Elektronika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Süti » 2016. január 30., szombat 1:55

A 202es budget DJ fejhallgató a gyártó elképzelése szerint, ahhoz viszont nagyon belépő szint. Mivel DJ, mély szekcióban érzékenyebb, és erőteljesebb, de ha tiszta hangot akarsz inkább, akkor 419. 429-et passzolom, az még nem volt a fejemen. :) Alacsony hangerővel is próbáld ki őket, az egyik jellemzője a szép hangot adó eszközöknek, legyen az HiFi, fej-fülhallgató, vagy akármi, hogy alacsony hangerővel is (természetesen megfelelő hangforrás mellett) tiszta hangképet adnak. :)
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Sierra » 2016. január 30., szombat 0:59

Süti írta:Nagyon szép közép és középmagas tartománya van, ennyiért szerintem megéri, bár nem az a kifejezett filmezős/játszós túlszínezett hangépe van. Zenéhez viszont ebben az árban szerintem nem kapsz nagyon jobbat. Pio ilyen árban kuka :( AKGból talán K512 van ilyen árban, de azzal nincs tapasztalatom, érdemes lehet kipróbálni valahol. Bár ez a Sennheiserre is igaz. :)
Köszi. :) Holnap szerintem átnézek MM-be, remélhetőleg ki lehet próbálni őket. Közben a Pioneert el is vetettem, szerintem marad a 419 vagy a 202 II, esetleg 429, de az mindenhol drágább picit.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Süti » 2016. január 30., szombat 0:48

Sierra írta:Sennheiser HD 419 fejhallgatóról van valakinek tapasztalata?

Mall.hu-n most csak 12k, mindenhol máshol 15 vagy afölött van, szerintem annyit megérne.
Zenehallgatáshoz, játékhoz, filmekhez kéne.

Nagyon szép közép és középmagas tartománya van, ennyiért szerintem megéri, bár nem az a kifejezett filmezős/játszós túlszínezett hangépe van. Zenéhez viszont ebben az árban szerintem nem kapsz nagyon jobbat. Pio ilyen árban kuka :( AKGból talán K512 van ilyen árban, de azzal nincs tapasztalatom, érdemes lehet kipróbálni valahol. Bár ez a Sennheiserre is igaz. :)
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Sierra » 2016. január 30., szombat 0:34

KAG írta:Marley Postivive Vibrations.
12-15k közt van és kb úgy szól mint egy 30-35k-s fejhallgató
Nem tetszik. :D Meg formára is túl kicsi, nagy fejem van meg nagy füleim. :D
Igazából eléggé ragaszkodom a Sennheiserhez, eddig igaz csak füleseim voltak, de mindegyik nagyon jól szólt, ezért szeretnék fejhallgatóból is azt. Esetleg valami hasonló árkategóriájú AKG vagy Pioneer jöhetne szóba.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. január 29., péntek 23:47

Marley Postivive Vibrations.
12-15k közt van és kb úgy szól mint egy 30-35k-s fejhallgató
ZIDANE

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Sierra » 2016. január 29., péntek 23:20

Sennheiser HD 419 fejhallgatóról van valakinek tapasztalata?

Mall.hu-n most csak 12k, mindenhol máshol 15 vagy afölött van, szerintem annyit megérne.
Zenehallgatáshoz, játékhoz, filmekhez kéne.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8210
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. január 29., péntek 22:27

Megint szükségem lenne egy infós szakira :mrgreen:

Ugye tegnap jött egy wifi jelerősítő kínából havernak, nálam ki is próbáltuk, patentul működött is minden t-home nettel, meg mezei modem+router kombóval. Este nála is be akarta üzemelni, de nem működik. Látható a repeater, jelet is fullon osztja, de egyszerűen nem lehet rácsatlakozni. Net ugyanúgy t-home, viszont egy speedport routert adott neki a t-home, és gyanítom azon kell vmit állítani, hogy jó legyen a dolog. Ip alapján be tudok lépni a repeater beállításába, de mikor elvégzem a beállítást, hogy melyik wifit ossza meg, a konfiguráció után egyszerűen lehetetlen csatlakozni a tovább osztott jelre. És már csak egy reset után tudom ismét elérni a beállításokat is.

Lehet elég katyvasz amit írok, de azért remélem átjön a lényeg. Ja, és ha kábelen kötöm össze a repeatert a routerrel, akkor gond nélkül működik.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Marky » 2016. január 28., csütörtök 20:59

szedd le a kijelzőborítást és nézd meg a csatlakozó kábelt, nem e kontaktos. egyébként ebay-en beírod a típust, rendelsz egy lcd panelt és berakod :D 25-30, attól függően, hogy mekkora a kijelző.

