Elektronika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. január 11., vasárnap 16:27

tucsoki írta:
Realista24 írta:Na, visszaolvastam 10 oldalt, de nem lettem okosabb.
TV-t szeretnék, 37-42 colos méretben, a legfőbb szempont, hogy fasza képe legyen, ne ilyen szemcsés szar. Árban valahol 100-120 között nézelődök. Ha valaki küld nagyobb, jobb és olcsóbb tv-t, akkor örökre a barim lesz :Đ
Én korábban érdeklődtem hasonló paraméterek után, ezt ajánlották, esetleg nézz utána: Samsung UE40H5000A
Nekem is ilyen van 32 colos kivitelben , és teljes mértékben meg vagyok vele elégedve . HDMIvel össze szoktam kötni a géppel és úgy játszani , akkor is nagyon fasza . :D
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. január 11., vasárnap 16:08

Realista24 írta:Na, visszaolvastam 10 oldalt, de nem lettem okosabb.
TV-t szeretnék, 37-42 colos méretben, a legfőbb szempont, hogy fasza képe legyen, ne ilyen szemcsés szar. Árban valahol 100-120 között nézelődök. Ha valaki küld nagyobb, jobb és olcsóbb tv-t, akkor örökre a barim lesz :Đ
Én korábban érdeklődtem hasonló paraméterek után, ezt ajánlották, esetleg nézz utána: Samsung UE40H5000A

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: csabi* » 2015. január 11., vasárnap 16:06

Realista24 írta:Na, visszaolvastam 10 oldalt, de nem lettem okosabb.
TV-t szeretnék, 37-42 colos méretben, a legfőbb szempont, hogy fasza képe legyen, ne ilyen szemcsés szar. Árban valahol 100-120 között nézelődök. Ha valaki küld nagyobb, jobb és olcsóbb tv-t, akkor örökre a barim lesz :Đ
hova postázzam? vagy valamit félreértek? :Đ :Đ
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62879
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 11., vasárnap 15:56

Na, visszaolvastam 10 oldalt, de nem lettem okosabb.
TV-t szeretnék, 37-42 colos méretben, a legfőbb szempont, hogy fasza képe legyen, ne ilyen szemcsés szar. Árban valahol 100-120 között nézelődök. Ha valaki küld nagyobb, jobb és olcsóbb tv-t, akkor örökre a barim lesz :Đ
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2015. január 11., vasárnap 15:27

Ha viszonylag olcsón (90k) akartok csúcskategóriás telefont, ajánlom a Nexus 5-öt. Igaz nem mai darab, de a specifikációk alapján a legújabb telókkal is felveszi a versenyt (fele akkora áron), hasít, mint a disznó (2 hónapja van meg, eddig kétszer röccent meg pár másodpercre, ezen kívül a felhasználói élménye tökéletes).

Annyi negatívum szól mellette, hogy estére nem árt töltőre tenni. Viszont minden másban tökéletes, én nem bántam meg, hogy ezt választottam.

A frissítéseket elsőként megkapja elvileg ha jól tudom 18 hónapot garantál a Google, de pl. a 4-es is megkapta az új androidot, pedig az már bőven 2 évesnél idősebb modell.

Ezeket csak azért írtam, mert a Nexus 5-ről szinte sehol se lehet hallani, hogy egyáltalán felmerül, mint opció telefonvásárlásnál, pedig nagyon rendben van. Sajnos már egyre nehezebb beszerezni, de még pár helyen lehet kapni azért. :)

A T-mobilenál volt most 90-ért Sony Z2 (kártyafüggetlenek a Z2-k), az még egy jó vétel volt, hátha lesz máskor is ilyen akció, érdemes megfontolni, az is egy nagyon fasza kis telefon így használat alapján.

