Elektronika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8487
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. május 27., szerda 20:38

Marci77 írta:akkor az LG3> Sony Z3 ? :)

(csak mert elég kedvezményes áruk lenne,és lehet hogy beleférne a Z3.
Ha viszont Sony-t akarsz, akkor inkább Z2, mint Z3. Olcsóbb, és tudásban szinte semmiben nem marad el a Z3-tól.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2015. május 27., szerda 20:20

Kösz a válaszokat :D

A.D., én is gondolkoznék más márkában és fajtában mind a felsoroltak,de most vodánál ezek vannak mint lehetőségek :-( :)

rashidm, akkor az LG3> Sony Z3 ? :)

(csak mert elég kedvezményes áruk lenne,és lehet hogy beleférne a Z3. (Ilyen 200ezret most nem perkálnék ki érte,hanem előfizetéses,meg családi/vállalkozás csomag mittoménmi,a lényeg h elég jó áron lennének ahogy néztem :mrgreen: )
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Andrew Dawn
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2015. március 11., szerda 18:08
Kedvenc játékosaid: Mascherano, Rakitic
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Andrew Dawn » 2015. május 27., szerda 20:04

Nem tudom mennyire opció neked, de én kb. 2 hónapja vettem Xiaomi MI3-at. 200-220 körül megúszod, az egyedüli gond vele,hogy nem megy bele memória kártya. Akkuja 2 napot kibír közepes használat mellett, nem akadozik semmi, teljes mértékben megéri a pénzét.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ár érték arányban sokkal jobb, mint a Samsung akármelyik készüléke
Nem véletlen lett az első a kínai piacon, lekörözve a Iphonet...
http://mobilarena.hu/teszt/xiaomi_mi-3_ ... zekok.html
3,14159265358979323846264338327950288419716939937510

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. május 27., szerda 19:45

Marci77 írta:
Marci77 írta:Új telefon vásárlása előtt állok,de nem vagyok biztos abban,hogy melyiket kellene választanom,szóval szeretném a segítségeteket kérni :) (nem mind egy árban van természetesen)

Szóval a lehetőségek:
Nokia Lumia 830,Samsung Galaxy A5,Iphone 5C 8GB,Sony Xperia Z3 Compact,LG G3,Samsung Galaxy S5,Sony Xperia Z3,Iphone 5S 16 GB.

Gondolom az utolsók az erősebbek,csak arányosan tényleg annyival jobbak-e,hogy háromszoros az ár :)

Elsősorban internetezésre/facebook-ra használom és zenehallgatásra a telefont. Játékra most már gimnázium után kevésbé :mrgreen: . Szóval gondolom jó akku kellene meg nagy nemtudommikell,hogy ne akadozzon. Sok hely is kéne,mert több giga zene lenne rajta. Ja,meg néha nem árt ha jó a kamera (előlapi is). (Kinézet se mindegy,ezért is gondolkozok hogy váltanom kéne Samsungról...)

Remélem nagyjából érthetők az igényeim :mrgreen: Előre is köszönöm a segítséget :)


Mellék kérdés: Az új telók hátlapja miért nem levehető? :)
? :) Mégegyszer,hátha :kivagyhe:
Ha van zséd, akkor az LG G 3-mat mondanám, én is a között vacilálok (a másik a Lumia 930).

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2015. május 27., szerda 19:40

Marci77 írta:Új telefon vásárlása előtt állok,de nem vagyok biztos abban,hogy melyiket kellene választanom,szóval szeretném a segítségeteket kérni :) (nem mind egy árban van természetesen)

Szóval a lehetőségek:
Nokia Lumia 830,Samsung Galaxy A5,Iphone 5C 8GB,Sony Xperia Z3 Compact,LG G3,Samsung Galaxy S5,Sony Xperia Z3,Iphone 5S 16 GB.

Gondolom az utolsók az erősebbek,csak arányosan tényleg annyival jobbak-e,hogy háromszoros az ár :)

Elsősorban internetezésre/facebook-ra használom és zenehallgatásra a telefont. Játékra most már gimnázium után kevésbé :mrgreen: . Szóval gondolom jó akku kellene meg nagy nemtudommikell,hogy ne akadozzon. Sok hely is kéne,mert több giga zene lenne rajta. Ja,meg néha nem árt ha jó a kamera (előlapi is). (Kinézet se mindegy,ezért is gondolkozok hogy váltanom kéne Samsungról...)