Avatar
fiore
Hozzászólások: 600
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:33
Kedvenc játékosaid: isco
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: fiore » 2016. január 28., csütörtök 20:48

Múltkor elkiabáltam, hogy nem volt még semmi probléma az X55V asusommal. Most megadta magát valószínűleg a sok hurcolástól meg vonatozástól.
Volt már valakinek hasonló problémája?
Kuka a kijelző mi? Ha alul összenyomom középen két oldalról akkor tökéletes a kép, aztán ha elveszem megint fos. :(
Valaki esetleg nem tudja mennyiért csináltathatnak meg egy ilyet?
.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: hehe » 2016. január 28., csütörtök 17:11

európában több helyen is van már raktáruk.
megeszik a világot reggelire.

kicsit off:
aki tud eredeti leatherman wave multitoolt olcsón, az azonnal írjon nekem! :) :D
Kép
Kép
Kép

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8210
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. január 28., csütörtök 16:56

Aki aliexpressen nagy mágus, magyarázza már el nekem legyen szíves, hogy hogyan lehet az, hogy két csomagom is svéd postával jött? De van olyan, amelyik svájcival. Pedig kínai az eladó :mrgreen:

Haver vett egy wifi jelerősítőt, a sógora meg egy telefon akksit.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2016. január 17., vasárnap 10:32

Lehet hulyeseget mondok de az ilyenek nagyresze nem esobe termett :D En esoben mindig csak a fulesem hasznalom. :)
Ird majd le amugy a velemenyed rola,foleg ha hallgattal mar zenet hasonlo kategoriaban mas markan is :)
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: hala real » 2016. január 17., vasárnap 10:24

megleptem magam egy beats mixr fejhallgatoval, azonban hasznalat elott lenne egy hasznos, de talan hulye kerdes.
mennyire erdemes/ajanlott hasznalni esoben? tehat vizallo, vagy tonkrevagom vele?
eleg fontos kerdes egy angliaban elo embernek :shutup:
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9172
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2016. január 15., péntek 13:12

P. Krisz írta:
UHD felesleges még, nincs kihasználva a technológia
Dehogy felesleges . Netflix is képes UHD streamelésre , csak megfelelő netsebesség kell hozzá .
Valoban kepes ra, csak hat havi 12 euroert elvarna az ember, hogy a 2014-es top 20-as film listamrol ne csak 2 filmet talaljak meg az amerikai netflixen. (a magyar kinalatot egyelore hagyjuk is)

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2016. január 15., péntek 11:46

UHD felesleges még, nincs kihasználva a technológia
Dehogy felesleges . Netflix is képes UHD streamelésre , csak megfelelő netsebesség kell hozzá .
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24556
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. január 15., péntek 11:39

UHD felesleges még, nincs kihasználva a technológia, majd ha a barátok köztöt is úgy forgatják meg konvertálják. :mrgreen:

FHD megteszi smart tv-vel, a 3d szulejmánt meg hagyjuk meg R24-nek. :Đ
Nem illik.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8210
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. január 15., péntek 11:38

40-el dragabb a 3d-s, szal az nalam amugy is felejtos, csak anyum eroltette. Igazabol az uhd meg a full hd kozott vacilalok. Viszont az enyim egy sima full hd, es egy ugyanolyanra nem erne meg elboltolni anyuval :mrgreen: A lenyeg, hogy smart legyen, mert azt ki is tudnam hasznalni.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. január 15., péntek 11:03

kiserik írta:
Realista24 írta:
Ha nincs nagy árkülönbség a sima és 3d között, akkor szerintem vegyen 3d-t. Nekem nagyon bejött, meg a gyerekek is élvezik, ha 3dben nézhetnek mesét.
Az érzés jó, hogy 3d-ben nézed, csak a látvány marad el messze a kívánttól. Sajnos kicsi a TV a 3d-hez. Nekem egyedül az LG promo filmje igazi 3d-s eddig, na ott tényleg a pofám előtt úszik a hal, a többi inkább csak a TV síkjában tér el, olyan, mint régen a kihajtogatós "3d" gyerek könyvek. Persze, ha engedi a büdzsé, akkor miért ne.
Persze, csodát nem kell várni, de egy3d-s tv 100 centi felett egy Transformer filmet is élvezhetővé tesz :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2016. január 15., péntek 10:56

Realista24 írta:
Ha nincs nagy árkülönbség a sima és 3d között, akkor szerintem vegyen 3d-t. Nekem nagyon bejött, meg a gyerekek is élvezik, ha 3dben nézhetnek mesét.
Az érzés jó, hogy 3d-ben nézed, csak a látvány marad el messze a kívánttól. Sajnos kicsi a TV a 3d-hez. Nekem egyedül az LG promo filmje igazi 3d-s eddig, na ott tényleg a pofám előtt úszik a hal, a többi inkább csak a TV síkjában tér el, olyan, mint régen a kihajtogatós "3d" gyerek könyvek. Persze, ha engedi a büdzsé, akkor miért ne.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. január 15., péntek 10:27

rashidm írta:
___Samy___ írta:TV-s kérdés következik! :mrgreen:
Van két nagyon hasonló kaliberű Samsung tv telekoméknál, amit részletre meg lehet venni. A kérdés az, hogy melyikre éri meg jobban beruházni? Melyik lesz még később is hasznos? Amelyik 3d-s, vagy amelyik uhd-s? Árban 40 ft difi van a 3d-s javára.
Én azt olvastam, hogy ez a 3d-s cucc csak parasztvakítás. Illetve a smart tv-k is. Azért, hogy 3d-ben nézzem meg a filmet... azért le akarnának gombolni még 20-50k Forintot (hasonló árkülönbség egy FullHD és egy FullHD smart tv között). Ennyit nem ér meg sztem. Én feleslegesnek érzem ezeket.
Ha nincs nagy árkülönbség a sima és 3d között, akkor szerintem vegyen 3d-t. Nekem nagyon bejött, meg a gyerekek is élvezik, ha 3dben nézhetnek mesét.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 28 regisztrált és 0 vendég