Elektronika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. augusztus 29., szombat 16:29

Valaki eltudná mondani, hogy kell bekapcsolni Windows 10-ben a cortanát? Mert én már mindent próbáltam, de sehogy se akar működni. Kinek hogy sikerült működésre bírni? Vagy valami jó leírást tudnátok linkelni róla? Mert amiket eddig én találtam és próbáltam az nem volt jó. :/

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2015. augusztus 29., szombat 12:37

Köszönöm!
Nekem is nagyon tetszenek kinézetre.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. augusztus 29., szombat 11:11

lordgabi írta:HTC telefonok.
Tapasztalatok, vélemények, melyiket ajánljátok? Elõre is köszi! :salute:
Prémium kinézett, korrekt működés, drága ár, de amúgy bármelyik. Nem nagyon van velük gond, egyedül az áruk.


Más:
Ez mennyire lehet átverés?
4200 forintért (postávla) nem tudom, hogy mit várhatnék tőle.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2015. augusztus 26., szerda 7:21

HTC telefonok.
Tapasztalatok, vélemények, melyiket ajánljátok? Elõre is köszi! :salute:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. augusztus 26., szerda 0:18

megérkezett csoda mód a 4.4 az idol 2re. ezt is megéltem. 4.2ről elég szépet ugrott..de akkor már inkább dobták volna a lolipopot..na mindegy. végre láthatom milyen is a 4.4. nagyon fasza, és gyorsabb mint volt. pedig eddig se volt lassú. az hétszentség hogy nem fogok leszakadni az alcatel márkáról egy ideig.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. augusztus 25., kedd 19:06

Ha nem egész nap a telefonodon csüngesz, akkor kibír két napot is. Néha, ha ránézel a netre vagy zenét hallgatsz, akkor ez sima. Ha kicsit jobban nyomod, akkor meg egy nap.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. augusztus 25., kedd 18:06

eleg gyengenek erzem azt a 2000mah akkit de ez ne az en gongom legyen. majd kiderul mit bir.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2015. augusztus 25., kedd 17:42

Na, eddig tartott az, hogy nem lesz okosórám :D

Bementem ma a T-hez, hogy kérjek egy új sim kártyát a telefonhoz. Kérdezte a nő, hogy milyet veszek, mondtam neki, hogy Idol 3-at. Mondta, hogy náluk is meg tudom venni, 67.000 forint lesz, a díjcsomagom, minden marad ugyanaz, ami volt. Megkérdeztem, hogy van-e a metallic silver színben, de sajnos nem volt. Ekkor majdnem felmentem a Media Marktba a szürkéért, majd amikor megláttam, hogy 67.000 forintért jár hozzá az okosóra is, akkor inkább úgy voltam vele, hogy megveszem ott. Nem bántam meg :p

Maga a telefon gyönyörű szép, nagyon gyors, a hangszórók tisztán szólnak, illetve kézbe fogni is jó érzés. Az óra pedig... HÁT LEFOSOM A BOKÁMAT TŐLE! :D Irányíthatom rajta a kamerát, a zenelejátszót, van benne lépésszámláló, pulzusmérő, stb. Nem egy Apple Watch, de amire használnám, nekem pont elég (értesítések kezelése, hívások elutasítása v. fogadása). Ráadásul baromi kényelmes a kezemen, és mindenki megdicsérte, aki eddig látta.

Összességében úgy érzem, hogy nagyon jól választottam, de majd idővel többet is tudok írni.

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2015. augusztus 25., kedd 11:43

De, így csináltam, aláírtam 2 évre még egy fél éve kb, és én is pont a music xs-re, viszont azért sem akarnám ott venni, mert kártyafüggetlent akarok, hogy könnyebben el tudjam majd passzolni, ha meg akarnék válni tőle :D

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. augusztus 24., hétfő 12:22

peti_madrid írta:
Anyaka írta:Előfizetésed nincs? 30 körül jön ki egy alap 4-5 ezres csomaggal az a telefon.
De, van, de most kötöttem meg az újat nemrég :D
Csak sima előfizut kötöttél? Akkor lehet, hogy ha aláírsz egy két éves hűséget akár ugyanezzel a díjcsomaggal, elhozhatod olcsóbban a telót. Én is váltottam music xs-re és rá pár hónapra tudtam telefont venni, két éves hűséggel ugyanerre a díjcsomagra, nagyon jó áron.

