Elektronika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9204
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2016. szeptember 23., péntek 8:18

rashidm írta:Nah kb ennyi a lényeg. Nekem még a Honor 8 vagy melyik jött be, minőségi cucc, kb ennyiért. Azért meg nem veszek Samsung s7-et 250k-ért mert Samsung. NEkem mondjuk sosem kellene. Rokonoknál volt samsung, szidták mint a bokrot. Jött most meg a Note 7 füstölése. Hát kösz nem. Jó lesz ugyanaz kb féláron.
Tesomnak Honor 7-ese van, neha en is szoktam nyomkodni meg nalam is volt par napot. Eleg jo kis minosegi cucc. Mondjuk az iPhone 4-esemet nem cserelnem el ra. :mrgreen:

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Süti » 2016. szeptember 22., csütörtök 23:46

kanye írta: Kínai gyártók cuccait érdemes nézegetni. Meizu, Xiaomi, Oneplus, Huawei, Oppo etc. Kiváló telefonokat dobnak össze, és a support is folyamatosan fejlődik.

Ha nem iPhonet használnék évek óta, biztos hogy a fentebbiek közül választanék.
+1, Meizu M2 Minit nyúzok egy éve, ráhúztam egy Cyanogent, és megy mint a villám. B-)
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

ronaldo99
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:03
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ronaldo99 » 2016. szeptember 22., csütörtök 22:53

kanye írta:
ronaldo99 írta:Nem tudom van e valaki, aki a telókban jártasabb kicsit.

Időszerű lenne, hogy lecseréljem a telefonomat. Kettő jelöltem lenne: Lumia 650 és Huawei P8 Lite.
Nem igazán tudok választani. Jelenleg egy Lumia 635-öst használok. Igazából meg vagyok elégedve a windows rendszerrel, de a 10-esről elég vegyes véleményeket olvastam, így kicsit elbizonytalanodtam.
Régen volt androidos telefonom is de az rohadtul idegesített, hogy örökösen belassult. Nem tudom ez még az újabbakra is jellemző-e.

Telefonáláson kívül sms, messenger, böngészés amire kb használnám. Játék nem szempont nálam.
Főzött romokkal meg ilyesmikkel nem szeretnék szórakozni.

Köszi ha valaki mond valami okosat.
Kínai gyártók cuccait érdemes nézegetni. Meizu, Xiaomi, Oneplus, Huawei, Oppo etc. Kiváló telefonokat dobnak össze, és a support is folyamatosan fejlődik.

Ha nem iPhonet használnék évek óta, biztos hogy a fentebbiek közül választanék.
Hát igen elég durván fejlődnek. Talán itt az idő hogy újra Androidos telefont vegyek.

kanye
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2015. április 20., hétfő 18:42
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: kanye » 2016. szeptember 22., csütörtök 22:14

ronaldo99 írta:Nem tudom van e valaki, aki a telókban jártasabb kicsit.

Időszerű lenne, hogy lecseréljem a telefonomat. Kettő jelöltem lenne: Lumia 650 és Huawei P8 Lite.
Nem igazán tudok választani. Jelenleg egy Lumia 635-öst használok. Igazából meg vagyok elégedve a windows rendszerrel, de a 10-esről elég vegyes véleményeket olvastam, így kicsit elbizonytalanodtam.
Régen volt androidos telefonom is de az rohadtul idegesített, hogy örökösen belassult. Nem tudom ez még az újabbakra is jellemző-e.

Telefonáláson kívül sms, messenger, böngészés amire kb használnám. Játék nem szempont nálam.
Főzött romokkal meg ilyesmikkel nem szeretnék szórakozni.

Köszi ha valaki mond valami okosat.
Kínai gyártók cuccait érdemes nézegetni. Meizu, Xiaomi, Oneplus, Huawei, Oppo etc. Kiváló telefonokat dobnak össze, és a support is folyamatosan fejlődik.

