Elektronika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. július 12., vasárnap 15:25

@RealRaúl77

Valami szoftveres baki lesz, nem ártana kicsit rendbe rántani a gépet (CCleaner, driver frissítések, fölösleges dolgok törlése, indítuló programok ellenőrzése, stb.)

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. július 11., szombat 23:45

Lenne egy gondom, hátha találkozott már vele valaki.

Egy pár hete elkezdte a gépem, hogy amikor bekapcsolom, minden megy rendben, egy kicsit lassabb, mint előtte, de a jelszó beírás, bejelentkezés után, az esetek 75%-ban kb egy fekete képernyő fogad. Egeret, ha mozgatom, látom, ctrlaltdelete-re jön a szokásos képernyő, néha még a feladatkezelőt is behozza, mögötte a sötétséggel. Kezdőképernyőt nem tudom előhívni, ahogy semmi más nem látszik ezeken kívül. Ilyenkor párszor ki-be kell kapcsolnom, hogy talán a 3-4. próbálkozásra normálisan betöltődjön minden. Más gondot nem érzékelek, ha bejön normálisan, akkor minden megfelelően működik (originen kívül), talán annyi, hogy kicsit a bekapcsolásnál megnövekedett a töltési idő.

A probléma az lenne, hogy hiába garanciás, nem szívesen vinném el szervizbe, van egy-két program rajt, ami sulihoz kell, és kelleni fog a jövőben is, és nem tudnám beszerezni egykönnyen, és ezekben a hetekben is szükségem van a gépre a nyári gyakorlathoz. Lenne erre valami egyéb megoldás?
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Tibi09
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Tibi09 » 2015. július 11., szombat 16:28

Tablet/e-book vásárlását tervezem.

80%-ban olvasnék rajta, azonban főként pdf formátumban. Az e-book-ok általában 6 colosak, élvezhető azokon a pdf fájlok? gondolok itt főként a szkennelt anyagokra.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. július 7., kedd 22:41

kecsu10 írta:Valaki aki ert hozza, es megdobna egy hasznos otlettel... Gmail fiokom (a privat nem a munkahelyi) egyedul az Ipaden hasznalhato, leven ebben be van jelentkezve, s mashol nem tudok belepni, mert ketlepcsos azonositast allitottam be valamikor. Az akkor megadott mobil viszont mar nem el, igy eselytelen mashol is hasznalni. Tudtok valami tippet, hogyan lehetne ezt kikapcsolni/atallitani?
En egyszer facebookkal szivtam meg ezt a ketlepcsos azonositast. Elmentem egyetemre, laptop nem volt nalam, az ottani gepre meg nem tudtam bejelentkezni, mert persze hogy par perccel elotte merult le a telefonom. Tolto vagy usb kabel meg persze hogy nem volt senkinel se. (vagy csak utaltak :mrgreen: )

Na de a kerdesedre valaszolva, ezt talaltam:
- Sign in to your account with your username and password.
- On the verification code challenge page, click Problems receiving your code?
- Click "I need Google's help getting back into my account."
- You'll then need to fill out an account recovery form to verify ownership of the account. Take time to answer each question to the best of your ability. The form was designed to ensure that no one can gain access to your account except you. Since Google doesn't collect a lot of information about you when you sign up for an account, we will ask you questions like when you created your account, what Google services you use, and who you email frequently (if you use Gmail) to make certain you are authorized to access your account.

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 436
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2015. július 7., kedd 20:16

Valaki aki ert hozza, es megdobna egy hasznos otlettel... Gmail fiokom (a privat nem a munkahelyi) egyedul az Ipaden hasznalhato, leven ebben be van jelentkezve, s mashol nem tudok belepni, mert ketlepcsos azonositast allitottam be valamikor. Az akkor megadott mobil viszont mar nem el, igy eselytelen mashol is hasznalni. Tudtok valami tippet, hogyan lehetne ezt kikapcsolni/atallitani?

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 7., kedd 10:23

Pont tegnap akartam "megkötni" a szerződést, aztán nem tehetem meg, mert lejár a szerződésem szeptemberben. Akkor meg 6 év hűség után odamerik írni, hogy kapok 4500 forint kedvezményt, ha új készüléket is vásárolnék a hosszabbítás mellé. GG Voda... és a kínálatuk is nevetséges.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 7., kedd 9:47

Köszi Samy, hasznos infó volt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8192
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. július 7., kedd 8:46

Vodafonnal van 3gb nyari net, elsejetol szept 30-ig. Ingyen lehet aktivalni.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 1., szerda 19:58

http://hvg.hu/tudomany/20150629_ingyen_ ... sok_amazon
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dodi
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 22:39

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: dodi » 2015. július 1., szerda 10:45

a Piston-hoz kapcsolódóan. WP és Android alatt teljesen jó, iOs alatt a hangerőgombok valóban dísznek vannak csak.

egy vélemény PH-ról a piston3 típusairól.

"Szóval a Youth sima papír csomagolásban jön, nincs semmilyen tartó hozzá ezért is olcsóbb ennyivel. Csak a fülest kapod és 4pár harangot, semmi más. Minden műanyag rajta, a csatlakozó nem aranyozott, a kábel lapos műanyag bevonatú, ahogy az egész füles az, tapintásra talán kevésbé jó mint a P3 ilyen részei. A harangok egyeznek a P3-on találhatóval."

