Elektronika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
ferni
Hozzászólások: 8436
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. október 21., szombat 0:45

Legyen kikapcsolva a TV, kapcsold be a távirányítóval, de tartsd is nyomva a gombot, amíg be nem jön a Samsung Smart TV logó, utána próbáld meg, lehet ez is segíthet.

Megérhet egy próbát.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8436
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. október 21., szombat 0:26

Kercsó írta: utolsó reményeim vagytok :|

most költözünk új albérletbe. a lakásban volt egy LG tv, mi hoztunk magunkkal egy Samsung tvt.
Telekom fizettünk elő. kaptunk egy jól működő routert.

a smart boxon keresztül mindkét tv csatlakozik az internetre, de a wifire csak az LG.
a Samsung az előző albérletben is Telekom wifin funkciónált, hibátlanul.
most hiába csinálok factory resetet, hiába bsztm el 2 órát a telekomos "szerelőkkel" semmi. szerintük a hiba az én készülékemben van.
pedig a tv látja a wifit, de nem képes csatlakozni :wtf:

végignéztem egy rakat youtube videót. az áramtalanítsam 2 percre, reseteljem stb. taskokat már teljesítettem.
asszonynak megígértem a hbomaxot, s a qrva LG storeba nem elérhető.
Látja a Wifit, beütöd a jelszót és úgy nem csatlakozik rá?

2.4 GHzes a wifi vagy 5 GHz? Lehet az utóbbit nem szereti.

Csinálhatsz akár egy vendéghálózatot, amin csak a TV lesz.

Tudok még ötleteket adni, ha nem működne, csak írj egy pontos TV típust légyszi. :D

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3913
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2023. október 20., péntek 23:56

utolsó reményeim vagytok :|

most költözünk új albérletbe. a lakásban volt egy LG tv, mi hoztunk magunkkal egy Samsung tvt.
Telekom fizettünk elő. kaptunk egy jól működő routert.

a smart boxon keresztül mindkét tv csatlakozik az internetre, de a wifire csak az LG.
a Samsung az előző albérletben is Telekom wifin funkciónált, hibátlanul.
most hiába csinálok factory resetet, hiába bsztm el 2 órát a telekomos "szerelőkkel" semmi. szerintük a hiba az én készülékemben van.
pedig a tv látja a wifit, de nem képes csatlakozni :wtf:

végignéztem egy rakat youtube videót. az áramtalanítsam 2 percre, reseteljem stb. taskokat már teljesítettem.
asszonynak megígértem a hbomaxot, s a qrva LG storeba nem elérhető.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. október 19., csütörtök 11:42

Nem szabad ! :angry:

:salute: :agree:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. október 19., csütörtök 11:40

https://www.youtube.com/watch?v=ajPMlC9 ... ar%C3%A1sz

:mrgreen:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. október 19., csütörtök 11:31

hehetheoriginal írta: max a barataidat :mrgreen:
jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam. :kalapos:
nincsenek barataim :mrgreen:
az, gyuros kis sportbuzi, aki hajtja az éjszakaban is
Ez megy alaírasba !

(A nők az valid, be is nyaltam az elmúlt hónapokban párral, szegény lelkem.. :(


Na, akkor "ezeket" sztm kiveséztük :lol: :kalapos:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. október 19., csütörtök 11:29

nincs hiba, minden fasza :D
thereisonly1ronaldo

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Santi » 2023. október 19., csütörtök 11:24

hehetheoriginal írta: amit Santi mondott lentebb, jo nem ideztem rohadjakmeg
Én sem értem mivel nem értesz egyet?
Én is dícsértem, hogy tök jó cucc az Amazfit okoskarkötő, te is pozitívan írtál úgy általánosságban, hogy okoskartötő. Hol a hiba?