Ha nem iPhonet használnék évek óta, biztos hogy a fentebbiek közül választanék.
Áram bekötést vállalok [email protected]

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. szeptember 22., csütörtök 22:01

Facebook alkalmazás másnál is meg van zavarodva a frissítés óta? Beirom a kódot, van hogy nem fogadja el, de ha elfogadja, belep, és egyből dobja a kód megváltoztatását. Amit nem tudok megváltoztatni se, torolni se, mert hibat ír.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. szeptember 22., csütörtök 21:31

nmate írta:
P. Krisz írta:Google Nexus
Oneplus 3 150k, mindent porig alaz.
Nah kb ennyi a lényeg. Nekem még a Honor 8 vagy melyik jött be, minőségi cucc, kb ennyiért. Azért meg nem veszek Samsung s7-et 250k-ért mert Samsung. NEkem mondjuk sosem kellene. Rokonoknál volt samsung, szidták mint a bokrot. Jött most meg a Note 7 füstölése. Hát kösz nem. Jó lesz ugyanaz kb féláron.

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. szeptember 22., csütörtök 21:28

ronaldo99 írta:
rashidm írta:Bocs, már nem tudtam szerkeszteni. Szóval:

Nekem Lumia 930-m van. Amíg 8.1 volt rajta, nekem nagyon bejött, semmi fagyás, akadás. Felment a 10, és halál. Akadt a messenger/összeomlott. Ccsak akkor tudtam újra írni, ha újraindítottam. Fm rádiót kiszedték, mert nem akarják fejleszteni. PEdig rádiót hallgatnék reggelente... a nem gyári rádiók meg szarok. Nagyon. Ráadásul akad néha, belassul, vibrál. Szóval számomra soha többet winfos. Inkább akkor android. Illetve iphone-t megnézném, de annyit meg nem fizetnék ki érte.
Köszi.

Hát ez megkönnyíti akkor a döntést eléggé. Pont az tetszett a Windows-ban hogy gyors és egyszerű, nálam stabil is volt. De ha már ez is a múlté akkor döglött az egész.

Nem arról van szó, hogy lassú, meg nem stabil. A 8.1 alatt 5x stabilabb volt és nem volt egy programmal se gond. NEm tudom a 10-est mennyire fogják foltozgatni, lehet 1 év múlva fasza lesz. Csak nekem 1 évig nem lesz kedvem még ideigeskedni miatta.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: pheco » 2016. szeptember 22., csütörtök 21:27

Samsung Galaxy A5(2016) életem vétele volt. Akksija valami isteni, 4 óra kijelző időt simán lehoz 4G-n, wifivel 6-ot is. Ezt már csak iPhone 7S-re cserélem le, addig meg koplalok, hogy legyen rá zsém :mrgreen:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. szeptember 22., csütörtök 21:23

P. Krisz írta:Google Nexus
Oneplus 3 150k, mindent porig alaz.

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2016. szeptember 22., csütörtök 21:20

Illetve iphone-t megnézném, de annyit meg nem fizetnék ki érte.
Akkor néztem nagyot amikor megláttam, hogy a 7-es kijelzője csak 1334x750 felbontású. 250000 forintért az komoly.
Akkor már Google Nexus.
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

ronaldo99
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:03
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ronaldo99 » 2016. szeptember 22., csütörtök 21:16

rashidm írta:Bocs, már nem tudtam szerkeszteni. Szóval:

Nekem Lumia 930-m van. Amíg 8.1 volt rajta, nekem nagyon bejött, semmi fagyás, akadás. Felment a 10, és halál. Akadt a messenger/összeomlott. Ccsak akkor tudtam újra írni, ha újraindítottam. Fm rádiót kiszedték, mert nem akarják fejleszteni. PEdig rádiót hallgatnék reggelente... a nem gyári rádiók meg szarok. Nagyon. Ráadásul akad néha, belassul, vibrál. Szóval számomra soha többet winfos. Inkább akkor android. Illetve iphone-t megnézném, de annyit meg nem fizetnék ki érte.
Köszi.

