Elektronika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
miro.
Hozzászólások: 1248
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. augusztus 8., kedd 8:36

hehetheoriginal írta: Fejlemenyek :lol: (gondolom izzadt tenyerrel izgulva koveti mindenki mit csinal ez a fasz, aki szazezreket dobal ki 2 cm3 nagysagu kütyükre :kalapos: )

Refund ebben a pillanatban megerkezett a szamlamra, kerdeztem az eladot, hogy nem latom az emailben, hogy hova es hogy kellene visszakuldeni a motyot, erre irja, hogy you can keep it, sorry for your troubles :lol: :lol: :lol:

Vonjuk le a következtetéseket :kalapos:
Opcio1 van ingyen egy eredeti, de nem qualitycsekkolt cuccom
Opcio2 van ingyen egy eredeti, de qualitychecken nem atment cuccom
Opcio3 van egy nem eredeti cuccom, ingyen, ami a tesztek alapjan korrekt hangminőséget nyujt (test still in progress)
Opcio4 zseni agytröszt nagyfonokotok (en :kalapos: ) mutatja a fenyt es az utat, hogy tudtok ti is nullaba audiofil fülest szervalni :lol:
Gondolom az ejszakas muszak csinal 2000-et belole ejszakankent.
Az is biztos,hogy kijon ca 20 eurobol a cucc nekik.
Aztan ugy volt vele,higy szarok ra. :mrgreen:


Kicsit mas.
Grazba ket srac elkezdte egy ideje ezeket a tapdokorongos zoonikat.
Maganrepulovel mentek pl a Realhoz,Barcahoz.
30 eu asszem a zokni. Nagyon tapad,nagyon jo jatekos leszel tole. :mrgreen: Van egy logo,ami asszem tavaly a Modricnal(?) ki is logott az egyik meccsen,amikor a sportszarat feljebb tolta.
A cipokkel bizniszelo haverom megtalalta valami azsiai oldalon a zoknit. Nem tobb asszem 20 centnel,par centert meg kerhetsz ra barmit. :lol:
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5293
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. augusztus 8., kedd 8:05

ha ilyen konnyen lemondott 600 eurorol akkor opcio 3 es nem kell csodakat belekepzelni, szerintem , de te mindenkepp jol jartal vagy legalabbis jobban mintha megbekeltel volna hogy ezert elment 600 euro
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. augusztus 8., kedd 7:35

hehetheoriginal írta: Fejlemenyek :lol: (gondolom izzadt tenyerrel izgulva koveti mindenki mit csinal ez a fasz, aki szazezreket dobal ki 2 cm3 nagysagu kütyükre :kalapos: )

Refund ebben a pillanatban megerkezett a szamlamra, kerdeztem az eladot, hogy nem latom az emailben, hogy hova es hogy kellene visszakuldeni a motyot, erre irja, hogy you can keep it, sorry for your troubles :lol: :lol: :lol:

Vonjuk le a következtetéseket :kalapos:
Opcio1 van ingyen egy eredeti, de nem qualitycsekkolt cuccom
Opcio2 van ingyen egy eredeti, de qualitychecken nem atment cuccom
Opcio3 van egy nem eredeti cuccom, ingyen, ami a tesztek alapjan korrekt hangminőséget nyujt (test still in progress)
Opcio4 zseni agytröszt nagyfonokotok (en :kalapos: ) mutatja a fenyt es az utat, hogy tudtok ti is nullaba audiofil fülest szervalni :lol:
Epic :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. augusztus 8., kedd 7:31

Fejlemenyek :lol: (gondolom izzadt tenyerrel izgulva koveti mindenki mit csinal ez a fasz, aki szazezreket dobal ki 2 cm3 nagysagu kütyükre :kalapos: )

Refund ebben a pillanatban megerkezett a szamlamra, kerdeztem az eladot, hogy nem latom az emailben, hogy hova es hogy kellene visszakuldeni a motyot, erre irja, hogy you can keep it, sorry for your troubles :lol: :lol: :lol:

