Elektronika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8192
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. június 2., kedd 18:48

Ja, az lehet. Nem olvastam vegig, csak azt neztem, hogy frissites.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. június 2., kedd 18:42

___Samy___ írta:Win 8-at megeri frissiteni win 10-re? Az elobb felajanlotta a windows, de nem tudom elfogadjam-e.
Még nem lehet . Majd július 29.én válik elérhetővé , most még csak regisztrálni lehet a frissítésre . Én biztos váltani fogok .
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8192
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. június 2., kedd 18:36

Win 8-at megeri frissiteni win 10-re? Az elobb felajanlotta a windows, de nem tudom elfogadjam-e.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. május 31., vasárnap 15:00

rashidm írta:
realmadridfan írta:Szia! A Wahl márkát is nézd meg, nekem egy ilyen van kb 1 éve, tökéletes, otthoni használatra még túlzás is, de úgy voltam vele, hogy hamar visszahozza az árát (kb 1 év, az élettartama bőven több lesz). Kicsit drágább, de ha 10k a keret, annyiért is vannak gépeik. :)

http://kutyanyiro.hu/spd/unas_528608/Wa ... hajvagogep
Köszi, megnézem őket. :salute:
Egy a bajom a Wahl-lal, hogy ha jól láttam, akkor max 13 mm-s hajat tudnék csinálni vele, én meg annyira tüsit nem szeretnék. :D

Mondjuk ezt megnéztem: http://www.arukereso.hu/hajvago-szakall ... mek-leiras és itt már vannak nagyobb fésűk hozzá.

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. május 31., vasárnap 14:48

realmadridfan írta:Szia! A Wahl márkát is nézd meg, nekem egy ilyen van kb 1 éve, tökéletes, otthoni használatra még túlzás is, de úgy voltam vele, hogy hamar visszahozza az árát (kb 1 év, az élettartama bőven több lesz). Kicsit drágább, de ha 10k a keret, annyiért is vannak gépeik. :)

http://kutyanyiro.hu/spd/unas_528608/Wa ... hajvagogep
Köszi, megnézem őket. :salute:

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2015. május 31., vasárnap 14:27

Szia! A Wahl márkát is nézd meg, nekem egy ilyen van kb 1 éve, tökéletes, otthoni használatra még túlzás is, de úgy voltam vele, hogy hamar visszahozza az árát (kb 1 év, az élettartama bőven több lesz). Kicsit drágább, de ha 10k a keret, annyiért is vannak gépeik. :)

http://kutyanyiro.hu/spd/unas_528608/Wa ... hajvagogep

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. május 31., vasárnap 13:55

Hali!

Akarok venni majd fizukor egy hajnyíró gépet és az lenne a kérdésem, hogy milyen márkájút érdemes venni? Nagyon max egy 10k-t áldoznék rá. Nézegettem, hogy mik vannak: Moser, Remington, Philips. Ezek jó minőségű cuccokat gyártanak?

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. május 31., vasárnap 13:17

Én évek óta egy Logitech F 510-et nyúzok , teljesen meg vagyok vele elégedve . Sokakkal ellentétben nekem nem jön be a XBox 360 ergonómiája .
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4228
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: csababarca » 2015. május 31., vasárnap 13:06

___Samy___ írta:köszi srácok, akkor körülnézek, hogy hol kapom meg a legolcsóbban
bár nem szántam rá ennyit, de ha ez a legjobb vétel pc-hez is, akkor egye fene
én is ilyet használok, vezeték nélkülit, évek óta megvan, semmi baja. Annyi,hogy alapból elemes volt,de vettem hozzá akksit,így bőven bírja a strapát.
Jó vétel a vezetékes is persze!
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8192
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. május 31., vasárnap 12:58

köszi srácok, akkor körülnézek, hogy hol kapom meg a legolcsóbban
bár nem szántam rá ennyit, de ha ez a legjobb vétel pc-hez is, akkor egye fene
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2015. május 31., vasárnap 11:49

Laptophoz praktikusabb a vezetékes (nem merül+olcsóbb is). Ha jól tudom 2.7m hosszú a kábel, úgyse játszanál annál messzebbről. Még ha HDMI-vel tévére kötöd akkor is valószínűtlen, hogy annál messzebb akarnál játszani (HDMI kábel+2.7m). 360-at vegyél, az 7.5e, az a legjobb szerintem is. Fölösleges duplaannyit kiadni az X1-es kontrollerért, nem tud többet. Gagyit semmiképpen ne vegyél, mert rövidtávon elromlik és nehezen működik játékokhoz, ahogy tucsoki is írta.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. május 31., vasárnap 11:35