Hát ez megkönnyíti akkor a döntést eléggé. Pont az tetszett a Windows-ban hogy gyors és egyszerű, nálam stabil is volt. De ha már ez is a múlté akkor döglött az egész.

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. szeptember 22., csütörtök 21:08

Bocs, már nem tudtam szerkeszteni. Szóval:

Nekem Lumia 930-m van. Amíg 8.1 volt rajta, nekem nagyon bejött, semmi fagyás, akadás. Felment a 10, és halál. Akadt a messenger/összeomlott. Ccsak akkor tudtam újra írni, ha újraindítottam. Fm rádiót kiszedték, mert nem akarják fejleszteni. PEdig rádiót hallgatnék reggelente... a nem gyári rádiók meg szarok. Nagyon. Ráadásul akad néha, belassul, vibrál. Szóval számomra soha többet winfos. Inkább akkor android. Illetve iphone-t megnézném, de annyit meg nem fizetnék ki érte.

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. szeptember 22., csütörtök 20:57

ronaldo99 írta:Nem tudom van e valaki, aki a telókban jártasabb kicsit.

Időszerű lenne, hogy lecseréljem a telefonomat. Kettő jelöltem lenne: Lumia 650 és Huawei P8 Lite.
Nem igazán tudok választani. Jelenleg egy Lumia 635-öst használok. Igazából meg vagyok elégedve a windows rendszerrel, de a 10-esről elég vegyes véleményeket olvastam, így kicsit elbizonytalanodtam.
Régen volt androidos telefonom is de az rohadtul idegesített, hogy örökösen belassult. Nem tudom ez még az újabbakra is jellemző-e.

Telefonáláson kívül sms, messenger, böngészés amire kb használnám. Játék nem szempont nálam.
Főzött romokkal meg ilyesmikkel nem szeretnék szórakozni.

Köszi ha valaki mond valami okosat.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. szeptember 22., csütörtök 20:54

ziro4vr írta:Mehet, de utána befizetlek az egyik ottani lányhoz és nincs ellenkezés... :mrgreen:
Az se baj, ha fogatlan.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. szeptember 22., csütörtök 20:51

Mehet, de utána befizetlek az egyik ottani lányhoz és nincs ellenkezés... :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. szeptember 22., csütörtök 20:49

Sajat tapasztalat szerint kevesebbet eszik mobilnetbol, mint az iphone. Illetve be lehet kapcsolni ott az ora melletti savban egy adatforgalom merot, ha eszreveszem, hogy csak ugy random megszalad, akkor ranezek a folyamatokra es kilovom, ha olyan.

ronaldo99
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:03
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ronaldo99 » 2016. szeptember 22., csütörtök 20:46

:salute:
Mondjuk az nekem is feltűnt hogy a fényerő nem túl acélos. Kint napsütésben az lehet zavaró.
Még olyan kérdésem lenne hogy az android sok adatforgalmat generál a háttérben?
Jelenlegi telefonomon 200 megával elvagyok, még marad is. Igaz nem lógok rajta egész nap és ritkán nézek videót mobilnettel, inkább böngészés messenger ilyesmik.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. szeptember 22., csütörtök 20:46

ziro4vr írta:Te bari, elég korrekt ez a kis sárga masina amit linkeltél. Ha rendelek, de valahol lekapcsolják, meghívsz ebédelni a győri mekiben?
Blaha gyros? :mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. szeptember 22., csütörtök 20:44

nmate írta:Hat, ha annyival olcsobb a P8 Lite akkor ok. Korrekt kis telo az is ilyen dolgokra. De az is Android amugy, csak a Xiaomin MIUI nevezetu user interface van. A P8 meg asszem az alap (stock) android, de ez nem is biztos.
Te bari, elég korrekt ez a kis sárga masina amit linkeltél. Ha rendelek, de valahol lekapcsolják, meghívsz ebédelni a győri mekiben? :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. szeptember 22., csütörtök 20:31

https://mobilarena.hu/teszt/huawei_p8_l ... zekok.html
Ebben amugy mindenre valaszt kapsz.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 84 regisztrált és 0 vendég