Vonjuk le a következtetéseket :kalapos:
Opcio1 van ingyen egy eredeti, de nem qualitycsekkolt cuccom
Opcio2 van ingyen egy eredeti, de qualitychecken nem atment cuccom
Opcio3 van egy nem eredeti cuccom, ingyen, ami a tesztek alapjan korrekt hangminőséget nyujt (test still in progress)
Opcio4 zseni agytröszt nagyfonokotok (en :kalapos: ) mutatja a fenyt es az utat, hogy tudtok ti is nullaba audiofil fülest szervalni :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. augusztus 5., szombat 23:41

Az a problema, ha kicsit is jobban ertekeled a zenet az atlagnal, es egyszer meghallod a kulonbseget, addig bassza az agyad amig nem veszel valami dragabb cumot. En meg ellenallok. :mrgreen:

Hehenel csak flexeles, a kamionmotortol ugyse hall semmit.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8484
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. augusztus 5., szombat 23:18

egyebkent vesznek atlagemberek (ertsd ugy : metron hallgatja a kis zenejet vagy funyiras kozben feldobja es elinditja a kis podcastjat) ilyen bő felmillas fulest egyaltalan ?
vagy ez mar inkabb munkaeszkoz kategoria mondjuk streamereknek, zene szerkesztoknek, dj-knek ?

csak mert en senkit sem ismerek, akinek 100k-nal dragabb fulese lenne, ez meg tobb, mint 5x annyi :D

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3574
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. augusztus 5., szombat 23:11

Steve írta: Ezt mindenképpen megszavaztatnám azért. :mrgreen:

Hazudós a Hehe, vagy hihetünk neki? :kalapos:
Hehe és az eyetest nem hazudik (csak már öreg és így megbízhatatlan :D :mrgreen: )
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. augusztus 5., szombat 22:37

vetítesz itt az 1500 euros dugóról, meg az audiófiléről...
közben a szabad európa best of megy a hupikéktörpikés walkmanről.

:lol: :mrgreen:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. augusztus 5., szombat 22:22

Nincs mit szavazni rajta, hazudok mint a szemet altalaban, de itt most, most az egyszer az igazat irom, higgyel nekem szedjem ki a fülcimpadat more
thereisonly1ronaldo

Halfkey
Hozzászólások: 4400
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. augusztus 5., szombat 22:21

A kérdését se hinném el.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Steve » 2023. augusztus 5., szombat 22:20

Ezt mindenképpen megszavaztatnám azért. :mrgreen:

Hazudós a Hehe, vagy hihetünk neki? :kalapos:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. augusztus 5., szombat 21:56

Remy írta:
hehetheoriginal írta: fugyerekök behuztam egy uj bontatlan sennheiser ie900-at ebayrol hongkongbol 600-ert :mrgreen:
rendeltem ebayrol del-koreabul a hivatalos 1500 eur ar helyett 600ert
Most akkor hongkong vagy dél-korea? Utóbbiban jártam, nyilván nem kaphattál rendes cuccot. :mrgreen:

Fütyülsz b*meg és hazudsz!!! :mrgreen:
Hongkong az, ma irtam rosszul, rosszul emlekeztem, csak mert idokozben samsung motyoval is baszkodok, az meg delkorea :coffee: :fpalm:
thereisonly1ronaldo

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. augusztus 5., szombat 21:48

ANDS írta:
hehetheoriginal írta: Sennheiser ie900 update :kalapos:
Szoval par hete - mint tudjatok jol :lol: - rendeltem ebayrol del-koreabul a hivatalos 1500 eur ar helyett 600ert :shifty: :kalapos:
Par napja megjott, azota teszteltem, de visszakuldom, mert:
Certificate of authenticity nincs alairva, nincs rajta serial number, csak a pecset 2021. aprilis 1. (nyilvan geci :lol: ) datummal
Van egy pici hordtaska, amin van egy fem plakett a szeriaszammal, itt 4459 szerepel.

