Elektronika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. augusztus 11., kedd 19:00

Realista24 írta:Lg. Most komolyan ukrán nyelvű képeket raktal be?
10 perce nézem meredten a képeket hogy most WTF

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 11., kedd 18:48

Lg. Most komolyan ukrán nyelvű képeket raktal be?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. augusztus 11., kedd 18:08

Hali!

Új telefon vásárlását tervezem. Az lenne a kérdésem, hogy érdemes lenne-e még megvennem a Lumia 930-t vagy várjak addig amíg az újabb Lumia-k meg nem jönnek?

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6456
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2015. augusztus 11., kedd 18:04

Elég sokat böngésztem a neten a Windows 7-ről Windows 10-re való ingyenes frissítésről.
Eredeti Windows 7 Ultimate van a laptopon, de nem jelent meg a tálcán a Frissítés Windows 10-re ikon.
Másfél éve ki van kapcsolva a Windows Update autómatikus frissítése, mivel egy kemény vírust frissített anno, és csak a szervíz tudta megoldani akkor, ott ajánlották...Ukrajna.

Szóval megpróbáltam a napokban megoldani, hogy én is részesüljek a dologban, letöltöttem a MediaCreationToolx64 programot, amely már kétszer letöltötte (jónéhány órát vett igénybe) a szükséges dolgokat, elkezdte telepíteni (oroszul írt mindent, pedig magyar nyelv van bekapcsolva, és úgy is szedtem le), újraindult a gép, már szépen indult a kék W10 logóval, ugye középen volt egy nagy kör, amely írta, hol jár a végső telepítés, alul 3 helyen kellett 100%-ra menni (76%-nál tartott az első, amikor utoljára ránéztem), elmentem itthonról, gondoltam készen lesz, amire hazaérek, aztán fogadott egy ilyen oldal: 1.
Nem tudtam mit tenni, visszarakta hamar a 7-et, majd jött egy ilyen az újraindítás után.

Mit tegyek, mit rontottam el?
Az zavar be, hogy nem volt feltelepítve az összes update, ami kimaradt, amíg ki volt kapcsolva az automata frissítés?

Angolból 0 vagyok, ha valaki tudja a megoldást, és van egy kis ideje segíteni, annak roppant hálás lennék, szeretnék haladni a korral, ha már a 8 kimaradt, az nem volt szimpatikus. :D
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. augusztus 11., kedd 13:37

A csomag miatt kaptam rá 45ezer kedvezményt, meg hűségre 4500-at.

Amúgy valami brutálisan jól szól a sztereo hangszóró, lenyomja a laptopomét is. :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

k!ll3rcsöcs
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 22:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, CR, Zlatan
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: k!ll3rcsöcs » 2015. augusztus 11., kedd 13:33

Értem. Én flottás vagyok, valószínűleg ezért nincs semmi. De akkor is kapják be, 5 éve ott vagyok én is, aztán semmi kedvezmény. Vodát 10 év után hagytam ott, pont ezért, mert semmi engedményt nem kaptam, persze a tarifák felfelé módosultak mindig...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. augusztus 11., kedd 12:16

Anya magánvállalkozó és váltott üzleti csomagot, amiből kiváltott nekem is egy kártyát. Meg már ez az 5. év, hogy ott vagyok és arra is kaptam kedvezményt. Havi díjam meg 5k, de teljesen lebeszélhető fél giga net, 22ft/perc/sms, de másodperc alapon pörög.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

k!ll3rcsöcs
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 22:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, CR, Zlatan
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: k!ll3rcsöcs » 2015. augusztus 11., kedd 12:05

Hmm, igaz. Akkor egy pár hónaposért 45-50 reális lehet :mrgreen:
Egyébként nekem valahogy mindig is a HTC-k jöttek be android fronton, a Sense is marhára tetszik.

Amúgy neked milyen előfizud van, kinél, mennyi ideje? Mindig csodálkozom, nekem miért nincs ilyen kedvezményre lehetőségem.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. augusztus 10., hétfő 11:05

k!ll3rcsöcs írta:Én is azt mondom, hogy csak akkor vedd meg, ha használtat veszel, és 60-70-nél többet nem adsz érte. Máskülönben hiába jó kis telefon (4,5-ös kijelző a mai világban kész megváltás), azért a snapi 400-as proci már necces. Ha én vennék androidos telót, a nagy gyártókat kerülném (HTC kivétel), és inkább a nevesebb kínai gyártók termékét nézegetném (Meizu, Xiaomi, Huawei, HONOR!!). De én WP-t használok, szóval biztosan van bennem egy kis elfogultság... :)
70ért már kapsz újat.


Amúgy nagyon prémium a kinézete a mini 2-nek, nekem is nagyon adja, de egyszerűen annyival jobban felszerelt telefonokat lehet kapni, hogy még a boomsound miatt se költenék rá annyit. Én ma megyek megvenni az Idol 3-at (4,7), engem is bevonzz a stereo hangszóró és az ezt a kisebbik Idol-t is dicsérik rendesen, ráadásul előfizumnak hála csak 25 ezret kell érte fizetnem.

Amúgy HTC-hez vissza kanyarodva: szerintem a Sense nagyon pofás, nekem a Desire 500ommal semmi gondom nem volt, szépen ketyereg 2 év után is, mint egy középkategóriás. Le se váltanám, ha nem tudnék ilyen jó áron hozzájutni az Alcatelhez. Viszont a HTC-nél az a gáz, hogy nem nagyon kapsz hozzá frissítéseket, ezzel majd számolj.

