Elektronika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. július 27., hétfő 20:22

Szerintem jó választás. Árérték kategóriában iszonyatosan rendben van mostanában az alcatel. 1 évvel ezelőtt is a középkategóriás telók közül is az élmezőnyben volt, mégpedig a 2. helyen (mármint az idol 2s) a motorola moto g pedig az első helyen. Nekem pl az Idol 2 van, és hihetetlenül imádom, ráadásul mindenki csodálja ha előkapom. megvásárlása óta is gyors nem is tudom hányszor ejtettem már le és meló közben ütöttem meg valami nehezebb tárgyal de semmi baja.

Ami ráadásul csodatalálmány az az hogy nem kell oldalt megnyomnod a gombot hogy előhozd a kijelzőt. elég csak kétszer rányomni a kijelzőre, és táádám. Az idol 2nek összesen annyi hátránya volt hogy ha jót fogtál ki akkor egy életen át barátod, ha szarul akkor örök ellenséged mert becrashel. Mikor megvettem 1hét után kinyiffant a wifi és vihettem is vissza hogy kicseréljék a telefont.
Az idol 3ról eddig nincsenek ilyen hírek, akik eddig megvették csak jókat írnak róla. Árérték kategban meg jobbat nem találsz.

Avatar
kupak17
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2013. április 30., kedd 9:26

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: kupak17 » 2015. július 27., hétfő 19:56

köszii.. :D
hát gyorsan változott is a véleményem..

viszont az Alcatel Idol 3 4.7 nagyon átjön.. :-* :D
hala madrid!
Javi Garcia, Isco válogatott csapattársa: “A képességei, és a csapat ahol szerepel mint nagyon sokat segítenek neki. Egy hozzá hasonló játékos ott játszik és azt csinál, ahol és amit csak akar.

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. július 27., hétfő 18:06

Ha telefon vásárlás előtt vagy mindig olvasd el a mobilarénás tesztet róla illetve a kommenteket.
http://mobilarena.hu/teszt/lg_g4c_teszt ... egzes.html
ahogy írja ár érték alapján kihúzható a listáról.
ja és itt a fórum is: http://mobilarena.hu/tema/re_lg_g4c_nem ... _1-50.html

Avatar
kupak17
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2013. április 30., kedd 9:26

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: kupak17 » 2015. július 27., hétfő 17:57

Telefon vásárlás előtt állok.
Valaki esetleg tud valamit mondani az LG G4c-ről? :D
hala madrid!
Javi Garcia, Isco válogatott csapattársa: “A képességei, és a csapat ahol szerepel mint nagyon sokat segítenek neki. Egy hozzá hasonló játékos ott játszik és azt csinál, ahol és amit csak akar.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. július 26., vasárnap 10:08

RealRaúl77 írta:Van a Ccleanerben egy olyan, hogy meghajtó tisztító. Ez mi lenne pontosan? Gondolom, hogy ha azt választom, hogy "Teljes meghajtó", akkor formázza az egészet. A "csak a szabad terület" az mire jó? A másik, hogy a 1, 3, 7, 35 menetes dolognál mi a különbség?
A meghajtó szabad területét írja felül, erre nincs szükséged.

Tisztítás fülön az IE dolgait válaszd ki nyugodtan (feltételezem nem az alapértelmezett böngésződ), az Intézőnél nem szükséges semmit, Rendszer alatt a Lomtár űrítésétől a DNS gyorsítótárig mindent, Haladónál a régi előzetes lehívási adatokat. Majd tisztítás futtatása, visszaállítási pont nem kell.

Rendszerleíró fül: hibák keresés, hibák javítása, szintén nem kell, ok

Eszközöknél az automatikusan induló programokat lehet ritkítani, amiről biztosan tudod hogy mi az és nincs rá szükséged vedd ki, de ha csinálsz egy print screent akkor meg tudlak erősíteni.

Ui: Némi extra kraftért a rendszervisszaállítást és a hibernálást (cmd: powercfg -h off) kapcsold ki nyugodtan

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. július 26., vasárnap 0:37

annyira nincs odébb. 29.én fog megjelenni és fel is telepítheted, persze nem érdemes amíg nincs service pack hozzá.

deaux
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2015. március 22., vasárnap 13:17
Kedvenc játékosaid: Modric, Marcelo, Isco, Özil
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: deaux » 2015. július 26., vasárnap 0:23

A Win 10 azert meg odebb van. A lehetoseget kinalja fel, hogy megigenyeld, es mihelyt kijon ertesiteni fognak.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. július 26., vasárnap 0:08

Van a Ccleanerben egy olyan, hogy meghajtó tisztító. Ez mi lenne pontosan? Gondolom, hogy ha azt választom, hogy "Teljes meghajtó", akkor formázza az egészet. A "csak a szabad terület" az mire jó? A másik, hogy a 1, 3, 7, 35 menetes dolognál mi a különbség?

