Elektronika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. június 30., kedd 18:35

tucsoki írta:
dodi írta:én egy xiaomi piston-t nyúzok, ár/értékben még mindig az egyik legjobb. én itt vettem (itt valóban eredetit adnak), de azóta van egy újabb modell is.
Kis bestbuy
Thx! Vettem is egyet gyorsan. :D
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. június 30., kedd 18:23

dodi írta:én egy xiaomi piston-t nyúzok, ár/értékben még mindig az egyik legjobb. én itt vettem (itt valóban eredetit adnak), de azóta van egy újabb modell is.
Kis bestbuy

Avatar
dodi
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 22:39

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: dodi » 2015. június 30., kedd 12:18

rashidm írta:Hali!

Én fülhallgatót szeretnék vásárolni, azt jobban el lehet rakni, ha éppen utazok és nem hallgatok zenét/filmet/rádiót. Milyen márkájút, esetleg konkrét fülhallgatót érdemes vásárolnom? Sennheiser-ről hallottam, hogy jó márka, bár ár/érték arányban nem igazán jó...

Nem vagyok egy nagy zenei művész, én szimplán használni szeretném, de azért fontos számomra:

-minőségi cucc legyen
-strapabíró, tehát fél év után ne törjön el a kábelje pl.
-nagyon max 15k-ig mennék el.
prohardveren elég up-to-date lista, mi az ajánlott

én egy xiaomi piston-t nyúzok, ár/értékben még mindig az egyik legjobb. én itt vettem (itt valóban eredetit adnak), de azóta van egy újabb modell is.
tick. tick. tick.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8486
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. június 30., kedd 0:06

pheco írta:Nekem pl egy 6k-s agybadugós Sennheiser van lassan 2 éve és nincs vele semmi gondom.
Imádom őket, szerintem a legjobbak. Nekem januárban ment tönkre a 2006-ban vett (9 éves!!!) fülesem, pedig nyüstöltem rendesen ez idő alatt, persze, hogy megint azt vettem. :mrgreen: És ráadásul rohadt jól szól.

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. június 29., hétfő 23:50

pheco írta:
rashidm írta:Hali!

Én fülhallgatót szeretnék vásárolni, azt jobban el lehet rakni, ha éppen utazok és nem hallgatok zenét/filmet/rádiót. Milyen márkájút, esetleg konkrét fülhallgatót érdemes vásárolnom? Sennheiser-ről hallottam, hogy jó márka, bár ár/érték arányban nem igazán jó...

Nem vagyok egy nagy zenei művész, én szimplán használni szeretném, de azért fontos számomra:

-minőségi cucc legyen
-strapabíró, tehát fél év után ne törjön el a kábelje pl.
-nagyon max 15k-ig mennék el.
Szerintem egy 10k körüli Sennheiserrel vagy Sonyval nem igazán tudsz mellélőni. Nekem pl egy 6k-s agybadugós Sennheiser van lassan 2 éve és nincs vele semmi gondom.
Nos igen, ezt mondtam én is az egyik fórumon, de hát "hogy hangzásban odaverik a sennheisert... 50k-ért meg nem veszek azért fülhallgatót/fejhallgatót, hogy jó "hangzása" legyen. :D

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6669
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. június 29., hétfő 20:15

rashidm írta:Hali!

Én fülhallgatót szeretnék vásárolni, azt jobban el lehet rakni, ha éppen utazok és nem hallgatok zenét/filmet/rádiót. Milyen márkájút, esetleg konkrét fülhallgatót érdemes vásárolnom? Sennheiser-ről hallottam, hogy jó márka, bár ár/érték arányban nem igazán jó...

