Elektronika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
fiore
Hozzászólások: 600
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:33
Kedvenc játékosaid: isco
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: fiore » 2015. december 3., csütörtök 20:15

Ja, bocsi ha félreérthető voltam, bőven nem egy kategória a kettő, csak az elhalásra írtam példaként, mert ezzel van csak személyes tapasztalatom. :)
.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. december 3., csütörtök 20:12

Azért az Xperia Arc S rohadtul nem egy árkategória volt az Iphoneokkal soha.
Azok a telók amik azok voltak Galaxy S3-4 Vagy Z-Z1 LG G2 még mindig bőven elfutnak akárcsak az iphoneok.

Szerintem nyugodtan megveheted az Iphonet bőven telefon lesz még évekig!

60-70 meg bőven jó ár, de ovatosan... legyen róla garipapír legalább ha számla már nincs is és a doboz eggyezen a telefon imei számával
ZIDANE

Avatar
fiore
Hozzászólások: 600
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:33
Kedvenc játékosaid: isco
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: fiore » 2015. december 3., csütörtök 19:58

iPhone 5s-ről kérdezném a hozzáértőket. :)

Hasracsapás szerűen - a szélsőséges eseteket nem számítva - nem tudjátok megsaccolni kb. mennyi időt bírhat egy ilyen készülék? Szerintetek hosszabb távú befektetés mint egy hasonló árkategóriás android telefon? Azért kérdezem, mert közvetlen környezetemben nap mint nap látok embereket még 4, 4s-t használni, viszont én úgy vettem észre, hogy hasonlóan hosszú igénybevétel után (3-4 év) az androidos telefonok hajlamosabbak meghalni. Ilyen pl. az én Xperia Arc S-em is.

Mennyi lenne az a maximum ár, amennyiért azt mondanátok, hogy nektek megérné megvenni újonnan egy 5s-t?

Illetve, lehet, hogy hozzá tudnék jutni egy kb. 2éves használt 5s-hez (sarkak kissé meg vannak ütődve, de engem ez érdekel legkevésbé) 60-70e Ft-ért. Nem fogtam még kézbe, úgyhogy nem tudom, mennyire akad/nem akad. Szerintetek ez jó ár érte, vagy hagyjam a használtat?
.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27893
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. december 3., csütörtök 18:59

VLC nem játszik le hangot, K-lite-t felszórtam, valakinek valami ötlet?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ferni » 2015. december 3., csütörtök 17:59

Score Herora én is ráfüggtem mostanában, én játszottam a sima Score!-ral is ezelőtt, de ez jobb sztem.
New Star Soccer is jó ha focisnál tartunk.
Dude Perfect 2-t is tudom ajánlani.
Viszont, Summoners War.... teljes függőség, imádom.
Legyen elég annyi, hogy nem vettem még meg eddig a Fifa 16ot, pedig én aztán pöppet Fifa-függő voltam és a fő oka ez a játék, egyszerűen kijátszom magam ezen és nagyon nagyon jó játék.
Kell egy kis idő mire megért mindent az ember, de csak ajánlani tudom.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8210
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. december 3., csütörtök 17:27

A Score Hero-ra, meg a simára nagyon ráfüggtem, le nem bírom rakni :mrgreen: :lol:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. december 3., csütörtök 15:35

Nagyon szívesen, én is ráfüggtem ismét :D :)
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2943
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2015. december 3., csütörtök 14:52

sebydani írta:Tegnap méltatlanul elfelejtettem, de még, jó hogy ma jött a cikk hogy ingyenesen tölthető kivételesen. Töltsétek srácok a Monument Valley-t, a legprofibb és talán legjobb játék amivel játszottam valaha Ipaden, gondolom mobilon is ugyanolyan jó :)
Zseniális. Köszönöm az ajánlást. :taps: :happy:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Jack B
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:45
Kedvenc játékosaid: CR7, Iker, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Jack B » 2015. december 2., szerda 11:44

Amivel én játszom rendszeresen: Real Racing 3, Fifa 16 UT, UFC, Modern Combat 5 (ez elég nehéz egy idő után, gondolkodom helyette a NOVA 3-on, csak az meg sok helyet foglal, na mindegy), Real Boxing (ez egy picit gagyibb, mint az UFC), Township (termelős, építkezős, elég jó szerintem).

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. december 2., szerda 11:13

Tegnap méltatlanul elfelejtettem, de még, jó hogy ma jött a cikk hogy ingyenesen tölthető kivételesen. Töltsétek srácok a Monument Valley-t, a legprofibb és talán legjobb játék amivel játszottam valaha Ipaden, gondolom mobilon is ugyanolyan jó :)
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8210
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. december 1., kedd 21:57

Az is fain :mrgreen: Koszonom szepen!
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
fiore
Hozzászólások: 600
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:33
Kedvenc játékosaid: isco
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: fiore » 2015. december 1., kedd 20:33

Ha a hero bejön, akkor szedd le a sima Score!-t is, ha jól emlékszem ott megtörtént gólokat kell leutánozni vele, elég jó móka.
.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8210
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. december 1., kedd 20:09

Score hero nagyon jó :mrgreen: Nem is értem, hogy miért nem szedtem még le eddig. Meg a két temple run is jó lesz egy darabig. De jöhet még nyugodtan :D
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
fiore
Hozzászólások: 600
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:33
Kedvenc játékosaid: isco
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: fiore » 2015. december 1., kedd 19:52

hardest game ever 2, score! hero, piano tales 2, gemoetry dash, smash hit, asphalt 8, marvel contest of champions
első hárommal szoktam néha játszani mostanában, a többivel még régebben játszottam többet :D
.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8210
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. december 1., kedd 19:49

Én egyébként a Hay Day-el tolom napi rendszerességgel, de kb ennyi. Néha Vice City, vagy Angry Birds. Most a Fifa 16-ra fájna nagyon a fogam, csak frissíteni kellene az androidot a telón.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. december 1., kedd 19:46

Score! Hero, Smash Hit,rop,Hill Climb Racing. Nekem ezek vannak,de nem igazán kötnek már le, úgyhogy várom én is az ötleteket :D Ellenben ha még újak, bátran próbáljátok be őket, sokáig lekötöttek engem is. Főleg a Score!Hero. Azt még nyáron be is írtam, hogy ajánlom :D
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4274
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: csababarca » 2015. december 1., kedd 19:44

___Samy___ írta:Telóra mondjatok már fasza játékokat. Muszáj lefoglalnom magam a munkahelyen :mrgreen:
temple run, vagy nyugisabb star wars heroes..
vagy kingdom rush.
ezekkel nyomom.

úgyhogy,én is várok még egy kettőt:D
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8210
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. december 1., kedd 19:36

Telóra mondjatok már fasza játékokat. Muszáj lefoglalnom magam a munkahelyen :mrgreen:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62771
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. november 30., hétfő 8:01

Az aqua.hu is jól felkészült :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27893
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. november 29., vasárnap 23:27

Jaa, igazából mindegy. Elvben ugyanaz, mondjuk az ilyen központi dolgoknál mindig macerásabb bekötni egy routert és érdemes a helyi rendszergazdával egyeztetni az ügyben. Mondjuk a legtöbb esetben, bedugod, bejelentkezel és működik.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 35 regisztrált és 0 vendég