Remélem nagyjából érthetők az igényeim :mrgreen: Előre is köszönöm a segítséget :)


Mellék kérdés: Az új telók hátlapja miért nem levehető? :)
? :) Mégegyszer,hátha :kivagyhe:
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2922
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2015. május 27., szerda 13:35

Szó volt itt a telefonos játékokról. Ma cikkeztek az indexen Soccer Stars-ról. Elég addiktív a játék :D
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8487
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. május 26., kedd 22:06

d.gergo írta:Akkor ne fájdítsd a szíved a Digi áraival és sebességeivel - feltéve, hogy nálatok be lehet kötni, mert mi itt speciel ki vagyunk szolgáltatva a Telekom monopóliumának, és csak sírok :lol:
Az biztos, én is évekig szenvedtem a Telekommal, horribilis árakkal, aztán váltottam egy kisebb szolgáltatóhoz, de az sem vált be igazán, aztán végre behúzták hozzánk is a Digit. Azonnal váltottam, és a lehető legjobb szolgáltató.

Most van 100/50-es netem, 70 akárhány csatornám, plusz DigFon ( :mrgreen: ), igaz ezt nem használjuk, és ezért fizetek havi 5200-at. B-)

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2015. május 26., kedd 21:59

Marky írta:a fényerővel vannak kikötéseim, a natúr led színhőmérséklete nagyon fejfájdítós nekem, de láttam, hogy néhány típusnál egész széles skálán lehet optimalizálni. a tiéd is ilyen?
Én nem vagyok érzékeny rá tehát első sorban nem ezt néztem amikor vettem, de a telón van két tekergetős okosság: 1 fényerős és 1 színskála. Ott be lehet állítani egész különböző fényeket is.
Som i Serem!
6oat

Marky
Hozzászólások: 1896
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Marky » 2015. május 26., kedd 21:52

a fényerővel vannak kikötéseim, a natúr led színhőmérséklete nagyon fejfájdítós nekem, de láttam, hogy néhány típusnál egész széles skálán lehet optimalizálni. a tiéd is ilyen?

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2015. május 26., kedd 21:48

Marky írta:valakinek van tapasztalata az okoségőkkel? mennyire tudnak minőségi fényt kibocsátani? szeretnék egyet a szobámba, mert elkerült a villanykapcsolótól az ágyam és nem akarok vakolni és kábelt húzni idáig.
Nekem a dolgozószobámban van egy és eddig csodálatosan működik. Takarékos (modellfüggő de átlagban tizedannyit, mint egy volfram szálas), a LEDek miatt alig melegszik fel és állítólag( nekem csak mostanában lett beszerelve) de az élettartama isjóval hosszabb, mint a hagyományos izzóknak. Ha bírod a ledfényt akkor nincs gond a fényerővel sem. Perkálni kell érte de én csak ajánlani tudom! :)
Som i Serem!
6oat

Marky
Hozzászólások: 1896
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Marky » 2015. május 26., kedd 21:33

valakinek van tapasztalata az okoségőkkel? mennyire tudnak minőségi fényt kibocsátani? szeretnék egyet a szobámba, mert elkerült a villanykapcsolótól az ágyam és nem akarok vakolni és kábelt húzni idáig.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Victor » 2015. május 24., vasárnap 14:53

samsung gt s5830 telefonom van, ám az utóbbi hetekben kezd nagyon rosszalkodni. egyszer csak fogja magát, és az érintőképernyő (főleg a kijelző alja) szinte teljesen meghal, majd megjavul és utána napokig semmi baja nincsen. mit lehet tenni vele, és mitől lehet? :hmmm:
fuck, kevesebb mint egy hete írtam és behalt :vivo: srácok, lenne egy orbitálisanbrutálisaneszméletlenül buta kérdésem (nézzétek el, semennyire nem vagyok otthon a témában)
létezik olyan telefon, amire a google playes appokat fel lehet rakni, lehet rajta netezni, de nem érintőképernyős? :loveyou: nekem nem kell többet érintős...

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2015. május 22., péntek 18:41

Új telefon vásárlása előtt állok,de nem vagyok biztos abban,hogy melyiket kellene választanom,szóval szeretném a segítségeteket kérni :) (nem mind egy árban van természetesen)

Szóval a lehetőségek:
Nokia Lumia 830,Samsung Galaxy A5,Iphone 5C 8GB,Sony Xperia Z3 Compact,LG G3,Samsung Galaxy S5,Sony Xperia Z3,Iphone 5S 16 GB.