Ugyanitt karcos hátlapú HTC Desire 500 eladó, kijelző mindig fóliázva volt, ajándék tokot adok hozzá. Részletek privátban. SEFTOFF :Đ
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

k!ll3rcsöcs
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 22:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, CR, Zlatan
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: k!ll3rcsöcs » 2015. augusztus 10., hétfő 10:45

Nekem a messenger, ami nagyon hiányzik, talán még egy insta jól jönne, de ennyi. Akksi elmegy nyüstölve egy napot, igaz mobilnetem nincs, ellenben egész nap megy a wifi. Erősen fontolgatom már a cserét, a 735 nagyon szimpatikus, bár lehet meglépem a 930-at, aztán pár évig megint elvagyok. :)

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2832
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2015. augusztus 10., hétfő 10:44

Firefoxomra (de amikor Chrome-ot használtam, akkor is ez volt) folyamatosan hirdetés vírusok jönnek. Kiegészítőknél el szoktam távolítani őket, meg a gépről is, ami általában jó 3-4 napig és újrakezdődik. Újonnan az Adblockot is magától letörlődik. Mit tudok ezzel kezdeni? Próbáltam már újrarakni többször a böngészőt, de semmi.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. augusztus 8., szombat 8:40

k!ll3rcsöcs írta:
szilamer írta:Valaki használ még itt windows phonet? Én a héten vettem egy lumia 640-t ost rakom rá a win 10-et :D
Nekem 2 és fél éve van egy 800-asom, az ugye WP 7.8, de nincs szívem cserélni, annyira jól bírja. :D
Nekem is az van. Nagyon bajom sincs vele, csak hiányolom róla a messengert és társait (viber is gagyi az új telókéhoz képest...), meg a jó kis alkalmazásokat. Ja meg már az akkumulátor is baromi gyenge... :-(

k!ll3rcsöcs
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 22:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, CR, Zlatan
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: k!ll3rcsöcs » 2015. augusztus 7., péntek 23:10

szilamer írta:Valaki használ még itt windows phonet? Én a héten vettem egy lumia 640-t ost rakom rá a win 10-et :D
Nekem 2 és fél éve van egy 800-asom, az ugye WP 7.8, de nincs szívem cserélni, annyira jól bírja. :D

k!ll3rcsöcs
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 22:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, CR, Zlatan
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: k!ll3rcsöcs » 2015. augusztus 7., péntek 23:09

KAG írta:
k!ll3rcsöcs írta:Mivel a D850 által ismert LTE frekvenciák nem teljesen fedik a magyarországon használtakat, így működne az LTE, de nem tudnád mindenhol használni (csak ott, ahol a telefon által is ismert frekvenciát használják). Ennél lassabb kapcsolattal semmi probléma nem lenne.

Köszönöm.
Csak most 75 ért tudna hozni vadonatúj 32GB-os, ami ugye 3 és nem 2 giga rammal szerelt opciós.
Az azért szerintem elég ütős ár....
Hát az valóban best buy. :agree:

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: szilamer » 2015. augusztus 7., péntek 21:27

Valaki használ még itt windows phonet? Én a héten vettem egy lumia 640-t ost rakom rá a win 10-et :D
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9577
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. augusztus 7., péntek 20:41

k!ll3rcsöcs írta:Mivel a D850 által ismert LTE frekvenciák nem teljesen fedik a magyarországon használtakat, így működne az LTE, de nem tudnád mindenhol használni (csak ott, ahol a telefon által is ismert frekvenciát használják). Ennél lassabb kapcsolattal semmi probléma nem lenne.

Köszönöm.
Csak most 75 ért tudna hozni vadonatúj 32GB-os, ami ugye 3 és nem 2 giga rammal szerelt opciós.
Az azért szerintem elég ütős ár....
ZIDANE

k!ll3rcsöcs
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 22:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, CR, Zlatan
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: k!ll3rcsöcs » 2015. augusztus 7., péntek 17:41

Mivel a D850 által ismert LTE frekvenciák nem teljesen fedik a magyarországon használtakat, így működne az LTE, de nem tudnád mindenhol használni (csak ott, ahol a telefon által is ismert frekvenciát használják). Ennél lassabb kapcsolattal semmi probléma nem lenne.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9577
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. augusztus 7., péntek 12:15

Egyik ismerősöm tudna hozni amcsiból egy LGG3-t kártyafüggetlenül elég jó áron.
Annyi, hogy ez D850, amerikai független modell, nem az europai.
Szerintetek tudna csatlakozni az itteni eu-s hálozatra?
Azt leszarnám, ha a 4g-t nem érzékeli csak azért el lehessen rajta érni meg 3g jöjjön már....
ZIDANE

k!ll3rcsöcs
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 22:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, CR, Zlatan
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: k!ll3rcsöcs » 2015. augusztus 7., péntek 8:41

Én is azt mondom, hogy csak akkor vedd meg, ha használtat veszel, és 60-70-nél többet nem adsz érte. Máskülönben hiába jó kis telefon (4,5-ös kijelző a mai világban kész megváltás), azért a snapi 400-as proci már necces. Ha én vennék androidos telót, a nagy gyártókat kerülném (HTC kivétel), és inkább a nevesebb kínai gyártók termékét nézegetném (Meizu, Xiaomi, Huawei, HONOR!!). De én WP-t használok, szóval biztosan van bennem egy kis elfogultság... :)

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. augusztus 7., péntek 6:25

Miért pont ezt a telefont szeretnéd megvenni? nincs vele semmi gond mert minden teljesen rendben van, prociból nem a kínai szart rakták bele, kamera jó, anyaghasználat tökély, viszont ennyi pénzért sokkal jobb telefont is kaphatnál és még finom voltam.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 40 regisztrált és 0 vendég