Akit erdekel milyen egy valoban origi, az a thevr pistinel megnezheti a tesztet.
Namost megnezve pityu videojat, ott a pecset 2021. majus 17., 1759-es sorszammal.
Kicsit fura, hogy az enyemen korabbi a datum, de sokkal magasabb a szeriaszam :lol:

Aztan: festesi?/megmunkalasi defekt a jobb fulesen, alig eszreveheto, de ott van.
A kabel a fules vegi oldalnal ha meghajlitod, nem marad úgy, hanem visszahajlik eredeti pozicioba.
A kis hordtaska nem olyan színű, mint a vr pityu videoban, mas teszteknel is a nagy felbontasu fotokon latszik, hogy nem pusztan szurkesbarna, hanem kis kekes lilas anyag is van benne.
A metal plakett a dobozon ferden van raeszkabalva, nem parhuzamos a doboz szeleivel :lol:
Hianyzik a törlőkendő a dobozbol.
Van az authenticity check qr kod a dobozon, ez scan utan szimplan a sennheiser sitera visz :lol:

Ezek csak amiket eszrevettem, de abszolut hiheto, meg az is lehet, hogy valoban origi cucc, csak nem ment at a quality checken es ki akarjak szorni igy a selejtet.

Maga a cucc, kurvajol szol, minden teszten csont nelkul atment, amiken atkuldtem, a neten talalhato frekvencia, mindenfele biszbasz teszten, kulonbozo teszt zeneken, studio teszten, mely kozep magas, hang iranya, minden amit el lehet kepzelni, konnyeden vette, kristalytiszta hangzas, akarmit is probaltam baszni vele, akar az en hallasom karara is :lol:

Szova, irtam az eladonak miezte, mondta sajnalja, o is viszonteladotol kapta, de indítsak refundot es akkor küld return labelt, full refund meg fasz.

Ez történt, legalabb a doboz nem volt ures :lol:
Nem értem, miért akarod visszaküldeni?

Ha nem tetszik a hangja, azt megérteném de nem erről írsz.

Milyen forrással, dac- al, fejes erősítővel hallgattad meg?
Fiio m11 plus lejatszo es dsd meg flac zenek a gyujtemenybol

Azert akarom visszakuldeni, mert pl amikor csereltem a kabelt ma delelott a 4,4mmest a 3,5-esre, amikor huztam ki a fulesbol a töve a kezemben marad, kandikalt ki a rez/arany kabelveg, a muanyag/gumi boritas meg maradt a fulesben....
Nem hinnem, hogy hosszutavon baratok lennenk, egy ilyen über highend cuccal, ami szetesik ennyitol.
Szoval ahogy tudtam visszanyomkodtam a gumifoglalatba, es visszapakoltam mindent szepen a dobozba, es elinditottam a refundot.
Nem jatszok ilyenekkel, ennyi penzert (meg a 600 se apro) mukodjon rendesen, es legyen megbizhato.

Hozzateszem, sehol a neten nem talaltam semmi infot, hogy masolnak az ie900-at, gyenge kinai masolat letezik, de azt eleve ugy aruljak, hogy masolat.
Szoval ebbol gondolom, hogy ez egy selejt darab, ami fennakadt a checken, de még szürkén eladjak, nem a hivatalos sennheiser csatornakon.
Én inkább megpróbálnám itthon eladni 1000 euró körül eredetinek a visszakuldes helyett
nagyon zseni, nyilvan aki ilyet vesz, az nincs tisztaban es nem jar utana, nem latott meg ilyet soha, nem venne eszre.
En nem vagyok napi szinten audiofil jaratos, csak mukedvelo vagyok, egyszer megepitem a motyot, most pl a hordozhato szettet, aztan nem akarok hozzanyulni, mert milliardokat csillagos eget el lehet ra baszni, nincs hatar.
Aztan ha hallasz egy jobbat, akkor az eddigi etalon hat ugy, mint egy nokia 3210, szoval eleg kemeny alagut ez, amibe beleszaladhat az ember, en meg meg akarok allni egy ponton.
Visszakuldom, aztan nezek mas utan, origit, normalsiat, de 1500eurt nem fogok fizetni erte.
thereisonly1ronaldo

cart
Hozzászólások: 2627
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: cart » 2023. augusztus 5., szombat 21:37

Én inkább megpróbálnám itthon eladni 1000 euró körül eredetinek a visszakuldes helyett
:mrgreen:

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1248
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. augusztus 5., szombat 21:35