Nem vagyok egy nagy zenei művész, én szimplán használni szeretném, de azért fontos számomra:

-minőségi cucc legyen
-strapabíró, tehát fél év után ne törjön el a kábelje pl.
-nagyon max 15k-ig mennék el.
Szerintem egy 10k körüli Sennheiserrel vagy Sonyval nem igazán tudsz mellélőni. Nekem pl egy 6k-s agybadugós Sennheiser van lassan 2 éve és nincs vele semmi gondom.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. június 29., hétfő 7:21

tucsoki írta:BarcaNorbi, itt egy alternatíva: ThinkPad T420s
Vedd figyelembe hogy akksi nem jár hozzá (némi plusz pénzért tudsz hozzá venni, kijön a keretből), és a billentyűzet sem magyar, de magyarosítható.

Ez eleg fasza. Mar le is foglalta valaki ha jol latom. :D
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. június 28., vasárnap 20:13

Hali!

Én fülhallgatót szeretnék vásárolni, azt jobban el lehet rakni, ha éppen utazok és nem hallgatok zenét/filmet/rádiót. Milyen márkájút, esetleg konkrét fülhallgatót érdemes vásárolnom? Sennheiser-ről hallottam, hogy jó márka, bár ár/érték arányban nem igazán jó...

Nem vagyok egy nagy zenei művész, én szimplán használni szeretném, de azért fontos számomra:

-minőségi cucc legyen
-strapabíró, tehát fél év után ne törjön el a kábelje pl.
-nagyon max 15k-ig mennék el.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. június 26., péntek 15:02

BarcaNorbi, itt egy alternatíva: ThinkPad T420s
Vedd figyelembe hogy akksi nem jár hozzá (némi plusz pénzért tudsz hozzá venni, kijön a keretből), és a billentyűzet sem magyar, de magyarosítható.

BarçaNorbi
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2015. január 10., szombat 15:35
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Henry, Iniesta, Thiago, Neymar
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: BarçaNorbi » 2015. június 26., péntek 14:05

Sziasztok tudnátok nekem ajánlani kb 140e Ft-ért (nagyon max 150e) laptopot? Valószínűleg használt lesz belőle, de nagyon nem értek hozzá, ezért fordulok hozzátok.
kitételeim:
-nvidia videó kártya előny, még ha kicsit gyengébb tudású is mint ha atis gép lenne mert mérnöknek tanulok és vannak olyan programjaink amiket nem támogat az ati

-ssd (vagy micsoda :D ) amitől kummagyors lesz a gép előny lenne, de nem létfontosságú.

Köszi a segítséget, én is keresgetek, de ismétlem magam, nem értek hozzá, így nem tudom, hogy az adott videókártya pl. mennyire használja ki a procit, meg ilyesmik.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3721
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2015. június 19., péntek 18:50

Valami offline cuccra gondoltam, mert ezzel is az a baj, hogy meglehet csinalni a videot, de aztan fotoalbumba pedig nem menti le nekem.
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2015. június 19., péntek 17:17

tubatibi írta:Az instagram videófelvevőjéhez hasonló van? Tehát, hogy meglehessen állítani a videót és utána onnan folytatni? iOS.
Vine?

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3721
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2015. június 19., péntek 17:00

Az instagram videófelvevőjéhez hasonló van? Tehát, hogy meglehessen állítani a videót és utána onnan folytatni? iOS.
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. június 17., szerda 15:25

Na, ott tartok, hogy jobb ötletem nem lévén, töröltem a mappát.. Nem tudtam mást csinálni. „Szabályosan” nem tudtam törölni, aztán úgy, hogy fent volt és megpróbáltam újratelepíteni, a telepítés közben is meghalt. Viszont a mappa törlése után sikerült teljesen telepíteni újra. Gond nélkül feltelepítette. De amikor újra, az újat megpróbáltam elindítani, szintén megállt minden.. Több ötletem nincs. Fogalmam sincs mitől lehetm ilyet még nem is láttam soha, hogy egy programmal semmit se lehessen csinálni, mert megadja magát a rendszer.......
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. június 17., szerda 14:12

aha. jó. origin uninstallálása közben is beszarik a gép.... :hmmm:
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. június 17., szerda 13:26

egy meghajtó van. Szerintem is az origin lehet a gond, hiszen a fifa is rögtön azt indítja. Megpróbálom újrarakni először azt.

