Elektronika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2015. augusztus 6., csütörtök 23:39

Kollégák!

Telefonváltás előtt állok, de azért megkérdezném a véleményeteket, hátha nektek v. valami ismerősnek/rokonnak van tapasztalata ezzel kapcsolatban. Egy almásom van, 5, még akkor vettem meg, amikor kijött, tehát már több, mint két és fél éves. Szeretem, de addig szeretnék túladni rajta, amíg van értéke. Az új telefon viszont nem iphone lenne, hanem egy HTC one mini 2. Ha valakinek van tapasztalata vele kapcsolatban, az ne habozzon leírni. Nem összehasonlítást várok az iphone-okkal, mert nem szeretnék azt venni. Az 5S jövőre adná meg magát, a 6 meg nem tetszik. Igazából telefonálásra, sms-ezésre, használnám, meg persze a facebook-twitter-instagram szentháromságra. Mellette pedig rengeteget spotify-ozok, épp ezért is esett erre a választásom, a sztereó hangszórók elég sokat nyomnak a latba. Más telefonban nem igazán gondolkodom, szóval ha lehet, ne ajánljatok más készülékeket, csak erre az egy telóra lennék kíváncsi.

Ha valaki tud valamit, megköszönnném, jöhet PÜ-be is, vagy akár ide is dobhatjátok.

h.csabi
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:58

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: h.csabi » 2015. augusztus 5., szerda 20:13

Srácok, van esetleg valakinek vmi ötlete, hogy Chrome-ban (44.0.2403.130 m) miért nem működik sem az Acestream, sem a SopCast webes felületen? Mert most már nem nagyon találok sima progis streameket :'( Köszi!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. augusztus 3., hétfő 18:49

Tádám írta:
hamesz írta:Windows 10-en kikapcsoltam a Cortanat a gépházban, de a feladatkezelőben még ugyanúgy fut "keresés" néven. Ez azért aljas. :Đ és csak úgy lehet véglegesen kikapcsolni, ha átírod a nevét. Igaz annyira nem terheli a procit, de nem szeretem, ha fölösleges dolgok futnak a háttérbe.
Nekem egyébként erre a Cortana-ra alapból azt írta, hogy nem működik a régiómban, és ki is van kapcsolva.

Nem tudom esetleg másnak feltűnt-e, de nekem a chrome kicsit belassult a win10 óta.
Lehet ezzel akarja sugallni, hogy váltsak az új böngészőre? :D
Cortanara nekem is ezt írja, de a Chrome nálam épp ellenkezőleg, mintha gyorsabb lenne. Főleg első belépéskor előbb betölt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

cart
Hozzászólások: 2611
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: cart » 2015. augusztus 3., hétfő 18:29

Az ilyen gyerekbetegségek miatt érdemes új rendszernél várni az első service pack megjelenéséig, mielőtt felrakjátok.
Just sayin'

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Tádám » 2015. augusztus 3., hétfő 18:13

Valakinél még gondot okozott a mikrofon egyébként a win10-en?
Amikor rámennék a beállításaira, kiírja, hogy "The wizard could not start" és hogy ellenőrizzem az audio beállításaimat... :roll:
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. augusztus 3., hétfő 18:10

cskcsa windows 10 tegnap jól megszivatott. Rámentem arra az ikonra ami mutatja hogy hány %on van a laptop aksija. rámentem, előhozott egy ablakot, bal alsó sarokkal fent a %al. Látom hogy rá lehet kattintani..mondom na vajon mit csinálhat. Fekete kijelzőt csinált. újraindítottam a gépet, de boot után szintén fekete..addig indítgattam újra amíg ki nem dobta az op rendszer javítása menüpontot, visszalehetett állítani a rendszert alapállapotra, de ez egy hosszú folyamatnak ígérkezett mivel 45perc után csak 35 %nál tartott..aztán inkább ment vissza a win 7..utána pedig megint win10, de most legalább formázhattam a merevlemezt.
win10 :vivo: :sziv:

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Tádám » 2015. augusztus 3., hétfő 18:01

hamesz írta:Windows 10-en kikapcsoltam a Cortanat a gépházban, de a feladatkezelőben még ugyanúgy fut "keresés" néven. Ez azért aljas. :Đ és csak úgy lehet véglegesen kikapcsolni, ha átírod a nevét. Igaz annyira nem terheli a procit, de nem szeretem, ha fölösleges dolgok futnak a háttérbe.
Nekem egyébként erre a Cortana-ra alapból azt írta, hogy nem működik a régiómban, és ki is van kapcsolva.