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. október 19., csütörtök 11:24

max a barataidat :mrgreen:
jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam. :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. október 19., csütörtök 11:22

hát én kihasználok dolgokat :mrgreen:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. október 19., csütörtök 11:20

amit Santi mondott lentebb, jo nem ideztem rohadjakmeg

nyilvan mi a pontos, de ki az a profi sportolo, aki ezt hasznalja, kihasznalja közülünk.
azert ezek a cuccok manapsag, mindegy, hogy ora vagy karkoto, nagyjabol ugyanazt merik es mutatjak mar, par szazalek elteressel.
a lenyeget, hogy hany km-t mozogtal es hogyan, mennyi ido alatt, azt lemeri ez is.
a tobbi nem fontos.
melle meg gyurmazol picit, megeszed a normal kajakat, es rendben lesz minden, szoval nem kell itt laborral meg orvosi csapattal megjelenni a margitszigeti körön :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. október 19., csütörtök 11:18

de most akkor mivel nem értesz egyet?

a kalóriákat meg inkább hagyjuk, meg van még pár érdekes adat, amit majd kiszámol a legdrágább okosság is, persze... :lol: :mrgreen:

szóval, mivel is?
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. október 19., csütörtök 11:14

nem ertek egyet, oranak, aktivitaskovetonek, es egyaltalan alapadatok meresere sporthoz (hany km, hany kaloria, stb) egy xiaomi mi band 7 vagy 8 (mar nem is tudom :lol: ) pl parezer forintert eleg jo tud lenni, azt is szoktam hasznalni, pl iden egesz nyaron az volt rajtam, mert strapabiro, minimaldesign, lehet menni benne uszni, focizni, futni, meg csak altalaban mindennapra mint mondtam oranak hasznalni. akksi birja sokaig, aztan pl este telefonon szinkronizalas utan megnezed a reszletes adatokat, mar akit ez erdekel
thereisonly1ronaldo

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. október 19., csütörtök 10:44

Akadnak olcsóbb aktivitás követők is, ilyen jellegű kütyük, ezek is tök hasznosal tudnak lenni.
jaja :)
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Santi » 2023. október 19., csütörtök 10:30

Nálunk most jött egy hete egy Amazfit okoskarkötő az olcsóbb 15-20k környéki kategóriából az elég jó cucc. Nyilván ennyiért még nincs nfc meg beépített gps sem, az alapdolgokat tudja, csak mint márkáról nyilatkoznék, hogy jó, megbízható, pontos. Konkréten 1 hét alatt 50%-on van még mindig az első töltéséről. Zepp alkalmazás is baba.
Volt Xaomi Redmi Smart Brand Pro előtte, az 1 éven belül meghalt, magától ide-oda járkált a kijelzőn, flashlightot villogtatta, nem reagált semmire, megbolondult a rendszere. Szerencsére garin belül, emag visszatérítette az árát.
Bár ez okoskarkötő, de hátha segít, hogy ezek a személyesen tapasztalatok, jó a rendszer, jó az app, szerintem Amazfit okosórában is jó lehet és árban is biztos barátibb.
Xiaomit viszont nem vennék még1x a belépő szintből.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. október 19., csütörtök 10:16

EmbroZZ írta:
Mickey írta:

tp az van, de nekem egyx ideje GARMIN van, direkt mozgások miatt. meg ez drágább.
de az ökoszisztéma remek , alacsonyabb kategóriában is
Hát igen, a GARMIN az a nyálcsorgatós kategória :) , de az én árszintemen a játékokat kapod belőlük kb. Drágábbat viszont nem akarok venni, mert korábban nem használtam még sportoláshoz, mindennapi élethez okosórát, szóval nem tudom mennyire kompatibilis velem...
Tudok segíteni ezen a téren, ha oda jutna a dolog...hol mit hogyan stb...
Nekem kell, ezért ne msajnáltam rá a kreditet.

De egyértelmű, hogy saját igényeidnek megfelelően, és beugrónak más kütyü is elég.