Marky
Hozzászólások: 1906
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Marky » 2015. január 10., szombat 22:47

az üzemidőhöz annyit tudok mondani, hogy gondolom 8as ios van a tiéteken.. ami szar :mrgreen: nem is értem hogy lehetett azt kiadni, most pedig foltozgatják agyba főbe.

az ios nagyon egyszerűen betanulható, kézreáll, gyors, nem lassul be, kifagyni is ritkán szokott a messenger. rohadt sok ingyenes játék/app van az appstoreban, mindig vannak leárazások és ingyen is be lehet szerezni néha egész értelmes appokat - pl. scanbot - vagy ha jailbreakelsz akkor meg azt telepítesz amit szeretnél.
ár/érték az szerintem függ attól, hogy mennyit vársz a premiertől :kivagyhe: de úgy általánosságban, ha szétnézel láthatod, hogy az iphoneok ára azért jól tartja magát, még egy 3gs-s is 30 körül kapható, szóval ha 1-2 év múlva le szeretnéd cserélni akkor sem buksz rajta olyan sokat, lévén a 6s gondolom nem jön még egy ideig :mrgreen:

ha valami baromságot írtam, elnézést, leküldtem már egy üveg rosét....

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. január 10., szombat 22:32

Vannak itt amugy alpha tulajdonosok? En is kivancsi lennek felhasznaloi tapasztalatokra mert nalam is az az egyik jelolt a Z3 compact mellett. Elmentem boltba megtaperolni mindkettot, de oszinten szolva az elso (5perces) benyomas alapjan az alpha sima winner a sony elleneben, csak termeszetesen dragabb is.

Ha valaki tud mas alternativakat ami hasonlo ezekhez azt is megoszthatjatok, legalabb tudom legkozelebb mit nezzek meg jobban a boltban... (apple-t nem veszek :mrgreen: )
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: hala real » 2015. január 10., szombat 21:24

koszonom a segitseget. meg atgondolom. :) csabito az iphone, viszont az alphat vagy s5-ot lenyegesen olcsobban kapnam meg, es nem biztos, hogy annyival rosszabbak. de ugye az iphonenal a nevet is megfizettetik.

bar egyre jobban hajlok arra, hogy valahonnan szerzek egy nokia 3310-et. :lol:
az meg 20 ev mulva is telefon lesz. :mrgreen:
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
Chancee9
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 11:46
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Ramos, Modric, Xabi Alonso, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Chancee9 » 2015. január 10., szombat 21:20

csatlakozom R24-hez. ugyanígy egy ötösöm van nekem is már több mint két éve. pár hónapja kezdett el fogyni az üzemidő. addig teljesen normálisan bírta a gyűrődést. ios szerintem nagyon kezelhető, egyszerű rendszer és szép is. tartani fogja az árát az biztos. jailbreak abszolút nem bonyolult, ha jól tudom annyi, hogy rádugod gépre, elindítasz a gépen egy programot, ami lefut pár perc alatt és nagyjából kész is. appokért én sem fizettem és tökéletesen megvan mindenem

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62879
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 10., szombat 21:14

Ár érték arány 5/10, egy telefon sem ér többszázezret, pláne úgy, hogy a tengerentúlon ugyanez tömegcucc.
Üzemidő 3/10 (ötösnél, hatosok már sokkal jobbak, pár ismerősöm gyalul olyat, ötösről váltottak, zongorázni lehet a különbséget). Én ha rendesen használom, email, madridom, chat, hírek olvasása, akkor 4-5 óra alatt taccsra teszem. Mondjuk volt egy akksi hibás széria ezekből, de az enyém állítólag nincs közte. Gyári szám alapján lehetett ellenőrizni. Ha nem használom, jól bírja :lol:
iOS-t bírom, szerintem nagyon jó, de közel sem vagyok szakértő. Egy appért sem fizettem még, de mindenem megvan ami kell, szótártól a navin át minden szarig. Gyors, nem akad.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: hala real » 2015. január 10., szombat 21:06

uzemido, ios, kezelhetoseg, ar/ertek arany amik ugy erdekelnenek, meg minden, amit erdemes tudni rola. :mrgreen:
mert mas egy tesztben olvasni, hallani rola, es mas egy olyantol, aki nap mint nap hasznalja. azert eleg sokba kerul, barmelyikre is esik a valasztasom. szeretnem megfontolni. :)
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62879
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 10., szombat 20:58