'shutterisland írta: en sem ertem, ha az eredeti 1500 te meg 600-ert fogtal egy ilyen jo copy-t, az neken nem tunik olyan rossz boltnak.
Szerintem sem gaz amiket ir.
350.000 forinttal olcsobb,egyertemu,hogy nem lesz olyan mint az eredeti.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8484
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. augusztus 5., szombat 21:21

en sem ertem, ha az eredeti 1500 te meg 600-ert fogtal egy ilyen jo copy-t, az neken nem tunik olyan rossz boltnak.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. augusztus 5., szombat 20:17

hehetheoriginal írta: fugyerekök behuztam egy uj bontatlan sennheiser ie900-at ebayrol hongkongbol 600-ert :mrgreen:
rendeltem ebayrol del-koreabul a hivatalos 1500 eur ar helyett 600ert
Most akkor hongkong vagy dél-korea? Utóbbiban jártam, nyilván nem kaphattál rendes cuccot. :mrgreen:

Fütyülsz b*meg és hazudsz!!! :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. augusztus 5., szombat 20:01

Hehe
most mit finomkodsz te neandervölgyi....

jó az úgy ferdén, meg nem mindegy a színe, ha csak 600 eur volt....még válogat is ennyi pézér
kopni meg úgy is fog, idővel...legalább megkíméltek az időtől.

csomagold be alufóliába


elkurvultál :mrgreen: :kalapos:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

filatáska
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: filatáska » 2023. augusztus 5., szombat 19:08

hehetheoriginal írta:
Sennheiser ie900 update :kalapos:

Ezek csak amiket eszrevettem, de abszolut hiheto, meg az is lehet, hogy valoban origi cucc, csak nem ment at a quality checken es ki akarjak szorni igy a selejtet.
Elég lett volna annyi is, hogy nem ment át az eyetesteden. :D :mrgreen: Legalább ez hosszabb volt, mint fél perc, vagy minderre is elég volt ennyi? :D

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. augusztus 5., szombat 18:33

Sennheiser ie900 update :kalapos:
Szoval par hete - mint tudjatok jol :lol: - rendeltem ebayrol del-koreabul a hivatalos 1500 eur ar helyett 600ert :shifty: :kalapos:
Par napja megjott, azota teszteltem, de visszakuldom, mert:
Certificate of authenticity nincs alairva, nincs rajta serial number, csak a pecset 2021. aprilis 1. (nyilvan geci :lol: ) datummal
Van egy pici hordtaska, amin van egy fem plakett a szeriaszammal, itt 4459 szerepel.

Akit erdekel milyen egy valoban origi, az a thevr pistinel megnezheti a tesztet.
Namost megnezve pityu videojat, ott a pecset 2021. majus 17., 1759-es sorszammal.
Kicsit fura, hogy az enyemen korabbi a datum, de sokkal magasabb a szeriaszam :lol:

Aztan: festesi?/megmunkalasi defekt a jobb fulesen, alig eszreveheto, de ott van.
A kabel a fules vegi oldalnal ha meghajlitod, nem marad úgy, hanem visszahajlik eredeti pozicioba.
A kis hordtaska nem olyan színű, mint a vr pityu videoban, mas teszteknel is a nagy felbontasu fotokon latszik, hogy nem pusztan szurkesbarna, hanem kis kekes lilas anyag is van benne.
A metal plakett a dobozon ferden van raeszkabalva, nem parhuzamos a doboz szeleivel :lol:
Hianyzik a törlőkendő a dobozbol.
Van az authenticity check qr kod a dobozon, ez scan utan szimplan a sennheiser sitera visz :lol:

Ezek csak amiket eszrevettem, de abszolut hiheto, meg az is lehet, hogy valoban origi cucc, csak nem ment at a quality checken es ki akarjak szorni igy a selejtet.

Maga a cucc, kurvajol szol, minden teszten csont nelkul atment, amiken atkuldtem, a neten talalhato frekvencia, mindenfele biszbasz teszten, kulonbozo teszt zeneken, studio teszten, mely kozep magas, hang iranya, minden amit el lehet kepzelni, konnyeden vette, kristalytiszta hangzas, akarmit is probaltam baszni vele, akar az en hallasom karara is :lol:

Szova, irtam az eladonak miezte, mondta sajnalja, o is viszonteladotol kapta, de indítsak refundot es akkor küld return labelt, full refund meg fasz.

Ez történt, legalabb a doboz nem volt ures :lol:
thereisonly1ronaldo


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 40 regisztrált és 0 vendég