Hasznosm, ha tudsz vele fizetni, értesítéseket fogadni, akár világítani, vizet bírja, lépést számol, nem kell naponta tölteni, hívást tudsz vezérelni, zene vezérlés és esetleg személyre tudod szabni...aktivitásokat követ, ilyenek
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9181
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. október 18., szerda 19:47

EmbroZZ írta: Hello-hallo. Okosóra témában valakinek tapasztalat? Nem highend, mondjuk olyan 60-90k... valaki használ esetleg Amazfit gtr4-et v Huawei gtr 3 prot? Mennyire fontos a shappire glass, mert funkcionalitásban nekem jobban tetszik az Amazfit, de 2 gyerek mellett elgondolkoznék a strapabíróbb eszközökön :) köszi!
Családban van GT2 Pro és GT3 Pro is. Előbbit első héten nekivágtam egy vascsőnek, de semmi baja nem lett. Huawei Health appban egész jó kis hátterek vannak hozzájuk. Mindkettő akksija bírja egy hétig. Utóbbi volt medencében tesztelve, nem volt gond a vízzel. Én általában az időt nézem rajta, nem kell folyamatosan a telefon után nyúlni, ha jön egy értesítés, csak rápillantok az órára. Óránként szól, hogy álljak fel. A világítást szoktam még gyakran használni, mikor tele a kezem vagy nincs kéznél a telefon.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 18., szerda 13:25

EmbroZZ írta:
Mickey írta:

tp az van, de nekem egyx ideje GARMIN van, direkt mozgások miatt. meg ez drágább.
de az ökoszisztéma remek , alacsonyabb kategóriában is
Hát igen, a GARMIN az a nyálcsorgatós kategória :) , de az én árszintemen a játékokat kapod belőlük kb. Drágábbat viszont nem akarok venni, mert korábban nem használtam még sportoláshoz, mindennapi élethez okosórát, szóval nem tudom mennyire kompatibilis velem...
Nekem volt egy Samu, odaadtam haveromnak ajandekba, total folosleges volt nekem.
Aztan vettem egy apple watchot, mert jo aron adtak, heti ket irodai napon rajtam is van, azt leszamitva valahol a kecoban lemerulve.

Az elejen meg volt rajtam alvasnal, sport, stb., aztan most itt tartunk. Szoval jo otlet elobb egy olcsobb kategoriaval kezdeni, aztan onnan lehet szintet lepni, ha bejon.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

EmbroZZ
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:39
Kedvenc játékosaid: Benz, Marcelo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: EmbroZZ » 2023. október 18., szerda 13:24

Mickey írta:
EmbroZZ írta: Hello-hallo. Okosóra témában valakinek tapasztalat? Nem highend, mondjuk olyan 60-90k... valaki használ esetleg Amazfit gtr4-et v Huawei gtr 3 prot? Mennyire fontos a shappire glass, mert funkcionalitásban nekem jobban tetszik az Amazfit, de 2 gyerek mellett elgondolkoznék a strapabíróbb eszközökön :) köszi!
tp az van, de nekem egyx ideje GARMIN van, direkt mozgások miatt. meg ez drágább.
de az ökoszisztéma remek , alacsonyabb kategóriában is
Hát igen, a GARMIN az a nyálcsorgatós kategória :) , de az én árszintemen a játékokat kapod belőlük kb. Drágábbat viszont nem akarok venni, mert korábban nem használtam még sportoláshoz, mindennapi élethez okosórát, szóval nem tudom mennyire kompatibilis velem...

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. október 18., szerda 12:37

EmbroZZ írta: Hello-hallo. Okosóra témában valakinek tapasztalat? Nem highend, mondjuk olyan 60-90k... valaki használ esetleg Amazfit gtr4-et v Huawei gtr 3 prot? Mennyire fontos a shappire glass, mert funkcionalitásban nekem jobban tetszik az Amazfit, de 2 gyerek mellett elgondolkoznék a strapabíróbb eszközökön :) köszi!
tp az van, de nekem egyx ideje GARMIN van, direkt mozgások miatt. meg ez drágább.
de az ökoszisztéma remek , alacsonyabb kategóriában is
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 26 regisztrált és 0 vendég