Gondolom az utolsók az erősebbek,csak arányosan tényleg annyival jobbak-e,hogy háromszoros az ár :)

Elsősorban internetezésre/facebook-ra használom és zenehallgatásra a telefont. Játékra most már gimnázium után kevésbé :mrgreen: . Szóval gondolom jó akku kellene meg nagy nemtudommikell,hogy ne akadozzon. Sok hely is kéne,mert több giga zene lenne rajta. Ja,meg néha nem árt ha jó a kamera (előlapi is). (Kinézet se mindegy,ezért is gondolkozok hogy váltanom kéne Samsungról...)

Remélem nagyjából érthetők az igényeim :mrgreen: Előre is köszönöm a segítséget :)


Mellék kérdés: Az új telók hátlapja miért nem levehető? :)
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4228
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: csababarca » 2015. május 22., péntek 10:00

d.gergo írta:
csababarca írta:Véga az ínséges időknek, beköttettem a Telekomos netet, 30mbit-es.
Eddig 4 megabites volt....
most 3,5 megabájttal töltök lefelé. GTA V utolsó néhány gigája 20 perc alatt lecsorgott. :mrgreen:
1080p-s youtube videók is pillanatok alatt betöltődnek,nem kell várni semmire.
Eddig jó.
Árban 5150/hó, a upc-sért fizettünk 4500-at. :roll:
Akkor ne fájdítsd a szíved a Digi áraival és sebességeivel - feltéve, hogy nálatok be lehet kötni, mert mi itt speciel ki vagyunk szolgáltatva a Telekom monopóliumának, és csak sírok :lol:

digi a legjobb opció.
BP-n albérletben az volt:)
De itt nem elérhető...nálunk UPC monopólium volt, botrány árakkal...
így is jobban járunk ez a 30mbit-es net óriási előrelépés.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2015. május 22., péntek 9:54

csababarca írta:Véga az ínséges időknek, beköttettem a Telekomos netet, 30mbit-es.
Eddig 4 megabites volt....
most 3,5 megabájttal töltök lefelé. GTA V utolsó néhány gigája 20 perc alatt lecsorgott. :mrgreen:
1080p-s youtube videók is pillanatok alatt betöltődnek,nem kell várni semmire.
Eddig jó.
Árban 5150/hó, a upc-sért fizettünk 4500-at. :roll:
Akkor ne fájdítsd a szíved a Digi áraival és sebességeivel - feltéve, hogy nálatok be lehet kötni, mert mi itt speciel ki vagyunk szolgáltatva a Telekom monopóliumának, és csak sírok :lol:

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4228
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: csababarca » 2015. május 22., péntek 9:48

Véga az ínséges időknek, beköttettem a Telekomos netet, 30mbit-es.
Eddig 4 megabites volt....
most 3,5 megabájttal töltök lefelé. GTA V utolsó néhány gigája 20 perc alatt lecsorgott. :mrgreen:
1080p-s youtube videók is pillanatok alatt betöltődnek,nem kell várni semmire.
Eddig jó.
Árban 5150/hó, a upc-sért fizettünk 4500-at. :roll:
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. május 21., csütörtök 7:07

Most fogom földhöz vágni ezt a windows phonet... :angry:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8192
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. május 20., szerda 22:08

Galacticos írta:Ez a rm app nagyon pacek lett. :)
Megszenvedtem a regisztracional de megerte. kuldtek emailbe a megerosito kodot, bemasoltam, beillesztettem aztan erre kiirja h rossz a kod. :lol: kb harmadjara sikerult.
Na mindegy tenyleg fasza lett, a tavalyi bl donto goljati gyorsan meg is neztem, teljesben fent van a meccs, eredeti kommentarral, pacek minosegbe. :)
plusz a real madrid tv-t is ehet rajta nézni :)
tényleg nagyon fain lett
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6599
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2015. május 20., szerda 11:28

Ez a rm app nagyon pacek lett. :)
Megszenvedtem a regisztracional de megerte. kuldtek emailbe a megerosito kodot, bemasoltam, beillesztettem aztan erre kiirja h rossz a kod. :lol: kb harmadjara sikerult.
Na mindegy tenyleg fasza lett, a tavalyi bl donto goljati gyorsan meg is neztem, teljesben fent van a meccs, eredeti kommentarral, pacek minosegbe. :)

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2722
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2015. május 18., hétfő 22:06

Realista24 írta: alexa.com
?
Nem pont ez volt, de valami ilyesmire gondoltam.
Köszi!! :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 29 regisztrált és 0 vendég