Szsvsz ennyit megéra youth, de jóval gyengébb minőségű a kialakítása.
tick. tick. tick.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. július 1., szerda 2:59

rashidm írta:Akkor ez WP-s telókhoz jó lenne? Nem látom felsorolva...
Ha megerkezik, es valami csoda folytan kezembe kerul egy lumia, akkor kiprobalom. :) De erre az esely viszonylag csekely. :mrgreen:
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. június 30., kedd 22:23

sonic írta:
rashidm írta:Mondjuk most ahogy olvasom, szinte androiddal működik rendesen, iOS-en nem műkszik a hangerőszabályozó. :ozil: Ez nálam elég nagy fekete pont. Pont Lumia-t akarok majd venni...
de a lumiakon windows van nem?
Bocs, kimaradt a windows. az ios után.

Javítanék, balfasz voltam. :D

Ezt írják:

" For xiaomi MI2 MI2S MI2A Mi1S M1 Phones and most Android devices, partially compatible on iOS devices (volume up/down functions not supported)"

Akkor ez WP-s telókhoz jó lenne? :hmmm: Nem látom felsorolva...

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. június 30., kedd 22:13

rashidm írta:Mondjuk most ahogy olvasom, szinte androiddal működik rendesen, iOS-en nem műkszik a hangerőszabályozó. :ozil: Ez nálam elég nagy fekete pont. Pont Lumia-t akarok majd venni...
de a lumiakon windows van nem?
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. június 30., kedd 22:11

Mondjuk most ahogy olvasom, szinte androiddal működik rendesen, iOS-en nem műkszik a hangerőszabályozó. :ozil: Ez nálam elég nagy fekete pont. Pont Lumia-t akarok majd venni...

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. június 30., kedd 21:48

sonic írta:En amugy azt remelem leginkabb, hogy nem torik el a kabel par het hasznalat utan mint az eddigi osszes 10-15 fontos fulesemben amit vettem. Legutobb egy philips, azelott sony, most egy iphone headsetet hasznalok es ez is mar csak bizonyos allasokban szol... :(
Ne is mondd, rohadt idegesito tud lenni. Nekem jelenleg van 2 Sony fulesem, az egyiknek a bal, a masiknak a jobb hangszoroja nem megy, szoval egy elosztoval a ket felig rossz fulesbol csinaltam egy normalisan mukodot. :D

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. június 30., kedd 21:41

tucsoki írta:
dodi írta:én egy xiaomi piston-t nyúzok, ár/értékben még mindig az egyik legjobb. én itt vettem (itt valóban eredetit adnak), de azóta van egy újabb modell is.
Kis bestbuy
Ilyet venne nekem valaki akkor? Kifizetem. :D

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. június 30., kedd 21:20

tucsoki írta:Ehhez a kiszereléshez nem jár. 2000 forintot ez a "butított", Youth változat is bőven megér, a hasonló árkategóriában fekvő márkás cuccokhoz képest jó. A sima változata 4-5-6 ropi körül van. Ezt ismerem.
Hangzasban mennyire lehet kulonbseg a sima es a youth kozott? Ha jol latom leginkabb az anyagokon sporoltak. Nincs kevlar boritas meg fem helyett muanyag.

En amugy azt remelem leginkabb, hogy nem torik el a kabel par het hasznalat utan mint az eddigi osszes 10-15 fontos fulesemben amit vettem. Legutobb egy philips, azelott sony, most egy iphone headsetet hasznalok es ez is mar csak bizonyos allasokban szol... :(
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. június 30., kedd 21:15

tucsoki írta:Ehhez a kiszereléshez nem jár. 2000 forintot ez a "butított", Youth változat is bőven megér, a hasonló árkategóriában fekvő márkás cuccokhoz képest jó. A sima változata 4-5-6 ropi körül van. Ezt ismerem.

A Sennheiserekről (azon kívűl hogy minőségiek) azt mondják hogy ár/érték arányban nem biztos hogy megfelelő hangzást ad át, ebben az árkategóriában meg pláne. Bár lehet ez csak szőrszálhasogatás, mint pl. nekem, akinek elég annyi hogy a madárcsicsergés ne nyomja el a zenét. Az biztos hogy egy Media Marktban nem árt ha szemügyre veszi az ember. Kényelem, méret, hangerő, stb..
A Media Marktban fel lehet próbálni a cuccokat? :ozil: Megyek. :mrgreen:

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. június 30., kedd 20:55

Ehhez a kiszereléshez nem jár. 2000 forintot ez a "butított", Youth változat is bőven megér, a hasonló árkategóriában fekvő márkás cuccokhoz képest jó. A sima változata 4-5-6 ropi körül van. Ezt ismerem.

A Sennheiserekről (azon kívűl hogy minőségiek) azt mondják hogy ár/érték arányban nem biztos hogy megfelelő hangzást ad át, ebben az árkategóriában meg pláne. Bár lehet ez csak szőrszálhasogatás, mint pl. nekem, akinek elég annyi hogy a madárcsicsergés ne nyomja el a zenét. Az biztos hogy egy Media Marktban nem árt ha szemügyre veszi az ember. Kényelem, méret, hangerő, stb..

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. június 30., kedd 20:40

tucsoki írta:
dodi írta:én egy xiaomi piston-t nyúzok, ár/értékben még mindig az egyik legjobb. én itt vettem (itt valóban eredetit adnak), de azóta van egy újabb modell is.
Kis bestbuy
Én ódzkodok a külföldi vásárlástól. :D Egyébként nekem nagyon tetszik, hogy van ilyen kis doboza, amibe bele lehet tenni. :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 23 regisztrált és 0 vendég