Nem tudom esetleg másnak feltűnt-e, de nekem a chrome kicsit belassult a win10 óta.
Lehet ezzel akarja sugallni, hogy váltsak az új böngészőre? :D
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. augusztus 3., hétfő 16:46

Ha csak TV-t akartok, akkor én bátran ajánlom a műholdas szolgáltatásuk is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2015. augusztus 3., hétfő 16:34

Marci írta:Ti tudtok arról valamit, hogy a DIGI milyen stratégiával terjeszkedik? Kicsit kezdem unni a UPC-t, de látom hogy az 5. kerület teljesen kiesik a szórásukból.
Ez engem is érdekelne... 12-ben csak a Telekom játszik, pedig most szabadulnánk a hűségből, jó lenne váltani :'( Mikor írtam nekik annyit válaszoltak, hogy...
Jelenleg nincs információnk arról, hogy mikor lesznek elérhetőek kábeles szolgáltatásaink (kábel tv, internet, telefon) az Ön címén.
Hálózatunk folyamatos bővítés alatt áll, amennyiben kiépítésre kerül sor lakókörnyezetében, szórólapokat fognak kapni.
Köszi :mrgreen:

Avatar
Marci
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 1:00
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Marci » 2015. augusztus 3., hétfő 15:56

Ti tudtok arról valamit, hogy a DIGI milyen stratégiával terjeszkedik? Kicsit kezdem unni a UPC-t, de látom hogy az 5. kerület teljesen kiesik a szórásukból.

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. augusztus 2., vasárnap 11:14

Csak én szoktam Cortanahoz beszélni? :mrgreen:
Lehetséges . Én nem vagyok Master Chief , de még Spartan se . :Đ
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: szilamer » 2015. augusztus 1., szombat 21:41

Csak én szoktam Cortanahoz beszélni? :mrgreen:

Imádom a windows 10-et amúgy! Én a 8.1-et is szerettem, csak lett valami, egy hibakódot írt ki, kékhalál szerüség volt, és vissza kellett térjek a win 7-re junius körül. Jaj hogy utáltam. A 10-es megváltás volt nekem, eddig nagyon bejön, szép, letisztult, gyors.
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: miro » 2015. augusztus 1., szombat 20:07

Köszi srácok, a TTC-t kipróbálom,a gyári visszaállítástól mindig is féltem.. :'( :salute:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. augusztus 1., szombat 20:00

miro írta:Srácok,Lenovo S850-em van.
Már meg van egy 4-5 hónapja,eddig baj nem volt vele,de most akartam csengőhangot változtatni,és amikor rámegyek a több csengőhangra,ezt írja ki: sajnos az android.process.media folyamat leállt.
Óriási,mert a méda lejátszóból meg nem lehet külön beállítani,illetve nincs meg külön a fájl se.
Nyilván annyira nem fontos,de azért érdekel hogy mi lehet a megoldás rá.. :roll:
Ez van, ha elfogy a memória. Tedd fel a total commander-t, és azzal válaszd ki a beállításoknál a csengőhangot.

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. augusztus 1., szombat 19:32

miro írta:Srácok,Lenovo S850-em van.
Már meg van egy 4-5 hónapja,eddig baj nem volt vele,de most akartam csengőhangot változtatni,és amikor rámegyek a több csengőhangra,ezt írja ki: sajnos az android.process.media folyamat leállt.
Óriási,mert a méda lejátszóból meg nem lehet külön beállítani,illetve nincs meg külön a fájl se.
Nyilván annyira nem fontos,de azért érdekel hogy mi lehet a megoldás rá.. :roll:
Esetleg próbálj meg egy gyári beállítást ami alaphelyzetbe állítja a telefont hát ha segít. Csak előtte mentsd le róla a fontos dokumentumokat, képeket. :)

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: miro » 2015. augusztus 1., szombat 18:47

Srácok,Lenovo S850-em van.
Már meg van egy 4-5 hónapja,eddig baj nem volt vele,de most akartam csengőhangot változtatni,és amikor rámegyek a több csengőhangra,ezt írja ki: sajnos az android.process.media folyamat leállt.
Óriási,mert a méda lejátszóból meg nem lehet külön beállítani,illetve nincs meg külön a fájl se.
Nyilván annyira nem fontos,de azért érdekel hogy mi lehet a megoldás rá.. :roll:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. július 31., péntek 11:41

Windows 10-en kikapcsoltam a Cortanat a gépházban, de a feladatkezelőben még ugyanúgy fut "keresés" néven. Ez azért aljas. :Đ és csak úgy lehet véglegesen kikapcsolni, ha átírod a nevét. Igaz annyira nem terheli a procit, de nem szeretem, ha fölösleges dolgok futnak a háttérbe.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 30., csütörtök 23:58

a ziro4vr is valami hibakód lehet, a génjeidben :mrgreen: amúgy valami durván tetszik nekem ez a 10-es, főleg, hogy önmagát készre csinálja és nem kell cseszekedni semmivel... bár a szemetet ki kellene pucolnom, de majd keresek rá valami jó megoldást
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. július 30., csütörtök 23:03

Hibakód volt, parancssorból kellett futtatnom. Nyugi, már a fájlokat másolja... :lol:
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 30., csütörtök 22:52

ziro4vr írta:
Kerlon írta: Egyedül a deamon toolst kellet lekapni, mert azzal nem kompatibilis, amúgy minden maradt. Az első újraindítás előtt volt kicsit fura, de azóta semmi, fut szépen. Eddig bátran merem ajánlani, nekem nagyon adja, bár a csempéknek a számomra nincs értelme a start menüben. Vagy még nincs.
Zsír, köszi. Kb 90%-ban jót hallottam róla, bepróbálom majd. Bár még nem ért ide a távoli Veszprémbe a frissítés. :lol:
Ha falun elértem, akkor nem tudom, hogy Veszprémbe mit szerencsétlenkedsz. (főleg, hogy a megyében vagyok) :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 17 regisztrált és 0 vendég