nézem, azzal sem nagyon lennék előrébb. Jelenleg egy Xiaomi Redmi Note 3 Pro van, azért ettől már szeretnék egy kicsit jobb telefont már, ha muszáj vennem. Sajnos már a végét járja, pedig szerettem.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2018. június 6., szerda 9:39

H.E.H.E. írta:
___Samy___ írta:Most már akkor inkább úgy kérdezem, hogy a Xiaomi Redmi Note 5 vagy Samsung Galaxy S7 Edge?
Xiaomi mi mix 2 :roll:

Ezt akartam javasolni én is. Ezt használom, kiváló telefon, ár-érték arányban parádés.
Gyorsabb, mint ez előd Huawei Mate 8, pedig az sem volt gyér.
Hangminőségben sokkal jobb, akadás nulla.
Meglepődtem.

___Samy___ írta:Hehe papa Mi Mix 2-je is bejövős, csak az ára nem
Hát ja. Valóban egy kicsit drágább. :/
Ezért kell céggel megvetetni szépen. :mrgreen:
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. június 6., szerda 9:34

___Samy___ írta: Előbbi 65
65 korul ajanlom a Xiaomi Mi A1-et. Arahoz kepest eleg utos hw, dicserik az osszeszereles minoseget, raadasul plain Android, szoval semmi kinai kezelofelulet nincs rajta, rogton jonnek a frisitesek, stb. Egyedul a kameraja gyengebb, mint a draga gyartok flagshipjei, foleg keves fenynel, viszont 200 Euro alatt ne csodalkozzunk ezen.
Merci Zizou!

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2018. június 6., szerda 9:29

Annyi, hogy a Xiaomi az új lenne, Samsungot meg használtan néztem. Előbbi 65, utóbbi 80-90.

Ettől feljebb én nem mennek. Két év múlva úgyis új kell...

Hehe papa Mi Mix 2-je is bejövős, csak az ára nem :/
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. június 6., szerda 9:11

___Samy___ írta:Most már akkor inkább úgy kérdezem, hogy a Xiaomi Redmi Note 5 vagy Samsung Galaxy S7 Edge?
Mennyit szannal az uj telefonra?
Merci Zizou!

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. június 6., szerda 9:08

Én személy szerint nem tudom hogy tudtok a gyári Samsung rendszerrel együtt élni, világ szégyene hogy ilyen telefonon ilyen rendszer futhat. :ike: Céges Galaxyn 3 napig bírtam, aztán ment neki az AOSP. :mrgreen:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. június 6., szerda 8:54

___Samy___ írta:Most már akkor inkább úgy kérdezem, hogy a Xiaomi Redmi Note 5 vagy Samsung Galaxy S7 Edge?
Ha nem érdekel a friss szoftver, akkor S7 egyértelműen szarrá veri a redmit. A Samsung jövőre még kap szerintem frissítést, aztán nyista. Bár nem tudom, hogy a Xiaomi mennyire figyel a szoftver támogatásra a középkategóriában. Amúgy S7 szerintem még telefon lesz 2-3 évig biztosan.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9613
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. június 6., szerda 8:48

___Samy___ írta:Most már akkor inkább úgy kérdezem, hogy a Xiaomi Redmi Note 5 vagy Samsung Galaxy S7 Edge?

S7edge, ha azonos az ár.
ZIDANE

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. június 6., szerda 8:11

kodo írta:Laptop billentyűzet leontve egy deci sevenuppal. Otletek?

Valakivel tortent mar hasonlo? :mrgreen:
Ugyanez kólával megtörtént.

Vettem egy új billentyűzetet. Szívesen. :mrgreen:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2018. június 6., szerda 6:55

volt írta:Vetítőt szeretnék vásárolni, hol tudnák tanácsot kérni szerintetek?
ami fontos lenne:
-Full HD
-A fényerő legyen minél nagyobb, kint is szeretném használni a kertben(persze árnyékban) és nem lenne jó ha a képből szinte semmit sem látnék.
-Játékra (ps4) és filmnézésre használnám, szóval jó lenne ha szép képet adna.
-3d,4k stb. nem kell, nem használnám ki.
-Jobb lenne egy hordozható, androidos,mini vetítő, de szerintem ez esélytelen, így egy rendes vetítővel is beérem.
-kb 150.000 forintot szánnék rá.
Túl nagyok az elvárásaim ennyi pénzért? :mrgreen:
https://index.hu/tech/2018/06/02/alulme ... projektor/

zsebhokihoz zsebprojektor :mrgreen:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Marky
Hozzászólások: 1906
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Marky » 2018. június 6., szerda 6:40

volt írta:Vetítőt szeretnék vásárolni, hol tudnák tanácsot kérni szerintetek?
ami fontos lenne:
-Full HD
-A fényerő legyen minél nagyobb, kint is szeretném használni a kertben(persze árnyékban) és nem lenne jó ha a képből szinte semmit sem látnék.
-Játékra (ps4) és filmnézésre használnám, szóval jó lenne ha szép képet adna.
-3d,4k stb. nem kell, nem használnám ki.
-Jobb lenne egy hordozható, androidos,mini vetítő, de szerintem ez esélytelen, így egy rendes vetítővel is beérem.
-kb 150.000 forintot szánnék rá.
Túl nagyok az elvárásaim ennyi pénzért? :mrgreen:
Valószínűleg igen. Egy projektor sose fog fény mellett olyan képet adni, mint egy normalis TV, ráadásul a tartóssága is erősen megkérdőjelezhető. 150 körül még a filmnézés csak-csak megoldható, de a játékoknál a válaszidő is fontos adat és az pedig mindenképp rontaná az élményt.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 102 regisztrált és 0 vendég