___Samy___ írta:egy gamepadra lenne szükségem a laptophoz, fifa/pes-hez meg gta-hoz használnám
fogalmam sincs melyik a jó, meg melyik éri meg legjobban, soha nem volt még rá szükségem
szóval ha valaki tud segíteni, azt megköszönöm :)

két feltétel lenne, az egyik ,hogy vezeték nélküli legyen, a másik meg hogy ne kerüljön egy vagyonba
13k környékén van wireless xbox 360-as kar (a vezetékes konstrukció fele annyi), ennél jobb vételt nem valószínű hogy találsz. Teljesen kompatibilis a PC-s játékokkal, bedugod és játszol, nincs szükséged extra segédprogramokra amiket órákig kell bűvölni egyes játékoknál.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8192
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. május 30., szombat 19:33

egy gamepadra lenne szükségem a laptophoz, fifa/pes-hez meg gta-hoz használnám
fogalmam sincs melyik a jó, meg melyik éri meg legjobban, soha nem volt még rá szükségem
szóval ha valaki tud segíteni, azt megköszönöm :)

két feltétel lenne, az egyik ,hogy vezeték nélküli legyen, a másik meg hogy ne kerüljön egy vagyonba
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. május 30., szombat 14:13

Áhh tárgytalan, sikerült megoldani.
Az Intel illesztőprogramot kellett frissíteni, addig nem engedélyezte a váltást.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. május 30., szombat 13:31

Van közületek bárki, aki küzdött olyan problémával hogy laptop esetében nem tud váltani a másik videokartyara? Marmint van egy Intel megbegy Amd radeon. Utóbbit nem használja a gép. Drivert telepítettem, de elbsem indul.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: csabi* » 2015. május 28., csütörtök 14:48

mivel sajna én nem vagyok a téma szakértője valaki írjon már rám püben aki ért a pc-khez hardverileg, árban, kompatibilitásban.
köszi :)
Kép

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6669
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. május 28., csütörtök 10:57

Teljesen egyénfüggő. Haverom például nem vált Sonyról. Most is meg van elégedve teljesen a Z3 compacttal.
Nekem meg nem jönnek be a Sonyk. LG G-ről váltottam Samsung Galaxy Alphara és teljesen meg vagyok vele elégedve. Egyetlen egy hibája van, hogy a 3G-t eldobálja néha, leginkább buszon. Ezt remélem kijavítják a frissítéssel.
Lumiákkal sem voltam kibékülve, viszont haverom vett egy 830-at és nagyon fasza telefon, meg is lepődtem. Viszont nekem a Windows nem bejövős, így max iPhonera váltanám le az Androidot, ha nem kerülne közel 3-szor annyiba pl az iphone 6, mint a mostani Alphám. Szóval én a G3-ra szavazok a felsorolt telefonok közül, szerettem a G-met.

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. május 27., szerda 21:22

Marky írta:az 5s is egy jó telefon, de menj be egy üzletbe, nyomkodd végig őket, nézd meg melyik áll neked kézre, élőben melyik tetszik neked.
Igen, ezt akartam volna még írni, mindenképp menj előtte be, hogy kipróbálhasd.

Marky
Hozzászólások: 1896
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Marky » 2015. május 27., szerda 21:19

samsungokat felejtsd el, a sonyk nagyon melegednek.

ha bejön a windows akkor a lumia egy jó opció lehet, főleg, ha bejön a windows 10 és tényleg futtathatók lesznek az ios-android appok.
az 5s is egy jó telefon, de menj be egy üzletbe, nyomkodd végig őket, nézd meg melyik áll neked kézre, élőben melyik tetszik neked.

a hardveres teljesítmény annyira nem számít már, majdnem minden androidos telóba belepakolnak 3 giga ramot meg egy quadcore procit. az elérhető romok fontosabbak szerintem.

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. május 27., szerda 20:40

Marci77 írta:Kösz a válaszokat :D

A.D., én is gondolkoznék más márkában és fajtában mind a felsoroltak,de most vodánál ezek vannak mint lehetőségek :-( :)

rashidm, akkor az LG3> Sony Z3 ? :)

(csak mert elég kedvezményes áruk lenne,és lehet hogy beleférne a Z3. (Ilyen 200ezret most nem perkálnék ki érte,hanem előfizetéses,meg családi/vállalkozás csomag mittoménmi,a lényeg h elég jó áron lennének ahogy néztem :mrgreen: )
Én mindenképp G3-t választanék. A G3 sem tökéletes, de a Z3-nál van asszem az, hogy 810-es chipje van. Nah az azt csinálja (ha jól tudom :D), hogy nagyon durván felmelegszik, és egy idő után ha nagyon felforrósodik, akkor kikapcsolja a telót. Ez a Z3 esetében ha fullHD vagy nem tudom milyen magas felbontásban csinálsz videót, akkor nem kell neki 1-2 óra és már forró is. Én már próbáltam G3-t, ilyen van ismerősömnek, és hát eldobom az agyam tőle. Gyors, minden. A Z3-t nem próbáltam de a procija miatt én tuti nem venném meg.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 22 regisztrált és 0 vendég