Elektronika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 30., csütörtök 22:44

Zsírkígyó a tízes.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2922
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2015. július 30., csütörtök 20:09

Megvan.
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2922
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2015. július 30., csütörtök 19:42

Valaki leírná, hogy kábeles digi esetén hogy lehet elővarázsolni az M4 sportot? :-@
Köszi :)
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. július 30., csütörtök 17:04

Mi van akkor, ha én totál le akarom gyalulni a c meghajtómat, amin most win8 van?
Lassul, lehet vírusom is van pár, inkább formáznám...
Hogyan tegyem rá egyből a 10-et?
Vagy újra kell raknom a 8-at és majd csak arra tudok ráfrissíteni?
Először frissítd fel a 8.1-et és úgy aktiválva lesz. Utána már telepítheted újra. Utána már aktivált marad. Ahol kérni fog kódot az újratelepítésnél ott a kihagyásra kell menni.Alul van úgy emlékszem majd az a lehetőség.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. július 30., csütörtök 16:56

nem. Kiírod dvdre, biosban beállítod hogy lemezmeghajtóról bootoljon, aztán szépen telepíted, és majd felkínálja neked a formázást, hogy letörölhess mindent.
ziro4vr írta: Bár még nem ért ide a távoli Veszprémbe a frissítés. :lol:
Ezt hogy érted? Windows oldaláról is letudod kapni. :)

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2722
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2015. július 30., csütörtök 16:40

Mi van akkor, ha én totál le akarom gyalulni a c meghajtómat, amin most win8 van?
Lassul, lehet vírusom is van pár, inkább formáznám...
Hogyan tegyem rá egyből a 10-et?
Vagy újra kell raknom a 8-at és majd csak arra tudok ráfrissíteni?

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. július 30., csütörtök 16:37

Kerlon írta: Egyedül a deamon toolst kellet lekapni, mert azzal nem kompatibilis, amúgy minden maradt. Az első újraindítás előtt volt kicsit fura, de azóta semmi, fut szépen. Eddig bátran merem ajánlani, nekem nagyon adja, bár a csempéknek a számomra nincs értelme a start menüben. Vagy még nincs.
Zsír, köszi. Kb 90%-ban jót hallottam róla, bepróbálom majd. Bár még nem ért ide a távoli Veszprémbe a frissítés. :lol:
Nem illik.

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. július 30., csütörtök 16:36

bár a csempéknek a számomra nincs értelme a start menüben.
Egyetértek én ki is vettem :)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 30., csütörtök 16:34

ziro4vr írta:
Kerlon írta:Nekem kb. 1 óra alatt letöltötte, aztán még 1,5-2 óra alatt felrakta magát úgy, hogy minden olyan volt, mint az előző (win7 ulti) rendszeren. Külalakra tetszik és valamivel gyorsabb is szerintem. Szerintem nagyon jól összehozták a win7-8-at ezzel így. Kicsit szokni kell, de pofás lett.
Minden fájlod/programod megmaradt? Bugot találtál benne?
Egyedül a deamon toolst kellet lekapni, mert azzal nem kompatibilis, amúgy minden maradt. Az első újraindítás előtt volt kicsit fura, de azóta semmi, fut szépen. Eddig bátran merem ajánlani, nekem nagyon adja, bár a csempéknek a számomra nincs értelme a start menüben. Vagy még nincs.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. július 30., csütörtök 16:06

Még annyi,hogy van benne Internet Explorer is.
Akinek kell csak rá kell keresni a keresőben a tálcán.
Nekem ez nagyon bejön.Csak be írod ami kell és már ott is van.
Meg maga az egész rendszer nekem bejön.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. július 30., csütörtök 15:57

Nah ez jó ötlet, neki is kezdek. Köszi szépen.

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. július 30., csütörtök 15:49

Norbii írta:msconfig ablaknál vagy merre kapcsoltad ki?
vezérlőpult\felügyeleti eszközök\szolgáltatások itt jobb szerintem, mert több lehetőséged van. Le is tilthatod, de kézire is átállíthatod. Pl a windows update sokat eszik, ha frissít vagy fut a háttérben. Azt átnyomtam kézire, hogy manuálisan induljon. Minden este rányomok és ha talál valamit frissít. De igazából mindenki azt veszi ki, amire nincs szüksége. Én még vezérlőpult\programok és szolgáltatások\windows szolgáltatások be ki kapcsolásánál is kivettem ami nem kell pl az xps szolgáltatások emg megjelenítő stb... Illetve itt tudod bekapcsolni a net framework 4.5-t és nem kínlódik vele az Update. Akkor feladatkezelő\indítás onnan meg kivettem ami nem kell, hogy gyorsabban induljon a windows. Pl a onedrive-t rögtön kilőttem, mert nem kell hogy automatikusan induljon a rendszerrel és csak lassuljon tőle + az msconfigba átraktam a windows indítását 4 magra, mert alapból kettőre van állítva valamint az időkorlátot ráraktam 10 másodpercre :)

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. július 30., csütörtök 15:39

msconfig ablaknál vagy merre kapcsoltad ki?