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2015. augusztus 24., hétfő 11:15

Anyaka írta:Előfizetésed nincs? 30 körül jön ki egy alap 4-5 ezres csomaggal az a telefon.
De, van, de most kötöttem meg az újat nemrég :D

Avatar
chosenone46
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: chosenone46 » 2015. augusztus 23., vasárnap 9:15

Anyáék 9 éves húgomnak akarnak venni egy tabletet, túl sokat nem áldoznának rá, szóval ezek közül melyik lenne a legjobb választás szerintetek? emellett szívesen fogadok más tippeket is, nem nagyon értek a tabletekhez. :)

lenovo a7-30
samsung galaxy tab 3 7.0 lite edition
lenovo a7-10
lenovo a7-40
"...csak a kedvesség, az öröm,
a pardon, meg a köszönöm,
a gyöngédség, a figyelem,
csak az az igaz idelenn..."

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. augusztus 22., szombat 23:11

Előfizetésed nincs? 30 körül jön ki egy alap 4-5 ezres csomaggal az a telefon.

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2015. augusztus 22., szombat 20:20

Függetlenül veszem a 4,7 hüvelykeset 70 rongyért :D

Ismersz, én a mechanikus órák híve vagyok :D Amíg létezni fognak automata v. kézi felhúzós órák, addig nekem nem lesz okosórám :)

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2015. augusztus 22., szombat 12:54

Okosórásat veszed 90k-ért vagy 60k-ért a simát Péter? :D
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. augusztus 22., szombat 12:24

Azért van 1-1,5 gb, mert az Alcatel sem tudta, hogy mennyit rak bele és a végén a 1,5 mellett döntöttek, gondolom páran az előzetes alapján írták meg a specifikációt, mert ott volt beígérve az 1 gb ram.

Anyaka írta:1.5 gb ram-al van.
Nekem volt idol 2s-em. De trágyább telefonnal nem találkoztam még. A szoftvere teljesen kuka, és azzal kezdni sem lehet semmit. Ahogy hallottam maradt a 3-asban is. Szóval sok szerencsét hozzá. :lol:
Én ingyen vettem, de eladtam 30-ért, mondjuk nem tettem hozzá a hirdetéshez, hogy egyszer eldobtam 30 méterre, amikor a hívást nem bírtam fogadni a hibái miatt sokadjára. Szerencsére fűre érkezett. :mrgreen:
Idol 2s Android 4.3 Jelly Beant futtatott, Idol 3 meg 5.0.2 Lollipopot... Semmi baj nincs vele 3 hét használat után. Ráadásul qrva szép a telefon forma terve és tényleg kompakt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. augusztus 22., szombat 11:18

Laptopra letezik egy BatteryBar nevu program, ami az aksirol mutat meg par informaciot, peldaul azt, hogy a gyari allapotahoz kepest hany szazalekban hasznalodott el. Androidra nem tudtok hasonlo applikaciot?

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2015. augusztus 21., péntek 19:54

Így, így. Rengeteg kritikát olvastam, sehol sem fikázták, inkább mindenhol azt írták, hogy az Alcatel jóvátette a korábbi hibákat ezzel a telefonnal, igyekszenek elfeledtetni az előző, szarul sikerült modellt.

Jövő héttől kiderül :D

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. augusztus 21., péntek 19:42

az alcatellel a 2s-el jártak rosszul a többivel nincs nagy gond. Nekem a sima 2 van, és két kezemen nem tudnám megszámolni hányszor ejtettem el szegényt, meg ahogy hazajövök melóból zsebből kivesz és dobom is rá az ágyra aztán repül egy szép nagyot. kavicsos útra is ejtettem már üveggel előre esett sajna de oldal karcoláson kívül semmi problémája. Nagyon jó kis telefonokat gyártanak mostanában, nagy kár hogy a 2s esetében basztak rá az egészre és nagyon rátette a pecsétjét a márkára. A 3al kapcsolatban pont hogy nincsenek komolyabb gondok eddig, mindenki rongyá dicséri. Biztos vagyok benne hogy tanultak a hibáikból és megint csak bestbuy telefon.

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. augusztus 21., péntek 19:24

1.5 gb ram-al van.
Nekem volt idol 2s-em. De trágyább telefonnal nem találkoztam még. A szoftvere teljesen kuka, és azzal kezdni sem lehet semmit. Ahogy hallottam maradt a 3-asban is. Szóval sok szerencsét hozzá. :lol:
Én ingyen vettem, de eladtam 30-ért, mondjuk nem tettem hozzá a hirdetéshez, hogy egyszer eldobtam 30 méterre, amikor a hívást nem bírtam fogadni a hibái miatt sokadjára. Szerencsére fűre érkezett. :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 51 regisztrált és 0 vendég