Látom a windowsokról volt szó. Nekem jogtiszta a win8.1-em, és állandóan ajánlgatja, hogy frissítsem 10-re. Gondolom akkor nem érdemes megtennem semmiképp? VAgy előfordulhat, hogy jobb, mint a 8.1?
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. július 17., péntek 14:55

Ha eredeti volt a Win 7 , akkor ingyé lehet frissíteni 10-re .
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

k!ll3rcsöcs
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 22:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, CR, Zlatan
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: k!ll3rcsöcs » 2015. július 17., péntek 14:45

A 10 dizájnban a 8-asra hajaz, így az is szokatlan lesz. Ha nem tetszik, akkor egyelőre tedd fel a 7-est újra.

(zárójelben megjegyezném, hogy feltételezem nem akarod megvenni a win10-et, így marad a torrent... na most az eddigi windows-ok érkezéséből kiindulva, egy év kell mire van normális "jogtisztává tevő szoftver", addig csak szívás van az egésszel.)

Avatar
Laci
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:36

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Laci » 2015. július 17., péntek 13:44

Nos, ezaz, hogy 8.1 okés lenne, de nekem nem tetszik, szokatlan... inkább egyenesen a 10-esre mennék már rá.
Ha most feltenném ezt a Win10-et, nem lehetne updatelni a "végleges" verzióra majd?

Marky
Hozzászólások: 1896
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Marky » 2015. július 17., péntek 13:30

várd meg a végleges win10 releaset, nem éri meg elsődlegesnek tesztfázisban lévő oprendszert használni. inkább húzzál fel egy 8.1-et, gyorsabb, biztonságosabb mint a 7. :)

k!ll3rcsöcs
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 22:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, CR, Zlatan
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: k!ll3rcsöcs » 2015. július 17., péntek 13:30

Laci írta:Hali, WIN reinstall dilemma: melyiket éri meg a legjobban feltenni?
Régóta Win7-em van, szokás miatt ezt tenném fel újra legszívesebben. Van már viszont Win 10 Pro Build 10240. Megérné már ezt feltenni inkább? Stabil ez? Gyorsabb esetleg, vagy mik az előnyei hátrányai?
Esetleg egy 8.1-est inkább?

Ha valaki esetleg már használja a 10-et, jöhet bármilyen vélemény róla. Köszi előre is.
A win10-et szerintem korai még felrakni, nem is végleges verzió, meg aztán minden új dolognál érdemes megvárni míg kiforrja magát a rendszer, javítják a gyerekbetegségeket.
Én 8.1-et használok, de igazából csak azért, mert nekem tetszik a metro felület dizájnja. Többet nem ad egy átlag felhasználónak, mint a win7, innentől kezdve a te döntésed, hogy melyiket választod.

Avatar
Laci
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:36

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Laci » 2015. július 17., péntek 13:22

Hali, WIN reinstall dilemma: melyiket éri meg a legjobban feltenni?
Régóta Win7-em van, szokás miatt ezt tenném fel újra legszívesebben. Van már viszont Win 10 Pro Build 10240. Megérné már ezt feltenni inkább? Stabil ez? Gyorsabb esetleg, vagy mik az előnyei hátrányai?
Esetleg egy 8.1-est inkább?

Ha valaki esetleg már használja a 10-et, jöhet bármilyen vélemény róla. Köszi előre is.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: csabi* » 2015. július 16., csütörtök 20:02

mind2 cucc működik, kössz srácok még egyszer :)
Kép

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: csabi* » 2015. július 15., szerda 17:58

kössz kössz :)
később rájuk nézek
Kép

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. július 15., szerda 17:45

én a flashfoxot szoktam használni.
Annyi a gond velük hogy akad pár reklám rajtuk de az adott célra megfelelnek, úgy se használom fő böngészőnek.

ferni
Hozzászólások: 8209
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ferni » 2015. július 15., szerda 17:36

csabi* írta:androidos tableten chromeban, hogy a faszba lehet indavideón nézni bármit is? flash player bővítményt kér de androidon nem lehet hozzáadni bővítményt
esetleg van olyan böngésző ami alkalmas a feladatra?
Én online akartam még régebben filmet nézni és arra nem volt jó a Chrome, nekem a Dolphin Browser vált be erre.
Ha jól emlékszem kellett telepíteni egy flash playert bővítményt amit felkínált és ment is minden rajta.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: csabi* » 2015. július 15., szerda 14:33

androidos tableten chromeban, hogy a faszba lehet indavideón nézni bármit is? flash player bővítményt kér de androidon nem lehet hozzáadni bővítményt
esetleg van olyan böngésző ami alkalmas a feladatra?
Kép

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. július 12., vasárnap 23:15

Jó egy hónapja egy egész napot eltöltöttem azzal, hogy mindenféléket törölgessek, ami gyanús volt, de nem tudtam mindent azonosítani rendesen, illetve volt, amit normálisan törölni sem tudtam, mert nem találtam leírást, hogy tudnám manuálisan. Ccleanert egy ideje már nézegettem, de még nem fogtam hozzá, de akkor a napokban valamikor nekiveselkedek és még tüzetesebben áttisztítom a gépet. Meg rengeteg ilyen számítógép tisztító, gyorsító, ellenőrző programmal találkoztam már, ami nem volt teljesen megbízható, vagy valami egyéb gány volt vele, és inkább egyből töröltem is le. De ha már te is írod, akkor azzal nekifogok.

Köszi a tanácsot!
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 24 regisztrált és 0 vendég