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. július 30., csütörtök 15:33

Norbii írta:edge az új internet explorer, viszont letisztultabb és valamennyivel gyorsabb, de még így is köröket ver rá a firefox és a chrome.

Az hogy minden drivert megtalál valóban kincs. Bugokat észrevettem én is, pl nem tudtam kiválasztani semmit képernyőfelbontásnál, majd kinyomtam és újra kikerestem a menüpontot utána már megoldódott. Ami még zavar, de mondtam is hogy aero témát nem tudod kiszedni max egy teljesen butított tálcára.


"Minden fájlod/programod megmaradt? Bugot találtál benne?"

amit meghajtón tároltál azt megtartotta egy old.windows mappában, mivel ha letöltöd és egyből telepíted, nincs formázási lehetőség-
Én formáztam és úgy raktam fel. De amúgy én tört win 10-el nyomom :mrgreen: de eddig nem volt semmi hiba meg leállítottam a felesleges szolgáltatásokat is így mégy gyorsabb lett. :)

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. július 30., csütörtök 15:24

edge az új internet explorer, viszont letisztultabb és valamennyivel gyorsabb, de még így is köröket ver rá a firefox és a chrome.

Az hogy minden drivert megtalál valóban kincs. Bugokat észrevettem én is, pl nem tudtam kiválasztani semmit képernyőfelbontásnál, majd kinyomtam és újra kikerestem a menüpontot utána már megoldódott. Ami még zavar, de mondtam is hogy aero témát nem tudod kiszedni max egy teljesen butított tálcára.


"Minden fájlod/programod megmaradt? Bugot találtál benne?"

amit meghajtón tároltál azt megtartotta egy old.windows mappában, mivel ha letöltöd és egyből telepíted, nincs formázási lehetőség-

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. július 30., csütörtök 15:12

hamesz írta:A Windows 10 sokkal gyorsabb és stabilabb és a Microsoft állítása szerint biztonságosabb is. Játékoknál is vettem észre + FPS-t. Ami tetszett, hogy minden drivert megtalált és feltelepített. Mindenből a legfrissebet. Eddig még sose volt ilyen valamit mindig telepítenem kellett, de itt nem. Illetve akinek van Xbox One konzolja azt illik tudnia, hogy nemsokára tud Xbox one-os játékokkal játszani PC-n. Valahogy képes lesz streamelni és a Microsoft azt mondta egér+billel is lehet irányítani majd. Az Edge böngésző pedig szerintem most a leggyorsabb jelenleg. Nagyjából ennyit sikerült még felfedeznem belőle. Jah és végre nincs ez a táblagépes felület. :)
Köszönjük a fizetett hirdetést. :lol:
Nem illik.

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. július 30., csütörtök 15:09

A Windows 10 sokkal gyorsabb és stabilabb és a Microsoft állítása szerint biztonságosabb is. Játékoknál is vettem észre + FPS-t. Ami tetszett, hogy minden drivert megtalált és feltelepített. Mindenből a legfrissebet. Eddig még sose volt ilyen valamit mindig telepítenem kellett, de itt nem. Illetve akinek van Xbox One konzolja azt illik tudnia, hogy nemsokára tud Xbox one-os játékokkal játszani PC-n. Valahogy képes lesz streamelni és a Microsoft azt mondta egér+billel is lehet irányítani majd. Az Edge böngésző pedig szerintem most a leggyorsabb jelenleg. Nagyjából ennyit sikerült még felfedeznem belőle. Jah és végre nincs ez a táblagépes felület. :)

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. július 30., csütörtök 15:02

Kerlon írta:Nekem kb. 1 óra alatt letöltötte, aztán még 1,5-2 óra alatt felrakta magát úgy, hogy minden olyan volt, mint az előző (win7 ulti) rendszeren. Külalakra tetszik és valamivel gyorsabb is szerintem. Szerintem nagyon jól összehozták a win7-8-at ezzel így. Kicsit szokni kell, de pofás lett.
Minden fájlod/programod megmaradt? Bugot találtál benne?
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 30., csütörtök 14:56

Nekem kb. 1 óra alatt letöltötte, aztán még 1,5-2 óra alatt felrakta magát úgy, hogy minden olyan volt, mint az előző (win7 ulti) rendszeren. Külalakra tetszik és valamivel gyorsabb is szerintem. Szerintem nagyon jól összehozták a win7-8-at ezzel így. Kicsit szokni kell, de pofás lett.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. július 30., csütörtök 14:39

Megemberelte magát az MS szervere és gyorsan leszedte a maradékot . SSD-re 20 alatt felrakta magát . Előtte Win 8.1-et használtam , az összes programot és beállítást megtartotta . A sebességről még nem tudok érdemben nyilatkozni .
Ja , és végre van új teljes értékű START gomb . :lol:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 20 regisztrált és 0 vendég