Almás vagyok, mire vagy kiváncsi?
Ötösöm van, azt leszámítva hogy az akksi hulladek, imadom.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: hala real » 2015. január 10., szombat 20:56

koszonom a segitseget. bar szerintem majd megkerek egy havert, ha iphone lesz, biztos ami biztos.

viszont akinek almaja van, az irhatna rola egy kicsit. vagy a mar emlitett masik ketto tipusrol. :)
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Marky
Hozzászólások: 1906
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Marky » 2015. január 10., szombat 20:48

mindenhez van leírás a neten, csak használni kell a googlet :) elég sok pénzt lehúztam már a népektől brickelt android felélesztésével, mert lusták voltak nekiállni googlezni. minden telefonos frissítés gyakorlatilag annyiból áll, hogy
-usb-n csatlakozol a gépre
-elindítod a telefont a szervízmódban
-felmásolsz egy fájlt és lefuttatod/lefuttatsz a gépen egy állományt
-kivárod amíg telepít az eszköz
-restart

ha éppen nem vagy tisztában az adott típussal, akkor is maximum 2 óra munka a keresgéléssel együtt egy telefon. ezért a telefonos szaküzletek legombolnak 4-5ezerrel, ha nem többel... pedig nekik valószínűleg keresgélni se kell, ha nem egy teljesen noname kínai telefont adsz be.

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: hala real » 2015. január 10., szombat 20:42

Marky írta:jailbreakeled
na ezaz. nem ertek az ilyenekhez. :/
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Marky
Hozzászólások: 1906
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Marky » 2015. január 10., szombat 20:25

miért félsz tőle? sokkal egyszerűbb kezelni, ha jailbreakeled utána ugyanúgy testreszabható és átalakítható, mint az android. zenkóros appok is futnak.

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: hala real » 2015. január 10., szombat 20:08

Marky írta:én az iphonet ajánlom, már csak az oprendszer miatt is. optimalizáltabb, zárt rendszer.
megmondom oszinten, pont az ios miatt "felek" az almatol.
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Marky
Hozzászólások: 1906
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Marky » 2015. január 10., szombat 19:34

telefonoknál fontos szerintem az értékállóság, amiben még mindig az apple a legjobb. amilyen gyorsan fejlődik a technika, hiába veszed meg a legmodernebb telót, pár hónapon belül már jön egy még többet tudó darab.
én az iphonet ajánlom, már csak az oprendszer miatt is. optimalizáltabb, zárt rendszer.

persze ez mindenkinek egyéni, hogy mi a fontos.

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: hala real » 2015. január 10., szombat 19:24

sajnos, vagy nem sajnos, de samsung parti vagyok. ez az alpha tok jonak tunik a mobilarena videotesztje alapjan.
ha hasonlo arban van par telefon, es nincs drasztikus tudasbeli kulonbseg koztuk, akkor a samsungot fogom valasztani.

tehat akkor 3-ra szukult (bovult) a lista:

galaxy s5
alpha
iphone 6


velemenyeket, segitseget, tapasztalatokat szivesen fogadnek. :)
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
sanko.
Hozzászólások: 421
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:02
Kedvenc játékosaid: Varane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: sanko. » 2015. január 10., szombat 14:55

BBeno írta:
1. szedj le másik lan drivert

2. win update-t kapcsold be. hátha valemelyik csomagban benne lesz az illesztőprogram és magától megoldódik a probléma.

köszönöm, majd próbálkozok vele.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 90 regisztrált és 0 vendég