Witcher 3-ra jelenleg nem futja, majd ha lesz rá való, meg akarom venni, addig meg elvagyok a 2 különböző szálaival :)
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. június 17., szerda 13:20

Ha több meghajtó is van a gépben akkor a C-re telepítsd az Origin-t . Nekem egy ideig rendesen működött a D-n utána se a Mass Effect 3 , se a Dead Space 3 nem indult el .
U.I. a Witcher 3-at toljad . :D
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. június 17., szerda 13:11

Lenne egy kis gondom.

Múlt héten telepítettem LabVIEW frissítéseket. Általában tartózkodom az egyéb cullangok telepítésétől, de most igazán meg sem kérdezett.. A telepítés után a kezdőoldalam megváltozott (valami delta-home-ra), és bármit próbáltam, nem tudtam visszaállítani. A vírusirtóm rögtön letiltja az oldalt. Bővítmények, telepített alkalmazások közt semmit sem találtam, ami indokolná "beágyazódását".
A másik, ma, végre hogy vége van a vizsgaidőszakomnak, elő akartam venni a fifa15-öt. Kétszer próbáltam elindítani, és harmadszor az origint, de mindhárom próbálkozásnak az lett az eredménye, hogy a gép engedélyt kér a futásra, majd megadom azt, kicsit tölt, kb 1 percig tudok még működni, majd befagy a rendszer. Se az egér nem mozog, sem más nem használ, szóval ki kell nyomnom, majd újraindítani. Végső esetben újratelepítem a két alkalmazást, de azért megkérdezem, hátha tud valaki valamit javasolni. Egyébként witcher 2 gondolkodás nélkül, és minden probléma mentesen, gyorsan fut.

Van ötlete valakinek mit lehetne ezekkel kezdeni?
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
dodi
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 22:39

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: dodi » 2015. június 17., szerda 11:20

VanillaSky írta:Hali. Öcsémnek néznék egy sima Kindle 6os ebook olvasót. A jelenlegi emag árnál tud vki jobbat? (25900)
szerintem simán jó ár, maximum aprón tudsz újat olcsóbban. ezek mind reklámos változatok, de egy pár perces chat az amazonnal, és eltüntetik a reklámokat. :)
Jack B írta:Páromnak S4 van, de ott is pl 2 Gb-ból (ami úgy tűnik csak 1.8 amúgy) vagy 1.3-at alaphangon elfogyaszt a telo, így kb marad 500 Mb, az meg sztem nem sok.
ne foglalkozz azzal, mennyi a szabad. ha kell egy alkalmazásnak, szabadít fel a rendszer.
tick. tick. tick.

BarçaNorbi
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2015. január 10., szombat 15:35
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Henry, Iniesta, Thiago, Neymar
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: BarçaNorbi » 2015. június 17., szerda 10:54

pheco írta:
VanillaSky írta:Hali. Öcsémnek néznék egy sima Kindle 6os ebook olvasót. A jelenlegi emag árnál tud vki jobbat? (25900)
Jófogáson lehet szerintem találni 20-22k körül újonnan. Próbát megér, de biztosan egyszerűbb emagon vagy akár Mediaban megvenni. Ha jól tudom Mediaban is 26k.
Én csak annyit tudok mondani, hogy "e-ink"-es olvasót vegyetek, nem tudom ismeritek e az elvét, olyan, mint a könyv, csak akkor lehet elolvasni ha van fény (nap,lámpa), de emiatt nem rontja úgy a szemed, mint egy sima, ami lényegében olyan, mint egy telefon, vagy táblagép, saját fénye van és este főleg ha olvasol rajta úgy roncsolja a szemed...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 34 regisztrált és 0 vendég